Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

głośna klimatyzacja
Autor Wiadomość
grzesiek8383 

Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46
Posty: 0
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Wczoraj 10:17   głośna klimatyzacja

ford fiesta 2011 r 1.25 benzyna strasznie huczy wiatrak klimatyzacji byłemu specjalistów mówili że tak ma być że wiatrak jest mały i ma tylko jeden bieg i czy tak było w originale ? nie powinien mięć 2 biegi ? jak się kupi wygłuszenie maski to coś da?w środku jak się siedzi to nic nie słychać ale na zewnątrz chodzi jak odkurzacz , na allegro są po 110zł kupować ?
 
 
damianisko5 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 524
Skąd: Kraków
Wysłany: Dzisiaj 8:32   

dostałeś już odpowiedź https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=206695&page=9
 
 
grzesiek8383 

Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46
Posty: 0
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Dzisiaj 10:46   

tak ale to inne forum , myślałem że tu przynajmniej ktoś coś mądrego napisze, można wymienić ten wiatrak na inny na taki co ma dwa biegi?
 
 
damianisko5 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 524
Skąd: Kraków
Wysłany: Dzisiaj 17:53   

Wiatrak może mieć nawet trzy biegi, ale tym steruje moduł .
  
 
 
grzesiek8383 

Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46
Posty: 0
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Dzisiaj 18:07   

a można to powymieniać moduł i wiatrak ? ile to bedzie kosztowało mniej więcej ?
 
 
damianisko5 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 524
Skąd: Kraków
Wysłany: Dzisiaj 18:38   

nie wiem co potrzebuje mk7, moja stara fiesta ma wszystko co potrzeba i poprawnie pracują wiatraki sterowane modułem.
pytaj właścicieli mk7.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK5] Głośna skrzynia biegów
Gość Mechanika 3 6 Cze 2010, 22:26
MARIUSZ.B
Brak nowych postów Wiatrak chłodnicy - głośna praca
dav3gd Mechanika ogólna 1 13 Paź 2016, 17:15
gruby907
Brak nowych postów [MK3] Głośna praca na zimnym silniku - 1.8D
Gość Silniki diesla 3 18 Lut 2007, 02:17
mdcs
Brak nowych postów [MK3] Głośna praca silnika 1.1 - klekotanie
Gość Mechanika 28 30 Kwi 2011, 10:22
piotrek080292
Brak nowych postów [MK4] Głośna praca łancuszka rozrządu
Rarros Mechanika silnika 12 25 Kwi 2013, 14:27
DziDzia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.