|
głośna klimatyzacja |
| Autor |
Wiadomość |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46 Posty: 0 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Wczoraj 10:17 głośna klimatyzacja
|
|
|
| ford fiesta 2011 r 1.25 benzyna strasznie huczy wiatrak klimatyzacji byłemu specjalistów mówili że tak ma być że wiatrak jest mały i ma tylko jeden bieg i czy tak było w originale ? nie powinien mięć 2 biegi ? jak się kupi wygłuszenie maski to coś da?w środku jak się siedzi to nic nie słychać ale na zewnątrz chodzi jak odkurzacz , na allegro są po 110zł kupować ? |
|
|
|
 |
damianisko5
Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012 Posty: 524 Skąd: Kraków
|
|
|
|
 |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46 Posty: 0 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Dzisiaj 10:46
|
|
|
| tak ale to inne forum , myślałem że tu przynajmniej ktoś coś mądrego napisze, można wymienić ten wiatrak na inny na taki co ma dwa biegi? |
|
|
|
 |
damianisko5
Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012 Posty: 524 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Dzisiaj 17:53
|
|
|
| Wiatrak może mieć nawet trzy biegi, ale tym steruje moduł . |
| |
|
|
|
 |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: Wczoraj 9:46 Posty: 0 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Dzisiaj 18:07
|
|
|
| a można to powymieniać moduł i wiatrak ? ile to bedzie kosztowało mniej więcej ? |
|
|
|
 |
damianisko5
Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012 Posty: 524 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Dzisiaj 18:38
|
|
|
nie wiem co potrzebuje mk7, moja stara fiesta ma wszystko co potrzeba i poprawnie pracują wiatraki sterowane modułem.
pytaj właścicieli mk7. |
| |
|
|
|
 |
|
|
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.