Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dobor glosnikow

[MK5] Dobranie głośników na przód i tył
Autor Wiadomość
Maykeys 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/69KM
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Wrz 2010, 18:40   [MK5] Dobranie głośników na przód i tył

Na pewno już było dużo takich tematów, ale nie wiele znalazłem na tego temat dla Fiesty MK5;/

Niedawno temu kupiłem sobie radyjko Pioneer DEH-2220UB 50Wx4. Bardzo dobrze się sprawdza jak gra cicho. Jak się podgłosi to nie dają rady głośniki - ostatnio nawet zaczęło strzelać co zaczęło mnie bardzo niepokoić;) Dlatego pomyślałem, że wymienię głośniki w przednich drzwiach ale tylko basowe na dole (w słupkach zostawię, bo dają radę) i dodam coś na tył. Tylko zastanawiam się jak zrobić:
1.czy rżnąć pułkę,
2.czy wstawiać głośniki w miejsca do tego przeznaczone po bokach pułki (gdzie będą niewidoczne i troszkę małe).
3.jeśli chodzi o przednie głośniki to chyba jakieś dystanse trzeba wstawiać chyba jeśli chciałbym większe głośniki niż oryginalne (chociaż nawet nie wiem jakie tam są i jak dobrać się do tych głośników)...(?)

Ale teraz jest kolejny dylemat bo nie widzę nigdzie poprowadzonych przewodów do tylniej półki. Orientuje się może ktoś czy tam są gdzieś ukryte przewody?

Na głośniki chciałbym wydać góra 200zł.

Proszę o porady, może jakieś linki albo konkretne modele głośników.

Mam fiestę 1,3 (benzyna)- wersja ambiente (5D) z końca 2000 roku - może to coś pomoże przy doradzaniu.
Ostatnio zmieniony przez trzeci 1 Wrz 2010, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hubi_2006 


Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Techno
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Hubert
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 1479
Skąd: Kruszwica
Wysłany: 1 Wrz 2010, 21:31   

Maykeys napisał/a:
ale nie wiele znalazłem na tego temat dla Fiesty MK5;/

Mk5 to praktycznie to samo co Mk4. Jeśli chodzi o miejsca dla głośników to jest identycznie :-)
Maykeys napisał/a:
1.czy rżnąć pułkę,

Nie! Żadnych głośników w półkę bo będą grały w szybę :-P Jak już chcesz żeby pasażerowie coś słyszeli to montuj w fabryczne miejsca. Pamiętaj, że głośniki tylne muszą być wyciszone względem przednich.
Maykeys napisał/a:
2.czy wstawiać głośniki w miejsca do tego przeznaczone po bokach pułki (gdzie będą niewidoczne i troszkę małe).

Odpowiedziałem powyżej :-)
Maykeys napisał/a:
3.jeśli chodzi o przednie głośniki to chyba jakieś dystanse trzeba wstawiać chyba jeśli chciałbym większe głośniki niż oryginalne (chociaż nawet nie wiem jakie tam są i jak dobrać się do tych głośników)...(?)

Musisz ściągnąć tapicerki z drzwi. Kilka śrubek (przy klamce, rączka drzwi, kieszeń drzwi) i kołki, które wchodzą na siłę (głównie na dole tapicerki).
Dystanse musisz mieć żeby wstawić 16cm głośniki. Standardowo wchodzą 13cm.
Do tyłu też przydadzą się jakieś dystanse :)
Maykeys napisał/a:
Ale teraz jest kolejny dylemat bo nie widzę nigdzie poprowadzonych przewodów do tylniej półki. Orientuje się może ktoś czy tam są gdzieś ukryte przewody?

U mnie są schowane za wygłuszeniami bocznymi bagażnika (lub jak kto woli tapicerką).

[ Dodano: Sro Wrz 01, 2010 21:34 ]
Dołóż 50zł i kup>>>

http://allegro.pl/hertz-d...1197719150.html

http://allegro.pl/hertz-d...1212901898.html
_________________
Powyższy post nie ma na celu obrazy czytelnika. Wszelka nadinterpretacja jego treści może wynikać z przypadku lub celowego doszukiwania się nieistniejących treści obraźliwych, jak i pogardliwych.
ebesz szkerebe debesz Ÿ(R)
 
 
 
mechcom 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 397
Skąd: Wolsztyn (PWL)
Wysłany: 1 Wrz 2010, 21:36   

hubi_2006 napisał/a:
Maykeys napisał/a:
1.czy rżnąć pułkę,

Nie! Żadnych głośników w półkę bo będą grały w szybę :-P Jak już chcesz żeby pasażerowie coś słyszeli to montuj w fabryczne miejsca.


a fabryczne to co sa w plastiuku obok półki :1xf: nikt mi nie powie ze grało by to lepiej jak bym miał co prawda w mk3 z tyłu male pierdółki niz te co mam w półce :2xf:
_________________
Kupiłem Forda i śmieje mi sie morda :D
Moja Fiestka Zapraszam :) http://www.fiestaklubpols...p=416613#416613 :devil:
 
 
 
hubi_2006 


Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Techno
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Hubert
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 1479
Skąd: Kruszwica
Wysłany: 1 Wrz 2010, 22:03   

mechcom napisał/a:
a fabryczne to co sa w plastiuku obok półki nikt mi nie powie ze grało by to lepiej jak bym miał co prawda w mk3 z tyłu male pierdółki niz te co mam w półce

A czy napisałem, że po bokach grają lepiej? Napisałem żeby nie ciął półki bo i po co skoro są miejsca fabryczne. Przyhamuj z tymi fuckami bo nie masz się czym chwalić :fox: Chyba że powodem do dumy są kabla na wierzchu pod półką.
mechcom napisał/a:
co prawda w mk3

Po za tym tył w mk3/4/5 ma tą samą konstrukcję jeśli chodzi o miejsca na głośniki.
_________________
Powyższy post nie ma na celu obrazy czytelnika. Wszelka nadinterpretacja jego treści może wynikać z przypadku lub celowego doszukiwania się nieistniejących treści obraźliwych, jak i pogardliwych.
ebesz szkerebe debesz Ÿ(R)
 
 
 
mechcom 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 397
Skąd: Wolsztyn (PWL)
Wysłany: 1 Wrz 2010, 22:54   

hubi_2006 napisał/a:
A czy napisałem, że po bokach grają lepiej?


W pólce graja na pewno lepiej niz male standardowe 10 jak sie nie myle 13 moze upchasz jak bedziesz sie bawił :2xf: a kable idzie zawsze przyczepic na wsówki do głosników i przyczepic do półki a w razie trasporu czegos co wymaga wyciagniecia półki to szybko sie wyciagnie :-P
_________________
Kupiłem Forda i śmieje mi sie morda :D
Moja Fiestka Zapraszam :) http://www.fiestaklubpols...p=416613#416613 :devil:
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2 Wrz 2010, 00:04   

mechcom, z fakami to się opanuj chłopie trochę... 13 to tyłu można wsadzić stosując odpowiedni koszyk montażowy.. i fakt głośniki w półce są zawsze lepsze, w gratisie musisz wozić kawałek kijka bo półka może się zarwać i boschmanny spadną i się popsują..
nie wiem jak dla Ciebie, ale jakoś w aucie jadąc wolę mieć czysty i dobry dźwięk, a nie tylko sam bass.. ale w końcu.. czego się nie robi dla punktów respeku pod remizą...
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2 Wrz 2010, 00:32   

mechcom napisał/a:
W pólce graja na pewno lepiej (...)

"Na pewno" to Ty się z księżyca urwałeś - tego, co go "kaczory" podwędziły.

mechcom napisał/a:
wsówki

Miej litość, oszczędź mi (i innym) oglądania takich "kwiatków" - masz Firefoxa, to sobie ściągnij do niego słownik i nie kompromituj się podwójnie.

mechcom napisał/a:
a w razie trasporu czegos co wymaga wyciagniecia półki to szybko sie wyciagnie :-P

Skoro wychodzisz z takiego założenia, że "jak nie będzie miejsca, to coś się wyciągnie", to czemu nie wsadzisz sobie w bagażnik dobrego wzmacniacza i tuby, tylko bawisz się w montaż głośników w półce? Słabym Kozakiem jesteś, oj słabym.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
mechcom 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 397
Skąd: Wolsztyn (PWL)
Wysłany: 2 Wrz 2010, 00:42   

DemptD napisał/a:
mechcom, z fakami to się opanuj chłopie trochę... 13 to tyłu można wsadzić stosując odpowiedni koszyk montażowy..


a co ja pisałem?????? :1xf:

mechcom napisał/a:
sie nie myle 13 moze upchasz jak bedziesz sie bawił :2xf:


DemptD napisał/a:
w gratisie musisz wozić kawałek kijka bo półka może się zarwać i boschmanny spadną i się popsują..


Nie mam nic i co dawidoff widział

DemptD napisał/a:
nie wiem jak dla Ciebie, ale jakoś w aucie jadąc wolę mieć czysty i dobry dźwięk, a nie tylko sam bass..


to dodaj cos do tego a nie tylko takowe głosniki :1xf:

DemptD napisał/a:
ale w końcu.. czego się nie robi dla punktów respeku pod remizą...


remize to Ty masz :yes: :2xf: :2xf: :2xf:
Pufcio napisał/a:
mechcom napisał/a:
W pólce graja na pewno lepiej (...)

"Na pewno" to Ty się z księżyca urwałeś - tego, co go "kaczory" podwędziły.


to wyskocz kozaku na solówke w dzwiach z przodu 13stki i tył max jak upchałes 13 w strandarowe miejsca kozaku :-P nie widze problemu KRYTYKOWAC ŁATWO TO PRZEKONAJ SIE JAK DAWIDOFF !!!!

Pufcio napisał/a:
nie kompromituj się podwójnie.


Ty sie nie kompromituj skoro twierdzisz ze 13zagraja z tyłu lepiej niz w połce :2xf:

Pufcio napisał/a:
Skoro wychodzisz z takiego założenia, że "jak nie będzie miejsca, to coś się wyciągnie", to czemu nie wsadzisz sobie w bagażnik dobrego wzmacniacza i tuby, tylko bawisz się w montaż głośników w półce? Słabym Kozakiem jesteś, oj słabym.


Po co dziennie praktycznie woze cos CO NIE TRZEBA WYCIAGAC PÓŁKI A POTRZEBUJE WIEKSZOSC BAGAZNIKA!!! wiec nie oceniaj jak NIE WIESZ :2xf:
_________________
Kupiłem Forda i śmieje mi sie morda :D
Moja Fiestka Zapraszam :) http://www.fiestaklubpols...p=416613#416613 :devil:
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2 Wrz 2010, 01:53   

mechcom napisał/a:
to wyskocz kozaku na solówke w dzwiach z przodu 13stki i tył max jak upchałes 13 w strandarowe miejsca kozaku :-P nie widze problemu KRYTYKOWAC ŁATWO TO PRZEKONAJ SIE JAK DAWIDOFF !!!!

Solówka w drzwiach z przodu? To taka propozycja ustawki? A może trzymasz tam skrzypce? :hahaha:
A Davidoff to faktycznie świetna kawa - nie podejrzewałem Cię o takie wyszukanie podniebienie.

mechcom napisał/a:
Ty sie nie kompromituj skoro twierdzisz ze 13zagraja z tyłu lepiej niz w połce :2xf:

Fakt - rozmowa z Tobą w tej chwili, w oczach wielu forumowiczów, jest swoistą kompromitacją. Jednakże liczę (łudzę się?), że ukazując Ci błędy w Twoim rozumowaniu spowoduję, że zastanowisz się nad sobą i może zmienisz trochę taktykę (bo w to, że Cię oświeci już nie wierzę).

Może więc zaczniemy od czegoś prostego? Zacytuj mi fragment, w którym stwierdziłem, że owe "13" zagrają w półce lepiej aniżeli te zamontowane w miejscach do tego przeznaczonych :)
Proszę - masz okazję - popisz się czymś więcej niż umiejętnością klikania na "emotkę" z wystawionym środkowym palcem - bo na to stać byle gówniarza.

mechcom napisał/a:
Po co dziennie praktycznie woze cos CO NIE TRZEBA WYCIAGAC PÓŁKI A POTRZEBUJE WIEKSZOSC BAGAZNIKA!!! wiec nie oceniaj jak NIE WIESZ :2xf:

To "zdanie" jest tak nieskładne i niechlujnie napisane, że nie mam ochoty na nie odpowiadać. Skoro Ty nie umiesz poświęcić kilku chwil, by przelać swoje myśli na ekran za pomocą klawiatury, to czemu ja mam robić Ci łaskę i czytać te Twoje wypociny? :)

Prawy "Alt" u Ciebie nie istnieje, z Shiftem (tudzież Caps Lockiem) Twoje dłonie mają w ciągu 1 dnia dłuższy kontakt niż przez całe życie ze słownikiem poprawnej polszczyzny, a Twoje odszczekiwanie typu: "ja jestem be? wcale nie! sam jesteś be!" przypomina mi czasy przedszkolnego przekrzykiwania się na podwórku.
Ogarnij się trochę, wytrzyj to mleko spod nosa i zacznij pisać jak człowiek, a nie jak - przysłowiowe już - "dziecko Neostrady".
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
mechcom 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 397
Skąd: Wolsztyn (PWL)
Wysłany: 2 Wrz 2010, 07:33   

Pufcio napisał/a:
Solówka w drzwiach z przodu? To taka propozycja ustawki? A może trzymasz tam skrzypce? :hahaha:


no jestes fanem z tyłu standardowych głosników to dalej porównajmy sprzęty :1xf:

Pufcio napisał/a:
To "zdanie" jest tak nieskładne i niechlujnie napisane, że nie mam ochoty na nie odpowiadać.


bo do ciebie jak sie nie napisze albo z wykrzyknikiem albo duzymi literami to nie dojdzie do głowy :hahaha:
_________________
Kupiłem Forda i śmieje mi sie morda :D
Moja Fiestka Zapraszam :) http://www.fiestaklubpols...p=416613#416613 :devil:
 
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2 Wrz 2010, 09:36   

Panowie grzeczniej ,mniej fakow i bez wycieczek osobistych <zoltakartka>
pzdr
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2 Wrz 2010, 09:56   

mechcom napisał/a:
DemptD napisał/a:
mechcom, z fakami to się opanuj chłopie trochę... 13 to tyłu można wsadzić stosując odpowiedni koszyk montażowy..


a co ja pisałem?????? :1xf:

mechcom napisał/a:
sie nie myle 13 moze upchasz jak bedziesz sie bawił :2xf:


gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem, "upychanie" głośników, a ich montaż poprzez koszyk to są dwie baaardzo różne rzeczy..


mechcom napisał/a:
DemptD napisał/a:
nie wiem jak dla Ciebie, ale jakoś w aucie jadąc wolę mieć czysty i dobry dźwięk, a nie tylko sam bass..


to dodaj cos do tego a nie tylko takowe głosniki :1xf:


WTF?! Czytania ze zrozumieniem po raz drugi

mechcom napisał/a:
DemptD napisał/a:
ale w końcu.. czego się nie robi dla punktów respeku pod remizą...


remize to Ty masz :yes: :2xf: :2xf: :2xf:


na to zacytuję Dawida, który napewno się za to nie pogniewa na mnie ;-)

Pufcio napisał/a:
Twoje odszczekiwanie typu: "ja jestem be? wcale nie! sam jesteś be!" przypomina mi czasy przedszkolnego przekrzykiwania się na podwórku.


mechcom napisał/a:
Pufcio napisał/a:

Solówka w drzwiach z przodu? To taka propozycja ustawki? A może trzymasz tam skrzypce? :hahaha:


no jestes fanem z tyłu standardowych głosników to dalej porównajmy sprzęty :1xf:


Czytanie ze zrozumieniem po raz trzeci, SPRZEDANE!

a na koniec powtórzę słowa Dawida, które mówią już wszystko w tym temacie
Pufcio napisał/a:
Ogarnij się trochę, wytrzyj to mleko spod nosa i zacznij pisać jak człowiek, a nie jak - przysłowiowe już - "dziecko Neostrady".


molu, temat się sam wyczyści jak ten jeden zmądrzeje :)
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
dark86ford 


Model: Inne auto
Wersja: X100
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Darek
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 760
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: 2 Wrz 2010, 10:09   

Maykeys, zobacz audio w mojej fiescie (podpis), jak ci sie spodoba to podpowiem ci co i gdzie kupic w dobrej cenie :hihihi:
_________________
2009-2013-mk5 1,25
2013 - mk3... ale niestety nie fiesta...
www.bkib.pl
www.audytbezpieczenstwa.com.pl
 
 
 
Maykeys 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/69KM
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 3 Wrz 2010, 16:50   

To się dopiero jadka zrobiła z takiego tematu;) Panowie....spokojnie:) Nie ma sensu się sprzeczać:) Każdy ma to co chce i co lubi. Problem w tym że ja nie wiem co mam mieć;P

Dark86ford....zaraz obczaje co Ty tam masz;)

[ Dodano: Pią Wrz 03, 2010 17:26 ]
hubi_2006 napisał/a:
Maykeys napisał/a:
Ale teraz jest kolejny dylemat bo nie widzę nigdzie poprowadzonych przewodów do tylniej półki. Orientuje się może ktoś czy tam są gdzieś ukryte przewody?

U mnie są schowane za wygłuszeniami bocznymi bagażnika (lub jak kto woli tapicerką).


U mnie nic takiego nie widzę:/ Lipa... Mam prowadzic przewody od radia? Czy jest jeszcze jakies miejsce gdzie moze byc ten przewod?
 
 
SebeG 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CL
Silnik: 1.8D/60KM
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 3 Wrz 2010, 18:28   

Też kiedyś myślałem o umieszczeniu głośników w półce. Miałem tak w skodzinie 105 :) tylko, że tam była porządna sztywna półka z metalowymi wzmocnieniami :) A cały tylny schowek był jedną wielką tubą basową (dla tych co nie wiedzą, skody miały 2 bagażniki, jeden z przodu, a drugi za tylnymi oparciami) :) . Jednak odkąd mam fieste to jakoś nie widzi mi się montować głośników w półce. Jakoś tak dziwnie by to było chyba :| Wolałbym zamiast 4 dobrych głośników zamontować dwa jeszcze lepsze na przód :)

A jakby ktoś ze mną rozmawiał i co drugie zdanie szczerzył zęby i pokazywał faka, straciłby te ząbki :D
 
 
szewski 

Model: Inne auto
Wersja: CL
Silnik: Inny
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 39
Skąd: aaa
Wysłany: 3 Wrz 2010, 21:12   

Polecam głośniki na przód 16 cm helix dark blue lub hertz esk chyba seria. Warto przy okazji wygłuszyć drzwi (da to trochę basu ). W przyszłości jak będziesz miał pieniądze kupisz sobie wzmacniacz i sprzęt będzie pierwsza klasa. Wzmacniacz to jakieś 250-400 zł. Te helixy i hertze to koszt 250-300 zł, ale warto. Pociągnij jeszcze nowe kable głośnikowe-grubsze.
 
 
 
dark86ford 


Model: Inne auto
Wersja: X100
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Darek
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 760
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: 4 Wrz 2010, 15:08   

szewski, ale po co poza glosnikami inwestowac w dystanse pod 16ki, skoro dobre 13ki tez dadza porownywalny efekt :hihihi: co zreszta slychac na przykladzie mojego auta
a odnosnie tych glosnikow ktore proponujesz to osobiscie bym wybral w tym przedziale Hertz'e lub warto tez dolozyc nieco i kupic Infinity 5020cs :twisted: (system odseparowany i wrecz genialny pod wzgledem jakosci dzwieku)
_________________
2009-2013-mk5 1,25
2013 - mk3... ale niestety nie fiesta...
www.bkib.pl
www.audytbezpieczenstwa.com.pl
 
 
 
Maykeys 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/69KM
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Wrz 2010, 19:36   

Moze faktycznie te 13-tki sobie zakupic...tylko ze mialo byc do 200zl;P A nie ponad;)
A tak w ogole, to sa to zestawy odseparowane... W takim razie co z tweeterami? Mam wyzucic oryginalne glosniki ze slupkow i wstawic te od zestawu? Bo wydawalo mi sie ze ona dobrze sobie radza...
 
 
dark86ford 


Model: Inne auto
Wersja: X100
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Darek
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 760
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: 5 Wrz 2010, 21:25   

Maykeys, miejsce na oryginalne glosniki w MK5 to jest zaraz przy klamce w drzwiach, no chyba ze ktos w aucie zamontowal w slupkach tweetery a to juz inna bajka :)
w koncu jesli to zestaw odseparowany to producent przewidzial zeby to wszystko ladnie dzialalo i sie uzupelnialo, tak wiec co do zostawienia starych tweeterow to osobiscie bym je wymienil na te z zestawu. ale decyzje pozostawie tobie :)
_________________
2009-2013-mk5 1,25
2013 - mk3... ale niestety nie fiesta...
www.bkib.pl
www.audytbezpieczenstwa.com.pl
 
 
 
Maykeys 

Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/69KM
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 16 Wrz 2010, 00:48   

Nadal nie mam glosnikow i sam nie wiem co zrobic... Mysle i mysle...

Ale dziekuje za porady. Na pewno jak bede jeszcze chcial zaciagnac opinie u was to wiem ze moge spokojnie pisac...:)

Dzieki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK5] Fiesta MK5
Fordy Fiesta V generacji (1999-2002)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:32
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK5] Silnik Zetec-S przerywa, szarpie przy dodawaniu gazu
silnik przerywa, szarpie przy dodaniu gazu - winna cewka zapłonowa
Raffaello Elektryka silnika 5 19 Wrz 2016, 21:17
Mizer 59
Brak nowych postów [MK5] Dobranie głośników na przód
Inti Car Audio i CB 8 25 Cze 2015, 21:51
Marcin
Brak nowych postów [MK4] Głośniki - dobranie na przód i tył
jack4646 Car Audio i CB 9 8 Lut 2012, 16:35
Cinek9266
Brak nowych postów Problem z wyborem głośników na przód
Bit1 Car Audio i CB 5 10 Gru 2006, 15:12
madek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.