Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zamknięty przez: Żółwik Tuptuś
9 Sty 2007, 16:42
Gaznik
Autor Wiadomość
szerszen1202 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: CLX
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 37
Wysłany: 8 Sty 2007, 09:24   Gaznik

Witam orientuje sie ktos moze jaka srednice ma gaznik w Fiescie 1,1 na gazniku?? Bo jest do kupienia dolot ale od Fiesty 1,4 a na samym dole jest napisane cos takiego cytuje :lol: "Pasuje do silników na monowtrysku co maja srednice gazników 100mm" i nie wiem czy to bedzie do mnie pasowac
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 8 Sty 2007, 09:58   

Chłopaki czy ktoś moze przetłumaczyć tego posta na język polski ?

Autorze pomijając nieznajomość jezyka ( jesteś emigrantem z Hondurasu ? ) , wiem że łatwiej jest zasiąśćdo kompa niż ruszyć dupe do auta i zdjąć puszkę filtra , ale walenie w kulki ma swoje granice .

No comment :?

Mam nadziejej że sie ogarniesz i następny twój post będzie zawierał wartość o którą pytałeś z zaznaczeniem że właśnie sam to sprawdziłęś .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
szerszen1202 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: CLX
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 37
Wysłany: 8 Sty 2007, 12:12   

ŻÓŁWIK TUPTUŚ pomyliles sie nie jestem z HONDURASU tylko z ZIMBABWE :) po prostu myslalem ze juz ktos wie a tak wogole to ty zawsze jestes taki wszechwiedzacy pozdro dla twojej GLUPOTY :hahaha:
 
 
xr2fun 


Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Xr2
Silnik: 1.6/96KM
Dołączył: 18 Sie 2005
Posty: 625
Wysłany: 8 Sty 2007, 13:01   

szerszen1202 napisał/a:
ŻÓŁWIK TUPTUŚ pomyliles sie nie jestem z HONDURASU tylko z ZIMBABWE :) po prostu myslalem ze juz ktos wie a tak wogole to ty zawsze jestes taki wszechwiedzacy pozdro dla twojej GLUPOTY :hahaha:

Nie obrażaj się tak szybko!
Ja też nie wiem o co ci konkretnie chodzi, jaką średnicę itd.
 
 
szerszen1202 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: CLX
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 37
Wysłany: 8 Sty 2007, 13:17   

Ja sie nie obrazam tylko nie lubie ludzi glupio madrych a z ta srednica to sam nie wiem po prostu koles tak napisal ze ma do sprzedania dolot i ze to pasuje do silnikow na monowtrysku co maja srednice gaznikow 100mm
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Sty 2007, 13:55   

Musisz się przyzwyczaić do Żółwiowej szczerości. On po prostu próbuje utęperować "nowych" za ich lenistwo z racji tego że "nowi" ani niebiorą opcji wyszukaj tylko odrazu powielają setny raz ten sam temat... drugi typ lenistwa którego Żółwik równie nie znosi: to co można sprawdzić w 3min samemu w garażu, a ktoś zakłada temat z zapytaniem np o to co Ty pytasz. Sufmiarkę w łapę i już in da garage :D
_________________
Bardzo dużo rarytasów na sprzedarz! KLIKNIJ TU!!
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 8 Sty 2007, 16:41   

szerszen1202 napisał/a:
Ja sie nie obrazam tylko nie lubie ludzi glupio madrych a z ta srednica to sam nie wiem po prostu koles tak napisal ze ma do sprzedania dolot i ze to pasuje do silnikow na monowtrysku co maja srednice gaznikow 100mm


Żółw jest (wg ciebie) głupio-mądry, ale jako jedyny z tego forum ma mk1 rst.... o ile wiesz co to znaczy, a za jego zachowanie i auto mam do niego BIG RISPEKT notw notw notw notw notw notw notw notw
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 8 Sty 2007, 17:14   

odyniec napisał/a:
...ale jako jedyny z tego forum ma mk1 rst.... o ile wiesz co to znaczy..


No co to znaczy? Że wszyscy po kolei pokłony i dary w ofierze mamy mu oddawać? Jak chcesz, to stawaj pierwszy w kolejce.

Do autora: Nie wiem czy gaźnik i monowtrysk mają takie same średnice ale ten drugi ma otwór w filtrze nieco ponad 100 (~105mm). Filtr w gaźnikowcu wygląda wizualnie na taki sam, więc możesz sprobować przypasować.
 
 
 
Kolin 


Model: Inne auto
Wersja: CLX
Silnik: Inny
Imię: Mateusz
Wiek: 36
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 428
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 8 Sty 2007, 18:18   

heheeee chodzi dokladnie o to jak sciagniesz to zajeb...puszke filtra masz ten super fajny gaznik Weberoski/Wtrysk jedno PKT...i jego srednice wystarczy zmierzyc a bo latwiejsze zeby bylo czysto jasne zmierzyc otwor wlasniej dziury w puszcze filtra i po problemie ona dokladnie nie ma 100mm chyba 97 czy cos takiego ale 100mm pasuje bo sam mialem taki dolot hehe... :D :D
_________________
Alfa Romeo 147 Mjet 174,4 / 374,4 Powered by Cinsoft
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 9 Sty 2007, 01:36   

Wojtass napisał/a:
No co to znaczy? Że wszyscy po kolei pokłony i dary w ofierze mamy mu oddawać? Jak chcesz, to stawaj pierwszy w kolejce.


skoro ktos jest pionerem w jakiejs dziedzinie to nalezy mu sie troszke szacunku badz uznania popularnie znanego z potocznego jezyka jako respekt (ang. Respect).

Jednym z takich pionerów był Krzysztof Kolumb znany z okrycia nowego kontynentu (Américo Vespuccio od ktorego imienia pochodzi dzisiejsza nazwa Ameryka Północna),
bądz też Adam Mickiewicz, który jako pierwszy twórca jakże znanych dzieł napisał poemat pisany wierszem, którego rozpoczęciem jest Inwokacja, każdemu niemal znana jako lektura szkolna.

Nikt Ci nie każe, nie zmusza Ciebie abyś padł na kolana słysząc tylko nazwisko jednej z tych osób (bądź nick z forum) lecz uszanuj ich dorobek (intelektualny także) oraz to co wnieśli do naszego świata, naszego życia (naszego forum).

Jeżeli pisze, że pytanie jest banalne to musi być...chyba coś na ten temat już wie... niesądzisz?

podobne pytanie by brzmiało tak...
Na ile śrub przykręcone jest koło w Fieście mk3 :?:
bądź
Jaki rozstaw śrub mają felgi do Forda :?:
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 9 Sty 2007, 02:15   

zółw...ja bym Odyncowi dał warna na Twoim miejscu ..on Ci się zwyczajnie podlizuje :-)
warna mu !!!! :D podlizywaczowi jednemu :-P
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 9 Sty 2007, 14:10   

w sumie 26 wygasa poprzedni to jakiś by się przydał, paraolimpiada wkońcu nadal trwa :!:
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 9 Sty 2007, 16:41   

jedną z niewielu rzeczy których nie da sie w żaden sposób kupić to szacunek .

jeżeli chodzi o temat to powinienem go po propstu zamknąć , ale może będzie on przestrogą dla kolejnych biszkoptów .

Szerszeń - jesteś jak pierdniecie w klimatyzator , tacy jak ty przychodzą i odchodzą , a w tzw międzyczasie wymagają aby wszyscy traktowali ich poważnie i powaznie odpowiadali na ich nawet najdurniejsze pytania . Chłopie mogłem zamknąć temat od razu , ale postanowiłem dać ci szansę naprawy błędu i wyjścia z tematu z twarzą .
Masz problemy z pisaniem po polsku - trudno , ale niestety równolegle z tym idzie cienka jak sik pająka wiedza techniczna . NIe masz pojęcia nawet o co pytasz . po propstu chcesz zaistnieć na forum , a w każdym kto zwraca ci uwagę że najpierw warto by się nieco wdrożyć w forum oraz dziedzinę o której chcesz porozmawiać traktujesz jak wroga który robi zamach na twoja jakże wymagającą szacunku osobę .
Wyluzuj i tak jak napisał Piesek rusz dupę do garażu i pomierz wartości o które pytasz .

Wojtass - wizualnie to ja wyglądam podobnie do Kevina Kostnera a określenie nieco ponad w mechanice jest delikatnie mówiąc kiepską jednostka miary więc jeżeli chcesz zaistnieć następnym razem to także siup do garażu i będzie cacy .

Dzieki za uznanie i szacunek chłopaki :)
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów jaki gaznik
fiesta200 Mechanika ogólna 2 29 Sty 2015, 02:54
Parzych
Brak nowych postów [MK3] jaki gaznik?
:)
grzes7411 Mechanika 3 21 Lut 2010, 11:15
JoeMix
Brak nowych postów gaznik, kolektor z 1,0 do 1,1 i drgania
Nikita Mechanika ogólna 4 9 Sty 2005, 11:15
Nikita
Brak nowych postów [Ogólny] Moduły zapłonowe 1.1 1.3 1.4 gaznik
Pawełos666 Elektryka 10 17 Cze 2013, 23:35
Pawełos666
Brak nowych postów [MK3] Gaznik z CVH mody?
Yankes Tuning mechaniczny 6 17 Wrz 2011, 13:18
ciulalla


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.