Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
4 Kwi 2008, 10:34
MP3 i radyjko 5000 z MK IV
Autor Wiadomość
Pukiel
[Usunięty]

Wysłany: 8 Lip 2006, 09:43   MP3 i radyjko 5000 z MK IV

Witam wszystkich znawców :)

Wpadł mi niedawno do głowy pomysł...Chodzi o to że mam to radyjko i nie żebym narzekał bo gra spoko :D Ale sami wiecie jak to jest z taśmami...ciężko teraz nagrać i jakość już nie ta...NO ale w każdym bądź razie, radjo może sterować zmieniarką...niemam zmieniarki ani zabardzo kasy na takie cudo ale mam odtwarzacz Mp3 taki przenośny.

No i moje pytanie to czy ktoś wie jak to podłączyć żeby było dobrze??Bo moim zdaniem lepiej by było zainwestować w np. 1GB pamięci i do auta niż sie z płytami męczyć. W sumie wszystko by było spoko gdyby nie fakt że radjo musi "widzieć" że coś jest wpięte w CD żeby sie przełączyło reszta to już formalność :D
 
 
katharsis
[Usunięty]

Wysłany: 8 Lip 2006, 10:44   

1 GB to za duzo w zupelnosci wystarczy 512 Mb
 
 
dtm
[Usunięty]

Wysłany: 8 Lip 2006, 23:37   

Może odbiegam trochę od pomysłu Pukiela ale ja u siebie korzystam z u siebie z czegoś takiego: http://www.allegro.pl/ite..._pojemn_t7.html

i sobie chwalę. Wiadomo, że jakość nigdy nie dorówna profesjonalnemu sprzętowi ale do radia 4000 w zupełności wystarcza i jak się jedzie w 2 auta to można słuchać w obu :) , ma 1 minus nie da sie kawałków przewijać tylko przełączyć na następny lub poprzedni. A plus taki, że można podpiąć kabelkiem mp3, ipoda itd.

Kiedyś używałem kasety adaptera do podłączenia mp3 ale jakość była o wiele gorsza od tego nadajnika

Pozdrawiam i sry za oftopic ale może pomorze
 
 
Pukiel
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lip 2006, 20:18   

No fakt Ciekawy pomysł z ta trans-przystawka ale jednak wole swoje rozwiązanie i w dodatku juz wiem jak to należy wykonać tylko teraz mi pozostaje znalezienie schematów i ... wydarcie radyjka z auta :P :D

Pozdro
 
 
hbr 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: Hubert
Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 114
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Lip 2006, 20:50   

dtm, napisz coś więcej o tym. Podatne na zakłócenia? Odtwarza w stereo? Jakość mocnego sygnału stacji radiowej czy gorzej?
_________________
--== fkp wawa team ==--


"Fords are magnificent in every word" J. Clarkson
 
 
 
dtm
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lip 2006, 21:29   

hbr- ja jestem zadowolonu nadaje jak normalna stacja radiowa, nadaje stereo. On ma 7 częstotlowości i tylko 1 jak byłem dłużej w Tarnowie musiałem zmienić z 87.7 na inna bo jakaś stacja zakłucała w niektórych rejonach miasta. Ogólnie zmyślne urządzonko i napewno lepsze niż kaseta adapter bo taką miałem wcześniej. Tutaj nie ma szumów jak muzyka nie idzie. I jest też lepsze niż te nadajniki na baterie do podpięcia mp3 itp. bo tez próbowałem. Trudno też mi powiedzieć co do jakości bo ile można wyciągnąć z fordowskiego 4000. Znajomy ma to samo w xsarze picasso, a drugi w skodzie octavi i chwalą sobie. Tylko dodam, że nie ma sensu mieć większego pena niż 512mb bo można się wściec szukając kawałka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Które radyjko ?
Cino Car Audio i CB 8 29 Cze 2011, 02:27
kenczorf
Brak nowych postów [MK2] radyjko
jak wyjać
genas24 Car Audio i CB 3 7 Cze 2009, 23:44
DziDzia
Brak nowych postów Radyjko - ktore wybrać ?
FG Car Audio i CB 22 19 Paź 2005, 14:51
Gość
Brak nowych postów [MK3] Radyjko Ford 2014
pytanie o wzmacniacz/tube
Gość Car Audio i CB 4 21 Paź 2008, 20:39
JoeMix
Brak nowych postów Zabieram sie za radyjko w aucie
Bodo Car Audio i CB 5 7 Lis 2005, 19:38
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.