Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
3 Wrz 2007, 15:10
Skacza mp3
Autor Wiadomość
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 6 Gru 2005, 23:19   

dzisiaj zauwazylem ze op dokladniejszym wygieciu tych zabkow w polkieszeni radio chodzi znacznie leipej i znacznie mniej skacze o 80% mniej. ale dalej skacze...:( z prawego glosnika jakos dziwnie idzie muza...jakos trzeszcy czasami przy niektorych dzwiekach...mam glosniki dax juz byly wymieniane w sklepie w ktirym je kupilem bo poprzednia para miala taka sama wade... jak mozna to tak nazwac...i mam w zwiazku z tym pytanie" czy moze to bym przyczyna starego kabla ktory ma gdzies przebicie'???bo nie wymienialem kabli do przodu tylko podpiolem pod fabryczne forda.....yo
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 7 Gru 2005, 10:36   

Siemanh napisał/a:
dzisiaj zauwazylem ze op dokladniejszym wygieciu tych zabkow w polkieszeni radio chodzi znacznie leipej i znacznie mniej skacze o 80% mniej. ale dalej skacze...:( z prawego glosnika jakos dziwnie idzie muza...jakos trzeszcy czasami przy niektorych dzwiekach...mam glosniki dax juz byly wymieniane w sklepie w ktirym je kupilem bo poprzednia para miala taka sama wade... jak mozna to tak nazwac...i mam w zwiazku z tym pytanie" czy moze to bym przyczyna starego kabla ktory ma gdzies przebicie'???bo nie wymienialem kabli do przodu tylko podpiolem pod fabryczne forda.....yo


Może być... kable drogie nie są i zawsze warto wymienić seryjne kable. Zapłacisz za nie ok 8-10zł i będziesz mial spokój z instalacja - potem winne moze byc tylko radio lub głośnik.
Swoją drogą dopiero teraz zaczeło trzeszczec głośnik ? czy wcześniej tez.. chodiz o tego daxa
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 7 Gru 2005, 16:57   

no wlasnie glosniki mam DAX juz o nich pisalem (PADAKA) i jak je wymienili to bylo dobrze przez jakis tydzien a pozniej zaczelo przerywac strasznie na prawy glosnik, teraz sie wlancza jak chce i jak sie juz wlanczy to dziwnie chodzi niby trzeszcy ale zalezy od dzwieku...troche to dziwne zeby 2 para glosnikow byla zepsute...:O:O:Omoze gdzies kabel jest walniety---wymienie jutro i dam znac co i jak...pozdro yo
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 7 Gru 2005, 19:32   

Siemanh napisał/a:
no wlasnie glosniki mam DAX juz o nich pisalem (PADAKA) i jak je wymienili to bylo dobrze przez jakis tydzien a pozniej zaczelo przerywac strasznie na prawy glosnik, teraz sie wlancza jak chce i jak sie juz wlanczy to dziwnie chodzi niby trzeszcy ale zalezy od dzwieku...troche to dziwne zeby 2 para glosnikow byla zepsute...:O:O:Omoze gdzies kabel jest walniety---wymienie jutro i dam znac co i jak...pozdro yo


No wymien - pomyslimy w tedy co dalej :D
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 8 Gru 2005, 22:58   

aha jeszcze jedno jaki mam kupic ten kabel zeby byl dobry ...???musi byc jakos bardzo gruby??? jutro z samego rana kupie kabel i wymieniam to badziewie..



a teraz z innej beczki...

moze ja mam jakos dziwnie podpiete kable do radia i dlatego skacza mp3??? czy to mozliwe ??


mam jakos tak ze czarny razem z brazowym i czerwony z zoltym??? chyba tak:)
 
 
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 9 Gru 2005, 00:07   

to nie wina kabli tylko albo plyt (tłuste porysowane) albo wina radia...laser walniety ...ja bym dal na gwarancje skoro jest...i tyle...po co sie meczyc i kombiowac....i nie porownoj jvc do pionka ze lepszy jest ;) hehe bo ja mam pionka (4700) i mi nie przeskakuje :D
_________________
Silnik 1.1 gaźnik 35kkm przebiegu - 200 pln
FULL CZESCI MK3
Jest: Fiesta mk3 1.1 CTX
Fiesta mk3 2.0 Zetec +
C-Max mk1 2.0 TDCI +
Profil Facebook
 
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 9 Gru 2005, 00:12   

mosi cos byc z glosnikami bo tyl nie trzeszczy tylko przod


wymienie kable i sie zobaczy
 
 
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 9 Gru 2005, 09:53   

no jesli chodzi o trzaski w głosnikach to najpredzej wina kabli...ale o skakanie mp3 to juz nie jest ina kabli
_________________
Silnik 1.1 gaźnik 35kkm przebiegu - 200 pln
FULL CZESCI MK3
Jest: Fiesta mk3 1.1 CTX
Fiesta mk3 2.0 Zetec +
C-Max mk1 2.0 TDCI +
Profil Facebook
 
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 9 Gru 2005, 15:56   

kable kup 1.5mm2 najlepiej, powinno byc OK
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 9 Gru 2005, 17:04   

hmm kupilem dzisiaj kabel ale chyba cienszy niz 1,5 jest z tym jakas roznica???(jakies przebicia --moze to jest to u mnie??) zmianilem tylko 1 kabel w prawym glosniku prawym bo na wiecej nie mialem czasu. I zdiagnozowalem przyczyne przerywania dzwieku w glosnikach ktora ostatnio wystepowala...przerywalo poniewaz mialem tam taka kostke ktora chyba miala na celu laczenie przewodow i ona byla cala mokra ...:O:O:O ale juz jej nie ma bo po co mi to badziewie...:):):) jutro zmienie drugi kabel w lewym glosniku.dzisiaj jak to zmienialem to wyjalem polkieszen i jak ja znowu zalozylem to nie zaginalem jej berdzo zeby nie bylo problemu ja znowu sciagnac i jak dzisiaj jechalem do goscia od tlumikow droga przypominajaca PARYZ DAKAR to mp3 wogole nie skakaly:O:O:O to ja juz nie wiem o co chodzi??? byla sztywna kieresz skacza mp3 nie byla sztywna nie skacza...POMOCY!!!!

aha a glosniki i tak trzeszcza<lol>
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 9 Gru 2005, 22:09   

Siemanh napisał/a:
hmm kupilem dzisiaj kabel ale chyba cienszy niz 1,5 jest z tym jakas roznica???(jakies przebicia --moze to jest to u mnie??) zmianilem tylko 1 kabel w prawym glosniku prawym bo na wiecej nie mialem czasu. I zdiagnozowalem przyczyne przerywania dzwieku w glosnikach ktora ostatnio wystepowala...przerywalo poniewaz mialem tam taka kostke ktora chyba miala na celu laczenie przewodow i ona byla cala mokra ...:O:O:O ale juz jej nie ma bo po co mi to badziewie...:):):) jutro zmienie drugi kabel w lewym glosniku.dzisiaj jak to zmienialem to wyjalem polkieszen i jak ja znowu zalozylem to nie zaginalem jej berdzo zeby nie bylo problemu ja znowu sciagnac i jak dzisiaj jechalem do goscia od tlumikow droga przypominajaca PARYZ DAKAR to mp3 wogole nie skakaly:O:O:O to ja juz nie wiem o co chodzi??? byla sztywna kieresz skacza mp3 nie byla sztywna nie skacza...POMOCY!!!!

aha a glosniki i tak trzeszcza<lol>


Nie, jak kupiles 1mm2 to i tak wporzadku bedzie... nic sie nie stanie, zawsze lepiej jak fabryczne kable telefoniczne.
Co do głośników...trudno poradzic... ja napoczatku swojej kariery kupiłem szajs za 70zł i jezdziłem z nieprzymocowanym.. i dotknał masy, nic sie niczemu nie stało, ale od tego czasu głośnik harczał na wysokich tonach... no ale odlutowalem gwizdek, i głośniki sprzedałem :D :D oczywiscie powiedzialem ze jest odlutowany, zresztą to było widac a sprzedałem kumplowi :yes: .
Jak masz czas na zabawy (weekend sie zbliza), to wymien kable w drugich drzwiach i zamień głośniki miejscami - a radio i tak reklamuj, i powiedz ze miałeś zakładane w specjalnylistycznym zakładzie ( i tu nazwa jakiegoś zakładu... ostatecznie NOR AUTO), zeby Ci nie wmawiali ze ktos kiepsko zamontował.
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 10 Gru 2005, 00:24   

hmm moj glosnik dotykal tylko drzwi auta i nawet sie do nich przyklejal magnesem...jutro rano bede wymienial ten kabel w lewych drzwiach...zmiana miejsca glosnika chyba nic tu nie da...poprostu jakas padaka z nimi jest...pozdro

[ Dodano: Sob Gru 10, 2005 22:09 ]
Dzisiaj wymienilem kabel w lewych drzwiach..

nic to nie zmienilo glosniki dalej chodza dziwnie tzn jak jest cicho to czasami trzeszcza ale tez wychodzi im to dziwnie...bardziej nadaj trzeszczy prawy...jak daje losniej to jest lepiej. zauwazylem ze jak wylacze funkcje LOUD to jest 70% lepiej ale i tak jest shit.. stwierdzilem ze te glosniki sa poprosu chyba za slabe do mojego radia...

a propo radia to ja chyba nie moge miec sztywnej kieszeni tylko musie sie troche ruszac wtedy nie szkacza mp3 jeszcze to bede testowal w poniedzialek w pracy:):):)


POZDRO

[ Dodano: Wto Gru 20, 2005 22:02 ]
DZISIAJ ZBARANIALEM JUZ DO RESZTY!!!


JEZDZILEM DZISIAJ PO TYCH SAMYCH SASRANYCH DROGACH JAK CODZIEN I MOJE DZIWIENIE BYLO TAKIE ZE MP3 WOGOLE ANI RAZU NIE SKOCZYLY!!! JA JUZ NIE WIEM CO SIE DZIEJE BO ZJEB Z TYM JEST STRASZNY... BEDE JESZCZE JUTRO TESTOWAL


POZDRO
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK3] obroty skacza,
grzes7411 Mechanika 9 1 Lis 2009, 21:14
JoeMix
Brak nowych postów [MK5] obroty skacza po dodaniu gazu...
Gość Elektryka 6 11 Mar 2010, 18:39
MARIUSZ.B
Brak nowych postów [MK4] Przy Zmianie Biegow OBROTY Skacza do 5000-7000tys!!!
Gość Mechanika 1 1 Lip 2009, 18:48
awilk
Brak nowych postów MP3 i radyjko 5000 z MK IV
A da sie tak??
dtm Car Audio i CB 5 11 Lip 2006, 21:29
Gość
Brak nowych postów MP3'ka + fabryczne radio?
rafal__lodz Car Audio i CB 4 8 Lis 2007, 17:19
jackrzec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.