Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
27 Maj 2006, 20:26
[MK3] Podłokietnik przy drzwiach
Autor Wiadomość
matiZST
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 09:56   [MK3] Podłokietnik przy drzwiach

Siemka, jestem nowy i dosyć zielon, mam takie pytańko:
Jak odnowić podłokietniki przy dzwiach, czym pomalować ten plastk i inne plastki wewnętrzne.
Moje podłokietniki są koloru szarego i strasznie zmurszałe.
Z góry thenx :)
Ostatnio zmieniony przez trzeci 27 Wrz 2012, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 10:54   

Ja malowalem takie zeczy farba w sprayu i wyszlo super :)
 
 
Yoshimitsu
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 10:57   

KoRcZuS napisał/a:
Ja malowalem takie zeczy farba w sprayu i wyszlo super :)


Hmmm ale to jest takie lekko gumowe i zwyklym sprayem to walnoles czy jakims specjalnym :?: napisz coswiecej czy np. nie zchodzi ta farba i zapodaj jakies foty ;)
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 11:03   

Dalem zwklym sprayem, przed dobrze to odtluscilem i nalozylem kilka warstw. Wiadomo farba jak farba zejcie ze wszystkiego co sie bedzie dotykac po jakims czasie ale jak narazie nie widac zeby sie na to zapowiadalo, a fotki moge skombinowac tylko musze zejsc na dol i zrobic :P jakby co to zostaw meila to przesle bo nie mam gdzie umiescic ;/
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 21:14   

www.korczus.webpark.pl fotki jak ktos chce zobaczyc jak to wyglada ;)
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 21:18   

boczki na drzwiach sam szyles? fajnie wygladaja
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 21:37   

Sam sam tyle ze tam nic nie jest szyte :) Na stara tapicerke nakleilem ten materialek, takze wzor pozostal ten sam :)
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 21:39   

super ci to wyszlo - czym tak dobrze nakleiles? rozumiem ze material bez podbitki piankowej jak to zwykle sie daje przy wymianie tapicerki - opisz troszke wiecej technicznych rzeczy :) podoba mi sie :)

edit:
a fotele? obszywane czy tak fajnie dopasowane pokrowce??

edit2:
widze ze pokrowce - mozesz podac namiary na tak fajnie pasujace pokrowce?
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 22:25   

Material kupilem w zwyklym sklepie z materialami, jest to cos typu polar, starej tapicery wogole nie ruszalem, poprostu w miejsach gdzie sa widoczne te rowki rozsmarowalem klej (do wykladzin dywanowych - polecil mi koles w pewnym sklepie :) , nakleilem i naciagnalem material tak zeby sie nie marszczyl nigdzie, dzieki czemu zachowalem wzor starej tapicerki tyle ze w innym kolorze :) Na poczatku planowalem zrobic czarno-czerwone ale stwierdzilem ze troche duzo grzebania i nie wiadomo jakby to wygladalo po zszyciu materialow i zrobilem cale czarne. Elementy na drzwiach siknalem srebrnym spray'em. Zlozylem do kupy i cieszylem nowymi drzwiami :P

A co do foteli to sa to pokrowce firmy Extreme kupione w sklepie tuningowym w moim miasteczku ;p ale w internecie gdzies sie tez na takie natknalem ;) Sprobuje poszukac jak znajde to podam Ci linka Pozdro:)
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2005, 23:57   

ja kupilem farbe P1 (odpowiednik mojego koloru oryginalnego) czerwona i tak wyczyszczona elementy plastiku zaczelem pryskac farbka a pozniej lakierem bezbarwnym.Efekt wyszedl mieszany,niektorym si epdooba niektorym nie.

http://www.evolution.net....sta/mieszek.jpg
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lut 2005, 11:43   

KoRcZuS napisał/a:
Material kupilem w zwyklym sklepie z materialami, jest to cos typu polar, starej tapicery wogole nie ruszalem, poprostu w miejsach gdzie sa widoczne te rowki rozsmarowalem klej (do wykladzin dywanowych - polecil mi koles w pewnym sklepie :) , nakleilem i naciagnalem material tak zeby sie nie marszczyl nigdzie, dzieki czemu zachowalem wzor starej tapicerki tyle ze w innym kolorze :)


no ja mysle o welurze czarnym na calosc (a moze tylko na ten oryginalny material? dol zostawic szary? chyba to zly pomysl...)- boczki oczywiscie zdejmowales i zawinales material pod spód? czy ten klej do wykladzin nie przebijal ci na widoczna strone tapicerki? zastanawiam sie czy jesli bede chcial nakleic material na istniejacy (bez zrywania jak demol bo chce miec wzor oryginalnej tapicerki) to czy kupic welur na podbitce z gąbki (aby klej sie nie przebijal i wykladzina bedzie bardziej "miekka") czy bez tej gąbki (aby tapicera byla ciensza bo i tak przychodzi na ju istniejącą)
pzodr i prosze o porady
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lut 2005, 16:29   

Proponuje na calosc lepszy efekt, cale drzwi wygladaja jakby byly nowe :P Cala ta plyte zdjalem, wzialem do domu i grzebalem. Ja smarowalem tylko te rowki i po drugiej stronie to co zawinalem, nie wiem jakby sie zachowywal klej jakby byl rozsmarowany na calej powierzchni, ale nie ma takiej potrzeby zeby smarowac calosc. Mysle ze lepiej kup welur bez zadnej gabki i naklej na stara tapicere, wedlug mnie bedzie lepiej :) ps. tez chcialem welur ale nigdzie cholerstwa nie bylo ;/
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lut 2005, 21:06   

spoko -dzieki za rade - proponujesz klej do wykladzin? :wink: wymierzylem dzis drzwi i wyszlo mi 100x54 cm (czyli z troche ponad metr kwadratowy na obydwa skrzydla + 120x55 na tylna polke + coś) - czyli dwa metry kwadratowe stykną
 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lut 2005, 23:48   

Z tego co pamietam to koles mi mowil zebym kupil "klej do wykladzin dywanowych z podkladem filcowym" :P Nie wiem ile tego wyjdzie, ja narazie mam zrobione drzwi i tylna polke, niedlugo bede robil tyly w 3-drzwiowce :) pozdro i udanej roboty :)
 
 
maciej
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lut 2005, 00:24   

KoRcZuS napisał/a:
www.korczus.webpark.pl fotki jak ktos chce zobaczyc jak to wyglada ;)

jak widze takie piękne furki to jestem chory ze moja tak nie wygląda :cry: :cry:
może kiedyś :?
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 2 Mar 2005, 22:10   

na razie VT bo nie moge znalezc odpowiedniego materialu :( fuck....

będzie jednak wariant połówkowy

 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 3 Mar 2005, 11:16   

No fajnie to moze wygladac :) Pokaz fotki jak zrobisz :) Ciekawy kolory wnetrza dobrales ;)
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 18 Mar 2005, 21:49   

KoRcZuS napisał/a:
No fajnie to moze wygladac :) Pokaz fotki jak zrobisz :) Ciekawy kolory wnetrza dobrales ;)


dzis zaczynam przekształcac VT w rzeczywistosc - elementy juz umyte, wyszlifowane papierem na mokro, zaraz ide do piwnicy odtluszczac i sprayowac lakierem do plastikow a w czasie jak bedzie schlo docinac nowy welurek do drzwi...

a takie kolory bo mam czarna fieste wiec robie reszte w tonacji "pogrzebowej"

update [18 marca 2005 21:50]



jeszcze nie dociete dobrze ale mniej wiecej widac jak bedzie
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 20 Mar 2005, 17:08   

VT wcielony w zycie....kulturka :]



wersja na czarnym tle: http://tinyurl.com/5bodz

 
 
KoRcZuS
[Usunięty]

Wysłany: 20 Mar 2005, 19:21   

No ladnie, mi sie bardzo podoba :) To jest welurek??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [MK5] Silnik Zetec-S przerywa, szarpie przy dodawaniu gazu
silnik przerywa, szarpie przy dodaniu gazu - winna cewka zapłonowa
Raffaello Elektryka silnika 5 19 Wrz 2016, 21:17
Mizer 59
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.