Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Przygasające radio...
Autor Wiadomość
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 7 Sty 2005, 15:24   

A jak z jakością dźwięku, który dla twojego ucha jest lepszy, jvc czy obecny :?:
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 8 Sty 2005, 13:18   

Iro napisał/a:
A jak z jakością dźwięku, który dla twojego ucha jest lepszy, jvc czy obecny :?:


Hmmm :) Oby dwa sa na bardzo przyzwoitym poziomie 8) Na pewno nie jest gorszy od jvc i ma duzo wiecej ustawien odnosnie dzwieku ktorych jeszcze nie rozpracowałem :)
 
 
 
Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: 3 Lut 2005, 22:32   

Jeżeli dobrze pamiętam to mam 3 rodzaje zasilania:
1-przez stacyjkę (rozłanczane po wyjęciu kluczyka)
2-bezpośrednie (konieczne do podtrzymania pamięci radia)
3-po włączeniu świateł (podświetlenie nawet przy wyłączonym radiu) tak miałem przy Ford 2014 .teraz mam soniaka i podłączyłem 1 i 2 .Przy odpalaniu radio na chwilę się wyłancza i tak chyba powinno być.
Pozdrawiam
 
 
wójas 22
[Usunięty]

Wysłany: 5 Lut 2005, 19:36   

to, że radio przygasa przy rozruchu to celowe działanie producentów samochodów, ma to ograniczyć pobór prądu podczas włączania rozrusznika, to samo dotyczy świateł, dmuchawy itp, aby silnik sprawnie odpalał
 
 
Ketchup87
[Usunięty]

Wysłany: 28 Mar 2005, 17:35   

Wójas to że sprzęty przygasają to nie jest żadne celowe działanie tylko akumulator nie daje rady. A to, że gasną całkowicie może być zamierzone. Może dla bezpieczeństwa radyjek.

Pozdro
 
 
kostek
[Usunięty]

Wysłany: 29 Mar 2005, 19:54   

czesc ja tez mam ten problem przy zapalaniu radio przygasa ale na dodatek u mnie niema fonii to znaczy działaja przełączniki ale niema głosu
muszę kilka razy włączyć i wyłączyć żeby grało mam radio sony
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 29 Mar 2005, 22:55   

Ja mam podłączonego nowego Blaupunkta pod oryginalną instalacje na kostkach ISO i wszystko gra jak powinno. Przy odpalaniu na chwile traci zasilanie ale to jest kwestia instalacji.
Zwróćcie uwage że jak odpalicie zapłon a radyjko bedzie grało i powoli kręcąc kluczykiem w strone odpalania to po pewnym momencie wszystko się wyłącza. I radio io wszystkie instalacje wewnętrzne. Dopiero po odpaleniu silnika wraca do normy.
Wniosek jest taki że to nie jest kwestia kiepskich przewodów czy słabego aku, tylko jest to zabezpieczenie w stacyjce które na chwile odcina nam power.
Pozdrawiam
Bodo :D
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 29 Mar 2005, 23:14   

Bodo Twoja teoria jest deko bledna 8) -bo tak jak pisalem wczesniej-na Jvc przygasalo na chwilke a na pionku nic w zadnej pozycji na przygasnie.
A kostka zostala ta sama (prawie) 8)
 
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 29 Mar 2005, 23:19   

molu napisał/a:
Bodo Twoja teoria jest deko bledna 8) -bo tak jak pisalem wczesniej-na Jvc przygasalo na chwilke a na pionku nic w zadnej pozycji na przygasnie.
A kostka zostala ta sama (prawie) 8)

To może ja mam coś zrypane w stacyjce. Bez kitu jak powoli przekręcam kluczyk to w silniku nic się nie dzieje. Rozrusznik nie pracuje a radyjko się ładnie kulturka wyłącza. Jeszcze troszkę przekręce i dopiero rozrusznik hula i radyjko się kulturka włącza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK6] Przygasające światła
Justyna Elektryka 9 8 Gru 2011, 23:17
Obywatelka Higienistka
Brak nowych postów [MK4] światełko przygasające przy lusterku
czy ktoś to montował?
dida Elektryka 6 16 Wrz 2008, 12:10
dida
Brak nowych postów [MK3] Przygasające kontrolki przy odpalaniu
pamelski Elektryka 14 14 Sty 2011, 22:48
dżolero
Brak nowych postów [MK4] Wymiana radia z Ford Radio 1000 na Ford Radio 3000
mkulik Car Audio i CB 4 14 Sie 2012, 09:46
sla32
Brak nowych postów radio
mam problem z radiem sound 2000 fd 2006r
rudolf41 Car Audio i CB 0 26 Lis 2009, 10:37
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.