Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Moja Xr2i... by DiabloHR
Autor Wiadomość
tomek23 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 40
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 87
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Maj 2007, 12:56   

ladnie Ci wyszlo..tylko to miejsce na wydech tak srednio...:) ja tez przerabialem ten temacik:) wieczorkiem wstawie fotki:) a ja Ci powiem ze zywica sie nie trzyma ABS'u bo sam to wyprobowywalem:) odpadnie wczesniej czy pozniej..pozdro..na male niedociagniecia w szpachli dobra jest szpachla natryskowa...ja uzywalem w spray'u...bardzo ladnie wychodzi:) pozdro i udanych dalszych prac:) bat :V:
_________________


byla

była http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Fiesta/4565

jest niebieska ktora mam zamiar doprowadzic do normalnosci
+
TOYOTA CAMRY V6 3.0
 
 
 
Ad@mus 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1832
Skąd: Orzesze SMI
Wysłany: 30 Maj 2007, 22:13   

projekcik malina...czekam na foty na kolach i z gleba
blacharka w fiescie jest tematem 400zl jesli liczyc robote i material....\
w moim aucie to 700zl:)
_________________

Dwu litrowa bestia zwana Ulepem
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 30 Maj 2007, 23:25   

a w moim przypadku nie ma co ukrywać że więcej bo 1000zł sporo dziur i zgnilizny było + moje widzimisie :lol: Dziś odebrałem fiestę i jestem zadowolony hooray Fotek nie robiłem bo i tak już było ciemno Jutro porobię to wsadzę na stronkę Narazie troszkę się wyprułem z pieniędzmi wiec całe autko będzie malowane dopiero na wakacjach albo i po... Niestety ten wydatek będzie już większy bo ok 1500zł - 2000zł za malowanie :( No cóż chyba pokochałem to autko skoro każdy pieniążek idzie na fofi :hihihi: Dodam że moja koncepcja wykonana fiesty się zmieniła... ;)
 
 
 
Ad@mus 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1832
Skąd: Orzesze SMI
Wysłany: 31 Maj 2007, 07:57   

malowanie w moim przypadku wyjdzie tyle co material bo reszte porobie z kolega:)
jesli masz czekac na malowanie to dobrze zabezpiecz spawy zeby nic sie do czasu malowania nie stalo....pozdro
_________________

Dwu litrowa bestia zwana Ulepem
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 31 Maj 2007, 18:34   

no i są fotki :D Co się działo wcześniej widać na pierwszych fotkach w temacie a teraz: (sorki za brudne auto ale połysku to i tak nie ma :-P )




Pas tylni dolny nie był nawet pognity wystarczyło troszkę połatać z lewej strony


jak widać kazałem pozbawić tylnią klapę zamka i wycieraczki - kala jak łatwo sie domyślic też została zmieniona na stan bdb bo stara była strasznie pognita i poprostu nie opłacało się nic z nia robić....


Podsómowywując 1000zł 2 reperaturki nadkoli 2 progi wlew paliwa podłużnica tylnia wygładenie klapy tylniej no i na masce bad... :-P (pomyślałem że jak auto u blacharza to zrobię tego bada zawsze to po kosztach wyjdzie a jak co to nową maskę oryginalną dokupię i zmienię) do tego oczywiście konserwacja wszystkich wspawanych rzeczy Wszystko zostało siknięte czarną farbą tak co by rdza się nie dobierała do tego Efektu pięknego nie ma ale z tym muszę poczekać aż uzbieram na lakiernika :D
Klej do poszerzeń już mam ale nie miałem już sił tego montować ;-(
Fotki przodu zrobie później bo te bardzo dziwnie wyszły i nawet na fotkach mi się nie podoba ta maska :-P

Za parę dni może zamontuje alu a później dojdzie gleba póki co to nawet na zalanie fiesty mnie nie stać.... :lol:

jak wspomniałem koncepcja na wykonanie mojej fiesty się zmieniła :-P oto i ona :D
 
 
 
tomekk58 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i16V/80KM
Imię: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 246
Skąd: Rybnik
Wysłany: 31 Maj 2007, 19:02   

no ładnie, teraz lakierowanie i będzie malinka, bardzo ładny wzór do naśladowania wybrałeś, tylko jedno "ale" mam , skoro pozbyłeś sie zamka i wycieraczki to po co Ci teraz spryskiwacz ;> powodzenia w dalszych modach pozdro :D
_________________
Fiesta mk3 1,1i 50km 1990r.=> Orion mk2 1,6i16v 90km 1993r.=> Laguna II 1,9dCI 120km 2001r.=> BMW 530dA e39 Touring 193km 2001r.=> Fiesta mk4 1,3i 60km 1997r.=> Ford Mondeo Kombi 2.0TDCi 2008r. + Fiesta mk6 1.4 16v 2007r.
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 31 Maj 2007, 19:13   

heh dobre ;) w sumie to nie pomyślałem o tym :-P ale nic straconego bo mam oryginalną lotkę xr2i ale ją zamontuje dopiero po malowaniu ponieważ też będzie przyklejona
 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 31 Maj 2007, 21:14   

Ladny kawal roboty z blacharka, o kasie raczej nie rozmawiajmy ;) najlepiej miejsca po spawaniu to odtluscic i pokryc minia , 2 do 3 warstw a w miejsca stylu 2 elementow srodek WURTH B+ , jest to taka maz ktora z zewnatrz pozniej twardnieje (robi sie skorupka) a wewnatrz jest plastyczna i pracuje wraz z elementami karoserii :)
Pozdrawiam i czekam na dalszy ciag zmagan...
_________________

 
 
 
Scyhe 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 11 Cze 2007, 12:53   

A ja mam pytanie odnośnie czyszczenia podsufitki Vanishem. Nie zostały Ci po tym zabiegu zacieki ? Czy możesz zdradzić patent na to działanie :) Domyslam sie ze malo wody i generalnie sama piana czysciles...

Jak dorwe wreszcie ta obudowe termostatu to może sie jakos spotkamy w BB :)
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 11 Cze 2007, 20:22   

o widze że w BB jest 1.8 ;/ Z tym Vanishem to tak jak pisze na opakowaniu proporcje i samą pianą - co jakiś czas trzeba pomieszać bo znika piana Zacieków nie ma robiłem to gąbeczką do naczyń ale nie tą ostrą stroną bo może się zmechacić a gąbeczki też się zużywały i zeszły 3 ;-)
 
 
 
Ad@mus 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1832
Skąd: Orzesze SMI
Wysłany: 11 Cze 2007, 22:01   

ja robilem ajaxem multi purpouse i smigalem szczoteczka do rak
i wyszlo super...tak samo siedzenia
0zaciekow
_________________

Dwu litrowa bestia zwana Ulepem
 
 
 
Scyhe 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 22
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 12 Cze 2007, 18:05   

DiabloHR - wyczytalem że planujesz wizytę u tapicera - jak bedziesz juz miał jakies szczegóły ( koszty, wzory materiałów itp... ) albo jak juz bedziesz miał gotowe to pochwal się nam ;) Ja też się musze wybrać z przednimi fotelami - właściwie to z jednym ale ciagle wypadają ważniejsze rzeczy :(

BTW Słyszałem że na ul. Krakowskiej ( albo w okolicach ) w BB jak sie jedzie na Lipnik jest tapicer samochodowy i dobrze robi - kumplowi robił nową podsufitkę do astry i jest zadowolony - dał coś 150zł
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 24 Lip 2007, 22:31   

Po długim czasie nowe fotki :D SORKI za brudasa ale jak już wiele razy wspominałem póki nie będzie pomalowany na nowo to i tak jest matowy :-P
Zaznaczam że to nie jest krzywo maska tylko błotnik jest lekko wygięty i nie schodzi się ładnie....

Pewnie powiecie że malutkie :lol: Opony planuję zmienić no i całą fiestę osadzić niżej



Dzis wróciłem z wakacji no i przed wyjazdem poszły do wymiany tarcze i klocki

Różnica po wymianie felg i tarcz jest odczuwalna w 100% Wcześniej przy 120km/h strasznie trzepało kierownicą a teraz 160km/h ani nie drgnie (żeby nikt nie pomyślał że takie prędkości osiągam w mieście! hammer to był mój pierwszy raz na szerokiej i prawie pustej krajowej 1 :hihihi:
A ten bajerek to zrobiłem juz dawno temu tylko nie było okazji zrobic fotki nocą...

Troche znudziło mi sie to niebieskie podświetlanie i myślę nad zmiana na białe...

Ze zmian to jeszcze wymieniłem boczne kierunkowskazy kwadratowe z pomarańczowych na białe oraz przednie bo stare były popękane no i wsadziłem do nich te fajne żaróweczki srebrne których nie widać... :-P

Jak się wam widzi mój bolid? :D
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 24 Lip 2007, 22:42   

tyl szersze fele (chowaja sie), badz inne ET z tylu... albo cus wymysl.
kolka male, wysoko siedzi.

a potem umyj auto i porob fotki :D
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Lip 2007, 08:22   

No i powolutku autko wraca do przyzwoitego wyglądu. Tylko może troszkę niżej? Listw bocznych pewnie nie będziesz dawał, ale dobrze by wyglądały ze zderzakami xr-ki
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
DiabloHR 

Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 90
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 25 Lip 2007, 08:54   

Cytat:
tyl szersze fele (chowaja sie), badz inne ET z tylu... albo cus wymysl.

z tym to może byc problem bo bardzo mało jest felg 4x108 gdzie wzór jest taki sam tylko et inne Może dystanse...
FKP Piter napisał/a:
Tylko może troszkę niżej?

Pisałem że większa gleba to na pewno będzie i może w tedy ładnie się skonponuje z tymi 13" :)
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 12 Sie 2007, 21:08   

DiabloHR napisał/a:
i wsadziłem do nich te fajne żaróweczki srebrne których nie widać...

Ja sobie do tylnych i bocznych kierunków też wsadziłem srebrne...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
Ostatnio zmieniony przez Parzych 12 Sie 2007, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SpiderMAN 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 687
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Sie 2007, 21:31   

parzych73 napisał/a:
DiabloHR napisał/a:
i wsadziłem do nich te fajne żaróweczki srebrne których nie widać...

Ja sobie do tylnych i bocznych kierunków też wsadziłem srebrne...
[url=http://img515.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
hmmm. moim zdaniem wiochą ta ramka srebrna zalatuje... ja bym to usunął... :P
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 12 Sie 2007, 21:34   

SpiderMAN napisał/a:
hmmm. moim zdaniem wiochą ta ramka srebrna zalatuje... ja bym to usunął...

O gustach się nie dyskutuje...
Niektórzy twierdzą, że wyglądają OK, a nawet lepiej...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
SpiderMAN 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 687
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Sie 2007, 21:36   

parzych73 napisał/a:
SpiderMAN napisał/a:
hmmm. moim zdaniem wiochą ta ramka srebrna zalatuje... ja bym to usunął...

O gustach się nie dyskutuje...
Niektórzy twierdzą, że wyglądają OK, a nawet lepiej...
EOT... srerne zarowki jak sie sprawuja? zastanawia sie nad wsadzeniem w boczne i przednie kierunkasy?
Nie maja tendencji do przepalania sie tej srebrnej powloki?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Wymarzone XR2i dla Prezesa
Mafios Hyde-Park 131 11 Gru 2018, 18:24
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MK3] Moja Sjesta... XR2i
pawel2062 Nasze auta 26 5 Paź 2008, 17:13
pawel2062
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Moja Fiestka :)
Kacper Tuning stylistyczny 10 27 Sie 2005, 23:24
Gość
Brak nowych postów moja fiesta...
Gość Tuning stylistyczny 36 24 Gru 2005, 11:49
_-MoKrY-_
Brak nowych postów moja hybryda 1.3 :]
Findziu Archiwum 49 14 Paź 2004, 22:40
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.