Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Wielka prośba o pomoc
Autor Wiadomość
tomaszziomasz 

Model: Ford Fiesta Mk8`20
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/125KM
Wiek: 36
Dołączył: Wczoraj 22:26
Posty: 1
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Wczoraj 22:37   Wielka prośba o pomoc

Witam wszystkich. W zime kupiliśmy żonie wymarzoną fieste 5 letnią w fajnej cenie z niedużym przebiegiem ledwo 100 tyś jako auto lekko szurnięte z za granicy. Ogólnie to było jej wypatrzone fajne ładne autko. Od początku nie pokoją mnie dwie sprawy mimo zeprzy kupowaniu mechanik znajomy stwierdził ze wszystko super i widać że przebieg nie kłamny. Mianowicie auto zjeżdzą z leciutkiego wzniesienia pod garaż i pod prace, dosłownie lekkie i na biegu i 2 i 1 nie trzyma właściwie od razu tak troszke z pół metra do tyłu zjeżdża więc trzeba ręczny pod samą góre mocno zaciągać. Druga sprawa co akurat mi przeszkadza jak że jeżdże dieslem c4 110km citroenem to że wiem że auto jestmałe i ma 125km ale ciżko np jadąc 50km/h dać 4 bieg bo go od razu muli całkiem trzeba na 3, piątke to ponad stówke a co najgorsze dla mnie to na mieście przy wolnym jeżdżeniu pasy, chopki itp muli go całkiem na dwójce, właścwie trzeba co chwile na jedynke dawać. Jadąc przykjładowo dwupasmówką gdzieś dalej działa płynnie i jak sie rozkula do 130 bieg 5 i czuć moc i zwnność ale nie przy małych prędkościach. Dodam że na trybie sport jak przełącze to nie czuje żeby było inne inż opisałem. Bardzo prosze o pomoc czy tak ma być bo znajomy mechanik stwierdził ze tak to jest jak w małym aucie tyle mocy ale wynika z tego że małe auta z większą mocą eg na d=jedynce by jeżdzić musiały.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: PYTANIA, UWAGI I POMOC W DZIALE ZLOTY/SPOTY
maerik Zloty / Spoty 1 9 Gru 2006, 22:29
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: Prośba o sprawdzenie *VIN*
Gość Hyde-Park 2480 2 Lut 2026, 12:58
andrzej75łódź
Brak nowych postów Przyklejony: Pierwsza Pomoc
w Wypadkach na drodze
jaco11 Ubezpieczenia i rejestracja aut 8 20 Cze 2016, 10:52
selena238
Brak nowych postów Prośba o pomoc
ivanek Grupa Wrocław - Frakcja Dolnośląska 1 1 Wrz 2009, 15:40
Piter
Brak nowych postów głośniki, prośba o pomoc
charpia Grupa Wrocław - Frakcja Dolnośląska 2 12 Paź 2013, 21:26
Dual


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.