|
klapka wlewu paliwa |
| Autor |
Wiadomość |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 3 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Wczoraj 13:35 klapka wlewu paliwa
|
|
|
| ford fiesta 2011r 1.25 benzyna 82 konie , klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas po naciśnięciu jej ona się otwiera to tak ma być czy powinna być blokada po zamknięciu auta ? |
|
|
|
 |
damianisko5
Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 06 Sie 2012 Posty: 525 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wczoraj 16:03
|
|
|
| więcej konkretów poprosimy, "klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas". |
|
|
|
 |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 3 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Wczoraj 16:07
|
|
|
| hahahahah źle napisałem , klapka wlewu paliwa jest cały czas otwarta , to znaczy jak zamknę auto pilotem to klapkę wlewu paliwa można otworzyć, nie wiem czy tak ma być czy ta klapka powinna się zamknąć tak jak bagażnik się zamyka jak się zamknie auto to czy ta klapak ma się też zamknąć w środku jakąś blokadą ? |
|
|
|
 |
JoeMix

Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 45 Dołączył: 23 Maj 2004 Posty: 12107 Skąd: Konstantynów
|
Wysłany: Wczoraj 22:46
|
|
|
| grzesiek8383 napisał/a: | | czy powinna być blokada po zamknięciu auta | Nie nie powinno być i nie ma korka od wlewu |
_________________ Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da! |
|
|
|
 |
grzesiek8383
Model: Ford Fiesta Mk7`11
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 21 Cze 2026 Posty: 3 Skąd: Przemyśl
|
Wysłany: Dzisiaj 7:15
|
|
|
| co ty piszesz za bzdury ty potrafisz czytać ? gdzie napisałem korek od wlewu ? ty wiesz co to jest klapka od wlewu paliwa ? |
|
|
|
 |
JoeMix

Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 45 Dołączył: 23 Maj 2004 Posty: 12107 Skąd: Konstantynów
|
Wysłany: Dzisiaj 18:47
|
|
|
| grzesiek8383, skoro nie ogarniasz że nie ma zamka,,, bo to widać, to uznałem że jak wielu nowych użytkowników mk7 możesz nie ogarnąć też braku korka,,, |
_________________ Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da! |
|
|
|
 |
|
|
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.