
|
|
Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM |
| Autor |
Wiadomość |
Banano78
Model: Ford Fiesta Mk7`12
Wersja: Titanium
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 08 Maj 2023 Posty: 1 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wczoraj 10:02 Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM
|
|
|
Dzień dobry,
Problem z rozruchem następuje głównie przy wysokich temperaturach lub ciepłym silniku. Nie jest to jednak reguła. Czasem zapala od strzała i przez dłuższy czas jest ok a czasami długo kręci lub odpala za drugim razem (wtedy bez problemu). Są/były sytuację że nie odpalał w ogóle. Immobilizer jest ok, sprawdzone na 2 kluczykach. Zmieniona pompa paliwa , czujnik położenia wałka rozrządu, błędów na desce brak. Zdarza się też zrośnięcie w czasie jazdy, tak jakby odcięło zasilanie paliwa. Trochę brakuje mi koncepcji co to może być. Świece itp tez wymieniane na bieżąco. Rocznik 2012 przebieg ok190k |
|
|
|
 |
JoeMix

Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 45 Dołączył: 23 Maj 2004 Posty: 12105 Skąd: Konstantynów
|
Wysłany: Dzisiaj 1:35
|
|
|
| A co pokazuje komputer jak kręcisz i nie zapala,,, bo to takie podstawowe badanie diagnostyczne dla tej sytuacji,,, |
_________________ Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da! |
|
|
|
 |
|
|
Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.
| |
|