Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
3 Wrz 2007, 15:10
Skacza mp3
Autor Wiadomość
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lis 2005, 11:41   Skacza mp3

niedawno kupilem JVC KD-G402 i bylo good ale jakos zaczely mi przeskakiwac mp3...jaka moze byc tego przyczyna???radio jest na stele dobrze zalozone<chyba> no nie rusza sie:)
 
 
kazi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: Inny
Imię: Rafał
Wiek: 40
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 474
Skąd: Łódź/GW
Wysłany: 26 Lis 2005, 18:05   

zabrudzony laser moze byc albo juz laserek mowi dowidzenia :D Sprawdz to kupując płyte do czyszczenia lasera, tylko jakąś dobrą nie jakies badziewie za 5 zł, bo sie rozleciały mi włoski do czyszczenia lasera.
_________________
PzMot - Polski Związek Motorowy w Gorzowie.
New Wozidło : Citroen Xantia 1,8 Turbo
 
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 28 Lis 2005, 23:48   

hmm ale to jest nowe radio ze sklepu przedtem bylo wszystko dobrze...a teraz coraz gorzej..pozycze od znajomego ta czyszczaca pyte ale nie wiem czy to pomoze Padaka
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 00:03   

jak nówka to reklamuj ? jaki sklep ? moze sie da doplacic i wziac inne... bo nie wiem czy zaryzykowalbym ten sam model :twisted:
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 00:43   

kupilem to radio w sklepi Avans a wczesniej bylem w Media Markt i gadalem z takim gosciem i mowil ze JVC to dobra firma lepsza niz pioneer przynajmniej w radiach samochodowych i ze ten model co ja mam jest naprawde good i byl good ale przez tydzien :) jak plyta czyczszaca nic nie da to trzeba reklamowac Padaka
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 10:13   

Siemanh napisał/a:
kupilem to radio w sklepi Avans a wczesniej bylem w Media Markt i gadalem z takim gosciem i mowil ze JVC to dobra firma lepsza niz pioneer przynajmniej w radiach samochodowych i ze ten model co ja mam jest naprawde good i byl good ale przez tydzien :) jak plyta czyczszaca nic nie da to trzeba reklamowac Padaka

moze mieli ostatnia sztuke i myslal ze u nich kupisz :D
co do jvc to Cie pociesze - daja 3 lata gwarancji na radyjko, takze to jest ogromny plus.
ps. to zle radio nie jest, ale czy lepsze od pioneera... nie mozna tak mowic, bo od wersji 1700 napewno, ale od 7700 juz napewno nie :-D tzn konkretnie twoj model. bo np znajdizemy innego jvc ktory bedzie bil 7700... dlatego trzeba porównywać konkretne modele.

Pozdrawiam
Kacper
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 11:58   

trzeba go oddam na gwarancje ale bol w tym ze nie chce mi sie go wyjmowac i nawet nie wiem jak mam to zrobic bo pozaginalem wszystkiemozliwe zabki:)
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 29 Lis 2005, 12:10   

Siemanh napisał/a:
nie wiem jak mam to zrobic bo pozaginalem wszystkiemozliwe zabki:)

Powinienes miec takie "wyciągaczki" :

a kieszeni chyba wyciagac nie musisz 8)
 
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 12:34   

molu napisał/a:
a kieszeni chyba wyciagac nie musisz 8)


z tą kieszenia to zalezy od humoru sprzedawcy... lub zasad sklepu, nie zdziw sie jak bedzie musial wyciagnac :he:
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lis 2005, 16:03   

no mam takie klucze do wyciagania radyjka...postaram sie to zawiesc jeszcze w tym tygodniu...napisze co i jhak naprawili..jak wogole naprawia:) pozdro
 
 
AUTSAJDER
[Usunięty]

Wysłany: 3 Gru 2005, 17:52   autsajder

Witaj.Jeżeli faktycznie upewniłeś sie ze to w żadnym wypadku nie jest wina płyt tzn.(prędkości zapisu danej płyty,jej jakości i stanu)to faktycznie reklamuj to radyjko.Powodzenia.Autsajder
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 4 Gru 2005, 22:51   

hmm teraz to mnie zaskoczyles bo wszystkie plyty byly nagrywane 32x moze predkosc ma znaczenie ale chyba nie za bardzo...
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 5 Gru 2005, 09:09   

Siemanh napisał/a:
hmm teraz to mnie zaskoczyles bo wszystkie plyty byly nagrywane 32x moze predkosc ma znaczenie ale chyba nie za bardzo...


No jednak troszke ma... spróbuj nagrać wolniej, choc u mnie bez problemu czyta nagrywane 32x
 
 
ElGrey 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: Sport
Silnik: 1.6TDCi/90KM
Imię: Grześ
Wiek: 49
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1152
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Gru 2005, 09:11   

Wystarczy ze masz kiepawa nagrywarke lub plyty i bedzie ci rapowalo jak :D wiec nagraj na jakiejs dobrej plycie x4 , i na RW x4 i potestuj...
czsami rapowanie wywoluje u mnie plyta wielosesyjna, a lasera sie nie czysci samemu bo tylko popie... mozna, widzialem juz wielu domoroslych technikow ktorzy zalatwili dobry sprzet bo chcieli poczyscic, albo uzyli plyty czyszczacej :twisted: debile :twisted:

A poza tym JVC sa kaprysne zwlaszcza jesli chodzi o plyty, a trzeba bylo kupic sobie cos lepszego :-P
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 5 Gru 2005, 10:36   

tylko ze w sklepie mi doradzili JVC :) głupie barany pojade chyba do nich i powiem im co o nich mysle:P:P:P a tak powaznie to nagram dzisiaj jakas plyte z mniejsza predkoscia i sie zobaczy dzieki
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 5 Gru 2005, 10:45   

Siemanh napisał/a:
tylko ze w sklepie mi doradzili JVC :) głupie barany pojade chyba do nich i powiem im co o nich mysle:P:P:P a tak powaznie to nagram dzisiaj jakas plyte z mniejsza predkoscia i sie zobaczy dzieki


Bo JVC nie jest złym radiem. I dodatkowo ma 3 letnią gwarancje :D
 
 
Siemanh
[Usunięty]

Wysłany: 5 Gru 2005, 19:58   

wyjalem dzisiaj na chwile radyjko i powyginalem jeszcze bardziej ta polkieszen botroche sie ruszala. i efekt tego tak ze dziala lepiej ale dajel skaczze tylko rzadziej... jestem zmuszony oddac ta padake na gwarancje ale zrobie to chyba dopiero po ylwestrze...a czy jest mozliwe ze mp3 slacza bo glosniki sa zle podpiete chyba raczej nie...???
 
 
jaco11 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Jacek
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 1256
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 5 Gru 2005, 21:09   

wydaje mi się ze najlepiej reklamuj to radyjko jezeli nie miało by reklamacji zaproponowałbym " Do czyszczenia polecam Ci specjalne płyny lub izopropanol, do kupienia w sklepach elektronicznych i wacik do uszu. Ale trzeba to zrobić ostrożnie by nie zalać alkoholem wnętrza lasera ani nie oberwać soczewki. W zasadzie myje się tylko ją. Niewolno używać rozpuszczalników ani alkoholi. Jedne rozpuszczają i matują soczewkę a drugie zostawiają nalot. muszę pzyznac ze u mnie to pomogło nie czekaj z reklamacja pozdrowio....... 8)
 
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 5 Gru 2005, 21:32   

Siemanh napisał/a:
wyjalem dzisiaj na chwile radyjko i powyginalem jeszcze bardziej ta polkieszen botroche sie ruszala. i efekt tego tak ze dziala lepiej ale dajel skaczze tylko rzadziej... jestem zmuszony oddac ta padake na gwarancje ale zrobie to chyba dopiero po ylwestrze...a czy jest mozliwe ze mp3 slacza bo glosniki sa zle podpiete chyba raczej nie...???


ja nie wiem w jakiej jestes sytuacji, ale wiem ze w media mozna zwrócic sprzed do 7 dni po zakupie i wymienic na inny... no ale u ciebie te 7 dni minelo, takze... chyba jest to obojetne w jakim czasie zwrócisz sprzet, choc wydaje mi sie ze im szybciej tym lepiej - bo nie wiem czy potem dostaniesz cala gwarancje, oraz tak to powiesz ze odpoczatku działało źle i koniec.
 
 
KRiS 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Gru 2005, 22:55   

Spróbuj płytek nagrywanych na innej wypalarce. A jak nie pomoże to ściemniaj, że od początku się czasami zacinało, a teraz to już sie nie da słuchać i naciskaj na wymianę.


ps. jaco11

" polecam Ci specjalne płyny lub izopropanol, do kupienia w sklepach elektronicznych i wacik do uszu. Ale trzeba to zrobić ostrożnie by nie zalać alkoholem wnętrza lasera ani nie oberwać soczewki. W zasadzie myje się tylko ją. Niewolno używać rozpuszczalników ani alkoholi. Jedne rozpuszczają i matują soczewkę a drugie zostawiają nalot. "

Przecież izopropanol to alkohol ;)

Moja rada to kupić płyn, bo czasami to te soczewki to szajs taki, że je szlag trafia ( miałem 2 takie przypadki)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK3] obroty skacza,
grzes7411 Mechanika 9 1 Lis 2009, 21:14
JoeMix
Brak nowych postów [MK5] obroty skacza po dodaniu gazu...
Gość Elektryka 6 11 Mar 2010, 18:39
MARIUSZ.B
Brak nowych postów [MK4] Przy Zmianie Biegow OBROTY Skacza do 5000-7000tys!!!
Gość Mechanika 1 1 Lip 2009, 18:48
awilk
Brak nowych postów MP3 i radyjko 5000 z MK IV
A da sie tak??
dtm Car Audio i CB 5 11 Lip 2006, 21:29
Gość
Brak nowych postów MP3'ka + fabryczne radio?
rafal__lodz Car Audio i CB 4 8 Lis 2007, 17:19
jackrzec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.