Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » ford
Tematy oznaczone jako ford
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK7] Lista pendrive'ów komptibilnych z USB Forda


Nie wszystkie pendrive'y działają z usb forda, a że chciałbym mieć wpiętego na stałe jakiegoś dyskretnego to gdzieś udało mi się znaleźć listę kompatybilnych urządzeń.

:: SONY 8GB Storage Media Sony Storage Media USB Device
Moser Baer 8GB Moser Baer Disk MBIL SSM Moser Baer Disk USB Device
Moser Baer 4GB Moser Baer Disk MBIL SSM Moser Baer Disk USB Device
SanDisk 8GB Firebird USB Flash Drive SanDisk Cruzer Blade USB Device POTWIERDZONE
Toshiba 8GB TransMemory TOSHIBA TransMemory USB Device
Toshiba 4GB TransMemory TOSHIBA TransMemory USB Device
Transcend 8GB Mass Storage Device JetFlash Transcend 8GB USB Device
Transcend 4GB Mass Storage Device JetFlash Transcend 4GB USB Device
AngryBird (LT) 8GB Mass Storage Generic Flash Disk USB Device
SanDisk 4GB Cruzer Blade SanDisk Cruzer Blade USB Device POTWIERDZONE
Transcend (Jetflash ) 1GB Jetflash Transcend Jetflash Transcend
...
10384 10

[MK4] jak jade to huczy


witam jestem pierwszy raz na forum wiec moge zrobic kilka bledow za co przeprzszam. mam pewien problem z fiesta a mianowicie tak jak jest w temacie jesli jade to cos w niej huczy. huczenie zaczyna sie od jakis 45 km/h. jak sie przyspiesza juz ponad 45 km/h to huczenie robi sie coraz glosniejsze. znajomy powiedzial mi ze to moze byc wina opon lecz zmienilem wszystkie 4 opony na inne (zimowe) i dalej huczalo. jakis mechanik mi powiedzial ze to moze wina przegubow lecz jak go postawilem na ''kolkach'' i w powietrzu byly przednie kola to wsiadlem odpalilem i jechalem w miejscu ok 70 km/h i nic nie bylo slychac. dodam jeszcze ze jak sie siedzi z tylu w czasie jazdy to z tylu glosniej sluchac niz z przodu. moze to cos z tylu jest nie tak ?? co o tym sadzicie ?? prosze o szybka pomoc!!
4939 6

[Lakiernictwo] Kolor 2251 - Radiant Red


Dawno temu dorabiałem w mieszalni kolor. Teraz chciałbym jednak zakupić lakier w sprayu. Na pojemniku z mieszalni mam napisane 2251. I teraz problem: jest kilka odcieni tego koloru. Tak odpisał MOTIP. Jaki odcień/numer/kod może być na fieście CALYPSO z 92r.?
4183 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.