Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja warmińsko-mazurska - Ulotka reklamowa

Małgorza - 19 Sty 2007, 18:26
Temat postu: Ulotka reklamowa
Ulotka reklamowa frakcji warmińsko-mazurskiej (właściwie przerobiona ulotka teamu zachodniopomorskiego, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe :P ). Czekam na opinie.

Ulotka

jaco11 - 19 Sty 2007, 18:30
Temat postu: Re: Ulotka reklamowa
mal.gosia napisał/a:
Ulotka reklamowa frakcji warmińsko-mazurskiej (właściwie przerobiona ulotka teamu zachodniopomorskiego, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe :P ). Czekam na opinie.

Ulotka


Moge Życzyć powodzenia tylko :)
Acha sory ale ta ulotka ma prawa autorskie FKP Piter mam nadzieje ze sie nie obrazi :) Piotr to jest szczytny cel ...
pozdrawiam Jaco

scenic_17 - 19 Sty 2007, 19:19

ja nie mam nic przeciwko :)

[ Dodano: Pią Sty 19, 2007 18:20 ]
im nas wiecej, tym lepiej

dORA11 - 19 Sty 2007, 20:33
Temat postu: Re: Ulotka reklamowa
mal.gosia napisał/a:
Ulotka reklamowa frakcji warmińsko-mazurskiej (właściwie przerobiona ulotka teamu zachodniopomorskiego, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe :P ). Czekam na opinie.

Ulotka


Mnie się podoba prawie taka śliczna jak nasza :hahaha: żartowałam

Piter - 19 Sty 2007, 23:19

Ciesze sie że mogła się wam wszystkim przydać.
Powodzenia.

jackrzec - 19 Sty 2007, 23:44

8| Coś takiego! W życiu nie przypuszczałem że zrobimy takie same ulotki! Ja przeprowadzałem "akcję" 1,5 roku temu i "na szybkiego" wyskrobałem taką ulotkę:



Piter - ja od Ciebie nie ściągałem!!! Nawet nie wiedziałem że jest taka ulotka Twojego autorstwa. Chyba wpadliśmy na taki sam pomysł :)

P.s. Po części pomysł wziąłem z FCP....

Piter - 20 Sty 2007, 14:44

:)
Ja swojej na forum nie załączyłem jako plik do ściągnięcia .......................... bo nie umiem :ups: ;-|

szynszyl - 20 Sty 2007, 19:39
Temat postu: Re: Ulotka reklamowa
mal.gosia napisał/a:
Ulotka reklamowa frakcji warmińsko-mazurskiej (właściwie przerobiona ulotka teamu zachodniopomorskiego, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe :P ). Czekam na opinie.

Ulotka


normalnie rewelka

Małgorza - 31 Sty 2007, 12:19

Ulotki od zeszłego tygodnia lądują za wycieraczkami. Kilka osób odezwało się na gg, kilka zarejestrowało się na forum a tu dalej cisza... :he:
Piter - 31 Sty 2007, 22:04

Normalka :he:
szynszyl - 13 Lut 2007, 21:32

mal.gosia napisał/a:
Ulotki od zeszłego tygodnia lądują za wycieraczkami. Kilka osób odezwało się na gg, kilka zarejestrowało się na forum a tu dalej cisza... :he:
a nie mówiłaś im o tej zakładce frakcyjnej? wiele tu nie zaglada bo to niby dla klubowiczów dział..ale gdzie indziej go nie przeniesiemy
Małgorza - 14 Lut 2007, 20:02

Mówiłam... Ale najwyżej jeszcze wyśle im dokładny adres na gg. Z resztą z tego co tak patrze, to zarejestrowani owszem, ale z logowaniem się i przeglądaniem forum już gorzej :-P Pocieszam się tym, że na początku ja też dość rzadko zaglądałam na forum.

Od przyszłego tygodnia zaczynam zajęcia, więc znów zacznę roznosić ulotki.

szynszyl - 14 Lut 2007, 21:14

moge tylko życzyć powodzenia
domin1 - 14 Lut 2007, 22:44

a ja myslę że4 nasza ulotka musi być duzo ciekawsza trzeba dodać do niej znak wodny albo jakieś ciekawe tło co by wzrok przyciagała
Małgorza - 15 Lut 2007, 17:57

Nie mam nic przeciwko, żeby ją zmodyfikować, albo w ogóle zrobić nową. Ale liczę na czyjąś inwencję twórczą bo ja jak na razie nie mam za bardzo ani pomysłów ani czasu... :)
iang - 15 Lut 2007, 20:01

A może takie cosWas zadowoli, miałem wolną chwilę

Małgorza - 15 Lut 2007, 20:19

Mnie zadowala taka ulotka. Naprawdę bardzo ładna. I nie to żebym wybrzydzała czy coś, ale osobiście zostanę przy wersji czarno - białej bo łatwiej powielać ;-) Sama postaram się jeszcze coś "spłodzić" :-P
jaco11 - 15 Lut 2007, 20:43

mal.gosia napisał/a:
Mnie zadowala taka ulotka. Naprawdę bardzo ładna. I nie to żebym wybrzydzała czy coś, ale osobiście zostanę przy wersji czarno - białej bo łatwiej powielać


Powiem tak jak ktos bedzie zainteresowany tutaj wejść i poczytać ( czyt. FKP ) to nawet czarno biała możę być i tak jest piekna :D

Piter - 15 Lut 2007, 21:29

A ja napisze to co juz nie raz mówiłem:
Możesz robić ulotki ze złotą nitką i nikt może nie odpowiedzieć, a jeśli kogoś temat forum zainteresuje to się odezwie choć by dostał ulotkę wydrukowaną na papierze toaletowym. Więc myślę że sam wygląd tej ulotki nie jest najważniejszy.

Małgorza - 17 Lut 2007, 17:37

Na razie chyba zostanie ta ulotka, bo jeszcze mi ich trochę zostało do rozniesienia :P A potem się pomyśli, nie mam nic przeciwko, żeby potem ją zmienić ;)
Piter - 17 Lut 2007, 20:54

iang, na tej ulotce wyglada tak jak by to była xr-ka Jacka 8| :lol:
jackrzec - 18 Lut 2007, 08:58

iang napisał/a:
A może takie cosWas zadowoli, miałem wolną chwilę
[url=http://img412.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


Też się tak na początku bawiłem, ale dałem na luz - po co drukować kolorowe - wydrukowałem w cz-b i odbiłem 100 szt na ksero i wkładałem każdej fieście jaką widziałem i tak się nikt na razie nie zgłosił :(

iang - 18 Lut 2007, 10:22

FKP Piter napisał/a:
iang, na tej ulotce wyglada tak jak by to była xr-ka Jacka 8| :lol:

hehehe to jest chyba najpopoularniejsze i najlpsze zdjęcie MK3 w necie, nie wiem czyja ;)

Małgorza - 7 Cze 2007, 17:47

Tak ma wyglądać nowa ulotka reklamowa naszej frakcji. Uwagi mile widziane :D

http://img246.imageshack..../ulotka2sz4.jpg

charpia - 28 Sie 2007, 01:28

jeśli mogę wtrącić słówko, to uważam, że na tej ulotce panuje bałagan i jest zbyt krzylkiwa. Naszym zadaniem nie jest wabienie do klubu, tylko zachęcanie :yes: ale oczywiście to moje skromne zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać. Pokazuje Wam co ja wkładam za wycieraczki... uważam, ze moja ulotka jest zbyt uboga, ale z drugiej strony... kto bedzie chciał, to sie skontaktuje , ot co ;-)


szynszyl - 28 Sie 2007, 08:43

charpia, nie ma problemu. tutaj i tak nic sie nie dzieje. zobaczymy co bedzie w październiku. wakacje, urlopy się pokończą....
acha... jechałem koło tej warmii i mazur... fiest mk3 co chwilę.. może to turyści z podkarpacia ??

charpia - 28 Sie 2007, 09:49

no trza było ulotki rozdawać :D
Małgorza - 28 Sie 2007, 22:13

Już myślałam, że mam jakieś przywidzenia, że ktoś w końcu się tu odezwał ;-)

Teraz zmiany ciężko będzie wprowadzić, bo już trochę tych ulotek kserowałam, ale jak się ich pozbędę to zrobię kolejną, nie widzę problemu :D

szynszyl napisał/a:
acha... jechałem koło tej warmii i mazur... fiest mk3 co chwilę.. może to turyści z podkarpacia ??

Trochę ich tu jest, tylko ja przeważnie je widuję jak śmigają gdzieś na pasie obok - mam nadzieję, że klubowe naklejki są dobrze widoczne ;-)

Też mi się wydaje, że trzeba poczekać do października, studenci z którymi mam kontakt na gg przyjadą do Olsztyna to może się coś ruszy :)

SpiderMAN - 29 Sie 2007, 09:10

Ja mam ulotkę od prezesa...
Dorobiłem rewers do niej. Ściągajcie i zobaczcie.
Czy może być?

http://eris.rpg.pl/~spide...ofi_evo/ulotka/

P.S. Wątek sie moim zdaniem zrobił między frakcyjny, więc może warto go przenieść gdzieś indziej... może do działu dla klubowiczów?

szynszyl - 29 Sie 2007, 09:19

SpiderMAN napisał/a:
P.S. Wątek sie moim zdaniem zrobił między frakcyjny, więc może warto go przenieść gdzieś indziej... może do działu dla klubowiczów?
dopóki ta frakcja nie istnieje w pełnym słowa znaczeniu, to jest jak jest. nie bedę tez ingerował w kompetencje moda tej frakcji. ;-) w dziale klubowym dostep mają tylko klubowicze, a uczestnictwo we frakcji nie wymaga bycia klubowiczem. :)
genov - 29 Sie 2007, 11:00

a jak dj sthonka sie żenil to nikt ze mna bramy niechcial zrobic :-( W Sobote odbyl sie w PISZU 1wszy spot FiestaKlubPolska na Warmii i Mazurach wiec frakcja warminsko mazurska zaczyna ''funkcjonowac''
szynszyl - 29 Sie 2007, 15:35

genov napisał/a:
frakcja warminsko mazurska zaczyna ''funkcjonowac''

genov, powiem krótko: SUPER
macie jakieś foty, wklejcie! pliiiizzzzzzzzzzzz

Małgorza - 29 Sie 2007, 15:47

genov napisał/a:
a jak dj sthonka sie żenil to nikt ze mna bramy niechcial zrobic :-(

Ja już chyba gdzieś pisałam, że byłam na ślubie kolegi więc i tak nic z tego by nie wyszło. A szkoda.
genov napisał/a:
W Sobote odbyl sie w PISZU 1wszy spot FiestaKlubPolska na Warmii i Mazurach wiec frakcja warminsko mazurska zaczyna ''funkcjonowac''

No to teraz wpadnij(cie?) do Olsztyna :D

Co do ulotki - nie widzę problemu, żeby zrobić nową. Poprzednia została taka, bo nikt nie zgłaszał żadnych sprzeciwów (a wstawiłam ją tu na początku czerwca :) ).

Wątek póki co zostaje tu, bo jednak mniej lub bardziej dotyczy frakcji :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group