Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Moje maleństwo - plany przeróbek mk3

Daras84 - 9 Lut 2006, 16:44

jak dla mnie pełen wypas ... jedno do czego mozna sie przyczepic to paletki noi przedni zderzak :) ) a jak wyglada w orginale twoja fiecha??
Kozzzi - 9 Lut 2006, 16:50

Tak jak na tym zdjęci, tylko już jest troche bardziej posadzona i ma czarną siatke w przednim zderzaku no i ma już badlooka!
kaczoro - 9 Lut 2006, 17:00

Fajna, tylko dlaczego przednia felga ma szerszy rant niż tylna... :he:
Pozdro!

ElGrey - 9 Lut 2006, 17:01

Barrrrdzo ladna :brawo:
tylko dlaczego takie lusterka :?:

Fordon - 9 Lut 2006, 17:49

Witam... u nas w Bydgoszczy jezdzi bardzo podobna ale dol auta jest jaskrawo pomaranczowy, jednak jej wykonanie pozostawia duzo do zyczenia... jadnak Twoj projekcik jest jak najbardziej :ok: jak juz masz lusterka M3 to je zostaw bo beda pasowaly... bo paletki nie za bardzo... czekam na ciag dalszy... :)

Pozdrawiam

doogi - 9 Lut 2006, 17:55

no fajna fajna :)
tylko ze cala czarna wydaje mi sie byla by dla mnie przynajmniej bardziej przystępna.

easy - 9 Lut 2006, 18:40

Jak dla mnie pomysł z takim malowankiem świetny, robi wrażenie. Oby ci to tak ładnie wyszło jak na fotce.
Kowal - 9 Lut 2006, 18:51

Kolorki spoxik :D
A jesli chodzi o felgi RSL to bardzo ciezko je dostac w rozmiarze 4*108 :-/ noi cena $$$ ;-(
Chyba ze poprostu takie przykładowe felunie wkleiłes .

Kozzzi - 9 Lut 2006, 18:59

Kolorki spoxik
A jesli chodzi o felgi RSL to bardzo ciezko je dostac w rozmiarze 4*108 noi cena $$$
Chyba ze poprostu takie przykładowe felunie wkleiłes .


Właśnie zależy mi na tym żeby wsadzić RSLe 14x8 przód 14x9 tył (chciałem trzynastki, ale autko jest tak ekstremalnie posadzone że targam podwoziem o asfalt). Mam namiar na gościa, który pracuje w częstochowie, tam gdzie je robią, komplet kosztuje 1000zł.

dday - 9 Lut 2006, 19:02

jak dla mnie pomysł jest genialny ;)
Kowal - 9 Lut 2006, 19:06

Jesli tak to :ok: bo RSLe sa wypasione .

A jeszcze co do lusterek to zostaw M3 ;)

cinot - 9 Lut 2006, 19:09

bardzo fajny plan :brawo: a i fiestka niczego sobie, bardzo podobna do Fiestki jaką miał kolega Kurtus swego czasu
Kozzzi - 9 Lut 2006, 19:32

Myślałem o chromowanych lusterkach z jakiegoś motoru!! Oceńcie jak to wygląda. :-)
Kowal - 9 Lut 2006, 19:51

Moze takie od jakiegos zabytka
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83772573 ;-)

Ciekawe rozwiazanie , chrom swietnie sie prezentuje ogólnie :D

Darekmk3 - 9 Lut 2006, 20:07

nom fiesta "smaczna" sie robi a co do lusterek chrom to pamietacie fieste szpanera?-kozacko wyglądałola 8) :-)
NOWITEK - 9 Lut 2006, 20:33

Podoba mi się Twoje podejscie do Tuningu.

Dla mnie - zestawienie kolorów w projekcie - rewelacja!!

Lusterka - Dobry kierunek! Całe szczęście ze nie wpadłeś na pomysł z lusterkami od M3 :) :) :) :) Jak tak dalej pójdzie to co drugie auto na naszych ulicach będzie je miało

Zero zbednych spoilerów - to sobię cenie.

Felgi OK. Choć ja jestem zwolennikiem duuuużżżyyyccchh rozmiarów :D :D .

Jedyne co mi się nie podoba to BADLOOK :sad: no ale to narazie tyle.

Powodzenia

Bad_Boy__Zabrze - 9 Lut 2006, 20:52

projekt mi sie podoba i to bardzo, ale bez tych lusterek z motoru prosze ;-) no a co do kolorkow to mam pomysla, bo widzialem kiedys, ze lakier jak jest polozony i nie wyschniety to przed bezbarwnym kladzie sie na niego jakas chemikalie ktora odzialuje na lakier. efekt jest za kazdym razy unikatowy, bo nie ma sie wplywu jak to ostatecznie wyjdzie, ale jest to podobne do szronu na lakierze. efekt jest naprawde piorunujacy, a na pomaranczowym, by tu wygladalo przesmacznie :D
SteiN - 9 Lut 2006, 21:03

bardzo ladna fiesta !!

sposob malowania to tez taki chce miec i na wiosne bedzie realizowane tylko ze inne kolorki ;)

Dynamike - 9 Lut 2006, 23:29

Bardzo fajny projekcik. Miałem okazje kiedyś poznać poprzedniego właściciela tej fiestki i musze przyznać że jest ona naprawde bardzo efektowna na żywo. Szkoda tylko że zrezygnowałeś z tego zderzaka który był poprzednio, bo dzięki niemu jeszcze bardziej auto przyciągało wzrok. Bardzo podoba mi się twój plan zmiany wizerunku auta i mam nadzieje że będzie mi się udawało częściej widywać cie na ulicach Krakowa.
Pozdrowionka

P.S. zwracaj czasem uwage na inne fiesty to może uda się poznać osobiście!! :D

Danio - 10 Lut 2006, 00:20

a to chyba fiestka Kurtusa? projekt bardzo ładny...nie zostawiaj tylko proszę tych m3 ....załóż ładne chromki (wyglądają superowo) jeśli to faktycznie fiesta Kurtusa to szkoda tego zderzaka...bo kurde ładny to on był..powodzenia :)
Dynamike - 10 Lut 2006, 00:40

Danio napisał/a:
a to chyba fiestka Kurtusa? projekt bardzo ładny...nie zostawiaj tylko proszę tych m3 ....załóż ładne chromki (wyglądają superowo) jeśli to faktycznie fiesta Kurtusa to szkoda tego zderzaka...bo kurde ładny to on był..powodzenia :)

Nie, to nie jest Ex Kurtusa, tylko Bastecka, kolegi Spidera ;)

djpleban - 10 Lut 2006, 13:55

kolorki wpożądeczku :ok: bardzo ładne :ok: ja osobiście lusterka zostawił bym czarne. i dlaczego nie M3... :?: :?: :?: ... może jest ich coraz więcej ale one mają po prostu swój urok. pomysł z małymi felgami też mi się podoba. co do zderzaka- jak już robisz próby to daj mu zderzak od XRa, może też projekt nie najbardziej oryginalny, ale sądze, że by tu pasował. no i zastanów się co z tymi ciemnymi szybami.......
niebieskie ludziki z gwiazdąsz eryfa na klacie chyba nie będą patrzyły na to przychylnie.........

Daras84 - 10 Lut 2006, 15:30

co wy sei tak uczepiliscie tych lusterek z m3 napewno sa ladnijesze niz paletki... co do skutecznosci to juz nie jest tak dobrze... kwestia przyzwyczajenia.

ktos napisał ze sa oklepane! a mozna powiedizec ze paletki tez sa oklepane bo prawie kazda fiesta je ma :P :P :hahaha:

djpleban - 10 Lut 2006, 15:36

good point :ok: czy się uparliśmy na M3 :?: żelzna zasada w tuningu- KWESTIA GUSTU :!: ja na przykład nie widze mojej fiestki z innymi lusterkami ;)
Daras84 - 10 Lut 2006, 16:50

no ja tez bym nei zamienił ich na inne :)
micał1bolo - 11 Lut 2006, 00:35

dlamnie jest ZAJEFAJNA :yes: :yes: :brawo: :brawo: :brawo:
malek - 11 Lut 2006, 18:00

Fajna :brawo:
modell1 - 11 Lut 2006, 18:55

bardzo ladna i te ranty super :brawo: :ok:
Fordon - 11 Lut 2006, 19:33

Kozzzi napisał/a:
[ ale autko jest tak ekstremalnie posadzone że targam podwoziem o asfalt


TZN ile go gleby na zawiasie jest opuszczona :?:

Rycho - 11 Lut 2006, 23:28

Nie no ładnie to sobie wymyśliłeś :brawo: :brawo: :brawo:

Rycho

tomekk58 - 12 Lut 2006, 23:15

szczerze - zaje**iscie ... :brawo: wszystko mi sie w niej podoba... a kolorki to juz malyyyna ...jak dla mnie mistrzostwo!! a lusterka powinny byc i ładne i funkcjonalne :-)
p.s. tez myslalem o 2 kolorach (czarna gora + .... na dole) ale to sie na wiosne pomysli :-P

andrew - 13 Lut 2006, 09:42

wielki respekt :P :P :P dla kolegi kozzzi bardzo dobry kierunek ze zmiana stylistyki auta. Naprawde wielkie brawa co do pomyslu i wykonania ,bo przeciez nie wazne w jakim koledzy ida kierunku ,ale wazne ze ida .
A odnosnie lusterek moze bym zaproponowal lusterka chrom ,tylko od mk3 firmy MHW z kierunkowskazami.. :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
ANDREW

xr2fun - 13 Lut 2006, 09:53

Mnie też się podoba ale brak klamek jest problemem przy kontroli drogowej lub przeglądzie.
Sobot - 13 Lut 2006, 10:04

Mi sie podoba... lusterka ja bym zostawił M3 malowanie dwukolorowe też spoko
:brawo:

Intruder - 13 Lut 2006, 10:39

a ja bym nie zostawiał M3... bardzo mi sie podoba pomysł z chromowanymi lusterkami :ok:

co do malowania to :jupi: wreszcie cos naprawde oryginalnego :brawo:

Kozzzi - 16 Lut 2006, 22:53

Fordon napisał/a:
Kozzzi napisał/a:
[ ale autko jest tak ekstremalnie posadzone że targam podwoziem o asfalt


TZN ile go gleby na zawiasie jest opuszczona :?:


Nie jestem w stanie powiedzieć ile jest niżej niż orginał, ale np. mocowanie wachacza (najniższy punkt podwozia) jest 4cm nad ziemią. Bardzo musze uważać na tych "wspaniałych" polskich drogach ;-)

Fordon - 16 Lut 2006, 23:45

No to ladnie posadzona... tez musisz miec nerwy ze stali zeby wytrzymac z takim zawiasem


Pozdrawiam

RKRman - 20 Lut 2006, 12:31
Temat postu: virtual.
CZE :P

..fiesta w takie postaci robi "zamieszanie " to prawda :D i o to pewno biega w tej bajce ...dodam że będe się starał storzyć albo na forum lub na str głównej galerię z takimi przeróbkami czyli "..od grafiki ..do..garażowej stylistyki " oczywiście w odpowiednim rozmiarze ....takie pomysły zapewne wileu osobą zaoszczędzą mnustwo czasu , pieniędzy ..i co tu gadać - błędów. Czyli taki "gotowiec" przy udziale kolesi :lol: hehe..

..co do lusterek .......moje skromne zdanie - za żadne skarby nie uciekaj w chrom ! ...czarne !!! i to w połysku jeśli tak jak na Twojej przeróbce będzie się błyszczała całam góra pojazdu .........po "wychromowaniu" lusterek będą tylko śmiesznie odstawały na zewnątrz..klamki zostaw , tylko wygładz i zrób pod kolor - to sprawdzone rozwiązanie a wierz mi ,warto posłuchać ludzi którzy sporo wiedzą o takich kwestiach - często się doradzam ..i ngdy jeszcze sie nie zawiodłem ;-)
aha...jeszcze jakoś dziwnie sterczy naroże kierunkowskazu..może wartało by opuścić troche linie przejścia kolorów i to zgrać .. ;-) ...zderzak przedni - do wygładzenia rowek nad tablicą..

POZDRAWIAM ;-) ..czekam na przeróbki z ujęcia 3/4 fieścianego tyłeczka ..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group