Forum FiestaKlubPolska -

Sprzedam - [MK7] Sprzedam swoją Fiestę 1.6 Ti-VCT 120 KM,

kamiluek - 26 Cze 2022, 03:03
Temat postu: [MK7] Sprzedam swoją Fiestę 1.6 Ti-VCT 120 KM,
Ford Fiesta 1.6 Ti-VCT 120 KM, 2010 rok, 129 500 km przebiegu, bezwypadkowy.
Kupiony w polskim salonie we Wrocławiu, stan techniczny i wizualny bardzo dobry. Samochód posiadam i użytkuje od blisko 5 lat.
Wyposażenie wersji Platinium X + pakiet stylistyczny ST + liczne dodatki z Fiesty ST.
Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że jest to jedyna tak wyposażona Fiesta w Polsce (dodatkowo z Polskiego salonu).

Wyposażenie opcjonalne:
- system bezkluczykowego dostępu (Key Free),
- podgrzewane fotele przednie,
- regulacja wysokości fotela kierowcy oraz odcinka lędźwiowego,
- elektrycznie podgrzewana przednia szyba + lusterka,
- system nagłośniania Sony (Bluetooth + możliwość streamingu muzyki np Spotify),
- elektrycznie składane lusterka,
- oświetlenie wnętrza ambiente,
- gniazda USB oraz AUX,
- ABS/ESP,
- dodatkowy autoalarm zamontowany w ASO,
- automatyczna klimatyzacja,
- felgi aluminiowe 17” z oponami Vredestei,
- oryginalne dywaniki gumowe Ford
- elektryczne szyby przednie

Dodatki akcesoryjne:
- kompletny aktywny sportowy układ wydechowy Milltek (kolektor wydechowy + katalizator + cat-back) zakupiony w Wielkiej Brytani oraz dodatkowo zmodyfikowany w firmie GTPerformance poprzez dołożenie aktywnej klapy, która umożliwia przełączanie między trybami cichym i głośnym
- oryginalna w pełni skórzana kierownica z Fiesty ST, perforowana, multifunkcyjna
- oryginalny tunel środkowy z Fiesty ST z podłokietnikiem z podświetlanymi uchwytami na napoje (niedostępny zupełnie w samochodach przed faceliftingiem)
- dodatkowe wygłuszenie wnęk drzwi, tylnej kanapy, bagażnika matami bitumicznymi

Numer VIN: WF0JXXGAJJAM16115

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 511-370-707

Samochód w ciągłym użytkowaniu, odbiór finalny możliwy dopiero po 15 lipca, ponieważ czekam na odbiór z salonu nowego zamówionego samochodu.

Wśród moich postów można znaleźć cały temat dotyczący tego samochodu od samego momentu zakupu.

Cena ? Dla mnie ten samochód jest na swój sposób bezcenny. Widząc jakie ceny osiągają samochody na aukcjach na OtoMoto czy Allegro oraz w jakim są stanie w momencie wystawiania ogłoszenia będę ustalał cenę na 32 tyś zł.
Dla tutejszych Forumowiczów uznajmy, że cena to 30 tyś zł, do niewielkiej negocjacji jeśli trafi w naprawdę dobre ręce.






























modell1 - 30 Cze 2022, 12:51

Nie chcę być okrutny ale z cena poszłaś :yes:
damianisko5 - 1 Lip 2022, 12:32

Co oznacza tyś przed liczbą 30?
maciekpkow - 1 Lip 2022, 14:13

damianisko5 napisał/a:
Co oznacza tyś przed liczbą 30?


Czeski błąd :twisted:

Parę miesięcy temu sprzedałem z takim samym silnikiem, rok 2009 r w wyposażeniu indyvidual, z dwoma kompletami alufelg 17 cali, springi eibachy itp za 21 tys...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group