Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Absolutnie nie pozdrawiam klubowicza...

slawomirro - 14 Wrz 2021, 21:26
Temat postu: Absolutnie nie pozdrawiam klubowicza...
Fiesta mk4, szara i rejestracji śląskiej SK i klubowymi ramkami pod rejestracją i widoczną dość sporą naklejką klubu na tylnej klapie.

Jeden z parkingów w Warszawie na Pradze północ.
Miejsca nie znalazłem i jedyna możliwość to wycofanie się tyłem. Wyjeżdżam i na samym końcu wyjazdu trafiam na tę Fiestę. Stoję na wstecznym a gość nic. Mija parę minut, gość wychodzi - napakowany byczek (choć sam nie jestem malutki, to ten z siłowni chyba wyszedł). Zanim mu chciałem powiedzieć że miejsc brak, to on do mnie:
"Wypier** głupi h*, bo się wkurw*" i pięścią w powietrzu robi zamach. Ubrany na czarno, podkoszulka z pięścią i napisem "Narodowcy" nic dobrego nie wróżyła.

"Przytuliłem" się to jakiegoś auta i gość przejechał na cm. Oczywiście dojechał do końca parkingu, miejsca nie znalazł i sam się zaczął wycofywać...

Parzych - 17 Wrz 2021, 18:28

Współczuję tego incydentu... ;-(
FIESTA Moondust - 17 Wrz 2021, 21:06

Niezły buc... z takim zachowaniem robi krecią robotę mając logotypy FKP. Ale czarna owca wszędzie się znajdzie. Nie mniej jednak przykra sytuacja. Ja z kolei miałem miłą sytuację w sierpniu tego roku. Jadąc przez Poznań mijałem ładnie zrobioną srebrną Fiestę MK2 na alufelgach BBS. Tablice rejestracyjne PWR. Pozdrowiliśmy się długimi nieopodal przejazdu kolejowego na Lutyckiej (DK 92). Jechałem zieloną MK3. Niestety w tym ruch nie było jak się zatrzymać. Może ktoś z klubu?
Peedro - 18 Wrz 2021, 23:08

Możliwym też jest, że ktoś kupił auto z wlepami i tyle. Auta właścicieli zmieniają ;) Może osiłek nawet nie wie co to fkp...
FIESTA Moondust - 19 Wrz 2021, 22:14

Peedro, Bardzo możliwe, jednak "reklama" dzięki logotypom idzie - świadoma lub nie :/ Jednak większość użytkowników Fiest to z moich obserwacji ludzie z poziomem kultury na drogach. Tu trafiła się jakaś czarna owca.
vegetagt - 23 Wrz 2021, 20:57

swego czasu była prośba, żeby przy odsprzedaży auta - wlepy zdjąć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group