Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - wymiana tunelu środkowego do przelifta

andyk - 29 Maj 2020, 21:56
Temat postu: wymiana tunelu środkowego do przelifta
Witajcie. Chciałem kupić cup holder podświetlany, bo chyba przedlifta nie da się podświetlić, ale widzę ze jest inny i trzeba by wymienić cały tunel środkowy dlatego chciałbym Was zapytać, czy tez z poliftowy będzie pasował czy trzeba jakieś dodatkowe rami dokupywać
kamiluek - 31 Maj 2020, 12:53

Ja zakładałem do swojej MK7 przedlift tunel środkowy z podłokietnikiem z polifta. Pasuje prawie plug&play - tzn ja musiałem lekko podpiłować od środka ten fragment wokół dźwigni zmiany biegów bo nie chciał wskoczyć na swoje miejsce - ale jest to drobiazg który może być wynikiem akurat felernego któregoś elementu który spasował się zbyt ciasno.

Problem jest inny - ja u siebie nie znalazłem wiązki do której miałbym podpiąć podświetlenie cupholderów aby działało z oświetleniem ambiente w trakcie jazdy, które mam u siebie seryjnie i podpiąłem do oświetlenia. przestrzeni wokół nóg - minus jest taki, że świeci tylko na postoju.

Gdyby ktoś podpowiedział do czego przepiąć to oświetlenie tak aby działało razem z ambiente a nie rozbierać całej deski to byłbym wdzięczny :)

Creep - 4 Cze 2020, 12:27

kamiluek napisał/a:

Gdyby ktoś podpowiedział do czego przepiąć to oświetlenie tak aby działało razem z ambiente a nie rozbierać całej deski to byłbym wdzięczny :)


Jak już ciągłeś przewody mogłeś podciągnąć pod wiązkę Ambient nad schowkiem i tam podpiąć. Przecież do tego nie trzeba ściągać deski.

Co do Podłokietnika to u mnie normalnie wyszystko pasowało ;) Chodź ja sobie wszystko zrobiłem z polifta.




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group