Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Brak złącza do Ambiligt w drzwiach

Canito - 28 Maj 2020, 19:24
Temat postu: Brak złącza do Ambiligt w drzwiach
Witam serdecznie. Postanowiłem dołożyć do mojej Fiesty oświetlenie nastrojowe. Z listwą nad schowkiem poszło bez problemu, natomiast po zdjęciu tapicerki z drzwi okazało się, że w wiązce brak dwupinowych wtyczek do wpięcia lampek LED. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jak to rozwiązać?
Druga kwestia to podgrzewane fotele, założyłem oryginalne maty, podpiąłem je do kostki pod fotelem, ale po zdjęciu panelu klimatyzacji nie ma tam żadnego przewodu, do którego można podpiąć włącznik. Jest też wolna wtyczka pod tunelem przy nogach kierowcy, domyślam się, że tam należy podpiąć jakiś przewód i połączyć z włącznikiem grzania. Może dysponuje ktoś zdjęciem lub numerem przewodu?

JoeMix - 28 Maj 2020, 23:07

To jest Ford,,, wiązka elektryczna do wyposażenia które nie było fabrycznie montowane może być, a może jej nie być,,, a mogą być jej fragmenty tylko,,, prost bo to Ford,
Canito - 29 Maj 2020, 10:43

Już ustaliłem, że w drzwiach jest inna wiązka niż ta, która ma wyprowadzenie na ledy, pozostaje mi chyba zmienić wiązkę albo szukać w obecnej wyprowadzenia na ledy. Natomiast pytanie czy istnieje przewód, którym można podłączyć podgrzewane fotele do włącznika w konsoli?
krol44 - 21 Paź 2020, 11:19
Temat postu: Re: Brak złącza do Ambiligt w drzwiach
Canito napisał/a:
Witam serdecznie. Postanowiłem dołożyć do mojej Fiesty oświetlenie nastrojowe. Z listwą nad schowkiem poszło bez problemu, natomiast po zdjęciu tapicerki z drzwi okazało się, że w wiązce brak dwupinowych wtyczek do wpięcia lampek LED. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jak to rozwiązać?
Druga kwestia to podgrzewane fotele, założyłem oryginalne maty, podpiąłem je do kostki pod fotelem, ale po zdjęciu panelu klimatyzacji nie ma tam żadnego przewodu, do którego można podpiąć włącznik. Jest też wolna wtyczka pod tunelem przy nogach kierowcy, domyślam się, że tam należy podpiąć jakiś przewód i połączyć z włącznikiem grzania. Może dysponuje ktoś zdjęciem lub numerem przewodu?


Kolego a gdzie znalazłeś tą listwę nad schowkiem, moja jest ułamana i chętnie bym wymienił. W serwisie chore pieniądze za nią wołają.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group