Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK4] przejściówka/adapter do podłączenia głośnika

siemankojanko - 10 Kwi 2016, 17:57
Temat postu: [MK4] przejściówka/adapter do podłączenia głośnika
Witam Was serdecznie. Piszę tutaj, ponieważ brak mi sił. Przeszukałem praktycznie całe forum, niestety nie udało mi się uzyskać odpowiedzi.
Kupiłem ostatnio głośniki na allegro, dokładnie te:

http://allegro.pl/jbl-cs-...5468110956.html

Chciałem je dziś zamontować, po stoczonym boju z tapicerką w końcu dobrałem się do fabrycznych głośników, no i napotkałem dwa problemy.
Pierwszy problem to śruby, dziury są w innych miejscach niż w JBL. Szukałem dystansów, ale do fiesty nie znalazłem, co mogę zrobić?
Drugi problem to ta złączka czy coś. Kompletnie nie znam się na elektryce, przeszukałem chyba cały internet w poszukiwaniu przejściówki/adaptera, czegokolwiek co pozwoli podłączyć głośnik do tej złączki.

Proszę Was serdecznie o pomoc, jakieś linki, cokolwiek. Naprawdę przeszukałem całe forum, internet i nie znalazłem pomocy.
Pozdrawiam, Kuba!

blueflames - 12 Kwi 2016, 21:03
Temat postu: [MK4] przejściówka/adapter do podłączenia głośnika
nawierc nowe otwory skoro te nie pasuja . a kostki poprostu zdemontuj i podlacz bez nich.
Puff - 13 Kwi 2016, 20:58
Temat postu: [MK4] przejściówka/adapter do podłączenia głośnika
1) Jeśli na oryginały nie wrócisz (a nie wrócisz :D ) to je utnij, dołóż końcówki i podłącz.
2) Wiercenie bezpośrednio w blasze albo uniwersalne dystanse z MDF-u (co też wymaga wiercenia w blasze).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group