Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - użytkownik : ziele477 - uwaga na niego

liman - 2 Lut 2015, 22:54
Temat postu: użytkownik : ziele477 - uwaga na niego
pisze publicznie na forum ponieważ żadne pw,maile i sms nie skutkują. zwyczajnie jest mi winien 200zł oraz brakujące czesci które miały być do auta zakupionego od niego - mowa o fieście mk4 1,7 puma swap która była jakiś czas temu w giełdzie. po transakcji wysłał wiadomośc ponaglającą mnie aby podac numer konta na które zwróci 200zł , oczywiscie wysłałem i do dzisiaj nic . mojego telefonu nie odbierał, na inny dał sie nabrać - tłumaczenia ze przelał dawno bla bla bla, kasy oczywiscie niema do dzisiaj.miał wysłać skany przelewu -też nie dotarły (o brakujących czesciach które miały być do auta nie wspomne). dodatkowo jest problem bo auta sie nie da przerejestrować . w skrócie przebieg zakupów :
chciał za auto 1000zł umówiłem z nim 1200zł z czego 200 miął przelać mi nazat na konto
( kto inny odbierał auto i chciałem aby myslał że kosztowało 1200zł)
w bagażniku miały być hamulce tarczowe z coswortha których juz na miejscu nie było
miały być wszystkie dokumenty - był tylko dowód tymczasowy
ziele477 przy sprzedazy nie było tylko jakiś kolega-
Reasumując - prosze o wywiązanie sie z umowy i obietnic:
1-zwrot 200zł
2-zwrot brakujących czesci
3-załatwienie brakujących dokumentów potrzebnych do zarej.auta

Freeman - 2 Lut 2015, 23:42

Ale ta transakcja odbywała się przez forum? Możemy wysłać do niego maila, aby odniósł się do sytuacji i ewentualnie wpisać go (jeśli się potwierdzi Twoja wersja) na "czarną listę". Lecz to tyle.

PS. nie rozumiem po co kombinacja z tymi 1200 zł skoro chciał 1000?

vegetagt - 2 Lut 2015, 23:46

To też troche głupio, bo ta cena 1200 zamiast 1000 brzmi, jakbyś próbował kogoś nabić w butelkę :(
liman - 3 Lut 2015, 00:59

zapewniam was że sytuacja z mojej strony jest czysta i klarowna, auto wystawiał on tutaj na forum, pw też tutaj i na koniec wzmianka w gieldzie ze kupiłem
Freeman - 3 Lut 2015, 01:15

Ok. Pozwoliłem sobie wysłać do niego maila. Zobaczymy czy się odezwie.
liman - 3 Lut 2015, 01:30

dzieki :) na moje nie odpowiada,oczywiscie mam pełną korespondencje miedzy nami
diodalodz - 3 Lut 2015, 02:40

generalnie zakup na miękkim dowodzie to bardzo śliska sprawa. Narobiłeś sobie ogromne problemy z tego tytułu :( , bo będziesz miał problem z zarejestrowaniem takiego auta. Proste wyjścia są tylko dwa albo on odbierze dowód i kartę pojazdu i ci je przekaże, albo napisze pismo o cofnięcie procesu rejestracji. On może odebrać dowód tylko wtedy gdy odda pozwolenie czasowe i ma aktualny przegląd i OC .Wszelkie inne opcje to tylko problemy.
yoyo72 - 3 Lut 2015, 09:32

A tak z ciekawości to "ziele" to skąd jest?
Freeman - 3 Lut 2015, 10:19

yoyo72, Wrocław
liman - 3 Lut 2015, 10:40

diodalodz- kto inny odbierał mi to auto we wroc. w kazdym razie masz racje,a ze strony sprzedającego wystarczy odrobina checi aby to załatwic i wyjsc z twarzą
yoyo72 - 3 Lut 2015, 19:11

Freeman napisał/a:
yoyo72, Wrocław
Jak by to było wiadomo tydzień wcześniej to akurat jechałem przez Wrocław. nunu old
liman - 16 Lut 2015, 13:55

i cisza w temcie - do admina też pewnie sie nie odezwał
Freeman - 16 Lut 2015, 16:25

Mi nie odpisał.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group