Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Regulacja tylnej klapy

fiesta200 - 18 Sty 2015, 20:22
Temat postu: Regulacja tylnej klapy
Mam taki problem z moją fiestą chodzi tylną klape że odstaje z prawej a z lewej jest przy samym nadwoziu i dołem też nie dochodzi a górą z lewej strony jest wyżej jak to usawić czy na zawiasach czy gdzie indziej fiesta nie była bita
brewa7 - 18 Sty 2015, 21:41

Jak ciężko się zamyka to masz krzywą klapę i tyle. Jedyne wyjście, albo ją delikatnie naprostować tak żeby nie złamać szyby, albo inną... Mam to samo. Tylko jak prostowałem klapę to po jakimś czasie ona wróciła do poprzedniego stanu. A uderzona musiała być, bo samo się nie skrzywiło. Ja miałem wymienione drzwi z lewej strony i dlatego. Musiała być uderzona... Może lekko, ale jednak.
fiesta200 - 18 Sty 2015, 21:54
Temat postu: klapa tylna
Klapa sie zamyka tylko nie dochodzi z lewej strony do uszczelki a z prawej jest przy samym nadwoziu
brewa7 - 19 Sty 2015, 18:55

no to albo naprostować to jakoś, albo wymienić. Choć wydaje mi się że buda może nie trzymać kątów i mogła się jakoś w tamtym miejscu skrzywić, ale dlaczego tak jest to nie wiem, bo mam podobnie. Tylko u mnie normalnie z każdej strony klapa dotyka uszczelek, ale jak naprostuję ją to zamyka się lżej po prostu. A drzwi pasażera nie chodzą ciężko? Bo u mnie też ciężko chodzą drzwi z prawej, co może być właśnie oznaką lekkiego skrzywienia budy.
fiesta200 - 19 Sty 2015, 19:58
Temat postu: klapa tylna
drzwi normalnie sie zamykaja z obydwu stron lekko sie zamykaja [/u]

[ Dodano: Pon Sty 19, 2015 20:15 ]
moja fiesta ma klape na jednym silowniku czy mozna zrobic na dwa

brewa7 - 19 Sty 2015, 21:29

Moja też jest na jednym siłowniku. Podobnież można tylko musisz skołować siłownik i osłonę słupka C od anglika
DemptD - 20 Sty 2015, 19:47

MK3,5 ma na dwóch, nie trzeba osłony z anglika bo styknie z MK3,5 :P i na pojedynczym siłowniku klapa się wygina i to wiadomo od zawsze
brewa7 - 20 Sty 2015, 20:34

Tak DemptD, ale nie tę stronę się wygina

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group