Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK3] Wydech końcowy- założony od innego auta.

kolegikolega - 12 Mar 2013, 15:55
Temat postu: [MK3] Wydech końcowy- założony od innego auta.
Witam. W mojej xr2i 105KM, padł mi końcowy tłumik (Supersprint'a :głowąwmur: ) Przybyłem do warsztatu zajmującego się tylko i wyłącznie tłumikami. Padło słowo WYMIANA... ok przełknę to z bólem ale trudno. "Ekipa" z warsztatu zamówiła nowy i na następny dzień przyjeżdżam, zostawiam auto na 1h (kolejka). Płace, odbieram, i ciesze się ze nie dymi jak parowóz na pełnych obrotach itp :V: . Z karty gwarancyjnej którą mi wypisano widnieje numer katalogowy 26.013. Wszedłem na stronę producenta mojego tłumika www.izawit.pl i szukam w katalogu... i coo????? i coo?? i coo??

ME OCZY WIDZĄ : RENAULT 19 do silnika 1,2 i 1,4

I teraz pytanie do Was... Czy nie będzie to przeszkadzało i wpływało na silnik podczas dalszego eksploatowania? Czy iść i zrobić awanturę aby wyianili mi go na właściwy? :plask:

Pietrekk - 12 Mar 2013, 16:00

A porównując wygląd jest to to samo?
kolegikolega - 12 Mar 2013, 16:04

Pietrekk, To jest jak ja na to mowie zwykły "kran" Pod auto nie patrzyłem jeszcze dokładnie. odebrałem auto godzinę temu (15:00).
Pietrekk - 12 Mar 2013, 16:07

To może najpierw sprawdź jak się ma sytuacja, bo wchodząc na stronę producenta wydech od renówki wygląda zupełnie inaczej i żeby go dopasować musieli by przerabiać, a to masz czas roboczy ich.
kolegikolega - 12 Mar 2013, 16:14

Pietrekk, Zobaczę pod spód auta i zrobię zdjęcia... Ja wiem że wygląda inaczej bo wewnętrzna końcówka powinna być pochylona w górę a w katalogu jest pokazana na prosto.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group