Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] mokro w bagażniku i mokra tylna kanapa

diablusia - 2 Gru 2012, 13:37
Temat postu: [MK3] mokro w bagażniku i mokra tylna kanapa
Witam, kilka dni temu wiozłam znajomego - siedział z tyłu - z racji że w mojej fieście zwykle jeżdżą dwie osoby wcześniej tego nie zauważyłam...- siedzenie było mokre! Myślałam że coś się rozlało... ale po głębszym zastanowieniu stwierdziłam że nie miało co:-/
I wczoraj wieczorem przez przypadek zauważyłam że CAŁA tylna kanapa - siedzenie (nie oparcie) jest mokre w bagażniku to samo....;-/ Ostatnio wymieniałam klapę tylną - ale gdyby to ona przeciekała mokra byłaby też deska od bagażnika a ona jest sucha...

Czy może mi ktoś powiedzieć CO MOŻE BYĆ POWODEM mokrego siedzenia i bagażnika?

strugalsky - 2 Gru 2012, 13:46

A podłoga cała?
JoeMix - 2 Gru 2012, 13:56

diablusia napisał/a:
Ostatnio wymieniałam klapę tylną - ale gdyby to ona przeciekała mokra byłaby też deska od bagażnika a ona jest sucha
A może leci sobie gdzieś bokiem, i dlatego deska i oparcie est suche, a siedzisko nasiąka od spodu,,,

Kanapę trzeba wyjąc (i tak trzeba wysuszyć) - potem najlepiej wszystko z bagażnika, zamknąć i patrzeć skąd leci,,,

drjanusz - 2 Gru 2012, 13:58

diablusia, Sprawdź ustawienie tej wymienionej tylnej klapy,stan uszczelki wokół bo może źle dolega i woda tam się wciska. ;/
diablusia - 2 Gru 2012, 14:16

hmmmm a jak sprawdzić czy klapa jest dobrze ustawiona:)? Kurcze myślałam że jak wszystko dobrze się zamyka itp...
szynszyl - 2 Gru 2012, 14:46

prosiłem już kiedyś o kontynuację w istniejących wątkach...
http://www.fiestaklubpols...highlight=mokro

teraz to sorry.. nadszedł czas


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group