Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK3] Średnica rury do katalizatora

m-c-ool - 10 Cze 2010, 22:23
Temat postu: [MK3] Średnica rury do katalizatora
Witam , jakie fi ma rura która dochodzi do katalizatora? chodzi o to że mój kat oprócz tego że jest dziurawy to jeszcze ma wybity środek i chcę w jego miejsce wstawić tłumik który się zamiast kata wstawia tylko nie wiem jakie Fi ma w tym miejscu układ wydechowy dodam że jest to fiesta mk3 1.1i 91r. HTB
sorki jeśli nie w tym miejscu temat

luki - 10 Cze 2010, 22:36

w 1,3 ma na zewnątrz 48mm wewnątrz 46,5mm średnicy na wyjściu
m-c-ool - 10 Cze 2010, 22:49

a mam takie jeszcze pytanie czy ktoś montował już coś takiego ? tzn. bo w fieście wygląda to tak :
http://img38.imageshack.us/i/katxb.jpg/

a do kupienie jest tylko coś takiego

http://moto.allegro.pl/it...ot_renault.html
(sorki za wstawkę z alledrogo ale jest ot tylko jako przykład nie jest to reklama ani nic z tych żeczy )
czy to będzie pasowało ? czy da się to jakoś wspawać ?

luki - 10 Cze 2010, 23:09

wspawać sie wszytko da ale jeżeli juz to szukaj z kątowym wyjściem
w mk3 tak wygląda tak
bo spawany prosty kawałek powoduje ze robi się dosyć mocne kolano... ale to juz też kwestia tego kto będzie robił

m-c-ool - 10 Cze 2010, 23:11

nie u mnie to wygląda właśnie tak jak na tym ZD co ja wstawiłem są dwie takie "puszki " i poprostu niewiem czy w tym momenice wymienia się tylko jedną czy jak
luki - 10 Cze 2010, 23:17

może być trochę dłubaniny. Najlepiej podjedź do jakiegoś zakładu co się zajmuje tłumikami, maja wiele kształtek i profili na pewno coś ci wymodzą...
Łatwiej by było założyć dwururkę z pojedynczego kata bo raczej jest inna niż u ciebie wtedy miał byś jedno kolano mniej a uwierz mi ze w okolnicach kata zbyt wiele miejsca nie ma

m-c-ool - 10 Cze 2010, 23:20

najlepeij było by kupić orginalny może być pusty ale byle nie był dziurawy kurcze , chyba tak cza będzie zrobić , cóż nic innego mi chyba nie zostaje ;/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group