Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [Mk4] Taki oto przypadek

arosc - 10 Paź 2008, 13:21
Temat postu: [Mk4] Taki oto przypadek
Witam was zakupiłem fieste jak w opisie i wypisze co zauważyłem że nie gra:)
- Czasem zapali od drugiego przekręcenia (filtr paliwa?)
- jak rozpędzam fieste na 2 biegu to zdarza jej się poszarpać trochę i czasem traci jakby moc na innych biegach (filtr paliwa?)
- wskaźnik temperatury silnika jest na literce "L" to chyba troche za dużo i to mnie najbardziej martwi. Jak włącze dmuchawe na gorące powietrze na 4st to wskaźnik spada do literki M ale to przecież nie jest rozwiązanie. (filtr powietrza? czy coś innego?)
- wskaźnik paliwa zdecydowanie za szybko opada:D:D:D BTW od ilu litrów zapala się rezerwa?
-tylna wycieraczka czasami nie reaguje a jak juz sie ruszy to tak leniwie ze aż mi sie chce spać jak na nią zerkam w lusterku:)
- gdzie do cholery jest filtr paliwa?:D

Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie:)

aha i jak poradzić sobie z małą rdzą w okolicy zamku w bagażniku?Zaczyna korodować i chciałbym to jakoś zatrzymać.
Pozdrawiam:)

Freeman - 10 Paź 2008, 15:58

arosc napisał/a:
- wskaźnik temperatury silnika jest na literce "L" to chyba troche za dużo i to mnie najbardziej martwi. Jak włącze dmuchawe na gorące powietrze na 4st to wskaźnik spada do literki M ale to przecież nie jest rozwiązanie. (filtr powietrza? czy coś innego?)
raczej termostat lub czujnik temperatury

arosc napisał/a:
- wskaźnik paliwa zdecydowanie za szybko opada:D:D:D BTW od ilu litrów zapala się rezerwa?
rezerwa nie zapali się wogóle czerwone pole to rezerwa.
Marcin - 10 Paź 2008, 17:11

arosc napisał/a:
- gdzie do cholery jest filtr paliwa?:D

na wysokosci tylnych lewych drzwi pod samochodem

klusek - 15 Paź 2008, 11:26

"- jak rozpędzam fieste na 2 biegu to zdarza jej się poszarpać trochę i czasem traci jakby moc na innych biegach (filtr paliwa?) "
u mnie sie tak działo jak mi sie tłumik koncowy rozsypał ;p autko było słabe i temp tez była wieksza. sam na początku wymieniłem filtry wszystkie i nic nie dało i sie okazało ze to tłumik. może tam poszukaj wprawdzie to mk4 ale no nie wiadomo nigdy:P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group