Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Gniazdo diagnostyki Ford Fiesta 1.1 1992(styczeń) 1119cm3

Jonasz - 23 Wrz 2008, 12:57
Temat postu: Gniazdo diagnostyki Ford Fiesta 1.1 1992(styczeń) 1119cm3
Nie mogę znależć gniazda diagnostyki koło kumulatora nic nie ma.czy były jakieś inne wersje ?! Autko nie ma dżwigni ssania więc jest chyba sterowane przez ECU

VIN=WF0BXX6AFBNB93823 Prosze o pomoc w identyfikacji

Freeman - 23 Wrz 2008, 13:21

Taka trójkątna wtyczka z czerwoną zaślepką powinna być obok akumulatora, koło niej druga taka sama.
Jonasz - 23 Wrz 2008, 15:39

freeman napisał/a:
Taka trójkątna wtyczka z czerwoną zaślepką powinna być obok akumulatora, koło niej druga taka sama.


Wiem freeman ogladałem nawet rysunek takiej wtyczki ale koło akumulatora nie ma nawet żadnych kabli oprócz tych oczywistych jak od akumulatora (te grube zasilajace) oraz wiazka do reflektora i kierunkowskazu(przy karoserii) i to wszystko. Dlatego myślę że moja Fiesta jest jakimś nietypowym wyjatkiem o którym ktoś z szanownych klubowiczów może cos wie. Nie widzę tez ECU .Czy jest on gdzieś w przedziale silnikowym ?

Freeman - 23 Wrz 2008, 15:47

Cytat:
Nie widzę tez ECU .Czy jest on gdzieś w przedziale silnikowym
nie, jest wewnątrz kabiny tak jakby pod schowkiem bliżej prawej strony.
Jonasz - 23 Wrz 2008, 15:56

freeman napisał/a:
Cytat:
Nie widzę tez ECU .Czy jest on gdzieś w przedziale silnikowym
nie, jest wewnątrz kabiny tak jakby pod schowkiem bliżej prawej strony.


A to nadzieja że jednak jest bo w przedziale silnikowym nie widziałem. Moje Fiesta to jednak chyba 1.1 C nie CL Czy to coś zmienia ? Skrzynia biegów 4-ro biegowa.

szynszyl - 23 Wrz 2008, 17:05

a zaczęło być tak ładnie... ładnie się czysciło i porzadkowało
jak przeczytasz to http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=33565 i napiszesz na PW ze przeczytałeś, to odblokuję


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group