Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [Ogólny] LPG - wybór instalacji

goku - 9 Sie 2007, 14:01
Temat postu: [Ogólny] LPG - wybór instalacji
:ok:
Mam zamiar zagazować muj nowy nabytek i pytałem u gazowników u siebie o cenie i powiedzia mi że istalacja 1400 PLN firma AC (chyba czy jakoć tak nie pamiętam ) mixer LoVato.
Co to wogóle za firma bo znalazłem też ogłoszenie i sąsiednim mieście za 1600 PLN istalacje BRC. ( tylko musze się upewnić )

Poradzcie co mam zrobić.

Pozdrawiam ;-)

mareno - 9 Sie 2007, 14:20

chyba lepiej dolozyc i wybrac BRC - sprawdzona firma.
diodalodz - 10 Sie 2007, 09:09

też mi się tak wydaje . Do brc są części zamienne wszędzie i jeszcze długo będa . Natomiast z ta AC bywa różnie . filterka szukałem do tej instalki to było cieżko .
goku - 13 Sie 2007, 17:47

:ok:
Dzisaj byłem u 4-ech gazowników ich opinie byly podzielone co do instalacji głównie chwalili to co zakładali.

1-wszy zachwalał Ag czy AC nie pamiętm.
2-gi zachwalał BRC
3 i 4-ty-zachwalał LOVATO.

Wszyscy mówile, na koniec LOVATO, odradzali BRC bo ciężko z częściami i jakoś nie chwalili.

Popytam jeszcze znajomych na jakich jeżdzą i zdecyduje.

eristoff - 14 Sie 2007, 00:52

ja mam włoskiego autronic'a moj gazownik poleca
diodalodz - 14 Sie 2007, 02:29

powiem tak lovato i brc są ok bo wszędzie są cześci . Co do lovato moim zdaniem troche im się nie udał projekt parownika i brc ma nieco lepszy . co do AC to za mało tego jeździ zeby mieć jakieś zdanie , ja mam elpigaza (emmegas) i powiem tak do 70 tyś km ok ale potem obowiązkowo membranki do wymiany . I nieco wredny system wymiany filterków . BRC ma znowu bardzo dużo możliwości regulacji , a lovato za to jest bardzo popularne i tanie .
kenczorf - 16 Sie 2007, 00:34

ja mam brc od prawie dwoch miechow i jestem bardzo zadowolony....mozecie wierzyc lub nie ale silnik mi plynniej chodzi na gazie...lepiej sie zbiera...predkosc max byla taka sama na gazie jak i na benzynie a co najwazniejsze gdy mam 4-5 osob to na gazie auto jest zdecydowanie mocniejsze....jak wiadomo fiescinka z tym silnikiem podczas dociazenia to niemilosiernie slabnie :) pozatym ponoc na brc jak chodzi na poczatku to tak juz bedzie chodzic a na innych instalacjach po jakism czasie auto chodzi gorzej..
dodam ze mam pelnego just'a i parownik 100kw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group