Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - swap lusterek po liftingu z MK3 94-96 do MK3 91 (paletki)

Arek - 17 Cze 2006, 19:21
Temat postu: swap lusterek po liftingu z MK3 94-96 do MK3 91 (paletki)
Witam,

Zakupiłem kompletne lusterka od wersii przejściowej MK3 do mojej Fiesty z 91 roku. Dzisiaj zdjełem stare lusterka przymierzam się do zołożenia nowych i zonk :(

Myślełem że będą pasowały bez rzadnych problemów a tutaj szukuje się chyba jakieś wiercenie,

- po pierwsze nie wiem jak przełożyć ten joystick przez stare wyciecie od regulacji lusterkiem, mam to rozebrać czy powiększać otwór w drzwiach ?

- na pewno raczej muszę przewiercić jeszcze jeden otwór do przykręcenia lusterka, bo stare mocowane jest trzema śrubami a nowe czterema.

To chyba tyle niespodzianek. Może ma ktoś rysunek poglądoway jak mocowane są te lusterka w MK3 z 94 roku.

Liczę na waszą pomoc.
Arek

madek - 17 Cze 2006, 19:39

Dzisaj akurat przerabialem ten temat :)

Trzeba wywiercic nowa dziurke na mocowanie, wypada mniej wiecej w gornej czesci tego okraglego wyciecia w drzwiach patrzac od ich zewnetrznej strony.
A zeby przeszedl joystick podpilowalem ten waski otwor z obu stron az udalo sie go przepchac (od strony zew. na srodku a wew. z jednej strony jak na foto). Pamietaj ze musisz miec srubki od tych nowych lusterek bo sa inne (oprocz tej ktorą mocuje sie wewnetrzny trojkat)

foto podgladowe prawej strony


w lewych drzwiach dodatkowy otwor wychodzi dokladnie w miejscu takiego okraglego wkleslego zgrzewu...

sam trojkat pasuje juz idealnie, mozna tylko go lekko podpilowac w gornym rogu gdzie dotyka uszczelki szyby bo inaczej troszke odstaje



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group