Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:19
Neony
Autor Wiadomość
xeper
[Usunięty]

Wysłany: 26 Lip 2005, 16:08   Neony

MAm taka sprawe zamontowałem neony w Meganie (co prawda to nie fiesta) ale sprawa jest taka gdzie w samochodach mozna przeciagnac kable z komory silnika do wnetrza auta i po d co to podpiac najlepiej?
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 26 Lip 2005, 16:51   

przeciagnac mozna kazda diurka ktora jest w sciance dzielacej kabine od silnika

Jednakze dobreym rozwiazaniem bedzie podlaczenie tych neonow do swiatel -w momencie zapalania swiatel (postojowych, drogowych) zapalac sie beda neonki.

Mozesz rowniez podlaczyc do pod jakis inny guzik lub tez samemu wstawic gdzes guzik ktory bedzie odpowiadal za wl/wy neonow - wuwczas mozesz to podpiac do akumulatora ale jak to bedzie wygladalo :-\
 
 
xeper
[Usunięty]

Wysłany: 26 Lip 2005, 17:32   

musze zrobic osobny przycisk schowam go gdzies zeby był mało widoczny bo neony sa nielegalne i nie moga sie ciagle palic (ale przeszło mi przez mysl podłaczenie ich do przednich halogenów) a co do dziurki to kruca w meganie mam tak nawalone pod maska ze nie potrafie zadnej znalezc :/

[ Dodano: Wto Lip 26, 2005 16:34 ]
a nawiasem co zrobic??
1 chipa do megana
2 gaz do forda
3 diesel do forda
na co kase wydac??
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 26 Lip 2005, 19:18   

Neony sa legalne, mozesz ich mieć 300 i imec przełaczniki na wieszchy, byle się nie swieciły kiedy auto jest w ruchu... na postoju, przy wyłącoznym silniku - do woli... a dziur w przegronie silnika jest od groma - silna prędkościomieża, linka gazu, przewody narzewnicy, elektryka... itp
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
xeper
[Usunięty]

Wysłany: 27 Lip 2005, 11:33   

No własnie ja mam tak pomaskowanie jedyny otwor jaki znalałem jest przy lince z otwierania maski aler jest za ciasny.. jeb.. francuzy
Tak wiec przy luce od przedniej lampy w błotniku do słupka rdrzwi i przez otwor z kablami ktore wychodza do drzwi samochodu. troche dziwnie ale jest
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów neony...czy...?
Shakal Tuning stylistyczny 14 14 Lip 2006, 18:30
Gość
Brak nowych postów neony we wnętrzu !
Marcinus Elektryka 8 27 Paź 2007, 21:09
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.