Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
10 Cze 2006, 09:58
Nowe fotki mojej fiesi i filmik z tłumikiem mugen przy 1.1
Autor Wiadomość
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 22 Cze 2005, 23:57   Nowe fotki mojej fiesi i filmik z tłumikiem mugen przy 1.1

Jak w temacie,zrrobilem narazie to co mialem zrobic,za miesiac montuje nakladki i progi od xrki ktore gniją w piwnicy.Co jeszcze ciekawego mozna dodac ? szczegolnie oczekuje slow krytyki co spieprzylem to zastanowie sie nad poprawieniem.Filmik z tlumikiem niestety trwa kilka sekund bo gdy szedlem na tyl samochodu padły mi akumulatorki w aparacie tak wiec nie slychac całego efektu przy tłumiku,a przy tym aparat mocno ten odgłos zniekształcił.Generalnie jezeli chcecie glosno w swojej fiescie wywalcie kata i montujcie mugena przelotowego,jest sajgon :) dla mnie troszke za głosno.

filmik http://www.evolution.net.pl/~kurtus/tlumik
Troszke mnie ptaki obsrały :( .Chyba troszke za bardzo zmniejszylem jakosc zdjec bo są jakies przeklamania na lakierze samochodu.Czeka go jeszcze pozatym polerka bo klapa przednia i tylnia za mocno sie świecą. :hihihi:


Wlew gazu jeszcze nie zalozony i nie pomalowany wiec tego prosze sie nie czepiac.
 
 
Techniczny
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 00:03   :)

"No ładne cacko":) Nie pogadasz.Wyglada bardzo dobrze.Mi sie podoba.
 
 
Artone^
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 00:04   

gleba gleba i jeszcze raz gleba ! :D

do tego wywal ten znaczek/kierunek na bocznym blotniku i powinno byc ok :]

swoja droga za ile takie fele jak masz mozna dorwac ?
 
 
Danio 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 391
Skąd: Tychy
Wysłany: 23 Cze 2005, 00:14   

no więc tak...śledzę poczynania kolegi Kurtus od samego początku i jest mi bardzo miło że fiestka staje sie coraz piękniejsza...jednak jak dla mnie do fiesty mk3 dużo lepiej pasuje tylni zderzak od mk5 ...jest taka fiesta czerwona na fiestaturbo...coś pięknego..on ma takie kanciaste wstawki i świetnie sie komponuje z bryłą mk3...jest to indywidualny punkt widzenia ale ja bym od razu zmienił tył na mk5 tym bardziej że przód jest również mk5..progi i ranty dodadzą dużo uroku i pewnie wtedy fiestka będzie super bojowo wyglądać...natomiast w tej chwili rażą lusterka ...nie pasują do ogółu..najlepsze by były takie małe przyklejone do karoseri...chyba takie w "porszakach" montowali..podsumowując autko super wygląda i sie bojowo prezentuje...z niecierpliwością czekam na fotki przerobionego środka...bo dopiero wtedy ocenimy całokształt...póki co wielki +
_________________
Dobra Fiesta nie jest zła ;)

 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 00:17   

Artone^ napisał/a:
gleba gleba i jeszcze raz gleba ! :D

do tego wywal ten znaczek/kierunek na bocznym blotniku i powinno byc ok :]

swoja droga za ile takie fele jak masz mozna dorwac ?


mam domek nad jeziorkiem,z wieksza gleba tam nie dojade juz teraz jest -40mm i mysle ze starczy.Optycznie obnizy ja dodatkowo ospoilerowanie od xrki ktore troszke zostanie przerobione.Kierunki wywale :-P

[ Dodano: Czw Cze 23, 2005 12:19 am ]
Danio napisał/a:
no więc tak...śledzę poczynania kolegi Kurtus od samego początku i jest mi bardzo miło że fiestka staje sie coraz piękniejsza...jednak jak dla mnie do fiesty mk3 dużo lepiej pasuje tylni zderzak od mk5 ...jest taka fiesta czerwona na fiestaturbo...coś pięknego..on ma takie kanciaste wstawki i świetnie sie komponuje z bryłą mk3...jest to indywidualny punkt widzenia ale ja bym od razu zmienił tył na mk5 tym bardziej że przód jest również mk5..progi i ranty dodadzą dużo uroku i pewnie wtedy fiestka będzie super bojowo wyglądać...natomiast w tej chwili rażą lusterka ...nie pasują do ogółu..najlepsze by były takie małe przyklejone do karoseri...chyba takie w "porszakach" montowali..podsumowując autko super wygląda i sie bojowo prezentuje...z niecierpliwością czekam na fotki przerobionego środka...bo dopiero wtedy ocenimy całokształt...póki co wielki +


O tak lusterka to wazna sprawa ale tu mam dylemat ,m3 sa ładne ale cholernie popularne,chcialbym miec jakies indywidualne i niepowtarzalne dlatego tez wciaz szukam.Zderzaczek tylni niestety nazie zostaje,mi tez cos w nim niezbyt pasuje.Do oryginały mk4 zostal dodany kawalek przedniego zderzaka od mercedesa sklasy czyli ta dolna dokladka.
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 23 Cze 2005, 00:26   

Wedlug mojego gustu to co widzialem na fotach i jak prezentuje sie w rzeczywistosci jest prawie wszystko na miejscu(poza lusterkami) jak napisal Danio... A na wnetrze z tego co sie orjentuje Kutus tez ma plan operacyjny... :) Glebowac nie ma po co teraz pozostje tylko utwardzic tyl... ;)

ps. amorkow jak narazie nie ma(ale szukam)... :)
_________________

 
 
 
dday 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 43
Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 390
Skąd: wawa-anin
Wysłany: 23 Cze 2005, 01:20   

w błotniki kieronki wsadz (taniej bedzie - "jakja" biale - do ciebie nie będą pasowaś idealnie ale napewno dasz rade.Zdezak widzem z tyłu nowy - mnie siem podoba (nawet bardzo),Nic go więcej nie obniżaj a lusterka od mk3 po 94 roku załuż ;)
pozdrawiam :-)
_________________
 
 
 
west 


Model: Ford Fiesta Mk8`19
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/140KM
Wiek: 38
Dołączył: 06 Gru 2004
Posty: 96
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23 Cze 2005, 02:03   

;/ 8) :yyy: :ok: :brawo: Szał! 'Cud miód malyna Panie...' Nic tylko hmm.. Wsiadać i wożonko :D
_________________
Mk3, `91 - 1,1 8V
Mk3, `95 - 1,1 8V
Mk4, Flair `97 - 1,3 Endura - E
Mk4, GT `99 - 1,4 16V Zetec-S
Mk6, Trend `03 - 1,25 16V Duratec
Mk7, Ghia `08 - 1,25 16V Duratec
Mk7, ST-Line '17 - 1.0 Ecoboost
Mk8, ST-Line '19 - 1.0 Ecoboost
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 07:09   

Fordon napisał/a:
Wedlug mojego gustu to co widzialem na fotach i jak prezentuje sie w rzeczywistosci jest prawie wszystko na miejscu(poza lusterkami) jak napisal Danio... A na wnetrze z tego co sie orjentuje Kutus tez ma plan operacyjny... :) Glebowac nie ma po co teraz pozostje tylko utwardzic tyl... ;)

ps. amorkow jak narazie nie ma(ale szukam)... :)



Dzieki mistrzu,ale znalazlem wkoncu amortyzatorki :) wiec dupa twardsza bedzie no i działajaca bo teraz to mam spręzynke gora dół :hahaha:
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Cze 2005, 09:36   

Jakie amorki Kurtus??
Wszystko bardzo fajnię się prezentuje, na real 2 razy lepiej :) hmmm myślałeś nad tym aby usunąć klamki? Jak wsio na gładko to po co to :D
PS. Jednak zostawiłeś spryskiwacz :P
 
 
 
Danio 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 391
Skąd: Tychy
Wysłany: 23 Cze 2005, 10:28   

Kurtus napisał/a:

Danio napisał/a:
no więc tak...śledzę poczynania kolegi Kurtus od samego początku i jest mi bardzo miło że fiestka staje sie coraz piękniejsza...jednak jak dla mnie do fiesty mk3 dużo lepiej pasuje tylni zderzak od mk5 ...jest taka fiesta czerwona na fiestaturbo...coś pięknego..on ma takie kanciaste wstawki i świetnie sie komponuje z bryłą mk3...jest to indywidualny punkt widzenia ale ja bym od razu zmienił tył na mk5 tym bardziej że przód jest również mk5..progi i ranty dodadzą dużo uroku i pewnie wtedy fiestka będzie super bojowo wyglądać...natomiast w tej chwili rażą lusterka ...nie pasują do ogółu..najlepsze by były takie małe przyklejone do karoseri...chyba takie w "porszakach" montowali..podsumowując autko super wygląda i sie bojowo prezentuje...z niecierpliwością czekam na fotki przerobionego środka...bo dopiero wtedy ocenimy całokształt...póki co wielki +


O tak lusterka to wazna sprawa ale tu mam dylemat ,m3 sa ładne ale cholernie popularne,chcialbym miec jakies indywidualne i niepowtarzalne dlatego tez wciaz szukam.Zderzaczek tylni niestety nazie zostaje,mi tez cos w nim niezbyt pasuje.Do oryginały mk4 zostal dodany kawalek przedniego zderzaka od mercedesa sklasy czyli ta dolna dokladka.


no widze że mnie kolega nie docenia ...nie chodziło mi o m3 ...wcale mi sie nie podobają...ponieważ je wszyscy teraz robią...i tak jak z białymi tarczami to sie robi schematyczne...chodziło mi o inne lusterka takie jak na tej aukcji
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54416299

wg mnie będzie pasować do ogółu w Twoim autku ..jak będę miał chwilkę to poszukam, zdjęćtego tylnego zderzaka od mk5 na fiescie mk3...to pozdrowionka
_________________
Dobra Fiesta nie jest zła ;)

 
 
 
easy
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 11:36   

jak dalmnie to jeszcze tylko brakuje progów
 
 
Kermitos
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 11:40   

Kurtus zamontuj lusterka takie jak mial Dzejku w swojej fiescie. A poza tym wszystko jest super. Te listwy na drzwiach troche nie zgrywaja sie, ale wiem ze za to sa bardzo przydatne. Ewentualnie jakis koreczek do baku fajniejszy, ale to juz takie naprawde drobne szczegoly, bo wszystko sie prezentuje super.
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 11:57   

easydriver napisał/a:
jak dalmnie to jeszcze tylko brakuje progów



pisalem wyzej ze mam nadkola i progi od xrki ale narazie nie ma kaski na montaz tego tak jak bym chciał :(
 
 
easy
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 12:17   

Kurtus napisał/a:
easydriver napisał/a:
jak dalmnie to jeszcze tylko brakuje progów



pisalem wyzej ze mam nadkola i progi od xrki ale narazie nie ma kaski na montaz tego tak jak bym chciał :(


no wiem, wiem czytałem, ale chodzi o to że jest tera wszystko zadżebiście a z tymi progami będzie jeszcze lepiej. :)
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 12:35   

easydriver napisał/a:
Kurtus napisał/a:
easydriver napisał/a:
jak dalmnie to jeszcze tylko brakuje progów



pisalem wyzej ze mam nadkola i progi od xrki ale narazie nie ma kaski na montaz tego tak jak bym chciał :(


no wiem, wiem czytałem, ale chodzi o to że jest tera wszystko zadżebiście a z tymi progami będzie jeszcze lepiej. :)



gdybym był bogaty siadadabadaba :rotfl: :rotfl:

chyba sprzedam nerki i odwale samochod ladnie :devil:
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 13:44   

Kurtus, czym to jest skompresowane ? nie chce mi dzialac ten filmik ;-(
 
 
bonio
[Usunięty]

Wysłany: 23 Cze 2005, 13:55   

Ja to bym chyba szybko silnik zmieniał bo 1,1 to ledwie zipie na tych alusach

Kurtus napisał/a:
...Troszke mnie ptaki obsrały...

Kurtus napisał/a:
...mam domek nad jeziorkiem...


pewnie tym mugenem wszystkie z jeziora przepędziłeś to cię obsrały....
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23 Cze 2005, 14:09   

Co do lusterek to też mi się widzą z3... kiedyś miałem zamiar kupić ale fundusze na to niepozwalają... ale niekupuj z migaczami! Z kierunkami pasują TYLKO do dużych aut, typu bmw 7, audi a8, mercedes s.... w reszcie aut wygląda to strasznie...
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 23 Cze 2005, 14:36   

Jak dla mnie to piękne autko :hihihi: - chodzą mi po głowie takie aluski :twisted:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zielona Góra - Fotki i filmy
Pamiątkowe DVD ze zlotu
WooYownik Zielona Góra 2006 96 20 Sie 2006, 13:29
PumaRST
Brak nowych postów Przyklejony: Zakładamy nowe tarcze hamulcowe
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 0 10 Mar 2006, 19:57
Żółwik Tuptuś
Brak nowych postów Przyklejony: Bydgoszcz relacje z odbytych spotów + nowe terminy
UWAGA!!! Nastepny SPOT -> - 2 grudzień 2007
WooYownik Zloty / Spoty 27 21 Paź 2010, 19:44
bidżej
Brak nowych postów Przyklejony: [MK5] Silnik Zetec-S przerywa, szarpie przy dodawaniu gazu
silnik przerywa, szarpie przy dodaniu gazu - winna cewka zapłonowa
Raffaello Elektryka silnika 5 19 Wrz 2016, 21:17
Mizer 59
Brak nowych postów [MK3] Fiolka - przebudowa - nowe fotki (IV 2014)
Przemiana cywilnej Fiolki w coś więcej...
Speszaq Nasze auta 25 12 Kwi 2014, 16:11
piecuO


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.