Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Raaaatunku
Autor Wiadomość
Adamszymo 

Model: Ford Fiesta Mk7`08
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Bieruń
Wysłany: 24 Sty 2020, 18:04   Raaaatunku

Witam pasjonatów i fachowców. Pewnego dnia po przyjechaniu z pracy(mk7 1.25 08r.) do domu zostawiłem auto pod domem na jakieś 2tyg( nie uzytkowalem). Po upływie tego czasu wsiadam i auto nie odpalilo(nawet nie zakrecil rozrusznik) pomyślałem aku padł....naladowalem go i nadal to samo, aku podmieniłem na nowe, dalej nie pali. A teraz szczegóły: dioda między zegarami szybko mruga jakąś minute a potem miga 1 raz i potem 6 razy, po za tym otrzymuje komunikat na radiu że układ wspomagania i poduszki awaria natychmiastowy serwis. Próbowałem podłączyć go pod 3 różne komp. Ale nie mam połączenia z ECU. Autko nigdy mnie nie zawiodło a teraz takie chce. Sprawdziłem i dokładnie wyczyscilem wszystkie bezpieczniki tj pod maską i pod schowkiem, wszystkie przekaźniki, zakupiłem sterownik ten między ham. ręczny a biegam ale nie pomogło. Czy jest możliwe że przez immo nie mogę połączyć się z ECU? A może wymienić przekaźnik start pod maską? Błagam pomozcie :kaput: :myśli: :placz:
_________________
Adam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.