Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Pierwszy 1000 km w Nowej Fieście - wrażenia
Autor Wiadomość
glotti 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa
Wysłany: 22 Wrz 2018, 07:50   

mskgs napisał/a:
Dorzucę coś od siebie. Byłem na „objazdówce” Chorwacji, przejechałem ponad 4000km, z czego autostrady to z ok. 1500km. Na liczniku już ponad 10.000km.
Obserwacje na plus:
+ wygodne fotele, po trasach 500-800km nie wychodziłem „połamany”
+ całkiem dobre wyciszenie przy prędkościach autostradowych... chociaż na tych betonowych już jest głośno :P Niech nikt nie marudzi na drogi w Polsce!
+ prowadzenie i stabilność - bajka ;) zdarzały się kręte drogi górskie i pokonywanie ich było czystą przyjemnością, jazda autostradą nie męczy. Aż bym sobie taką ST po zakrętach pojeździł!
+ spalanie z komputera na odcinku prawie 4100km to 5,6L/100. Realnego nie sprawdzałem, pewnie w okolicach 6. Jazda mieszana, przepisowa, autostrady, krajówki, górki.

Minusy:
- spasowanie wnętrza! Przy ruszaniu i obciążeniu nawet lewarek od skrzyni „telepie” wydając nieprzyjemnie dźwięki.
- 1.0 EB jest świetnym silnikiem, ale na trasy lepszy jest jednak diesel. W czasie wyjazdu miałem dużo stromych podjazdów, krajówek gdzie trzeba było wyprzedzać. Ciągłe redukcje i wysokie obroty z czasem były męczące. W mieście i na autostradzie ok.
- apple carplay i ajfonowe mapy są do dupy, całe szczęście apple odblokował już google maps :D

P.S. Każdemu kto marudzi na nasze drogi/kierowców/kulture jazdy (lub jej brak) polecam wyjazd za granicę, a szczególnie południe Chorwacji czy też inne kraje bałkańskie. :D


Jakie konkretnie masz uwagi do Map Apple? Ja od roku w Mondeo używam tylko tych map i nigdy nie miałem zastrzeżeń, a przejechałem 30 tys. km.
 
 
mskgs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 86
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Wrz 2018, 11:29   

Przede wszystkim nawigacja działa nieprzewidywalnie i to jest jej główny problem.
Np. znajduje mi 3 trasy, wybieram opcje nr 3. Po przejechaniu kilku kilometrów np. wyłączę i jeszcze raz chce znaleźć trasę to nagle już znajduje dwie, bez opcji 3 którą wybrałem uprzednio :)
Drugi problem - potrafi zmienić wybraną trasę „bez ostrzeżenia”. Na powyższym przykładzie: wybieram trasę nr 3, po drodzę zjadę na stację, dostaje komunikat „znajdź początek trasy”, tyle że już ona sobie przelicza i kieruje inną trasą, nie tą którą wybrałem. I tak np. chcesz jechać przez Słowację, zatankujesz, a nawi już prowadzi przez Czechy :D (autentyczny przypadek).
Ogólnie odnoszę wrażenie, że lubi często prowadzić przez boczne drogi zupełnie bez sensu. W Polsce to jeszcze może nie jest takie uciązliwe, ale „u obcych” owszem.
 
 
msky 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/125KM
Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 92
Skąd: Otwock
Wysłany: 23 Wrz 2018, 12:31   

Potwierdzam, że mapy iszitowe są do dupy.
Porównywałem ze znajomą, która kupiła ecosporta 1.0 125KM i używała iszitowych map ;)
Teraz używa google maps.

A propos ecosporta (którego brałem pod uwagę) to niestety nie jest to auto autostradowe, bradzo niż rzuca na wietrze. Spalanie też jakby większe, bo bryła nie taka mała. U mnie jest mniej jak 7 l po mieście, u niej 8-9 ...

Sporo słyszałem narzekań na brzęczenie w silniku na forum. U mnie denerwuje bardzo długie działanie chłodzenia turbo przy każdym wyłączeniu silnika.
Na razie nic nie skrzypi po 4000 km. Bardziej denerwują mnie ślady rąk ludzi którzy montowali samochód. Niechlujstwo widać na każdym kroku.
Dla pocieszenie mogę napisać tylko, że w nowym bmw X2 również występuje.
Poza tym nadal mam problem z aktualizacją sync 3... i chyba już pojadę z tym do ASO, jak będę wymieniać olej po 10 lub 15 tys km.
 
 
Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 30
Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 93
Skąd: nie wazne
Wysłany: 23 Wrz 2018, 12:59   

msky napisał/a:
U mnie denerwuje bardzo długie działanie chłodzenia turbo przy każdym wyłączeniu silnika.
To chyba ostro pałujesz silnik,bo spokojnie jeżdżąc po mieście nie uświadczyłem odgłosu chłodzenia turbo,ale jak przez kawałek jechałem na obrotach 4-5k to gasząc silnik było słychać że chłodzenie pracuje.Raz też przy spokojnej jeździe było słychać ,że pracuje ale wtedy w aucie jechało 5 osób.Jeżdżąc sam po mieście ~~6km w przedziale 2-3k rpm nie słychać ,żeby coś tam po wyłączeniu silnika chłodziło :-P

Co do skrzypienia to wydaje mi się,że indywidualna kwestia słuchu.U mnie skrzypi,ale Tata mówi,że nic nie słyszy żeby skrzypiało :-) Więc wszystko zależy kto jeździ autem :hihihi:
 
 
Wojtek Wawa 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Imię: Wojtek
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 180
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Wrz 2018, 09:13   

Dokładnie Tared. Do tego w ASO Forda specjalnie przyjmują głuchych diagnostów ;-)
--
Wracając do dzienniczka. Nasza Fiesta ma prawie 19 k km. Poszedłem do niej wieczorem sprawdzić co jest w papierach - pierwszy przegląd do 2 lat (+/- miesiąc) albo przy 30 000 km (+/- 1000 km). Czy to oznacza, że np po roku i 20 000 km nie mogę odhaczyć tego przeglądu? Trochę się zmartwiłem.

Generalnie jutro mija data przeglądu zerowego, a 9 października odbioru tego samochodu. Mam do niego ogromny sentyment i wciąż uwielbiam na niego patrzeć, w nim siedzieć, słuchać muzyki i nim jeździć. Nawet zapach wnętrza, obiektywnie przecież nic specjalnego, sprawia mi ogromną przyjemność. Ale to też pierwszy kompletnie nowy samochód jaki w życiu kupiłem - w całości przeze mnie wyspecyfikowany i zamówiony do produkcji.

Same przebiegi roczne idealnie się wpasowują w ramy gwarancji - w 7 lat akurat zamkniemy się w 140 000 km i co grubego ma paść to padnie do tego czasu. Ale przez pierwszy rok było zero awarii, bo przecież sami zobaczcie z czym walczyłem:
1. czujnik pasa, który nie działał... dopiero tata w ASO się dowiedział, że na dźwigni jest jego włączanie/wyłączanie - ta awaria, o której pisałem na forum, to było przypadkowe naciskanie tego przycisku :hahaha:
2. brzęczenie - umówmy się, że to pierdoła. Dzięki Taredowi wiem, że w końcu Ford zaczął z tym działać i jak będzie gotowa procedura naprawy, jadę do nich z tym. Oby inne samochody miały tylko takie problemy
3. mocowanie fotela - dostaliśmy list o akcji serwisowej, ale nasz fotel trzyma się dobrze podłogi - zgłoszę to przy przeglądzie i tyle
4. check engine - to był nie dolany przez ASO na przeglądzie zerowym płyn chłodniczy. Samochód odebrałem 9 października, check engine pojawił się żonie w połowie maja w korku podczas pierwszych upałów - bo wcześniej było zimniej. Od dolania już 3 miesiące mamy spokój.

Trochę dziwi mnie, jak mało fiest pojawiło się na drogach w minionym roku. Rozmawiałem z kolegą z pracy, który kupił ten samochód dla mamy tydzień przede mną (ale kupował z placu wcześniejszą o miesiąc produkcję). U niego był problem z fotelem (naprawdę się już trząsł) + wyskakiwała informacja, że ktoś siedzi na fotelu, mimo że nikt nie siedział (mata). I też się dziwił, dlaczego tak mało tych mk8 na drogach. Zapewne wynika z tego, że ludzie nie wiedzą, jak dużym w środku jest ten samochód i jak cichym na trasie (prawdę piszę jednak mskgs - dotyczy to cichych opon i cichych nawierzchni, beton słabo tłumi, ale z tym radzą sobie samochody od klasy średniej w górę, bo niestety nadkola słabo wyciszone są praktycznie w każdym znanym mi samochodzie klasy kompakt i niżej). Do tego sprzedają się najlepiej SUVy i tu wersja Active powinna być strzałem w dziesiątkę.

Na koniec anegdota od żony - po wjechaniu na żyletki na kopertę automatycznym parkowaniem wysiada z samochodu a tam turysta z opuszczoną koparą mówi do niej "amazing!". Zapytałem żony, czy mu wytłumaczyła, że to fiesta sama zaparkowała, a ona odpowiedziała "no coś ty, niech myśli, że to ja" :-)
_________________
Fiesta mk8 100KM Race Red
 
 
Mk8 ST Line 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 49
Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 14
Skąd: Małopolska
Wysłany: 24 Wrz 2018, 12:37   

Też mnie bardzo dziwi że tych samochodów jest tak mało! Przecież są już ponad rok dostępne w sprzedaży, a ja od kiedy się zacząłem nim interesować w czerwcu, widziałem na ulicy 2 szt (słownie: dwie sztuki). Wiem że mieszkam w małym mieście, ale też sporo jeżdżę w dłuższe trasy i zwracam uwagę na to co przejeżdża obok.
Nie wiem o co kamon? Przecież innych nowych aut w segmencie B już sporo widać na ulicach - Micra, Ibiza, Fabia, Polo, Rio, i20, Yaris - wszystko roczniki 2018 lub koniec 2017. A fiesty nowej niet...
Żeby było jasne, ja się tym nie martwię, wręcz przeciwnie :) Dziwi mnie tylko ta sytuacja, bo jak ktoś się choć trochę interesuje motoryzacją, to siłą rzeczy Fiesta MUSI być w pierwszej trójce! Wiem że jest droższa od większości konkurencji, ale oferuje za to też znacznie więcej!
Internetowi testerzy też pieją peany pochwalne na jej temat, generalnie ciężko znaleźć jakieś negatywne opinie (spotkałem się tylko z 2 powtarzającymi się zarzutami - marna jakość plastików na drzwiach i mało miejsca z tyłu na kanapie)
Może program flotowy mają jakiś marny? Bo u PH też ten model jakoś mało popularny...
_________________

 
 
mskgs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 86
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Wrz 2018, 13:50   

Moim zdaniem problemem jest po prostu zachowanie Forda w naszym kraju. Cenniki na stronie wiecznie nieaktualne, wszystkie informacje opóźnione etc.. Do tego podejście sprzedawców w salonie to w wielu przypadkach nieporozumienie - zupełnie jakby im nie zależało na sprzedaży. Nic wiecznie nie wiedzą i tak można wymieniać. :) Kupowałem już 3 nowe Fordy i powiem tak - gdybym nie wiedział czego chce, to na pewno kupiłbym coś innego. :)
 
 
Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 30
Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 93
Skąd: nie wazne
Wysłany: 24 Wrz 2018, 15:09   

Ja już widziałem

Chrome Copper (lakier metalizowany)- nawet fajnie się prezentuje

Ruby Red (lakier metalizowany specjalny)-Mój :2xf: Chyba najładniejszy z wszystkich szczególnie po umyciu :yes:

Blue Wave (lakier metalizowany specjalny)-Taki typowo dla Pań

Frozen White- Osobiście białego samochodu bym nie chciał mieć pełno tego jeździ po drogach i nie robi ten kolor efektu wow.Taka dla mnie flota ,najtańsza opcja lakieru :hihihi:

Magnetic Grey (lakier metalizowany)- w salonie na wersji ST +17 koła świetnie się prezentował

Shadow Black (lakier specjalny)-w salonie jak dla mnie najbrzydszy kolor do tego auta

Luxe Yellow (lakier metalizowany)-Ten kolor jak dla mnie jest super,na równi z Ruby Red .Ostatnio jak byłem na wizycie w ASO to stała taka active w tym kolorze :-)


Generalnie mówicie że mało jeździ Ja w sumie ze 4-5 widziałem,w Mojej okolicy,ale innych nowych modeli konkurencji też nie widać za bardzo,jakieś pojedyncze sztuki :9:
 
 
Mk8 ST Line 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 49
Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 14
Skąd: Małopolska
Wysłany: 24 Wrz 2018, 15:14   

Tared napisał/a:


Magnetic Grey (lakier metalizowany)- w salonie na wersji ST +17 koła świetnie się prezentował



A moim zdaniem st-line w tym kolorze bardzo średnia, lakier zlewa się z felgami, brakuje zdecydowanego kontrastu.

Czarna faktycznie smutna i nieciekawa
_________________

 
 
Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 30
Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 93
Skąd: nie wazne
Wysłany: 24 Wrz 2018, 15:49   

a jeszcze Chrome Blue (lakier metalizowany)-Też ładny.Taki chciałem początkowo niestety na placu mieli same Ruby Red.Jednak gdybym zamawiał to raczej w tym kolorze bym wziął <8>
 
 
tantal 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 22 Wrz 2018
Posty: 37
Skąd: wlkp
Wysłany: 24 Wrz 2018, 17:50   

Napisałem temat w innym miejscu, ale tam chyba nikt nie zagląda :fox:
Czy ktoś miał okazję porównać reflektory LED ze zwykłymi soczewkowymi? Jest duża różnica na korzyść led? Warto dopłacić za taki gadżet?
 
 
Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 30
Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 93
Skąd: nie wazne
Wysłany: 24 Wrz 2018, 20:37   

Większość z nas kupiła auta jak jeszcze led-ów nie było w ofercie :-P ,ale zakładając,że kupuje auto na co najmniej 5-7 lat dopłata 1600 zł wydaje Mi się być warta tej opcji,bo lepiej się prezentują te światła i na pewno dają lepsze światło niż soczewki,chodź ciekawi mnie jak to wygląda w deszczu,bo soczewki jakoś kiepsko świecą gdy pada :) Nie udało mi się znaleźć filmiku porównawczego ale....

Tutaj filmik z jazdy nocą na ledach


przy okazji filmik do ukrytego menu
 
 
luk4s 


Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 9
Skąd: KOL
Wysłany: 24 Wrz 2018, 22:13   

Ja natomiast przekroczyłem 10 tys. km. Właściwie moge się zgodzić z tym co jest napisane w tym wątku odnośnie wrażeń. Fiesta to bardzo fajne autko - do miasta a i na trasy również ze względu na skrzynie i świetne wyciszenie (120km/h i 2,5 tys. obrotów i można sobie jechaaaać). Przy tym nie jest to wcale małe auto, chociaż konkurenci z grupy VW (Ibiza i Polo) są troche pojemniejsi. Pewnie gdybym szukał auta bardziej rodzinnego to byłoby to dla mnie istotną zaletą i stąd może być tak, że tych aut jeździ więcej po drogach. Nie mniej gdybym miał wybierać dla siebie auto po raz drugi to również zdecydowałbym się na Fiestę (być może Active :) ). Jedyne czego żałuje, to że nie mam pełnych światłem LED (ale jak kupowałem to nie było tej opcji...).

Mimo wszystko tych Fiest troche widziałem w Krakowie i okolicach - ST-Line, Titanium i parę Sync-ów. Trzeba przyznać, że ST-Line i Titanium jednak bardziej się wyróżniają.

Na koniec fotka:
 
 
Maciej87 


Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 27
Skąd: Nieważne
Wysłany: 25 Wrz 2018, 14:05   

Mk8 ST Line napisał/a:
Tared napisał/a:


Magnetic Grey (lakier metalizowany)- w salonie na wersji ST +17 koła świetnie się prezentował



A moim zdaniem st-line w tym kolorze bardzo średnia, lakier zlewa się z felgami, brakuje zdecydowanego kontrastu.


Też mam takie zdanie jak Tared ;)
 
 
Mk8 ST Line 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 49
Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 14
Skąd: Małopolska
Wysłany: 25 Wrz 2018, 14:42   

Dlatego też każdy z nas jeździ innym samochodem w innym kolorze. Gust jest jak dupa, każdy ma swoją :) Ja nadal będę utrzymywał że w tym kolorze ST-Line jest nudna...



jest też szansa że takie zestawienie kolorów (grafitowe felgi z grafitowym nadwoziem) po prostu już mi się przejadło, mam podobną kolorystykę na co dzień :)

_________________

 
 
msky 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/125KM
Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 92
Skąd: Otwock
Wysłany: 25 Wrz 2018, 16:02   

Codziennie mijam w korku 3 nowe Fiesty w wersji trend i jedna fioletową w wersji titanium :)
Jest ich równie mało co nowych VW polo i Seatów Ibiza. Ludzi po prostu nie stać na nowe małe auto. Wolą paserati ;)

Światła LED bardzo polecam ! To nie 3600 zł ja w VW.

Odnośnie koloru to już kilka razy słyszałem, że mam piękny :P
 
 
anikja 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Inna
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 47
Dołączyła: 11 Cze 2018
Posty: 0
Skąd: Łuków
Wysłany: 25 Wrz 2018, 17:55   

Na rynku europejskim od początku roku do końca sierpnia podobno sprzedano 193 200 sztuk Forda Fiesty, w tym w Polsce 2 788 sztuk. Tak więc gdzieś te fiesty muszą być :) . Ibiz jest nawet mniej 2 515, Volkswagenów Polo: 3 277. Dane podaje za www.samar.pl
 
 
Ludwik91 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/125KM
Imię: Sławomir
Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 25 Wrz 2018, 18:14   

Generalnie to Fiesta wychodzi dużo taniej niż Polo/Ibiza. Jak bym jeździłem po salonach to Polo wychodziło 80tys, Ibiza 76tys a fiesta w tym samym wyposażeniu 68tys :) więc nie dziwie się że mniej ludzi wybrało Ibizę
 
 
Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wiek: 30
Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 93
Skąd: nie wazne
Wysłany: 25 Wrz 2018, 18:46   

Generalnie to nowego polo jeszcze nie spotkałem,a ibizę tak,ale osobiście nigdy nie kupię wieśwagen :hihihi:
msky napisał/a:
Jest ich równie mało co nowych VW polo i Seatów Ibiza. Ludzi po prostu nie stać na nowe małe auto. Wolą paserati
No dokładnie kto ma firmę to sobie kupi nowe auto,ale z segmentu wyżej,a prywatna osoba kupująca za gotówkę zazwyczaj kupuje jakieś bieda wersje(mam 2 sąsiadów nowe auta wyższy segment,ale bieda wersje że nawet radia z wyświetlaczem nie ma :cojest: wolę mieć mniejsze auto,ale na wypasie).

Generalnie mogę się mylić,ale osoby starsze zazwyczaj kupują nowe auta za gotówkę i mojego Tate wkurza,że do fiesty się kiepsko wchodzi i wychodzi nie wiem jak w polo czy ibizie na pewno do yarisa lepiej się wsiada,więc to takie auto dla młodszych kierowców i szczuplejszych.Teraz tym bardziej jest moda na Suvy i takie autka słabiej się sprzedają.

Są też osoby które mają gotówkę na nowe auto,ale za te kwotę wolą kupić auto 2 segmenty wyżej.Ile to ja się w pracy nasłuchałem że za 60k jaką audi by sobie kupili,a Ja to na fiestę wydałem :2xf:


Także każdy ma inne podejście do tematu :ok:
 
 
tantal 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 22 Wrz 2018
Posty: 37
Skąd: wlkp
Wysłany: 25 Wrz 2018, 20:13   

Może Fiesta się gorzej sprzedaje, bo jest teraz mniej atrakcyjna cenowo niż jeszcze kilka miesięcy temu i na początku sprzedaży. Część wyposażenia/pakietów obcięto. No i stylistycznie jest zbyt podobna do poprzedniej generacji, miałem na początku problem odróżnić nową od starej.

Możecie napisać jakiego wyposażenia w Fieście wam brakuje po czasie? Jakie okazało się zbędne? A z jakiego jesteście zadowoleni?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Pierwszy 1000 km w Fieście Mk8 - wersja ST-Line
Maciej87 Hyde-Park 20 25 Sie 2018, 20:34
Tared
Brak nowych postów relacje wrażenia zdjęcia
DziDzia II Jesienny Zlot FKP - Sulistrowiczki 2008 152 20 Lis 2008, 22:01
trzeci
Brak nowych postów Wrażenia i opinie po wywaleniu katalizatora
Gość Mechanika 29 26 Lip 2007, 17:58
Marcinus
Brak nowych postów [MK4] Radio Ford 1000 fm stereo
ścisza się charczy rzęzi
pantygrys Car Audio i CB 0 25 Wrz 2009, 14:34
pantygrys
Brak nowych postów [MK4] Wymiana radia z Ford Radio 1000
petertohen Car Audio i CB 1 21 Sty 2018, 11:31
Arturek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.