Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

7 Wspaniałych 2015 - nowa forma konkursu Forda
Autor Wiadomość
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19 Mar 2015, 22:55   7 Wspaniałych 2015 - nowa forma konkursu Forda

Maila z taką informacją otrzymaliśmy od przedstawiciela organizatora konkursu:

    Witam,

    Mieliście już Państwo okazję do współpracy z moimi kolegami – dwie edycje konkursu „Siedmiu wspaniałych” Pracujemy właśnie nad kolejna odsłoną tej akcji i chciałbym serdecznie zaprosić Was do udziału w niej.

    Główną ideą tej odsłony będzie przygotowanie materiału video, który miałby pokazać historię. Historia ta odpowiadałaby na pytanie, czemu zakochaliście się właśnie w tym modelu Forda (w modelu Waszego Fanklubu), co Was w nim zachwyciło?

    Drugim etapem działań będzie umieszczenie tych filmów na kanale YouTube Ford Polska. Wśród wszystkich zgłoszeń wygrają te filmy, które w ciągu miesiąca będą miały najwięcej odsłon.

    Poza Waszym fanklubem, do rywalizacji zapraszamy wszystkie fankluby Forda w Polsce.

    Osobiście, myślę, że jest to świetna promocja dla fanklubu i szansa na pozyskanie niemałych środków na rozwój Waszej pasji, którą jest właśnie zamiłowanie do marki Ford. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o wiadomość mailową na adres podany w stopce, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

    Będę bardzo wdzięczny za informację zwrotną, czy możemy liczyć na przekazanie tej informacji wszystkim członkom Waszego Fanclubu oraz czy możemy liczyć na Wasze uczestnictwo w naszej akcji.


    Pozdrawiam serdecznie,

    Przemysław Dzienuć


W zeszlym roku zajeliśmy 2 miejsce więc warto i w tym roku spróbować :)

Jak można przeczytać w tym roku nie będzie wystawionych aut tylko prezentacja materiału video.
Dlatego też prośba do osób które mogąw tym pomóc, mają jakieś fajne filmy, lub pomysł na realizację filmu zgodnie z zamysłem organizatora.

Koordynatorem z naszej strony jest Jacek/Parzych.
I to do niego lub osób z zarządu można się zgłaszać z pomysłami na ten film.
Filmy można wysyłać bezpośrednio do Jacka.
On tutaj zajrzy i poda niezbędne informacje.

Na Torze Kielce w 2013 były kręcone filmy więc ta grupa zlotowiczów dostanie masówkę z linkiem do tego tematu.

Nasze forum ( Hyde Park ) jest otwarte i każdy może tu zajrzeć, więc chyba nie trzeba przypominać, że lepiej aby niektóre rodzaje wpisów się tu nie pojawiały ;)
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 19 Mar 2015, 23:09   

W sprawie filmików ze Zlotu w 2013r., każdy dostał nie tylko zmontowany film (ok 13 minut) ale i krótkie filmiki z różnych kamer... Chodzi o wybranie i przesłanie mi najlepszego (w/g nakręconego) kawałka, z których będę próbował coś zmontować... Niezlotowicze mogą przesyłać krótkie filmiki swojego autorstwa, oczywiście TYLKO dotyczące FIEST...

PS.
Pozostaje jeszcze do dogadania formy przesyłania filmików do mnie, może wrzuta na jutube i link w temacie :?: Po zapoznaniu się z propozycjami i wybraniu filmików do zmontowania, poprosiłbym o przesłania mi oryginałów do ostatecznego montażu...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: FKP charytatywnie na 2015/2016
trzeci Hyde-Park 7 15 Cze 2016, 13:38
szynszyl
Brak nowych postów 7 Wspaniałych 2014 - dyskusja ogólna
trzeci Konkurs Ford Polska - 7 Wspaniałych 2014 404 9 Maj 2014, 07:46
Daras84
Brak nowych postów uczestnicy konkursu Car Audio z Radomia
Wyjce chwalić sie
tomekk58 Car Audio i CB 22 18 Lip 2007, 21:18
molu
Brak nowych postów II Etap konkursu - Fiesta na Motor Show w Poznaniu
MK1 by van - reprezentantem FKP
trzeci Konkurs Ford Polska - 7 Wspaniałych 2013 78 10 Kwi 2013, 00:28
Rob^
Brak nowych postów [MK7] Nowa Fiesta ;)
hofi7 Nasze auta 39 1 Paź 2010, 20:54
megan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.