Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Podziękowania
Autor Wiadomość
szpaner
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2005, 21:42   

...a to bym Wam pokazal Konin :D :-)
Wiesz, jak to sie wyjezdzalo, kazdy jechal przed siebie, nie patrzyl na kolejnosc :) Poza tym, jak juz wspomnialem, jestem przyzwyczajony do tego, ze jakby co, to na mnie zaczekaja :) I skoro mielismy jechac jeden z adrugim ,to z tego by wynikalo, ze trzeba poczekac z ainnymi :) Ale co tam teraz marudzic, wazne, ze jakos sie pozniej polapali wszyscy :hahaha:
 
 
Thomas
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2005, 23:17   

Witam....
Organizacja zlotu przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gorące pozdrowienia i gratulacje dla Herrkama i Szopicy. BRAWO!!!. Dziękuje również wszystkim pozostałym uczestnikom zlotu za przybycie, za wspólnie spędzony czas i za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Bez Was wszystkitch ten zlot nie był by taki. Dzięki. Mam nadziję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy ponownie,... może nawet w liczniejszym gronie.
Pozdrawiam
 
 
rozzz 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 48
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 52
Skąd: 3miasto
Wysłany: 25 Maj 2005, 14:20   

Szopica i Herrkam - oby Wam to Bozia w:
-dzieciach**
-oktanach*
-KM*
-punktach karnych*
-sekundach na OS*
-złotówkach lub euro*
wynagrodziła.
*niepotrzebne skreślić
Było super. Do zobaczenia w Gdyni. (Już kombinuję jakąś niespodziankę :lol: )
pozdrawiam rozzz i rozzzowa
**Indywidualnie ( :ups: )
_________________
Łokmen ma rację: "Pie..olę nie robię

LUDZIE KUPUJCIE CZERWONE!! CZERWONE SĄ SZYBSZE!!
 
 
Thomas
[Usunięty]

Wysłany: 26 Maj 2005, 17:00   

Raz jeszcze podziekowania dla Herrkama.

Herrkam jesteś wielki ;-)

 
 
herrkam 


Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: Ghia
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 50
Dołączył: 24 Sie 2004
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 29 Maj 2005, 18:25   

Noooo i mam wielki brzuch... jeszcze raz dziękujęmy za mile słowa :ups:
_________________
FIESTA MY FIRST RALLY CAR.....
impreza?? chętnie zwłaszcza WR BLUE
MK1 rulessss
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 29 Maj 2005, 19:51   

nie myslalem ze wezmiesz sobie az tak to do serca zartowalem z tym wejsciem na dach :P
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 29 Maj 2005, 22:00   

szpaner napisał/a:
Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)


fakt wyjazd z autotromu byl beznadziejny dziura na dziurze,tez tarlem i nei tylko tlumikiem ktory mi nisko wisi :/ .A powrot to juz inna bajka,gonilem uciekajaca grupe z herkamem na czele (okolo 7 samochodow przedemna) lecialem 140km/h i dalej nie szla.Jak sie okazalo z autodrumu do niesulic czli chyba 40 km jechalem na zacisnietym hamulcy tylniego kola,co bylo potem to juz sie latwo domyslec :)


kjs byl taki troszke dziwny,myslalem ze bedzie slalom na calej dlugiej prostej toru,wiecej ludzi by startowalo


ale organizacja ZAJEFAJNA ,dziękujemy :jupi:
 
 
Roberto
[Usunięty]

Wysłany: 31 Maj 2005, 17:50   

Podziękowania za organizacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 31 Maj 2005, 19:05   

ja również dołączam się pozdrowień.. dla wszystkich za to, że ZG rozładowała nieco napiętą atmosferę na forum - osoby o odmiennych poglądach i dość kontrowersyjnych wypowiedziach miały okazję spotkać się, w lajwie troszkę poznać swoje charaktery i zobaczyć, że w 99,9% ich wypowiedzi nie ma złośliwości - po prostu taki jest charakter i tyle - zresztą powiecie - co ja mogę wiedzieć skoro nie byłem w ZG.. :-) Ci, którzy zdążyli mnie trochę poznać na lokalnych spotach i w czasie rozmów na privie wiedzą że generalnie robię wszystko dla integracji i miałem tym razem ważne powody aby niestety się nie pojawić.. mam nadzieję, że zobaczę się na przyszłym krajowym zlocie z co najmniej takim zespołem jak tegoroczny ZG2005Team, być może przywiozę w fotelu kubełkowym (już wtedy prawie) roczny powód mojej nieobecności w ZG2005
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Podziękowania
van VII Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Lotnisko Bednary 17-19.06.2011 62 6 Lip 2011, 08:00
yoyo72
Brak nowych postów Podziękowania
van IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 32 8 Maj 2013, 17:24
blood_brother
Brak nowych postów Podziękowania...
MisiekT X Wiosenny Zlot FKP - Tor Kielce / 02.05.2014 42 8 Cze 2014, 23:08
hanysek
Brak nowych postów Podziękowania.
Freeman VII Jesienny Zlot - Zakopane 2014 3 29 Wrz 2014, 14:10
yoyo72
Brak nowych postów Podziękowania
Peedro XIII Wiosenny Zlot FKP - Rudniki 2017/ 12-14.05.2017 10 20 Maj 2017, 09:54
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.