Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Podziękowania
Autor Wiadomość
Bolbou
[Usunięty]

Wysłany: 22 Maj 2005, 23:12   Re: Podziękowania

pundek napisał/a:
Ja już w domku razem ze swoją.... żabą. hehe
Chciałem podziękować organizatorom (za miłe spędzenie czasu), oraz uczestnikom zlotu z ktrórymi się jakoś tak specjalnie zintegrowałem, czyli Kopernik, Bodo, Bubu i Mafios + dziewczęta: Ania, Marta, Bogusia i Marlena.
Dziękówa jeszcze raz za miłe spędzenie czasu i do zobaczenia na kolejnym zlocie lub spocie.

Pozdro pundek z żabą.

joł joł :D
dzięki również wszystkim za superowy zlocik :ok: organizatorzy spisali sie na medal!!! :)
pzdr
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 22 Maj 2005, 23:22   

Wielki szacunek dla organizatorów czyli dla Szopicy ( która nie jest kurczakiem ) i dla Herrkama ( mam nadzieje że na następnym zlocie wystąpisz razem z trójką z łodzi w klasie jeżdżące trumny i wanny do 200 litrów pojemności czyli po prostu przyjedziesz mk1 ;) )
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
remus 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Turbo
Dołączył: 26 Maj 2004
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Maj 2005, 06:10   

Ja też wielkie dzięki - było super.
_________________

 
 
grabo
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 09:22   

Dołączam sie do podziękowań.
Było naprawde zadżebiście - oby wiecej takich spotkań.

[ Dodano: Pon Maj 23, 2005 10:24 am ]
No i oczywiscie podziękowania dla Juniora za asyste w drodze powrotnej.
Jedyneczki!!! - a jednak potrafią.
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 23 Maj 2005, 09:51   

Dokłądnie... co tu się rozpisywać, kawał dobrej roboty... Zlot uważam za udany... :ok:
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
BUBU
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 11:13   

JAK wyżej :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 23 Maj 2005, 11:28   podziękowania

CZEŚĆ :P

....podziekowania ...a raczej duży szacunek dla osób dzięki którym to nasze spodkanie było TAKIE WŁAŚNIE :!: ... słowa te kieruje równocześnie do ORGANIZATORÓW :!:jak i UCZESTNIKÓW :!:
...szkoda że nie miałem zbyt wiele czasu na to żeby poznać większej ilość zlotowiczów osobiście.....myśle że nadrobimy to na następnych takich imprezach :yes:
Bardzo dziękuje Herkiemu za przewózke RS-em a Łukaszowi za "doznania" z jazdy " kurczaczkiem"
Oddzielnie...chciałem podziękować Michałowi - za wspaniałe towarzysto i wsparcie podczas naszego wyjazdu ............w drodze powrotnej troche kimnąłem.......a dzisiaj moja Żabka mi mówiła że całkiem "zgrabny z niego szofer" :lol: licze że następnym razem pokaże nam wszystkim swoją "S"-ke a kłopoty zdrowotne to tylko przykry epizot który na pewno sie nie powtórzy.- przecież wszyscy jesteśmy tylko ludzmi ...

POZDRAWIAM.... ;-) góral niskopienny............i jak zapewne wielu z WAS już czekam na plany następnych wspólnych spotkań....
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 23 Maj 2005, 12:22   

No i ja się dołączam do podziękowań
Szacuneczek dla Szopica i Herrkama organizatorów najlepszego zlotu, jaki się odbył, a był to już mój trzeci. Było porostu REWELACYJNIE!

Oczywiście pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli czas i dotarli na zlot nie przejmując się ilością przejechanych kilometrów.

A teraz lista pozdrowień:
- po pierwsze dla wszystkich, którzy bawili się do końca w piątkowy i sobotni wieczór!
- dla RKRmanna
- dla całej ekipy Łódzkiej: Miafiso, Bubu, Dioda, JoeMix + kobitki
- oczywiście dla nielicznej warszafki (ale daliśmy dupy): Bodo, Kopernik + kobitki
- dla Łokmena + kobitka oczywiście!
- dla Buggy skład
- dla Thomasa + kobitka
- no i wódkę ze Śląska


No i dla wszystkich, których pominąłem.


Foty będą niestety dopiero jak wrócę ze „zlotu”. Bo mam zablokowany dostęp do ftp w pracyL
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Maj 2005, 14:15   

ogolnie wszyscy sie polubili :)
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 14:16   

Mafios napisał/a:
ogolnie wszyscy sie polubili :)

I chyba wszyscy się popili. Niektórzy nawet dwa razy :-) :-) :-)
 
 
Esox Hunter
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 15:28   :)

I ja się dołączam do tych wszystkich podziękowań. To był mój pierwszy raz na zlocie. Niestety nie było mi dane rozdziewiczyć MK4 na torze. Może następnym razem, jak Fiestka będzie już zrobiona do końca wkręce się na jakieś wyścigi :twisted: Ogólnie imprezka udana. Niektóre auta zainspirowały mnie i moją Olę do "przeróbek" w naszym aucie. Konkursu na oryginał nie wygrałem i nie wygram :-P dlatego można naszą furke nieco pozmieniać. Pozdrawiam wszystkich w imieniu moim i Oli - Valdee.
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 23 Maj 2005, 15:55   

Bodo napisał/a:
Mafios napisał/a:
ogolnie wszyscy sie polubili :)

I chyba wszyscy się popili. Niektórzy nawet dwa razy :-) :-) :-)

niektórzy raz a konkretnie ;) :V:
_________________
 
 
 
Mania
Gość
Wysłany: 23 Maj 2005, 17:55   Podziękowania

Ja równiez chciałam wam wszystkim podziękować :) .Było naprawde super. Poznałam wielu ludzi ktorzy mają pasje i to jest fajne. Pozdro dla wszystkich.... :brawo:
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 18:03   

Oj Mania Mania kiedy sobie kupujesz Fieste :) :) :)
Ja Cię mam na paru fotkach i też miałaś pasje ale w oczach (%%%%%):hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Maj 2005, 20:58   

mania nie dziab jutro wesele a rosol po podworku biega :D :D :D :D :D
_________________
RS TURBO
Ostatnio zmieniony przez Mafios 23 Maj 2005, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
Mirek i Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 21:03   

Właśnie wróciliśmy do domu. Na liczniku buggy przybyło w sumie 1500km i bardzo dobrze! To najlepszy zlot, na którym kiedykolwiek byliśmy. Pozdrawiamy wszystkich równie gorąco i chylimy głowy przed organizatorami, gdyż spisali się na medal. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i organizację.
Teraz trzeba trochę pospać..
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 23 Maj 2005, 22:41   

prezess napisał/a:
No zlocie było :ok: Pojechałem tam z ciekawości, popatrzeć na wspaniałe maszyny :D Moja obecnośc nie była tam raczej zauważona ;) hehe Z Kisielina jechałem prosto do domu, wyprowadzając z ZG małą grupkę klubowiczów ;)
POZDRO

Ty wyprowadziłeś z ZG i dzięki Ci za to bardzo. :brawo:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:
 
 
Junior
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2005, 17:45   

super organizacja i atmosfera warto było podziekowania i pozdrowienia dla prowadzących impreze :brawo:
 
 
szpaner
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2005, 18:10   

Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2005, 18:47   

szpaner napisał/a:
Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)

OK spoko.
Dobrze że chociaż się zatrzymałeś i powiedziałeś, bo byśmy dojechali do Konina :-) :-)
Ale w sumie mogłeś wyjechać jako pierwszy albo ostatni. Wiedziałeś że mieliśmy jechać jeden za drugim do "bazy" :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Podziękowania
van VII Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Lotnisko Bednary 17-19.06.2011 62 6 Lip 2011, 08:00
yoyo72
Brak nowych postów Podziękowania
van IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 32 8 Maj 2013, 17:24
blood_brother
Brak nowych postów Podziękowania...
MisiekT X Wiosenny Zlot FKP - Tor Kielce / 02.05.2014 42 8 Cze 2014, 23:08
hanysek
Brak nowych postów Podziękowania.
Freeman VII Jesienny Zlot - Zakopane 2014 3 29 Wrz 2014, 14:10
yoyo72
Brak nowych postów Podziękowania
Peedro XIII Wiosenny Zlot FKP - Rudniki 2017/ 12-14.05.2017 10 20 Maj 2017, 09:54
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.