Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:52
Chce kupic wzmacniacz - Ale jaki?? <hmmm>
Autor Wiadomość
ThEClienT!
[Usunięty]

Wysłany: 1 Maj 2005, 21:24   Chce kupic wzmacniacz - Ale jaki?? <hmmm>

Mam w mojej fiescie radio + 6 glosnikow i bufer.chcialem zalozyc wzmacniacz ale nie wiem jaki bo sie na tym kompletnie nie znam
Najwarzniejsze jest to ze nie chce wydac na to za duzo kasy ok.100-150 pln

Kto potrafi mi cos doradzic ? - co jest wazne, moc ,firma cz cos zupelnie innego

H.E.L.P. ;/
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 1 Maj 2005, 22:11   

dopisz do tek kwoty 0 zero to może coś się wymyśli.
Za te kase to jakiś Buszmen albo Imperator. Ale to nie zagra
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 1 Maj 2005, 22:22   

Dokladnie polecam wydac wiecej kasy na wzmak, a to dlatego ze tania podruba(czyt.Boschman) nie zagra ci ani czysto ani dobrze... a zeby bylo jeszcze zabawniej musisz miec tez markowe radyjko a nie jakies hitaiszi no i oczywiscie glosniki ktore wydobedza dobry dziwek...a na koniec odpowiednie okablowanie... taka jest moja opinia na ten temat...

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2005, 00:07   

Heh, chłopaki...Nie tak ostro. Napisaliście to w taki sposób, że zapodawca tematu się juz nie odezwie pewno. Z drugiej strony prawda w oczy kole. Takie sa realia, że na sprzęt trzeba wydać. Radyjko to podstawa, to od tego zależy co dalej, co ma sens. Co do wzmacniacza...150zł to niewiele w tym przypadku. Żeby kupowanie wzmacniacza miało sens to trzeba przeznaczyć minimum 5 stówek. Sprawa rozbija się jeszcze o to czy chcesz pod ten wzm podpiąć głośniczki czy woofer.
Z takim budzetem zastanowiłbym się nad obiegiem wturnym, ale w tej branży to dość ryzykowna gra. W dodatku nawet tam 150zł to mało :-/ ....
 
 
ThEClienT!
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2005, 01:03   hi

radio mam marki PIONEER DEH-P7600MP,a glosniki zmienilem na Magnata z przodu a na tyle 6x9 pionner 300W + tuba Alpharda 400W - znajomy ma w swoim aucie wzmacniacz blaupunkta GTA (dal za niego 150pln ) chce troche wzmocnic efekt dzwieku w moim aucie.Moze ktos mi powie jakimi kryteriami mam sie kierowac kupujac wzmacniacz pod tuba a jakimi jak chce wszystko podlaczyc :he:
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 2 Maj 2005, 01:27   

No to potrzebujesz 2 wzmaki czyli 1, 4kanalowy i jeden 2 nanalowy z mozliwoscia monoblock(mostkowania)...a twoj kolega mial okazje z tym wzmakiem :) ... jednak jesli masz tylko przeznaczone 150 zloty to na poczatek proponowal bym odciazyc radyjko od tuby, a z czasem pomyslec nad druga dopala i wtedy bedzi dawac czadu ostro... :)

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 2 Maj 2005, 09:38   wzmak

HEJ !

..nie kumam wszystkich modeli radyjek ale jeśli Twoje nie jest DECKIEM czyli ma wzmacniacz w środku to proponuje podaj z niego sygnał na tylne elipsy...przedni zestaw zasil z dodatkowego wzmacniacza - wiem że Magnaty sa dosyć mocne i cenowo bardziej przystępne od innych firm ( duży wybór) ..koniecznie 4-kanałowy z możliwością mostka - z niego właśnie jedną parą zasili "przodzik" a drugą pare wyjść sygnału po mostku podaj na skrzynke....- tuby nie polecam ..bo zazwyczaj karton nie brzmi....
Przy wszelkiego rodzaju wymianach i odsprzedażach zazwyczaj sie troche traci z uwagi na pośpiech więc zachęcam do doskładania ..i nabycia wzmaka którym już chwilke pograsz - 250-350 zł myśle wystarczy

POZDRAWIAM :P
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2005, 12:49   Re: wzmak

piotr-RKRmann napisał/a:

na skrzynke....- tuby nie polecam ..bo zazwyczaj karton nie brzmi....

Karton ;-| ? Jaki karton? Przecież tu chodzi o kształt. Skrzynia jak można się domyślić to coś jak prostopadłościan (kształtów wiele ;)) a tuba to walec. I tyle. Tyle Jeżeli chodzi o różnice konstrukcyjne. Natomiast sprawa dzwięku przedstawai się już inaczej, gdyż od takiego właśnie kształtu zależy chatakterystyka dzwięku. Przez tydzien woziłem w bagażniku skrzynie ( ok 600zł), potem zmieniłem na tube (ok 700zł) i gra wieeeeele lepiej. Dodam, że na tym samym wzmacniaczu.
Przy mocniejszych głosnikach (np basowych) wzmacniacz jest bardzo istotny. Przy zakupie wzmacniacza (reszty sprzętu zresztą też) radze nie kierować się mocą. To jest bardzo złudne.
 
 
ThEClienT!
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2005, 13:58   hi

wlasnie dowiedzialem sie po czesci tego co chcialem :) np. zeby nie kierowac sie moca , wzmacniacz raczej lepszej klasy i czterokanalowy ... hehe to postaram sie cos dołozyc kaski i kupic cos z wyzszej półki niż " bush-man " :D
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2 Maj 2005, 22:24   

Można czasami wyczaić dobrą okazje na allegro, ja np kupiłem jakiś czas temy wzmaka za 360zł, z przesyłką coś koło 370, a nówka 1499zł kosztuje.
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 3 Maj 2005, 01:22   Re: wzmak

tallaff napisał/a:
piotr-RKRmann napisał/a:

na skrzynke....- tuby nie polecam ..bo zazwyczaj karton nie brzmi....

Karton ;-| ? Jaki karton? Przecież tu chodzi o kształt. Skrzynia jak można się domyślić to coś jak prostopadłościan (kształtów wiele ;)) a tuba to walec. I tyle. Tyle Jeżeli chodzi o różnice konstrukcyjne. Natomiast sprawa dzwięku przedstawai się już inaczej, gdyż od takiego właśnie kształtu zależy chatakterystyka dzwięku. Przez tydzien woziłem w bagażniku skrzynie ( ok 600zł), potem zmieniłem na tube (ok 700zł) i gra wieeeeele lepiej. Dodam, że na tym samym wzmacniaczu.
Przy mocniejszych głosnikach (np basowych) wzmacniacz jest bardzo istotny. Przy zakupie wzmacniacza (reszty sprzętu zresztą też) radze nie kierować się mocą. To jest bardzo złudne.


..przepraszam....może sie nie znam albo jestem niedouczony...jakoś "tuba" kojaży mi sie z "cieńką "konstrukcją .,.najczęściej robioną z kartonu...być może że walory odsłuchowe skrzyni w kształcie walca są fajne....wcale tego nie neguje...............przecież napisałem .."..bo zazwyczaj karton nie brzmi...."....i o taki materiał raczej mi chodziło- nie o kształt..

POZDRAWIAM :P
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2005, 22:49   

To przyjedz 'pomacac' moją tybę ;) . Wierz mi...to nie jest karton. Pożądna drewniana konstrukcja grubości 12mm. Tuba, a skrzynia to tylko różnica kształtu.
Pozdro!
 
 
digital
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2005, 23:02   

tallaff napisał/a:
To przyjedz 'pomacac' moją tybę ;) . Wierz mi...to nie jest karton. Pożądna drewniana konstrukcja grubości 12mm. Tuba, a skrzynia to tylko różnica kształtu.
Pozdro!


TUBA.. omg.. jak ja to slysze :) ... co z tego ze masz 12mm scianki [tez mi grubosc :) to juz lepsze jest pcv] pewnie z wiorowki, jezeli glosnik masz w niej 25 albo 30cm.. zgadlem? :) i jak jest taka dobra [glosna - w/g ciebie] to gra i glosnik, i ta gruba super solidna obudowa :) dobra.. juz sie nie czepiam.. poprostu nie ma to jak skrzynia, chociazby z 18mm wiorowki... ale to jest porzadna, stabilna konstrukcja a nei tuuuuba.. to brzmi.. tak plastikowo :)

--------------

a co do wzmaka... nie pakuj sie w takie do ~200zł bo one dostarczą ci tyyyyle mocy... co zwykle radio :D ... zeby wzmacniacz byl porzadny musi miec przetwornice napięcia, zeby zasilić końcówki mocy.... a przetwornica kosztuje.. i to od razu widać, tą "przepaść" cenową... z tych do 200zł przeskakujemy od razu do 500zł... do tej "normalnej" półki...

wiec wybor nalezy do ciebie... ja bym poczekal troche i kupil lepszy wzmak.. a jezeli nie chcesz czekac - to nei kupuj wzmaka... radia slabego nei masz, wiec te glosniczki twoje pociagnie (nie wiem po co az 6...)

a jak juz bedziesz bral tego porzadnego wzmaka... to nie patrz na moc maksymalna, pmpo... to sa przewaznie parametry wyssane z palca... patrz ma moc nominalna, czyli RMS... tą moc wzmacniacz oddaje ciągle, czyli podczas normalnej pracy.. w normalnych warunkach.... i tym jest w stanie zasilic twoje glosniki...


PS. Szczerze mówiąc dzisiaj to wszystko na jedno wychodzi - kupisz tanie głośniki - potrzebujesz duzo mocy [ drogi wmak ]
kupisz dobre głosniki, potrzebujesz mniej mocy [tanszy wzmak]...

a z dobrych głosników zawsze wydobędziesz lepszy, czystszy, czy nawet "glosniejszy" dzwiek niz z tych tanszych zasilanych drogim wzmakiem
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 4 Maj 2005, 19:57   

tallaff napisał/a:
To przyjedz 'pomacac' moją tybę ;) . Wierz mi...to nie jest karton. Pożądna drewniana konstrukcja grubości 12mm. Tuba, a skrzynia to tylko różnica kształtu.
Pozdro!


12mm to żeś zaszałał - nie chce sie przechwałać ale w mojej skrzycne ścianki maja 20 mm a przednia ponad 30mm.

A tuby się nadają do robienia Bryy Bryy. Oczywiście niektórzy to lubią.

Ostatnio na grilu zapuściliśmy jaieś ruskie dicho u kupmla na tubie - poprostu poezja!! No i te Bryy Bryy

Mój sprzęt sie schował....
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2005, 22:21   

Rasta napisał/a:

12mm to żeś zaszałał - nie chce sie przechwałać ale w mojej skrzycne ścianki maja 20 mm a przednia ponad 30mm.

A tuby się nadają do robienia Bryy Bryy. Oczywiście niektórzy to lubią.

Ostatnio na grilu zapuściliśmy jaieś ruskie dicho u kupmla na tubie - poprostu poezja!! No i te Bryy Bryy

Mój sprzęt sie schował....


:cojest: :cojest: :cojest: Jak już z jakimkolwiek pojęciem u ciebie ciężko, to przynajmniej byś poczytał co wcześniej było pisane. Ktoś stwierdził, że tuba kojazy mu się z tekturą, więc tylko wyprowadziłem go z błędu.
A teraz twoje 30mm :hahaha: :hahaha: Ty prostaku...aż mame chciałem zawołać żeby się tez pośmiała.... :cojest: :cojest: jeszcze babcie :hahaha: Przeciez ty możesz tam mieć i 100mm, nie? Przecież ci nikt nie zabroni. Tylko syneczku...tu nie o wiejski tuning chodzi. Tu nie chodzi o "doklejanie centymetrów taśmy klejącej na zderzak", bo tak jest fajnie. Założe się że sam pozbijałeś tą skrzynkę z mebli kuchennych. :cojest: Nikt nie broni wam się bawić, ale jeżeli chcecie się poważnie wypowiadać i radzić....to poczytajcie, choć troszkę. Wejdzcie na stronę jekiegokolwiek sklepu internetowego zajmującego się tą materią i...poczytajcie. http://www.skalik.com.pl/...trona=1&szukaj= Między tubą a skrzynią niema podziałów na leprzą i gorszą....chłopcy, tu chodzi o CHARAKTERYSTYKĘ DŹWIĘKU! Tuba jest po prostu szybsza (po krótce). Ja nie narzekam na brak kasy i sprzęt montowałem u prawdziwego audiomakera. Pisałem wyżej, że jeździłem przez pewien czas ze skrzynią w bagażniku i miałem możliwość przetestowania naprawde dużej ilości sprzętu. To co mam teraz zadowoliło mnie najbardziej. Dobry sprzęt to nie to 30mm ścianki, dobry sprzęt to współpraca wszystkich podzespołów. Począwszy od jednostki centralnej (radia), po przez okablowanie (niewolno tu oszczędzać), wzmacniacze (tu nie chodzi tylko i wyłącznie o moc), zwrotnice, głośniki, nie mowie już o zewnętrznych źródłach zasilania (np żelowe akumulatory). To wszystko musi współgrać, pasować...na tym trzeba się znać, by zrobić to dobrze. No ale...jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma. Panom specom od "grubości" powodzenia życzę w poszerzaniu. Jak już osiągniecie zamierzony "efekt", to zapraszam do mnie na porównanie, może jakiś spocik...
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2005, 23:03   

tallaf napisał/a:
:cojest: :cojest: :cojest: Jak już z jakimkolwiek pojęciem u ciebie ciężko, to przynajmniej byś poczytał co wcześniej było pisane. Ktoś stwierdził, że tuba kojazy mu się z tekturą, więc tylko wyprowadziłem go z błędu.
A teraz twoje 30mm :hahaha: :hahaha: Ty prostaku...aż mame chciałem zawołać żeby się tez pośmiała.... :cojest: :cojest: jeszcze babcie :hahaha: Przeciez ty możesz tam mieć i 100mm, nie? Przecież ci nikt nie zabroni. Tylko syneczku...tu nie o wiejski tuning chodzi. Tu nie chodzi o "doklejanie centymetrów taśmy klejącej na zderzak", bo tak jest fajnie. Założe się że sam pozbijałeś tą skrzynkę z mebli kuchennych. :cojest: Nikt nie broni wam się bawić, ale jeżeli chcecie się poważnie wypowiadać i radzić....to poczytajcie, choć troszkę. Wejdzcie na stronę jekiegokolwiek sklepu internetowego zajmującego się tą materią i...poczytajcie. http://www.skalik.com.pl/...trona=1&szukaj= Między tubą a skrzynią niema podziałów na leprzą i gorszą....chłopcy, tu chodzi o CHARAKTERYSTYKĘ DŹWIĘKU! Tuba jest po prostu szybsza (po krótce). Ja nie narzekam na brak kasy i sprzęt montowałem u prawdziwego audiomakera. Pisałem wyżej, że jeździłem przez pewien czas ze skrzynią w bagażniku i miałem możliwość przetestowania naprawde dużej ilości sprzętu. To co mam teraz zadowoliło mnie najbardziej. Dobry sprzęt to nie to 30mm ścianki, dobry sprzęt to współpraca wszystkich podzespołów. Począwszy od jednostki centralnej (radia), po przez okablowanie (niewolno tu oszczędzać), wzmacniacze (tu nie chodzi tylko i wyłącznie o moc), zwrotnice, głośniki, nie mowie już o zewnętrznych źródłach zasilania (np żelowe akumulatory). To wszystko musi współgrać, pasować...na tym trzeba się znać, by zrobić to dobrze. No ale...jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma. Panom specom od "grubości" powodzenia życzę w poszerzaniu. Jak już osiągniecie zamierzony "efekt", to zapraszam do mnie na porównanie, może jakiś spocik...


Widzisz jest taka sytuacja że ja wiem jaki on ma sprzęt, jak gra i jakim jest on człowiekiem. Więc w tym momencie Twoje słowa wydają mi się proste, ale o tym może nich się wypowie Twoja mama.
Albo babcia bo ma większą praktyke.
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2005, 23:33   

Bodo napisał/a:

Widzisz jest taka sytuacja że ja wiem jaki on ma sprzęt, jak gra i jakim jest on człowiekiem. Więc w tym momencie Twoje słowa wydają mi się proste, ale o tym może nich się wypowie Twoja mama.
Albo babcia bo ma większą praktyke.

:D Miło Bodo, że wpadłeś. Może jest was wiecej:>?
Jesteś dorosłym człowiekiem i powinieneś bardziej się postarać. Ja stwierdziłem fakty. Poparłem je dowodami. A wy? Obrzucacie, niemając pojęcia o rzeczy. Prosze was...poczytajcie zanim coś napiszecie. Ja nie napisałem, że twojemu przyjacielowi słabo gra. Przecież nie słyszałem ;) . Ja zaproponowałem konfrontację. Słowa na wiatr to każdy potrafi rzucać.
Pozdrawiam, przede wszystkim przyjaciół Rasty...i Boda ;)
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2005, 23:38   

tallaff napisał/a:
Bodo napisał/a:

Widzisz jest taka sytuacja że ja wiem jaki on ma sprzęt, jak gra i jakim jest on człowiekiem. Więc w tym momencie Twoje słowa wydają mi się proste, ale o tym może nich się wypowie Twoja mama.
Albo babcia bo ma większą praktyke.

:D Miło Bodo, że wpadłeś. Może jest was wiecej:>?
Jesteś dorosłym człowiekiem i powinieneś bardziej się postarać. Ja stwierdziłem fakty. Poparłem je dowodami. A wy? Obrzucacie, niemając pojęcia o rzeczy. Prosze was...poczytajcie zanim coś napiszecie. Ja nie napisałem, że twojemu przyjacielowi słabo gra. Przecież nie słyszałem ;) . Ja zaproponowałem konfrontację. Słowa na wiatr to każdy potrafi rzucać.
Pozdrawiam, przede wszystkim przyjaciół Rasty...i Boda ;)


Mi tu bardziej chodzi o Raste jako gościa. Znam go i nie lubie jak ktoś kogoś z góry ocenia.
Widze też że odwiedzałeś ten topic http://www.fiestaklubpols...016&view=newest więc bez podstaw nie obrzucaj gościa że się nie zna i że się bawi w "wiejski tuning" bo tak nie jest.
Dzięki za pozdro i również pozdrawiam :)

Polecam również to http://www.fiestaklubpols...opic.php?t=4541
 
 
tallaff
[Usunięty]

Wysłany: 5 Maj 2005, 00:06   

Masz racje...nieznam go. Ale oceniam to co pisze. A wierzcie mi...Żaden człowiek zajmujący się fachowo muzyką nie powie, że tuba jest gorsza od skrzyni. To jest po prostu inne podejście do tematu. Widze że nie wygląda to źle ;) . Postaram się zarzucić gdzieś moimi fotkami. Moja propozycja co do porównania walorów sprzętowych nadal aktualna. A teraz niezależnie od wszystkiego powinniśmy skończyć ten temat, a raczej to w co go przeistoczyliśmy.
Kolega pytał o wzmacniacz za rozsądną cene. Ja już swoje zdanie wypowiedziałem. Sprowadzało się ono do tego żeby raczej poczekaj na przypływ gotówki, niż pakować to co jest w coś co nie przyniesie zadnego efektu.
Raz jeszcze Wielkie pozdro dla wszystkich!!
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 5 Maj 2005, 01:43   

tallaff napisał/a:
Masz racje...nieznam go. Ale oceniam to co pisze. A wierzcie mi...Żaden człowiek zajmujący się fachowo muzyką nie powie, że tuba jest gorsza od skrzyni. To jest po prostu inne podejście do tematu. Widze że nie wygląda to źle ;) . Postaram się zarzucić gdzieś moimi fotkami. Moja propozycja co do porównania walorów sprzętowych nadal aktualna. A teraz niezależnie od wszystkiego powinniśmy skończyć ten temat, a raczej to w co go przeistoczyliśmy.
Kolega pytał o wzmacniacz za rozsądną cene. Ja już swoje zdanie wypowiedziałem. Sprowadzało się ono do tego żeby raczej poczekaj na przypływ gotówki, niż pakować to co jest w coś co nie przyniesie zadnego efektu.
Raz jeszcze Wielkie pozdro dla wszystkich!!


Dzięki Bodo za wsparcie. Jestem Ci winien mocnego Browara :P


Niestety Tallfal jesteś w błędzie w każdej nawet byle jakiej firmie Car Audio powiedzą Ci, że tuba na hooy się nadaje. Swoją drogą nie trzeba specjalistów - wystarczy posłuchać jednego i drugiego i wnioski same się nasuwają. Ja nie mam zamiaru się kłócić, przecież każdy ma swoje zdanie i ja jestem w stanie je uszanować. Jedno jest pewne ja nikogo od prostaków nie wyzywam.
Koniec tematu
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - Dlaczego 1.8 Diesel nie chce odpalić
Zajrzyjcie tutaj zanim spytacie o to samo.
Rkalitka Silniki diesla 230 23 Gru 2014, 20:23
Jaszczur
Brak nowych postów [MK3] sterownik do centralnego zamka z pilotem....jaki kupic
hanysek Elektryka 1 19 Maj 2012, 00:08
drjanusz
Brak nowych postów [MK4] Pali ale nie chce ruszyc...
Maffy Mechanika 26 25 Mar 2009, 09:52
JoeMix
Brak nowych postów Jaki wzmacniacz?
Ketchup87 Car Audio i CB 6 11 Maj 2005, 20:12
Gość
Brak nowych postów Jaki wzmacniacz?
Radziu Car Audio i CB 9 29 Mar 2006, 22:28
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.