Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: Puff
1 Lis 2012, 23:00
Zdjęcia do kalendarza 2013 - wytyczne i zgłaszanie
Autor Wiadomość
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 9 Paź 2012, 20:47   Zdjęcia do kalendarza 2013 - wytyczne i zgłaszanie

W tym topicu można zgłaszać swoje zdjęcia do kalendarza FKP na 2013 rok.


Podstawowe informacje i wytyczne:

- Zdjęcie swojej Fiesty może zgłosić każdy użytkownik forum lub frakcja (zdjęcie grupowe)
- 1 użytkownik = 1 zdjęcie
- 1 frakcja = 1 zdjęcie
- Zdjęcia zgłaszamy w tym topicu w formie miniatur z linkiem do pełnego rozmiaru*, celem weryfikacji jakości zdjęcia.

*lub, jeśli nie mieści się na Imageshacku, zmniejszonego do 6-10Mpix ("Thumbnail for forums 1" ew. miniaturka + link do dużego rozmiaru)

Proszę mieć także przygotowaną wersję oryginalną (może to być RAW), którą trzeba będzie wysłać na adres: stowarzyszenie@fiestaklubpolska.pl
gdy dane zdjęcie zostanie wybrane w ankiecie.

Zamieszczając zdjęcie Zgłaszający:
- oświadcza, że ma do niego pełne prawa
- wyraża zgodę na jego ewentualne wykorzystanie w celach klubowych innych niż kalendarz
- wyraża zgodę na edycję/korektę zdjęcia, gdy zajdzie taka potrzeba

Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 31.10.2012
Potem tygodniowa ankieta nad wyborem zdjęć.


Zdjęcia frakcyjne (grupowe) nie będą brały udziału w ankiecie.
Znajdą się w kalendarzu automatycznie, pod warunkiem, że spełnią wymagania odnośnie jakości o których mowa poniżej.

Wymagania ze strony bidżeja, który zajmie się składem kalendarza:

Technicznie:
- ostre,
- z dobrze oświetlonym autem,
- bez "datownika" (sztywno wrzuconej na zdjęcie żółtej daty/godziny)
- nie umieszczamy zdjęć z "komórek" (niech to będzie zdjęcie z najprostszego aparatu, ale APARATU),
- nie bać się statywu,
- rozmiar minimalny: odpowiadające 8 MPix,
- zdjęcia w poziomie,
- nie kadrować tak, by auto było "na styk" (blisko krawędzi kadru) - brak możliwości ponownego przekadrowania
- (jeszcze raz) mile widziane zdjęcia w RAW (dotyczy zdjęć w oryginalnym rozmiarze)

Estetycznie:
- z pomysłem
- w sensownym plenerze
- jak najwięcej kadrowania z pozycji innej niż "a stoję se, to tak se pyknę zdjęcie" - tzn. inaczej niż z wysokości oczu
- żeby wyklarować - robienie zdjęć pod domem, z kurnikiem/praniem/garażem w tle się nie nadaje - wyjedźcie poza własne podwórko!


Czasu jest dość na zrobienie jakiejś fajnej sesji dobrym sprzętem.
Zatem aparaty w garść, wybrać się w jakiś ładny plener i focić a potem wrzucać tutaj ;-))

Dozwolona jest zmiana zdjęcia do momentu zamknięcia zgłoszeń.
Dyskusja i ocena zdjęć również jest dozwolona, ale OT będą wygaszane lub usuwane.

Pufcio uprzejmie prosi, aby zachować porządek w temacie, poprzez edytowanie swoich postów.
Każda fota będzie traktowana indywidualnie, będzie przejrzyściej dla nas i nowych Zgłaszających! :)


Zdjęcia Frakcyjne:

1. WaWa Team


2. Fiesta Squad



Lista zgłoszeń indywidualnych:

1. BuMeL


2. madek


3. Parzych


4. Szczepan522


5. DziDzia


6. MarcinGw


7. Howser


8. bigel


9. acti357


10. Pufcio


11. Peedro


12. DemptD


13. jack4646


14. Arix


15. Piter


16. FiFa


17. pazurek13


18. hubi_2006


19. Kruszon


20. modell1


21. grzesiek646


22. Magda M.


23. hanysek


24. Marcin


25. mlodyfiesta


26. Wisni@
_________________
Verba volant, scripta manent
Ostatnio zmieniony przez Puff 30 Lis 2012, 17:45, w całości zmieniany 43 razy  
Profil Facebook
 
 
 
BuMeL 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 1046
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Paź 2012, 21:33   

Ogólnie poprawione

_________________
BUILT, NOT BOUGHT
fiesta fiestolot fiestodrom fiestodont fiestokrator dj fiesto
Fofik
i pincet kuniuf
Ostatnio zmieniony przez Puff 18 Paź 2012, 21:01, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 9 Paź 2012, 21:38   



To zdjęcie pewnie nie spełnia żadnych wymogów i nie mam do niego praw autorskich, jednak z pewnych powodów (baaardzo ciekawe tło) powinno z automatu wejść do kalendarza ... gy

Pufcio, w niedzielę mamy robić zdjęcia frakcyjne, z poprzedniej sesji niedzielnej mamy na fotkach ASZ TSZY Fiesty... :9:

Pufcio: bardzo mnie to cieszy :) może więcej frakcji się zmobilizuje, bo na razie wiem o dwóch... na cały kraj to trochę cienko...

A póki co, foto z ostatniej sesji baj mi:



Jak się uda złapać więcej Fiest to dorzucę...



Ze zdjęć frakcyjnych zrobionych przeze mnie i pokazanych Pufciowi, On wskazał na to jako ciekawe, niestety w tle są inne samochody i ludzie, da się toto ładnie usunąć :?:


Jeszcze 2 osoby robiły foty, niestety nie chcą się podzielić póki co... :bezradny:

Pufcio: będzie się dało wymazać, niet probliema :)

Obywatelka: No cóż, kwestia gustu, ale to jest jedno ze zdjęć gdzie najmniej są widoczne samochody i nasze koncepcyjne ustawienie ich :P

Teoretycznie możecie zgłosić każde, w praktyce część jest strzelona ze zbyt dużego kąta (tzn. aparat za bardzo przechylony w prawo/lewo) lub ze zbyt dużego kąta w poziomie (tzn. że bardziej widać auta z boku niż z przodu, co przy ustawieniu "jeden za drugim" powoduje, że auta się gubią :) Niestety im więcej aut, tym trudniej to tak rozegrać, żeby to miało ręce i nogi...

Swoją drogą - posty będę na bieżąco "kondensował" :)


Jako alternatywę wrzucam fotkę zrobioną przez MONIĘ, niech ktoś wybierze, bo ja nie mogę się zdecydować...


Pufcio: równie dobre - decyzję co do wyboru między jednym a drugim zostawiam teamowi :)
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
Ostatnio zmieniony przez Puff 29 Paź 2012, 18:08, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
Obywatelka Higienistka 
Rodzynek FKP

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 25
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 416
Skąd: WaWa
Wysłany: 10 Paź 2012, 22:01   

Mam drobną sugestię...
Czy po wrzuceniu fotki przez userów Bidżej (oczywiście w miarę swoich czasowych możliwości) lub ktoś inny mógłby wpisać czy dana fotka spełnia kryteria. Piszę o tym po to aby np. tuż przed rozpoczęciem ankiety nie okazało się, że czyjaś Fiesta nie spełnia oczekiwań wyżej wymienionych...
P.S. Nie krzyczeć na mnie :P

Pufcio: Pomysł dobry, został wcielony w życie :)
Ostatnio zmieniony przez Puff 13 Paź 2012, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madek 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kuba
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1755
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 10 Paź 2012, 23:36   

A niech będzie takie :P



----------------

Pufcio sorry tak się przyjrzałem to oryginał wcale nie jest dużo luźniej skadrowany, po prostu jest troche krzywy :p



Jak widać kolorki i kontrast też tam były zmieniane.

A może inne propozycje? Też w oryginałach, nie przerabiane (tyle że fotosik i tak zmniejszył rozdzielczość, oryginalna wszędzie 14mpix ;-| )





Pufcio: pierwsze zdecydowanie najlepsze, drugie... "a pstryknę znajomym pokazać co zaparkowało pod sklepem" :P a trzecie, pardon, bez polotu. Cóż, jeśli chcesz zgłosić pierwsze, to można spróbować coś z tego urzeźbić, ale nic nie obiecuję... Musiałbym się w tej sprawie z bidżejem skonsultować.


Zgłaszam oficjalnie nową fotkę :) Zrobiona specjalnie dzisiaj więc nie marudzić :-P



Pufcio: zmienione :)
_________________
była sobie RS`ka...
Ostatnio zmieniony przez Puff 19 Paź 2012, 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szczepan522 




Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2009
Posty: 1031
Skąd: .:CB:.
Wysłany: 12 Paź 2012, 21:07   

Moje... Przynajmniej coś się na nim dzieje :) Brak papierków a widok hmm las... po wuj mi las ? ale sobie jest... gdybyście mieli jakiś ale to mówcie zamienię foto na inne :)



Pufcio: w pełnym rozmiarze niestety zbyt rozmazane... tutaj nawet Photoshopowe wyostrzanie niewiele pomoże :sad:


No dobra to inna foto robione tego samego dnia...



Pufcio: Tu już lepiej, jak oczyszczę temat, to sprawdzę jak to wygląda po lekkim wyostrzeniu :)

My tu pitu pitu a foto nie przeszło weryfikacji !

Pufcio: koko, koko... spoko... czy jak to tam było :D po wyostrzeniu jak najbardziej się kwalifikuje, dorzucę zaraz w top poście :)
Ostatnio zmieniony przez Puff 15 Paź 2012, 22:00, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 12 Paź 2012, 21:34   

Jeśli Mieszko nie będzie miał nic przeciwko...



Nada się :?:

Pufcio: Parzych - nada, korekcja tonów (ew. retusz kamerki) i sądzę, że mogłoby śmiało do konkurencji startować

Pufcio, kamerka MA BYĆ :!: :fox:

Pufcio: Parzych - spoko loko :)



Na mój gust bardziej ta z prawej, ale finalna decyzja (bo możesz się nie zdecydować na żadną z powyższych) należy do Ciebie.


Pufcio, no nie wiem, to Mieszko robił foty i to On chyba powinien decydować... Jakby co to ja nie mam nic przeciw...

Pufcio: Parzyszku - stawiamy sprawę tak: wrzucasz fotę = jesteś Zgłaszającym, jeśli 1 osoba robiłaby zdjęcie "po znajomości" kilku autom, to wg tego regulaminu mogłaby wrzucić tylko jedno zdjęcie. Albo masz prawa do zdjęcia albo ich nie masz :P Jeśli Mieszko robił je dla Ciebie, to przyjmujemy, że masz do nich prawa. Niemniej - do regulaminu taki punkt będzie musiał wpaść, żeby nie było w przyszłości żadnych problemów z interpretacją :)

Oficjalnie zgłaszam to foto:

Oczywiście (w imieniu Mieszka) zezwalam na odpowiednie wykadrowanie... :ok:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
Ostatnio zmieniony przez Parzych 13 Paź 2012, 23:02, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
hubi_2006 


Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Techno
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Hubert
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 1479
Skąd: Kruszwica
Wysłany: 12 Paź 2012, 21:56   

nowe:

poprzednie:


Pufcio: hubi_2006 - jak masz oryginał, to fajnie byłoby trochę mniej zaszaleć z "suwaczkami", bo aż się wylewa z tego - a jak nie, to teraz trochę zmniejszyć nasycenie, bo fota jako fota jest ok, tylko te kolory powodują, że wygląda... nie najlepiej :) Pamiętam, że chyba ten zarzut też ostatnio został wymieniony :)

Zapomniałem edytować posta.
Ok, będziemy coś modzić z tym foto, albo innym. Wstawię w ten sam post.

Pufcio: Ok, zdjęcie dołożone do zgłoszeń :)
_________________
Powyższy post nie ma na celu obrazy czytelnika. Wszelka nadinterpretacja jego treści może wynikać z przypadku lub celowego doszukiwania się nieistniejących treści obraźliwych, jak i pogardliwych.
ebesz szkerebe debesz Ÿ(R)
Ostatnio zmieniony przez Puff 25 Paź 2012, 19:11, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
FiFa 
Klubowicz

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Futura
Silnik: 2.0/16V
Imię: Kamil
Wiek: 35
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1118
Skąd: Panki/Cze-wa
Wysłany: 13 Paź 2012, 23:11   

Ja tutaj zamieszczam takie foty jakie Mlody mi porobil na bilgoraju, wszystkie w takiej rozdzielczosc jak sa. Chciałem zdjecie na ronalach, ale nie umiem dokopac sie do zadnych fajnych fotek... Pufcio co o nich sadzisz??MI sie chyba najbardziej przedostatni podoba! Pufcio??



Pufcio: W sumie trzecie byłoby najlepsze, gdyby nie to, że nie poddaje się żadnym zabiegom wyostrzającym... Także nr 4 ląduje na liście :)
_________________
Tuning to choroba, szukam lekarza...
Fiesta 1.1 -> Futura 1.6 16v ->Futura 1.8 16v (130KM) -> Futura RS 2.0 16v (N7a-150KM) ->Futura RS 2.3 16v (165KM) ->aktualnie RSTurbo 2.0 16v prace trwają...
Ostatnio zmieniony przez Puff 25 Paź 2012, 10:10, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Peedro 
Klubowicz


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 3057
Skąd: Mystków
Wysłany: 14 Paź 2012, 07:12   



To jest fajne zdjęcie autorstwa mlody81, z tym że nie mam fulla i tenże użytkownik dawno się na forum nie logował ;-(
Edit: Mamy fulsajza który trafił do Pufcia, więc i ta fota jest zgłoszona :)

Pufcio: trzeba stanowczo go zaczepić i wyszarpać foty, bo całkiem fajne są nastrzelane :)

edit: młody złapany, fota została dodana :)
_________________
"Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze, na pewno coś przeoczyłeś."

Żaba - RIP
Ostatnio zmieniony przez Puff 23 Paź 2012, 09:29, w całości zmieniany 5 razy  
Profil Facebook
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 15 Paź 2012, 12:11   

Może być :?:

Oryginał: 2560x1920pix, rozdzielczość 72 dpi, 2,43 MB

pozdro :!:

Pufcio: kładzie się to trochę na prawo, ale jak dasz oryginał, to mogę spróbować to i owo ogarnąć.
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Ostatnio zmieniony przez Puff 15 Paź 2012, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
Wisni@ 


Model: Ford Fiesta Mk6`02
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i16V/80KM
Imię: Szymon
Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 242
Skąd: Głogów
Wysłany: 15 Paź 2012, 16:11   

http://zapodaj.net/47b20db60a51c.jpg.html

moja czarnulka :)

Pufcio: Właśnie mi przypomniałeś co zapomniałem uwzględnić w regulaminie - zdjęcia mają być bez "datowników". Poza tym, to ciekawi mnie czemu blacha jest ściągnięta i czemu akurat takie miejsce. W tej chwili ta fota wygląda tak, jakbyś przechadzając się po jakichś opuszczonych magazynach, trafił na auto z kradzieży i pstryknął mu fotę, celem spytania na forum "czyje to?". Trzeba było wjechać tym autem do środka! Masz je ładnie wypucowane, więc przy niesztampowym ustawieniu efekt byłby naprawdę dobry... Powiedz, że masz jakieś inne foty tego auta, bo ta jest niestety kiepska i wpada w koszyczek "a se pstryknę fotkę"...


Nie moge sie zdecydowac .. wrzucam wszystkie z niedzielnej sesji :)




Orginały na dysku sa :)

Pufcio: technicznie, to z tych zaprezentowanych to ostatnie... taką jedną uwagę mam na przyszłość - zadbaj o to, żeby niebo nie było białą plamą, bo strasznie to psuje zdjęcie... i te, które byłyby całkiem fajne, niestety z miejsca odpadają :( czegoś takiego przecież w kalendarzu nie zobaczysz... Poczytaj o HDR - jak opanujesz tą technikę, to zdjęcia bardzo dużo zyskają :)
_________________
Czarna Zdzira By Wisni@
Ostatnio zmieniony przez Puff 22 Paź 2012, 20:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jack4646 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 162
Skąd: Mszana
Wysłany: 15 Paź 2012, 20:34   

Moje trzy propozycje nie wiem która lepsza :V:



Pufcio: Pierwsze, gdyby niebo nie było białym plackiem, mogłoby być ok.
Drugie wygląda jak z ogłoszenia do sprzedaży, a trzecie... "zobacz Ciociu jakie ładne auto kupiłem!". Widać, że auto wypucowane, itd. ale pomyśl sam - ile widziałeś kalendarzy motoryzacyjnych, gdzie tłem dla auta są drzwi wejściowe czy garaż? (nie liczę garażu, w którym stoją inne auta sportowe, względnie drzwi do dworu/dworku). Tak się nie robi :)

Weź to wypucowane autko, zabierz w takie miejsce jak na 1. fotce, wybierz konkretne tło (coby niebo białymi plackami nie straszyło), ustaw się, strzel zdjęcie. A potem eksperymentuj. Zrób i 50 czy 100 zdjęć na start, a potem przeglądaj. Przy pierwszym przebiegu zostanie z 10, potem zaczniesz zawężać, to będzie 5, 3, w końcu 2 lub jedno. Jak zaczynasz cokolwiek focić, to lepiej zrobić za dużo niż za mało :)

Także zmobilizuj się póki jest pogoda i śmiało w plener, bo masz czym się pochwalić, tylko jeszcze nie wiesz jak :) (no chyba, że masz jakieś inne zdjęcia z tej miejscówki z 1. zdjęcia, to śmiało je tu wklejaj!)


Narazei chyba najlepsze na dzień dzisiejszy, bo auto nie dawno myte a juz upaprane;( No chyba że cos wymyśle;) Trochę inne ujęcie...



Pufcio: Musisz się zdecydować które ze zdjęć będziesz finalnie zgłaszał. Z pokazanych tutaj pierwsze lub ostatnie - do wyboru :)




Pufcio Wybieram fotkę nr 1 :)
_________________
FIESTA MKIV

http://www.fiestaklubpols...p=652615#652615
Ostatnio zmieniony przez Puff 21 Paź 2012, 19:44, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
MarcinGw 

Model: Ford Fiesta Mk1`76
Wersja: L
Silnik: 0.9/35KM
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 83
Skąd: DT
Wysłany: 16 Paź 2012, 23:06   

zgłaszam to :

KLIK

albo to :
KLIK

jeśli komus podoba sie inne z tego albumu to z przyjemnościa sie zgadzam :)
Pozdrawiam Marcin

Pufcio: "albo" 54 razy... Normalnie bym olał, bo to Ty powinieneś wybrać góra kilka zdjęć, a ja lub bidżej wybrać technicznie najlepsze - to w końcu Twoje auto! No ale, że ładne, a większość kadrów do kosza (nie nadają się do kalendarza), to dla mnie zostaje to: KLIK

Pamiętaj też, żeby zdjęcia wrzucać w formie miniaturek, a nie długaśnych linków...
Ostatnio zmieniony przez Puff 17 Paź 2012, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18 Paź 2012, 06:56   

Wyślę dzisiaj masówkę z informacją o zdjęciach do kalendarza.
Może to da większy odzew.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Howser 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Mateusz
Wiek: 39
Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 366
Skąd: Iłowa
Wysłany: 18 Paź 2012, 17:25   

O to i moja kandydatura do kalendarza :ok:



Jako że mam problemy z tym imageShack link do zdjęcia w większym formacie podaje poniżej. Fota w pierwotnej rozdzielczości ma rozmiary 4000x3000 pix, ale program nie ogarnia takiego rozmiaru :rotfl:
Foto

Jeżeli (...) "kawałki" nie mogą być zgłaszane (choć regulamin chyba tego nie zabrania?) to poniżej zamieszczam "całą" fiestę jako druga opcja. Jeżeli pierwsza faktycznie się nie kwalifikuje.

Foto

Pufcio: W regulaminie takiego zapisu nie ma, żeby nie wykluczać ładnych ujęć, gdzie nie widać np. całego "tyłka" auta. Jest tylko jedno "ale" - takie zdjęcie musi być naprawdę dobre technicznie, żeby przebiło fotę, gdzie auto nie jest ucięte. Potencjał jest wielki, ale nie każdy potrafi go wykorzystać. Jeśli koniecznie chcesz, mogę zamieścić zdjęcie nr 1 na liście zgłoszeń, ale z tych dwóch, gdybym to ja miał wybierać, zdecydowałbym się na numer dwa :)

Pufcio ok, niech będzie wersja nr 2 w takim razie.

Pufcio: dorzucone. Zbędne jęczenie Parzyszka wywalone, posty sklejone ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Puff 18 Paź 2012, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pawel_mk3 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.4i/75KM
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 341
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 18 Paź 2012, 19:26   



Tutaj dupowata jakość mam ori 14mpx i wygląda zacnie. Zgłaszam Się :)

Pufcio: To ja poproszę link do ori, bo nawet ten większy rozmiar wygląda tragicznie...

p.s. pufcio jak na moje to sie za bardzo dopie..rdal..asz..

Pufcio: Waż na słowa kolego :) nikt Ci nie broni mieć własnego zdania, ale zachowaj choć pozory, że potrafisz się wyrażać kulturalnie. Poza tym od ew. dyskusji/zażaleń masz drugi temat.

Freeman: Jeśli mogę. Kolego popatrz na inne zdjęcia. Twoja fota wygląda jakby była zrobiona pod marketem. Nie ma ciekawego tła, ani kadrowania Chciałbyś oglądać takie coś przez cały miesiąc?

było robione pod amfiteatrem ale jak wolisz



Pufcio: Kolejny kwiatek... czytaj regulamin kolego, bo nie stosujesz się nawet do głównych punktów, o całej reszcie nie wspominając...
_________________


Auto-Elektryka Zielona Góra


Ostatnio zmieniony przez Puff 23 Paź 2012, 22:06, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
bigel 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Wojtek
Wiek: 38
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 161
Skąd: Tczew
Wysłany: 19 Paź 2012, 01:01   

jako że mamy czas do końca miesiąca,to może jeszcze uda mi się zrobić jakieś fajne foto ale póki co to mam takowe



Pufcio: Naniosłem kosmetyczne poprawki:




coś takiego znalazłem jeszcze

http://zapodaj.net/cf97d384bca85.jpg.html

Pufcio: też jest ok - to zdecyduj się, które mam podpiąć jako oficjalnie zgłoszone i to wyląduje na głównej liście :)
_________________
Bo na śmierć to trzeba sobie zasłużyć...więc nie będe sie starał.
Ostatnio zmieniony przez Puff 19 Paź 2012, 12:17, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Arix 


Model: Ford Fiesta Mk7`10
Wersja: Trend
Silnik: 1.25Duratec/60KM
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Wolbrom
Wysłany: 19 Paź 2012, 16:58   


Zwracam się również o opinie. ;/

Pufcio: technicznie jest w porządku :) Na pełnym rozmiarze trzeba będzie trochę ściągnąć zbyt nasycone kolory i delikatnie poprawić tony - i to tyle :) Można wrzucać na listę. Pytanie jeszcze czy wykadrowana jest góra czy dół, bo zdjęcie nie "trzyma" rozmiarów :) Czy jest dostępny oryginał?

Oryginał jest dostępny jak najbardziej. Faktycznie trochę przesadziłem co do nasycenia. :|

Pufcio: No to poproszę o udostępnienie (możesz dołączyć, nie musisz zamieniać powyższego), a jak się pojawi, to zrobię wstępną korekcję i dorzucę do listy :)

Wrzuciłem oryginał.

Pufcio: ok, dorzucam do listy :)
Ostatnio zmieniony przez Puff 22 Paź 2012, 21:06, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
acti357 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.0 16V
Imię: Wiktor
Wiek: 33
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 259
Skąd: Lubań
Wysłany: 20 Paź 2012, 16:42   

Mam nadzieję, że zdjęcie auta, które już poszło na żyletki jest zgodne z regulaminem :)



Pufcio: Jak najbardziej :) Dorzucam do listy.
_________________
Kolejna czarna i nudna XRka
1,4EFi
Ostatnio zmieniony przez Puff 20 Paź 2012, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zlot 2013 - Informacje i zapisy
trzeci IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 88 1 Maj 2013, 13:59
hansvonb
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zlot 2013 - zamawianie koszulek zlotowych
trzeci IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 47 25 Kwi 2013, 23:02
van
Brak nowych postów Przyklejony: Konkurs na logo zlotu - zasady i zgłaszanie
trzeci XI Wiosenny Zlot FKP - Ułęż 2015 / 29-31.05.2015 19 30 Kwi 2015, 22:30
Parzych
Brak nowych postów Przyklejony: Konkurs na layout kalendarza
Czyli "szablon opracowujemy" ;)
Puff Kalendarz 2014 32 22 Gru 2013, 22:24
Puff
Brak nowych postów Przyklejony: Zdjęcia i filmiki ze Zlotu w Boszkowie
oraz wstępne informacje o płytce ze zlotu
trzeci Ogólnopolski Zlot FKP - Boszkowo 2007 113 15 Maj 2008, 05:35
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.