Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:52
jaki wmacniacz i pytanie o głosniczki

czy moze grać ładnie bez wmaka??
tak
60%
 60%  [ 3 ]
nie
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
AeRJot
[Usunięty]

Wysłany: 13 Kwi 2005, 23:55   jaki wmacniacz i pytanie o głosniczki

niestety moje głośniczki powoli juz sie kończa, a ze wpłyneło troche kasy wiec zastanawiam sie nad zamówieniem głosniczków SinusLive (ponoc nie są złe)
na przód 13iL
Dane techniczne:
* Moc nominalna 50 W * Pasmo przenoszenia: 45 Hz - 22 kHz * Czułość: 90 dB/W/m
* Magnes ferrytowy w głośniku niskotonowym * Głośnik wysokotonowy z magnesem neodymowym * Membrana z masy celulozowej o długich włóknach * średnica 129mm i głęb. 57mm Zestaw:2x 13iL Bass 2x Neo 100L Tweetery 2x FXL-Crossover

tył SL240C
# średnica: 236x161[mm] # pasmo przenoszenia: 28-22000[Hz] # impedancja: 4[Ohm] # efektywność: 93[dB] # moc: max 160[W], Rms 120[W] # woofer-membrana: polipropylen
# tweeter-membrana: poliwęglan

Na spociku słysząłem jak gra zestawik ze skrzynia wiec dodatkowo chcialbym dokupic cos takiego

Sinuslive D240 Serie II 25cm bass obudowa 30l , Moc. 2 x 100Watt RMS 2x4Ohm


ceny są bardzo przystepne, a w salonach Car-Audio nie stukali sie w głowe, i teraz pytanie do znawców tematu, mam sredniej nizszej klasy radyjko z MP3 i po zakupie głosników i kabli nie bedzie mnie stac na zmaine radia, niestety posiadam tylko jedno wyjscie na wzmak. Chcialbym wszystko podłączyc przez wzmaka, wiec ciągne z wyjscia na wzmak i spowrotem prze zwrotnice na przód, wyjsciami głosnikowymi do wzmaka na high-input i do tylnych glosnikow ... ale co ze skrzynia?
- jak to podłaczyc, skąd sygnał na skrzynie???

- czy mozecie polecic jakis fajny wzmak (nie chce uzywki) za rozsądne pieniazki???
(co sadzicie o czyms takim tez Sinuslive 3505 - II alu 4 x 100 + 1 x 300 Watt MAXIMAL POWER 4 Ohm*, albo 2 x 200 + 1 x 300 Watt MAXIMAL POWER
5-kanałowy, silny wzmacniacz w nowym wykonaniu.Mono: 2 kanały, albo 3 kanały (2 x stereo + 1 x mono). Regulowany zaawansowany filter oraniczający oraz silny wzmacniacz basowy.
Dane techniczne: 5-24.000Hz 60A bezpiecznik (zewnętrzny) Filter 40-200Hz) miałby byc powieszony na tylnej kanapie za "gazem"

- co sądzicie o tych glosniczkach, ma moze ktos juz jakies doswiadczenie??


PS. zamin zaczę wszystko zbierac i montowac (chce wykonac to sam ew z kims z klubowiczów przy dobrym piwku) obowiazkowe wyciszenie drzwi i bagaznika a jak starczy funduszy i zapału to jeszcze podłoga
bede wdzieczy za rzeczowe i wnoszace coś odpowiedzi :)
THX
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 15 Kwi 2005, 13:17   

Ja osobiscie proponowal bym zakupienie wzmaka, bo po co masz dreczyc koncowki mocy na radyjku... a tez lepiej bedzie gralo pod wzmakiem nawet jakims nie duzej mocy bo odciazysz radio ktore nie wiadomo czy sie nie zacznie mocno grzac...
Ale to jest tylko moja opinia... :) ]

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 15 Kwi 2005, 23:00   

Sam mam sinuslive 16IL i moge ci polecic ta firme jezeli nie masz duzo kaski,gra dobrze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Głosniczki
z allegro
jaco11 Car Audio i CB 11 27 Maj 2006, 11:32
Gość
Brak nowych postów Nowe głosniczki
Pochwale sie a co :-)
molu Car Audio i CB 22 24 Sie 2005, 09:30
Gość
Brak nowych postów Jaki czynnik, jaki olej w klimie?
Huk Mechanika ogólna 11 14 Lip 2016, 10:01
tomek_zgr
Brak nowych postów [MK6] jaki GEM do 3D a jaki do 5D FL
TOMASSS Elektryka 9 5 Lip 2013, 09:42
TOMASSS
Brak nowych postów Pytanie ???
Vinci Mechanika 7 15 Paź 2008, 15:00
murgrabia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.