Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Gdzie zamocowac wzmacniacz ?
Autor Wiadomość
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 19 Mar 2005, 23:08   Gdzie zamocowac wzmacniacz ?

Mam dosyc pokaznych rozmiarow wzmacniaczyk ,bedzie on zasilał 4ry glosniki sinuslive'a 16.5cm ktore śa w dzwiach przednich i dodatkowo bedzie zasilał tez syczki ktore są w slupkach.Gdzie taki wzmacniacz moge schowac ? Wiadomo iz idealnym rozwiazaniem jest bagaznik ale wtedy musial bym kabel zasilający +4ry chinche prowadzic do bagaznika, i spowrotem z bagaznika musialbym ciagnac grube kable do glosnikow w drzwiach przednich.Nie abym byl wygodny ale troszke szkoda mi kabli,sa zbyt drogie aby tak je marnowac :/ Macie jakies propozycje ? gdzie schowac ten cholerny wzmacniacz ? Myslalem aby pod deska rozdzielcza nad nogami pasarzera ale mialbym duzo klopot z montazem a zarazem nie mialbym dostepnu do regulacji tego wzmacniaczyka :cry:
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19 Mar 2005, 23:24   

z ciekawości jaki to wzmacniaczek sobie zakupiłeś ?? I czy głośniki kupiłes S160 czy SL160 ??
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 20 Mar 2005, 00:52   

Piesek napisał/a:
z ciekawości jaki to wzmacniaczek sobie zakupiłeś ?? I czy głośniki kupiłes S160 czy SL160 ??


16iL
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20 Mar 2005, 10:59   

Mój kuzyn w pandzie ma S160 i powiem szczerze, że się zdziwiłem wsumie mało znana firma ale gra naprawde czystko, dosyć głośno grają, ma te głośniki z przodu i nawet dają się odczuć po nogach, brakuje tylko wzmaka i tuby. Ja myślę właśnie żeby w wakację zrobić takie rozwiązanie jak ty masz kurtus. Do przodu głośniki może po dwa na jedną strone to zależy od funduszy, myślałem nad:
[img]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45428130[/img]
tube, wzmak i radio bym zostawił takie jak mam. Ale niestety jeśli bym wstawiał po dwa głośniczki na jedną strone to drugi wzmak by musiał przyjść i kondensator a to już kupa pieniędzy. Narazie jestem ze swojego zestawu zadowolony, muszę tylko sprzedać maganty co mam w półce bo bas je i tak zagłusza i za to do przodu coś wstawić, wtedy będzie si
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 21 Mar 2005, 06:47   

w tej cenie to lepiej wez http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45289685
 
 
TroyaN
[Usunięty]

Wysłany: 21 Mar 2005, 22:58   

ja zamontowalem za tylnim prwym fotelem(z tył od strony bagaznika na tm czarnym metalu)
 
 
pvzon 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 43
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 311
Skąd: szczecin
Wysłany: 22 Mar 2005, 17:44   

może spróbuj go dać pod przednim fotelem?
_________________
1.1 clx rally
www.flmg.pl
 
 
 
locdog
[Usunięty]

Wysłany: 25 Mar 2005, 09:27   

zdecydowanie nie polecam pod przednim fotelem. osoby jadace z tylu nie beda mialy gdzie trzymac nog, bedzie ciezko poprowadzic kable i bedzie beznadziejny dostep do wzmacniacza. sam ten blad popelnilem, ale ze lenistwa juz nie chce mi sie tego ruszac. dowalic na wkrety w blache oparcia w bagazniku
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 25 Mar 2005, 22:53   

locdog napisał/a:
zdecydowanie nie polecam pod przednim fotelem. osoby jadace z tylu nie beda mialy gdzie trzymac nog, bedzie ciezko poprowadzic kable i bedzie beznadziejny dostep do wzmacniacza. sam ten blad popelnilem, ale ze lenistwa juz nie chce mi sie tego ruszac. dowalic na wkrety w blache oparcia w bagazniku


niestety jednak przykrecilem do tylniego siedzenia w miejscu ktorego nie dalo sie inaczej wykorzystac jak na wzmacniacz bo zostalo tam zaledwie 5 mcm luzu bo mam butle gazową.Ale no nic,kiedys schowam skobanca gdzie indziriej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Widziałem, mijałem, wiem gdzie stoi mk1/mk2
podziel się informacją
van Mechanika ogólna 39 29 Lis 2014, 00:18
Wodnikczek
Brak nowych postów Wzmacniacz-gdzie zamontować?
wolek1100 Car Audio i CB 3 26 Cze 2007, 13:05
FiFa
Brak nowych postów jaka wybrac kieszen (ramke) zeby zamocowac radio
mdwyska Car Audio i CB 2 2 Lis 2007, 17:42
Gość
Brak nowych postów [MK6] Gdzie jest czujnik oiwartych drzwi i gdzie sa kable do
synsytium Elektryka 2 26 Lut 2009, 13:10
baki
Brak nowych postów Głośnik gdzie plus gdzie minus
Jak to sprawdzić?
Gość Car Audio i CB 10 30 Lis 2006, 19:05
scenic_17


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.