Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

10-ka wybranych zdjęć
Autor Wiadomość
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:34   

Arkadius napisał/a:
Dobra widzę że się za duże zamieszanie zrobiło.

Więc usuńcie zdjęcia z kalendarza w moje miejsce niech wejdą następne w głosach bo widzę że burza się rozpędała.
Również usuńcie moje zdjęcia z tematu a najlepiej cały temat niech zniknie z projektów FKP bo zasługuje co najwyżej na moje auta a ktoś mnie oskarży że to przez zdjęcia z lachonem dostałem się do projektów.

I za darmową kopie kalendarza też podziękuję.


.




prawidłowo to be tamto be....
najwiecej krzycą Ci co nie zostali wybrani do kalendaza
a jak majaą być niepotrzebne dyskusje i darcie kotow to najlepiej skasowac cały temat
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:36   

Arkadius - narzekasz jakby najechało na Ciebie co najmniej pół forum za plagiat i zamiast mieć jakąś wiarę w zdjęcia robione przez Kamila, strzelasz focha niczym gimnazjalistka w samym środku "Sturm und Drangperiode", bo ktoś jej powiedział, że ma "g**nianą fryzurę". Wyluzuj. Zachowuj się jak facet i umiej przyjąć na klatę krytykę - i nie łam się przy tym jak słomka na wietrze. Pisząc takie rzeczy (i to kolejny raz w tym temacie) wystawiasz się jedynie na śmieszność... a z tym darmowym kalendarzem to już w ogóle, bo zdaje się darmówka miała być dla zwycięzcy - czyli w tym przypadku Brook.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:37   

no oczywiście, jak dzieci w piaskownicy... "aleee ja się taak nieeee baaawięę!" :placz:
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
kamil wolski 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1416
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:37   

Arkadius napisał/a:
I za darmową kopie kalendarza też podziękuję.


To nie dziękuj tylko podaj mój adres do wysyłki ;)
_________________
było: 104KM 220Nm
jest: 133KM 186Nm
 
 
CzaRmaX 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Paweł
Wiek: 50
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:39   

Pufcio piszesz o swoich praktykach z innych forum ale Pufcio nikt nikogo nie upilnuje i tak samo można założyć sobie tutaj w czasie głosowania 100 kont i zagłosować :) ale tak jak piszesz trzeba mieć trochę uczciwości.
Konkurs rozstrzygnięty, zdjęcia wybrane i takie są fakty a po wszelakiej maści wyborach są zawsze zadowoleni i niezadowoleni i grunt aby to wszystko odbyło się uczciwie :)

Pufcio nie zabraniajmy głosować (ch)amerykańskiej polonii bo co wtedy pozostanie? Tylko POciąganie sznureczków z Kremla bądź z warzywnika gdzie rządzą brukselki :) :P
_________________
Każdy powinien mieć taki dupowóz z załącznikami. Życzę Wam tego pod choinką ja wraz z moją Fieściną :D
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:40   

Poszło o dwa zdjęcia z dziewczynami. Uważam, że zdjęcia przedstawiają fiestę, a dziewczyna stanowi dodatek. Choć niktórzy uważają inaczej.
Pufcio napisał/a:
że ktoś się namęczył, a potem ktoś powie, że "a jednak taka fotka nie może być" - albo gorzej: "a to ja już zrobiłeś, to teraz wolno".
ale tak przecież nie było. Ludzie głosowali, wszyscy widzieli jakie zdjęcia są zgłoszone i jakie będą brały udział w głosowaniu. Wtedy nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń, pojawiły się one dopiero wtedy gdy okazało się, że te zdjęcia będą w kalendarzu. Czyli póki nic nie wiadomo jest ok, ale dopiero gdy okazuje się, że te zdjęcia zebrały głosy jest problem.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:40   

Co do ostatnich tez, głównie Pufcia :)

Po pierwsze, użytkownicy forum to potencjalni kupcy kalendarza.
A ryzyko przypadkowości o którym piszesz ( że nie każdy z głosujących kupi kalendarz) wystąpiłoby też gdyby zastosować Twój pomysł z ograniczeniem głosujących do autorów zdjęć oraz chętnych na kalendarz.
No chyba, że umieszczenie na liście chętnych do zakupu, uprawniającej do głosowania, wiązałoby się z zaliczką. Przepadającą w przypadku nie zakupienia kalendarza.
Poza tym ja wolę zbierać chętnych na konkretny produkt, z podaną ceną niż oferować kota w worku ;-))
Tak jest uczciwiej.

Po drugie, odnośnie regulaminu.
Zapis, że na fotkach mają być wyłącznie Fiesty dotyczył oczywiście tego jakie auta mają być na zdjęciach a nie tego co im towarzyszy.
Zarzut, że obecność modelki go narusza, że różnie można go interpretować brzmi dla mnie dziwnie :9:
Bo kierując się takimi przesłankami, można by też powiedzieć, że na fotkach nie powinno być również kominów przemysłowych, strumyka i drzew.
Czyli tego co stanowi tło i podkreślenie atrakcyjności zdjęcia ;-))

Nadal uważam, że problem został przez niektórych wyolbrzymiony :)
10 wybranych zdjęć wygląda nieżle i dzięki nim mamy szansę na wydanie kalendarza FKP w nowej formie. Niepowtarzalnej, odmiennej od ubiegłorocznych.
Dodatko uważam za plus to że, w tym roku swój udział nad nim miała nie jakaś wybrana grupa ale wszyscy userzy.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Arkadius 


Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Arek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 637
Skąd: Sępólno Kraj.
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:42   

Bo jak bóg wie ile osób ma sapać że na zdjęciu nie ma samej fiesty a tyle osób zagłosowało to jest dla mnie śmieszne. A dobra róbta co chceta gila. Mi się zdjęcia zrobione przez Kamila podobają i wystarczy reszcie nie muszą. Na drugi raz nauczka nie głosować jak się nie podoba
_________________
Renault Vel Satis 2.0 16V Turbo 05"
Renault Safrane 2.5 20V 99" - SOLD
Ford Fiesta MKIV 1.25 16V 97"[/b]
Blue Fiesta xr1800 - SOLD
 
 
 
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:46   

do zamknięcia :rotfl:
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:56   

Nie do zamknięcia. Arkadius nie patrz na to co teraz jest pisane. Pomyśl o tych, którzy głosowali na Twoje i Kamila zdjęcia. W końcu kilka osób chciało mieć te fotyna kalendarzu.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
Arkadius 


Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Arek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 637
Skąd: Sępólno Kraj.
Wysłany: 19 Lis 2010, 21:58   

Nie patrzę już na nikogo. co najwyżej na siebie w lustrze

Może komuś nową ceweczkę do zeteca, hcsa? firmową w dobrej cenie?
_________________
Renault Vel Satis 2.0 16V Turbo 05"
Renault Safrane 2.5 20V 99" - SOLD
Ford Fiesta MKIV 1.25 16V 97"[/b]
Blue Fiesta xr1800 - SOLD
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:01   

CzaRmaX - nie mam zamiaru wnikać w tematy polityczne, bo to kto z kim sympatyzuje, to nie moja sprawa - zwracam tylko uwagę na fakt, że głosuje ktoś, kto tutaj nie mieszka, co nie ma najmniejszego sensu, bo ani nie ma z tego korzyści, ani (co ważniejsze) nie cierpi z powodu takiego wyboru - zyskujemy lub cierpimy my. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby np. ktoś ze śląskiego wybierał prezydenta Wa-wy. A wg takiego myślenia przecież powinniśmy mieć taką możliwość. Absurdalne - nie uważasz?

Freeman napisał/a:
ale tak przecież nie było. Ludzie głosowali, wszyscy widzieli jakie zdjęcia są zgłoszone i jakie będą brały udział w głosowaniu. Wtedy nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń, pojawiły się one dopiero wtedy gdy okazało się, że te zdjęcia będą w kalendarzu. Czyli póki nic nie wiadomo jest ok, ale dopiero gdy okazuje się, że te zdjęcia zebrały głosy jest problem.

To było tak na przyszłość :) A że problemy się pojawiły dopiero po ogłoszeniu wyników... Śmiem podejrzewać, że jakiś % głosujących się nie spodziewał, że taka czy inna praca przejdzie (ja także jestem zaskoczony, ale raczej brakiem innych), a że w/w wzbudzają najwięcej kontrowersji, to na nich się skupił cały problem. Jednym się kobieta podoba, drugim nie. Bywa. Tyle, że jak kobieta jest ewidentnie na 1. planie, to ludzie, którym owa przedstawicielka płci żeńskiej się nie podoba, mają powody do narzekania. Tylko czemu po prostu:
a) nie olać tej jednej strony na zasadzie: "przeboleję, bo reszta fotek jest ok"
b) po prostu nie kupić kalendarza?

Teraz to już można tylko marudzić. Przy następnej takiej edycji będzie wiadomo co można od razu oprotestować. Wtedy dopiero będzie :D

trzeci:

Ad.1
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież każdy mógłby się zdeklarować z chęcią zakupu, bez zaliczek, itd. - ale nie wpisując się w temat, nie miałoby się możliwości zagłosowania. Takie podejście ograniczyłoby "niecne procedery" :D
(poważnie, weźcie to z przymrużeniem oka - liczę, że odsetek, jeśli występuje, jest stosunkowo niewielki, ale po co ułatwiać kanciarzom życie?)

Ad.2
Osobiście sądzę, że całość rozbija się o to czy fotka nr 7 "jest ok" czy też "nie jest ok" - czyli o to czy kobieta na 1. planie, z Fiestą gdzieś w tle, to jeszcze zdjęcie "Fiesty" czy też nie. W ten temat się nie wcinam, nie moja robota by rozstrzygać takie spory...

Zawsze przy jakichś nowych inicjatywach wynikną jakieś szopki. Nie ma się zbytnio co przejmować - ot, wyciągnąć jakieś wnioski i jedziemy dalej :)

Arkadius - a porządne wtryski do Fiesty masz? :P
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Arkadius 


Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Arek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 637
Skąd: Sępólno Kraj.
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:03   

Wszystko jest kwestią ile dany dobrodziej monet posiada :) no i kontaktu ;p
_________________
Renault Vel Satis 2.0 16V Turbo 05"
Renault Safrane 2.5 20V 99" - SOLD
Ford Fiesta MKIV 1.25 16V 97"[/b]
Blue Fiesta xr1800 - SOLD
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:09   

Pufcio napisał/a:
Tylko czemu po prostu:
a) nie olać tej jednej strony na zasadzie: "przeboleję, bo reszta fotek jest ok"
b) po prostu nie kupić kalendarza?

Teraz to już można tylko marudzić. Przy następnej takiej edycji będzie wiadomo co można od razu oprotestować. Wtedy dopiero będzie :D
Cenie sobie Twoje posty bo są merytoryczne i najczęściej pozbawione swojego widzi mi się, a oparte o rzeczywistości i obiektywnej ocenie. (czemu Cię nie ma wśród Członków Stowarzyszenia?)

Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:14   

Freeman bo zal im dupy sciska ze oni sie nie dostali do kalendaza
jeszcze się taki nie urodził co wszystkim by dogodził
a poza tym gdyby Trzeci nie zaakceptowł tych zdjęc to wogole by ich nie było.... nie robcie zadymy ludzie
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:24   

Freeman napisał/a:
Cenie sobie Twoje posty bo są merytoryczne i najczęściej pozbawione swojego widzi mi się, a oparte o rzeczywistości i obiektywnej ocenie.

A dziękuję :) Staram się ;)

Freeman napisał/a:
(czemu Cię nie ma wśród Członków Stowarzyszenia?)

M.in. dlatego, że ja bezpartyjny, "bezfrakcyjny" (etc.) jestem - nikt wtedy nie zarzuci, że jestem stronniczy.

Freeman napisał/a:
Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.

A na to Ci już raczej nikt nie odpowie, bo teraz każdy "anty" będzie "haterem" i żadnych dyskusji tutaj nie będzie (chyba, że polegających na przerzucaniu się słownym śmieciem). Nie wiem czy jest sens wypisywać takie pytania - grupa jest w mniejszości i choćby ich racja była - parafrazując Kondrata - "najichsza", to się nie odezwą, bo zrozumienia za dużo nie uświadczą. Głosowanie zaś jest skończone, więc nie ma sensu się wykłócać o coś, jeśli to nic nie zmieni :)

kuba87 - mam jakieś takie (przykre, niestety) wrażenie, że ostatnie Twoje posty w tym temacie są z serii "powiedział co wiedział". Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jak je wyraża to trochę inna para kaloszy - czasami trzeba tylko chcieć "wejść w czyjeś obuwie" i przekonać się o tym, że czyjeś argumenty nie są złe - tyle, że w obliczu coraz to niższego poziomu merytorycznego dyskusji, prowadzenie takiego dialogu niejednokrotnie jest od samego startu skazane na porażkę. A kto chce dziś odwalać syzyfową robotę?
Gdyby takich komentarzy jak Twoje, o ćwiczeniu mięśni wrzecionowatych pewnej tylnej części ciała, nie było, to może dałoby się jeszcze jakąś logiczną dyskusję poprowadzić. Tyle, że gdybym był w gromadce owych "haterów" i widziałbym Twoje komentarze, to choćbym nie wiem jaki elokwentny był i nie wiem jak mocne argumenty miał, nie miałbym najmniejszej ochoty pisać ze świadomością, że mogę się spotkać z takimi tekstami.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
kuba87 




Model: Inne auto
Wersja: Ambiente
Silnik: Inny
Imię: Jakub
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 3353
Skąd: Roskilde
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:30   

ale ja z kolei wyrazam swoje zdanie o tej niepotrzebnej dyskusji.
gdyby ta dyskusja była w osobnym temacie to ok gdybajcie do woli a teraz zdjecia wybrane i koniec pozamiatane ja odnosze wrazenie takie jak Arkadius robicie mu syf kolo tyłka bo wygrały zdjecia jego samochodu z ładną dziewczyną trudno ale tak się robi zdjęca zdjęcia samych aut jak dla mnie są trochę nudne do kalendaza
_________________
było 5 Ikserków, i 3 fiesty.
było łałdi w automacie, funwagen
był transit mk5 long na dokładkę
jest faketaxi w dizlu
jest dokurwiator D2Callya
jest transit blaszak z windą 2.4 tdczerwoneDI
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:33   

Ale temat się rozwinął...i chyba nie ta laska jest problemem...za dużo czasu macie i jak np epopeje Pufcia i innych są przykładem, trochę kłótni i filozoficznych dyrdymałów wam brakuje.

Przecież nie chodzi o fiestę tylko o FOTKĘ z fiestą, ma być fajna, ciekawa , oryginalna fota, bo przeciez ta cholerna fiesta jest po prostu brzydka, z jakiej strony by nie patrzeć. Czy ktoś wzdychał latami i kupił fiestę z myslą o dostaniu ikony motoryzacji, legendy auta kultowego? hm....?
Dzieki tej dziewczynie i innym ciekawym fotkom ktoś wogóle spojrzy na ten kalendarz....

LUZ....
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
DemptD 
Moderator


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Trend
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Jacek
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 2231
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:46   

Pufcio napisał/a:
"bezfrakcyjny"


Ty się tu śląskich korzeni wypierasz?! nunu
_________________
...you're right your car is better, but it doesn't have a soul...
Czerwono-czarna®
 
 
 
pietrucha24 

Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:52   

Miała być Fiesta i jest Fiesta tylko w innym [za przeproszeniem] "tle". Koleżanka może nie wpada wszystkim w oko, ale w innych fotografiach zgłoszonych do konkursu nie było więcej kobiet. Chciałbym pozdrowić koleżankę na zdjęciu. Sam miałem dylemat przy wyborze zdjęć.
Ostatnio zmieniony przez pietrucha24 20 Lis 2010, 09:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Lista zakwalifikowanych zdjęć
Puff Kalendarz 2014 0 3 Lip 2013, 11:37
Puff
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: FAQ- umieszczanie zdjęć w formie miniaturek
Instrukcja krok po kroku
Parzych Nasze auta 0 20 Lip 2012, 12:49
Parzych
Brak nowych postów Dwunastka wybranych do kalendarza Fiest
trzeci Kalendarz 2010 76 13 Lis 2009, 09:20
Piter
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MK4] Panzerwagen by sulos vel żulos, dla wybranych muskulos
sulos Nasze auta 34 7 Paź 2008, 10:03
sulos
Brak nowych postów kilka zdjęć fiest
chary Tuning stylistyczny 14 2 Sie 2005, 15:40
pablo_zio


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.