Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Podsumowanie .
Autor Wiadomość
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 16 Paź 2010, 23:03   Podsumowanie .

Sezon 2010 na YTP za nami , więc czas na swego rodzaju podsumowanie .

Chce podziękować wszystkim , którzy brali czynny udział w Klasie Fiesta , oraz tym , którzy kibicowali nam i byli z nami fizycznie i nie tylko .

Fajnie było to razem przeżyć :yes:

ps: Klasa Fiesta skończyła właśnie swój pierwszy i ostatni sezon . Modyfikacje regulaminu Youngtimer Party w postaci utworzenia klasy "B" spowodowały , że główny cel , którym było umożliwienie jak największej ilości fiest w miarę taniego i regularnego dostępu do Toru Poznań został osiągnięty , także dalsze jej kontynuowanie nie ma sensu .

ps2: No to jak tam Gumowe Wacki Rajli Tim - jedziemy w przyszłym roku ?
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
elmek13 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.5 V6 170KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 44
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1995
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: 17 Paź 2010, 01:13   

Tuptak co do gumy. Dziś by materiał o porsche turbo S i wiesz gdzie jeździli.? Na Poznaniu.... tak patrzyłem i słuchałem...że jak masz bańkę na zbyciu..(milion) to możesz mieć PSS. Porsche Super S. A ja tak pomyślałem... że jak by mieć tą bańkę. można mieć fajną fiestę za te pieniądze. Ale może porsche gorsze of Fiesty.... :devil: :V: :-P :-)
_________________
Burbo Team
Profil Facebook
 
 
 
Rkalitka 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: CL
Silnik: 1.1/53KM
Imię: Roman
Wiek: 37
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1615
Skąd: Perkowo
Wysłany: 17 Paź 2010, 17:18   

Udało się w tym roku wystartować w dwóch eliminacjach YTP Pasztetem z doładowanym "gnojosilnikiem", i dwa razy niedorobionym autem udało się dobrze bawić a jednocześnie niejednokrotnie zbliżając się czasami przejazdów do dużo mocniejszych i/lub lepiej prowadzących się aut.

Porównując czasy z pierwszej i trzeciej eliminacji udało się poprawić łączny czas przejazdów o 8 sekund Pasztetem - mimo gorszego zawieszenia z tyłu niż na pierwszej eliminacji.

Jestem z tego bardzo zadowolony i nie ukrywam, że postaram się podłubać w fieście tak aby na kolejnej eliminacji - już za rok - udało się jechać jeszcze szybciej :yes:

Dzięki za te eliminacje, że byliście, kibicowaliście <8>
_________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."

 
 
 
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Paź 2010, 17:59   

Skoro podsumowanie to i ja wtrącę swoje trzy grosze.


Chciałbym bardzo podziękować wszystkim którzy brali udział w YTP 2010
Tym którzy pojechali, co się udało pojechać oraz gratki dla tych którzy weszli na pudło.

Podsumowując cały sezon, jest mi niezmiernie przykro że nie udało mi się wziąć udziału we wszystkich eliminacjach z różnych powodów ale myślę że w przyszłym roku wszystko poukłada się inaczej.

- Klasa fiest… hm, niestety niezbyt duża frekwencja skazała klasę na zabójstwo
Ale jedno co warto podkreślić fakt że udało się Tuptakowi dobrnąć do umożliwienia startu w YTP fiest nieco młodszych co otwiera drzwi na przyszły sezon dla naszego klubu :zwyciężca:

Nie chce zapeszać ale jedno jest pewne ---
Przyszły rok zapowiada duże zmiany
Start naszej załogi czyli Żabcia & Pucio cały sezon YTP 2011 klasa B3, (o ile nie ulegnie zmiany regulamin to klasa B3 ) i będzie w przyszłym roku niespodzianka ale to w innym temacie zostanie opisane.
readmore Tyle o de mnie
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 17 Paź 2010, 21:44   

No cóż...jestem bardzo zadowolony, że dla YTP odpuściłem niektóre imprezy, bo jezdzimy nie tylko dla wyników ale także dla tego czegoś....co było na Youngtimer Party :)
Kto był, jeżdził lub widział z boku wie.....

Było fajnie, tak fajnie, że chciałbym w przyszłym roku wystartować...szanse są marne ale może..może....

Jeszcze raz dzięki dla Was za klasę Fiest. Choć może z frekwencją bywało różnie, wiadomo..chcieć a móc czasem nie idą w parze.

Chciałbym także zmotywowac tych którzy bardziej sie boją/wstydzą/wahają niż jak mówią: nie mogą/nie mają kasy.
To impreza amatorska, naprawdę :yes: zrzesza pasjonatów, nie tylko ludzi, którzy za wszelką cenę chcą wykręcić czasówki, to nie KJS/SuperOes.
Naprawdę warto, wystartujcie, bawcie się dobrze, a jednocześnie poznawajcie możliwości auta, rozwijajcie swoje możliwości - bo nikt Makinenem, Loebem czy Kubicą się nie urodził, tylko ciężko na to zapracował. Czujcie adrenalinę....bo jazda po Torze to rzadka okazja i czysta adrenalina.
A nóż Wam się to spodoba i zaczniecie rajdową/wyścigową przygodę, a jak nie to przynajmniej pojezdzicie tymi cudami, które tak doglądacie w garażu.
Bo bycie pasjonatem aut a nie robienie tego do czego są stworzone :driver: dla mnie mija się z celem.

Pozdro
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 18 Paź 2010, 22:10   

to co Głąb zorganizował było jedyną rzeczą dla której chciałem choć na jeden weekend mieć swoja mk3 ZT. Ale już jej nie było wiec śledziłem wasze losy - głównie za sprawa rozmów telefonicznych z Żółwiem ale byłem w miare na bieżąco.

Gratuluje wszystkim tym którzy choć raz wystartowali i zazdroszczę wam.

Powodzenia dla wszystkich czego by nie planowali w 2011.
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Podsumowanie startów
do profilu FKP R&R Team
Brook Sport w FKP 4 31 Mar 2011, 08:49
DziDzia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.