Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Hyde Park Zlotowy
Autor Wiadomość
Pietrekk 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1240
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 25 Paź 2010, 22:55   

Mam nadzieje :P
_________________
BMW e36 touring 325tds 1997
Profil Facebook
 
 
 
stahoojedyn 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 314
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 25 Paź 2010, 23:30   

odnotowalem sukcesa a minowicie wkoncu udalo mi sie domyc plastelinke na lapkach

a i jeszcze jedno za niesmaczne przyjecie przez knajpke w brennej i wyproszenie nas z lokalu pozostawilem w naszym domku kumulacyjna bombke ekologiczna :2xf:
_________________
siedzi USER na swej sofie, w kapciach samych albo bez, ma fiescinke tuz pod domem, dzis na kresce VR6
bo ja mam tak, z FIESTA fun SQUAD :!:
:D
http://inprl.pl/relikt/2986/
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 25 Paź 2010, 23:34   

stahoojedyn napisał/a:
pozostawilem w naszym domku kumulacyjna bombke ekologiczna :2xf:

W postaci? :D I gdzie dokładnie? :rotfl:
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Pietrekk 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1240
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 25 Paź 2010, 23:34   

Coś Ty tam zostawił? :D
_________________
BMW e36 touring 325tds 1997
Profil Facebook
 
 
 
stahoojedyn 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 314
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 26 Paź 2010, 00:06   

nie no spoko kulturka zalatwilem sie kurturarnie i nawet wode spuscilem ale juz pozniej nie dalo sie wejsc do domku :devil:
pufcio ty piles drogie ruskie browarki po 5 zyla ? :hahaha:
pozdrowienia dla kolegi z akwariumem nie pamietam nicku ale jak zaswiecilo to porazilo po oczach jak nie wiem chcialem sie temu przyjzec a ten skubany terrorysta jak zgasil to juz tylko "ciemnosc widze ciemnosc" :-)
luki łoscypki pierwsza klasa dz
braciki bim pieklo w gebie hehee :melanz: :radocha:

ta emotka przypomiina mnnie jednego kolege :D :out: wiecie kogo :yes: jak nie drzwiami to oknem <8>
_________________
siedzi USER na swej sofie, w kapciach samych albo bez, ma fiescinke tuz pod domem, dzis na kresce VR6
bo ja mam tak, z FIESTA fun SQUAD :!:
:D
http://inprl.pl/relikt/2986/
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 26 Paź 2010, 00:21   

stahoojedyn napisał/a:
pufcio ty piles drogie ruskie browarki po 5 zyla ? :hahaha:

A idź, kto normalny kupuje Tyskie po 10zł? :D     :rotfl:
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 26 Paź 2010, 08:12   

Jako, że jesienny zlot w Brennej nie zachwycił frekwencją, a pewnie spora grupa osób jest ciekawa co się tam właściwie działo, postanowiłem przygotować krótką relację z przebiegu zlotu. Niestety ze względu na absencję podczas piątkowego spotkania integracyjnego zamieszczę tylko szczątkowe informacje, które udało mi się uzyskać z relacji uczestników.

W piątkowy wieczór miała miejsce integracja klubowiczów z różnych rejonów Polski, która przebiegała dość spokojnie. Miał miejsce tylko jeden incydent, w którym niegroźne obrażenia odniosła maskotka zlotu czyli Stachojedyn.

Z nieznanych jak dotąd powodów podczas przechadzki został on brutalnie zaatakowany przez czającą się w krzakach ławkę-chuligana, która najpierw z zaskoczenia zadała mu cios z liścia, a następnie poprawiła uderzeniem "z baśki". Lekko poturbowany Stachoo probówał znokautować napastnika, jednak próba oddania jej z bańki nie była zbyt fortunnym zamysłem.

Zdarzenie miało miejsce podczas ogniska integracyjnego. Ławki-wandala jak dotąd nie udało się ująć.

Drugiego dnia do godzin południowych ośrodek wyglądał na wymarły. Klubowicze oszołomieni nieco świeżym górskim powietrzem dochodzili do siebie w swoich domkach.

Wyjątek stanowiły dzieci Ligersa, które biegały we wszystkich kierunkach w sobie tylko znanym celu.

Dumny ojciec, będący wciąż pod wyraźnym wpływem świeżego górskiego powietrza niestety nie do końca był w stanie ogarnąć co się działo dookoła. W towarzystwie miotły starał się zachować pozory wypoczętego i gotowego do dalszej zabawy :)

Około godziny 12 na parkingu głównym pojawiło się kilka nowych fiest oraz siejące zgorszenie BMW i Renault laguna, które zajęły miejsca na pierwszym planie. Obeszło się bez rozbitych szyb i prób podpalenia, jednak gdyby w pobliżu znalazł się jakiś zdechły kot to zapewne ktoś skorzystałby z faktu, że szyberdach w BMW został otwarty.



Następne 2 godziny upłynęły na parkingowych konsultacjach i naradach dotyczących zastosowanych felg, zawieszeń i metod zwalczania rdzy. Nie obeszło się bez otwierania maski, wąchania spalin i mierzenia na ucho momentu obrotowego. Pojawił się oczywiście Stachoo raczący się świeżym górskim powietrzem, który w przerwach pomiędzy pytaniem 'gdzie jest bongo' starał się wymusić na kimś palenie gumy.

Gdy dotarła pozostała część odpoczywających dotąd klubowiczów, jakimś cudem udało nam się wspólnie zorganizować i wykonać zdjęcie grupowe. Zasłonięcie BMW i Laguny udało się perfekcyjnie, a próba porwania dwójki dzieci przez skradającego się Ad@musa została udaremniona.



Następnie Prezes w asyście fotoreporterów rozdał uczestnikom zestawy składające się z plasteliny oraz kartek papieru. Rozpoczął się żmudny, pełen niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji etap lepienia fiest, który zdominował nie kto inny jak Stacho (wciąż będący pod wyraźnym wpływem świeżego górskiego powietrza). Na wszelkie możliwe sposoby starał się on pozyskać plastelinę niezbędną do ukończenia skomplikowanego i niezwykle złożonego projektu.

Żadne okoliczne przedszkole jak dotąd nie zgłosiło prób wyłudzenia plasteliny.

Po kilku godzinach główna sala pensjonatu zaczęła się zapełniać, a wciąż napływające prace zapełniły ustawione specjalnie na tę okazję ławy. Z powodu na znaczącą wagę projektu w wykonaniu Stacha, została dostawiona kolejna ława. Na szczęście obeszło się bez zniszczeń, ponieważ Stachowi zabrakło plasteliny na zderzaczki. Próba ich doklejenia mogła się skończyć złamaniem drewnianej konstrukcji.









FKP może pochwalić się również swoim wkładem w dziedzinę kinematografii, ponieważ, jak wynika z nieoficjalnych informacji podczas zlotu powstała pierwsza na świecie, po klatkowa animacja plastelinowa o charakterze erotycznym.

Kiedy większość klubowiczów zajęła miejsca we wnętrzu sali na stołach pojawiły się zatrważające ilości mięsiwa.



Jak podsumował to komentarz anonimowego autora "prezes po drodze musiał nieźle tych saren załatwić".
Uraczeni gorącą herbatą, kaszanką i golonkami klubowicze przystąpili do głosowania, w którym wybrano najlepsze ich zdaniem prace rzeźbiarskie.

Pod patronatem Adamusa i Izy powstał bolid wyścigowy, obok którego pojawił się nawet Melman i nieznanej tożsamości modelka zza wschodniej granicy. Samochód niestety nie chciał odpalić – jak się później okazało Adamus na odwrót wkleił plastelinowy aparat zapłonowy.

Ze względu na brak kategorii 'Najlepszy przycisk do papieru" praca Stacha została włączona do głównej kategorii i nagrodzona gromkimi brawami. Dalsze ogłoszenie wyników nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z prezesem i oczywiście zlotową maskotką.



W pewnym momencie coś zaiskrzyło...



Uczestnicy otrzymali piękne i praktyczne podarunki, za które serdecznie dziękują :)

Następnie wszyscy wrócili do okupacji bogato zastawionych stołów, a część imprezy przeniosła się na zewnątrz, co by fiestom nie zrobiło się zbyt smutno. Przed wejściem do pensjonatu Barcik został zagoniony do niewolniczej pracy w roli fotografa i zafundował nam wszystkim piękne sesje fotograficzne w nocnej oprawie.

Na pierwszy ogień poszła fiesta MK4, powitana ciepłymi słowami "kto tu ku*** tego golfa zaparkował ?!". Zdeterminowany właściciel nie był na szczęście pozbawiony poczucia humoru i wytrzymał sporą chwilę otrzymując w nagrodę sporo fajnych zdjęć.



Kolejne samochody trafiały na plan zdjęciowy



Doszło nawet do mariażu BMW e36 z fiestą Adamusa.



W międzyczasie właściciel zabawiał publikę murzyńskimi tańcami i break dancem. Całości dopełniał Stachoo, który powrócił do prób namówienia kogoś na palenie gumy - tym razem również bez efektu.

Następnie prezes przymierzał się do bmw, nasz nieugięty fotograf leżał na ziemi cykając setki zdjęć, a Stacho dalej próbował namówić kogoś na palenie gumy. Próby sprzętu Car-Audio pokazały różne zamiłowania do muzyki, a chłopaki przejechali się w RS turbo o czym będą opowiadać na starość wnukom.



Po zakosztowaniu kolejnej porcji mięsiwa moje spotkanie dobiegło niestety końca co było spowodowane głównie nie najlepszym stanem zdrowia. Stachoo jednak otrzymał oficjalne zaproszenie do Bielska-Białej, Chłopakom zniknęło z parkingu szpecący krajobraz samochód, a prezes ponoć podrapał się po głowie.

Dalszy przebieg spotkania muszą już opisać inni, ponieważ z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że zlot przeniósł się nawet do Bielska-Białej ;)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za świetnie spędzony czas :)

A tutaj dowód na to, że te konie mechaniczne wcale z fiest nie uciekają, tylko ktoś je ewidentnie podprowadza:



:D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tommy 26 Paź 2010, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
elmek13 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.5 V6 170KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 45
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1995
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: 26 Paź 2010, 08:40   

Dobre opowiadanie. Popłakałem się. Kto tu tego Golfa postawił. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Burbo Team
Profil Facebook
 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 26 Paź 2010, 08:43   

:)
_________________
Profil Facebook
 
 
piranya 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 26 Paź 2010, 09:49   

Masz talent Tommy :)
jestem pod wrażeniem...

c.d. zlotu (w dużym skrócie)
A potem było kolejne ognisko integracyjne... z wielkim ogniem, niesfornym dymem, zimnym piwem i pysznymi oscypkami (sponsor luki86 - dziękujemy :) ).
Trochę brakowało wspólnych śpiewów, ale może na zlotach nie jest to praktykowane :-P
Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a właściwie wczesnoporannych :rotfl:

Poranek przywitał nas pięknym słoneczkiem, ale nie wszyscy byli w stanie docenić jego uroki :-P
Zjedliśmy śniadanko, wzmocniliśmy się kawą i zaczęły się przygotowania do odjazdu...
Jeszcze ostatnie konsultacje przy fiestach, wymiana doświadczeń, spacery po okolicy i robienie zdjęć... i czas się żegnać...

Droga powrotna, dla jednych dłuższa, dla innych krótsza, ale ważne, że wszyscy szczęśliwie zaparkowali swoje bolidy w miejscu przeznaczenia :)

i ja tam byłam, piwo piłam i dobrze się bawiłam... :piwkowanie:

za co wszystkim dziękuję <oki>
_________________
Wszystko jest trudne, nim stanie się proste :)

 
 
Magda M. 




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Magda
Wiek: 40
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 1353
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26 Paź 2010, 09:49   

FiFa napisał/a:
:-) po trzecim to na szczecin, tylko kobiety trzeba zabrac :-P :-)


Nie na Szczecin tylko na Bydgoszcz :D Już na was 30 flaszek czeka. :D
_________________
Bo Żółw to Wanna, a Wanna to Żółw. :)

K.I.T.T. [']
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=49816

My car, my choice, my pride - Siekierap! :)
 
 
 
Pietrekk 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1240
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 26 Paź 2010, 10:07   

Dobre dobre :P
_________________
BMW e36 touring 325tds 1997
Profil Facebook
 
 
 
yoyo72 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Dziadek
Wiek: 51
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 1021
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Paź 2010, 11:52   

stahoojedyn napisał/a:
nie no spoko kulturka zalatwilem sie kurturarnie i nawet wode spuscilem ale juz pozniej nie dalo sie wejsc do domku :devil:
pufcio ty piles drogie ruskie browarki po 5 zyla ? :hahaha:
pozdrowienia dla kolegi z akwariumem nie pamietam nicku ale jak zaswiecilo to porazilo po oczach jak nie wiem chcialem sie temu przyjzec a ten skubany terrorysta jak zgasil to juz tylko "ciemnosc widze ciemnosc" :-)
luki łoscypki pierwsza klasa dz
braciki bim pieklo w gebie hehee :melanz: :radocha:

ta emotka przypomiina mnnie jednego kolege :D :out: wiecie kogo :yes: jak nie drzwiami to oknem <8>

Dzieki. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!!!! AKWARIUM JEŹDZI I MA SIĘ DOBRZE. Było super mam nadzieje że nastepnym razem tez zawitam w szeregi Fiestuniek.... Pozdro dla BIMBROWNIKÓW......."TRZECI----żyjesz?????
_________________
Jest inne , ale tez Ford
Było MK3 1994r 1.1/2.0 136KM ;)
Było MK3 1995 r.1.6 16v 90 KM Futura swap 2.0 136KM
Było MK3 1993 r.1.3 NEWPORT z klimą ;) (ślimak)
Było MK3 1992 r.1.8 16v 130 KM (akwarium)

PRINCE OF RADOM 2016 ;) ;) ;)
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26 Paź 2010, 15:21   

yoyo72 napisał/a:
......."TRZECI----żyjesz?????

Żyje, żyje ... ale co to za życie jak następny zlot dopiero na wiosnę ;-))

Fajnie się Was czyta a Tommy`go to już w ogóle hehehe
Cieszę się, że się podobało :)
I faktycznie determinacja Barcika w robieniu fotek robiła wrażenie :ok:
Musisz go piranya zabierać na kolejne zloty ;-))
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
stahoojedyn 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 314
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 26 Paź 2010, 16:53   

Magda M. napisał/a:
Nie na Szczecin tylko na Bydgoszcz :D Już na was 30 flaszek czeka. :D
/
NOMADZI ON TOUR czyli MEDALIKI RUSZAJA W POLSKE :D

z nastepnego dnia pamietam wlasnie ze NIGGA podjechal w piękne gyirlandy przybrany, nikt nie chcial palic gumy, tylko tommmyyyego gdzies zarzucilo przy wyjezdzie przez brame :P
probowalem rowniez rozpalic ognisko za pomoca acetonu :fajka: WWUUFFUUUUUUuuu... niestety aceton byl potrzebny prezesowi do odkazania rur czy cos takiego czy moze wodeczki braklo w trybie rozkazujacym zapytal czy da sie to z ognia wyciagnac niesmialo pkiwalem glowa ze nie i wlasnie ten gest sie trzeciemu nie spodobal jak juz lecialem nad ogniskiem wyciagnalem puszeczke ale z drugiej strony juz na mnie czekala laweczka piszczele skopala mi rowniez dnia drugiego
trzeciego dnia powoli wszyscy sie rozjezdzali prezes tez sie odnalazl (mowi ze gdzies za szopa z drewnem) :D i pojechal w swoja strone jako ostanie typki pojechaly medaliki oraz familia ligersa
jak juz wiekszosc wie nie bylo nam dane wrocic odrazu do domku ligers uprowadzajac naszego nissana powiedzial "spoko zamelinuje was"
no jak juz wiadomo szybko mnie przekonal :)
wiecej grzeszkow nie pamietam

jeszcze raz dzieki 4all

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 17:15 ]
tommmyyyy mam ogolnie pytanko do tego zdjecia grupowego bo nie wiem czy ktos o mnie zapomnial (jak LIGERS o pawelku po powrocie do bielska) czy poprostu ktos wykorzystal okazje ze na piec minut pojechalem do skoczowa
dalo by sie mnie jakos tam dostawic :-)
_________________
siedzi USER na swej sofie, w kapciach samych albo bez, ma fiescinke tuz pod domem, dzis na kresce VR6
bo ja mam tak, z FIESTA fun SQUAD :!:
:D
http://inprl.pl/relikt/2986/
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 26 Paź 2010, 18:20   

Tommy napisał/a:
krótką relację z przebiegu zlotu.

Mam krótszą wersję:
Przybyłem, wytrzeźwiłem, pojechałem :rotfl:



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Pietrekk 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 1240
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 26 Paź 2010, 19:15   

Stahoo to było chyba wtedy jak myśmy pojechali, bo mnie też niema :|
I Fiesta Kombi stoi na moim miejscu :)
_________________
BMW e36 touring 325tds 1997
Profil Facebook
 
 
 
Stunt_Man 
Niereformowalny

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Domi
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 1933
Skąd: \,,/
Wysłany: 26 Paź 2010, 19:38   

no dokładnie... staho zabrał plastelinke i pojechał z Tobą
a wybiegł z tej knajpy jakby sie mu dupsko paliło :-P
 
 
yoyo72 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Dziadek
Wiek: 51
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 1021
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Paź 2010, 19:56   

trzeci napisał/a:
yoyo72 napisał/a:
......."TRZECI----żyjesz?????

Żyje, żyje ... ale co to za życie jak następny zlot dopiero na wiosnę ;-))

Fajnie się Was czyta a Tommy`go to już w ogóle hehehe
Cieszę się, że się podobało :)
I faktycznie determinacja Barcika w robieniu fotek robiła wrażenie :ok:
Musisz go piranya zabierać na kolejne zloty ;-))
Pozdro ...

Na wiosnę i BEZAL...... ;( :-P gy
_________________
Jest inne , ale tez Ford
Było MK3 1994r 1.1/2.0 136KM ;)
Było MK3 1995 r.1.6 16v 90 KM Futura swap 2.0 136KM
Było MK3 1993 r.1.3 NEWPORT z klimą ;) (ślimak)
Było MK3 1992 r.1.8 16v 130 KM (akwarium)

PRINCE OF RADOM 2016 ;) ;) ;)
 
 
 
FiFa 
Klubowicz

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Futura
Silnik: 2.0/16V
Imię: Kamil
Wiek: 35
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1118
Skąd: Panki/Cze-wa
Wysłany: 26 Paź 2010, 21:02   

piranya napisał/a:
Trochę brakowało wspólnych śpiewów, ale może na zlotach nie jest to praktykowane :-P

Piranya, no co Ty przeciez staho w nocy spiewał-znaczy sie darł morde, aleuwazał to za spiew! :-)
FIESTA SQUAD-AAA JAAAKKKK!!!

Magda M. napisał/a:
FiFa napisał/a:
:-) po trzecim to na szczecin, tylko kobiety trzeba zabrac :-P :-)


Nie na Szczecin tylko na Bydgoszcz :D Już na was 30 flaszek czeka. :D


Staho oni nas prowokuja :-) :-P Trzeci tez nas zaprasza :-) Jak tak dalej pojdzie to cala polske bedziemy mogli zwiedzic :-P :-)
stahoojedyn napisał/a:
probowalem rowniez rozpalic ognisko za pomoca acetonu :fajka:
A tam od acetonu byl lepszy ten napoj od braci... :-) :9: Dawał czadu :2xf: Az sie ululalismy grzecznie :-P
_________________
Tuning to choroba, szukam lekarza...
Fiesta 1.1 -> Futura 1.6 16v ->Futura 1.8 16v (130KM) -> Futura RS 2.0 16v (N7a-150KM) ->Futura RS 2.3 16v (165KM) ->aktualnie RSTurbo 2.0 16v prace trwają...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Regulamin w dziale Hyde Park
Laskosz Hyde-Park 0 21 Lut 2006, 22:44
Laskosz
Brak nowych postów Przyklejony: Dyskusja na temat ZG 2006 / Hyde Park
Lużne wypowiedzi na temat Zlotu
Gość Zielona Góra 2006 144 28 Kwi 2006, 21:11
jaco11
Brak nowych postów Przyklejony: Frakcyjny hyde park & przywitania
Małgorza Frakcja warmińsko-mazurska 114 7 Kwi 2015, 14:17
vegetagt
Brak nowych postów Przyklejony: HAJD PARK TZ
czyli o wszystkim!!!
sowa Team Zachód 297 3 Sie 2014, 22:50
Arnold
Brak nowych postów Hyde Park Zlotowy
czyli lużne pogaduchy na temat zlotu
molu III Jesienny Zlot FKP - Międzywodzie 2009 257 13 Paź 2009, 22:29
Żabcia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.