Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

YTP hajdparianki
Autor Wiadomość
Żabcia 





Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Ania
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 529
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Lip 2010, 19:12   

z jedynego wyraźnego zdjęcia wywieszonych wyników, które dziś rano zrobił Żółw widać tylko, że w klasyfikacji generalnej znaleźli się kolejno:

15. TommiRs - suma czasów: 787,80
49. Piter - suma czasów 840,52
54. Pp - suma czasów 851,84
56. Żółw - suma czasów 854,05
78. Gwid - suma czasów 930,90

i póki co tyle :)

a od siebie dodam, że również świetnie się bawiłam. Dziękuję chłopakom za okazję "popilotowania", Sowa - dzięki, że po mnie przyjechaliście :* i że w ogóle było bardzo fajnie :hihihi:
i Miłemu dziękuję, że tak się dał wykorzystać :)

klika filmików jest - postaram się przesłać jak najszybciej - autorem ich jest w większości również wykorzystany luk-90 :-)

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 19:15 ]
aha - i fajnie było Was wszystkich zobaczyć :)
_________________
GALERIA WLKP - zobacz koniecznie :-)
 
 
 
radxcell 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.1i/50KM
Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Lip 2010, 19:52   było fajnie, choć krótko

hej :)

dziękuje Wam wszystkim za zabawę - choć tym razem wyjątkowo krótką. mam nadzieję, że odbiję na trzeciej eliminacji.

piątek i sobota to moje dni "niefartu" - dość powiedzieć, że już rano w Poznaniu dotknąłem popielniczki w Fieście i ją popsułem... :) a o kaskach przypomniałem sobie o 4:30 gdzieś pomiędzy Łodzią a Kołem...

niemniej jednak miałem nadzieję na lepsze czasy, bo miałem przestawione zawory na ciaśniej, tak jak lubię - i vmax podskoczył o 20km/h co wydawało mi się zwiastować większą moc. na przykład 48 zamiast 45 KM.

z ciekawostek - w drodze powrotnej zaciął mi się wskaźnik poziomu paliwa i przydusiło mnie na autostradzie przy wskazówce na górze czerwonego pola. miałem więcej szczęścia niż rozumu i dotoczyłem się - nomen omen Żabimi skokami - do muszelki na resztkach. do baku wlałem 42,22 litra.

na początku wpadliśmy na "genialny" pomysł, aby odpuścić pierwsze dwie godziny, bo:
- na torach będzie luźniej
- będzie od kogo pożyczyć kaski
podobno część z Was myślała, że już coś popsułem... wykrakaliście ;)

nie przewidzieliśmy przerwy Sirocco. nie przewidzieliśmy również ze na trzecim przejeździe urwę sobie przegub - chociaż wydaje mi się, że przeginam z wbijaniem na siłę niskich biegów. nie wiem czy to ma znaczenie. może "przesunąłem granicę strachu" poza możliwości mojej 15-latki.... :)

specjalne kudos dla Żółwika za oponki i Sowy za poratowanie z kaskami.

pozdr, rdx
_________________
I am no hero. Never was. Just an old killer hired to do some wet work....
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 11 Lip 2010, 21:49   

Dzięki wszystkim za Wczoraj! :) MISZCZ WYŚCIK!!!!!!!!!!!!

YTP - jako sama impreza to świetna organizacji, pełen profesjonalizm, pełne zaplecze (było gdzie zjeść w rozsądnej cenie, było WC, miejsce z cieniem i miejsce na oglądanie swobodne innych aut i przejazdów). Myślałem, że YTP to impreza dla ludzi zafascynowanych fajnymi starymi autami podchodzących do "ścigania" z przymrużeniem oka..przyjeżdzam a tu takiej napinki dawno nie widziałem: było może z 20 aut na około 110 na "drogowych oponach". Reszta r888 co najmniej. Wszystkie auta pratkycznie wydmuszki, kubeł i kiera w środku - tyle. Najbardziej napięcie widziałem na twarzach młodych gości w hondach crx (żadna aluzja do Zółwia) - jeden tekst mnie rozwalił: "teraz poczekamy 2h, temperatura spadnie i ostatnie przejazdy przejedziemy w niższej, co da lepszą moc silnikowi".. :rotfl: Pech chciał, że byli w mojej klasie :-)

Co do nas..Dzięki wszystkim, którzy przyjechali. Było to niezapomniane przeżycie i pomimo spalonej twarzy, potu w miejscach o których nie będę pisał będę to wspominał bardzo bardzo długo :) Na pewno to nie była moja ostatnia eliminacja.
TommiRS - fajnie było Ciebie podpatrywać, słuchać cennych rad, masz bardzo dobrze przygotowane auto, ale niedługo postaram się Ci deptać po piętach :yes:
piter - jak zobaczyłem jak Twoje auto przyśpiesza na prostej to oniemiałem..taka moc naprawdę w budzie fiesty robi szał! jeszcze musisz dopracować zawieszenie, wsadzić kubły i jeździć jeździć jeździć :) wczorajsze nasze pojedynki sprawiały nam dużą frajdę bo widziałem na Twojej Twarzy :) Szkoda, że nie było kto wygra, tylko ile sekund stracę :rotfl:
gwid - tak jak sam mówiłeś seryjnym autem ciężko konkurować już na YTP, ważne, że wola walki jest i chęć do bycia szybszym i szybszym :)
zółwik - Twoja Wanna była głównym powodem, dla którego zacząłem myśleć pewnie jak i Ty można upalać fiestę i też mieć fun, wczoraj patrząc na Ciebie miałem wrażenie, że twój n-ty raz daje Ci dużą przewagę na próbach i z chęcią słuchałem wskazówek, gdzie ciąć, gdzie ślisko, gdzie hamować itp
radaxell - gdzie Ty chłopie byłeś :-P

Dziekuję mojemu pilotowi loyowi, swoją drogę widziałem w jego oczach żal, że nie jest tutaj swoją fiestą (ale taki czas nadejdzie). Bałem się, żeby przed każdą próbą nie wyskakiwał z auta ze szmatką i nie przecierał rancików coby było blink blink. Ze swojej strony wiem, że obecność pilota pomimo spowolnienia (w końcu 80 balastu) to bardzo pomaga. Człowiek skupia się na prowadzeniu a z boku słuchac okrzyki: uspokój jazdę, szybciej, pełna bomba, redukcja, wbij 1, na ręcznym tutaj, bardzo szeroko z prawej, ku*wa źle pojechałeś, wysiadam itp itd..

Co do prób to dopiero teraz mogę się wypowiedzieć bo je znam nie tylko z kartki i youtuba, ale również z rzeczywistości. Bardzo fajne, zróżnicowane pod względem osiąganych prędkości, jedne bardziej techniczne, inne wymagające znakomitej komunikacji pilot-kierowca. Niektóre po asfalcie, niektóre po piachu. Naprawdę potrafią sprawdzić siebie i samochód w różnych warunkach.

Dziękuję osobom, które przyjechały na YTP, a nie koniecznie brały udział w próbach. Za rozmowy, fotki, słowa pocieszenia, podpowiedzi. Dawidek był tego 100% przykładem - widać było na twarzy zmęczenie ale dawał z siebie wszystko :)

Tak jak wspomnieli poprzedni wczorajszą eliminację wygrał UPAŁ. Na twarzy wyglądam jak bym byl na tygodniowych wakacjach. Wiele aut nie dało rady, ale nie fiesty! I tak trzymać - do następnej eliminacji!
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 11 Lip 2010, 22:31   

Ode mnie także podziękowania dla Was wszystkich , którzy byliście :)

Tommi - " jeździsz jak robot " - to słowa Twojej Gosi - i ma rację :yes: Jesteś genialny w tym co robisz , a dodatkowo robisz to na sporym, luzie i z dystansem do siebie i całej imprezy - :brawo: ode mnie :)

ps : Masz racje - przesunięcie granicy o kolejny stopień jest w moim przypadku konieczne . Na tym YTP przeprowadziłem poważne przygotowania do tego , co było widać ( nie tylko po wynikach ;) )

Czyli jak to mawiają - idziemy dalej ( Żółwik tempem do przodu )

Piter - Kropla drąży skałę - pamiętaj o tym . Masz poprawnie przygotowowane przez Loy-a auto , z poprawnie przeprowadzonym swapem przez Mareczka . Niestety jest to stary trup wykożystywany w sposób , który zabija nowe auta , więc nie ma co miodu w dupie szukać , tylko trzeba iść do przodu . ( Swoją drogą ciekawe jest to że nadal mnie słuchasz jak Ci daję rady , pomimo tego , że dawno jeździsz szybciej ode mnie )

pP - po raz kolejny gratuluję , bo byłeś szybszy ode mnie .

Gwidu - jak mówię redukcja do dwójki bo ciasno jest , to tam naprawde ciasno jest :yes: - choć widziałem , że tylko raz mi " nie uwierzyłeś " :ok: ( swoją drogą - ciekawe jak teraz Sowę przekonasz , że przydałby Ci się lepszy zawias )

RDX - :ok: Brawa dla Waszej ekipy za opanowanie i siłę spokoju - do zobaczenia na następnej eliminacji .

Dziękuję dodatkowo wszystkim , którzy przyjechali z nami i w ten piekielny upał kibicowali , robili foty , filmy , dodawali otuchy i pomagali notw - dzięki Wam klimat był super :)

Podziękowania poza konkursem - dla Sowy - Ty już wiesz za co :)

ps: Pozastawkowym sukcesem Klasy Fiesta jest to na co zwrócił mi uwagę jeden z organizatorów mówiąc :

" Gdy jedna z Waszych fiest się wysypie obok zawsze stoją inne i dłubiecie razem , po czym wszyscy wracacie na próby .
A gdy zjedziecie z Depot-u zawsze jest uścisk dłoni i podziękowania .
Fajnie by było jakby i inni do tego tak podchodzili "
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Rkalitka 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: CL
Silnik: 1.1/53KM
Imię: Roman
Wiek: 37
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1615
Skąd: Perkowo
Wysłany: 11 Lip 2010, 22:42   

Żółwik Tuptuś napisał/a:
zwrócił mi uwagę jeden z organizatorów mówiąc :

" Gdy jedna z Waszych fiest się wysypie obok zawsze stoją inne i dłubiecie razem , po czym wszyscy wracacie na próby .
A gdy zjedziecie z Depot-u zawsze jest uścisk dłoni i podziękowania .
Fajnie by było jakby i inni do tego tak podchodzili "


:yes:
_________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."

 
 
 
Gwid 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i/104KM
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 145
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11 Lip 2010, 22:48   

wiesz z tą atmosferą to masz rację. udowodniłeś to chociażby z kołem w szklarni :przytul:
_________________

GALERIA ZE SPOTÓW TZ
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 11 Lip 2010, 22:54   

Odnośnie licznych spekulacji w sprawie CRX-a .

TAK - będe nim startował ( jak wszystko pójdzie zgodnie z planem pierwszy start w najbliższą sobotę na Torze Kielce ) dalsze ukierunkowanie auta nastąpi naprawdopodobniej po tym starcie .

NIE - nie zastąpi on Wanny .

Po wczorajszym starcie widać iż w duecie Wanna-Żółw jest jeszcze sporo do poprawy i że trzeba działać , a to znaczy , że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa .

Sprawę startów Wanną dobrze zdefiniował Roman - mówiąc , że jadąc nią czuje większe emocje i jest bardziej posrany niż jadąc szybciej nowszym i lepiej przygotowanym autem .

Myślicie , że ja czuję coś innego ?

Szykana na Depocie zrobiona perfekcyjne przez CRX-y od których dzieli Wannę przepaść , czy przez naszych killerów Tommiego i Pitera , to manewr polegający na ominieciu przeszkody .

W dużo wolniej jadącej Wannie to przedsięwzięcie składające się z najechania , nadrzucenia i kontry uślizgu , po czym opanowania szoku , że jedziemy dalej przodem do przodu .

Ja sie po prostu kapitalnie bawię jeżdżąc Wanną i sprawia mi to przyjemność , a przy tym czuję się naprawdę szybki , bo takie odczucia daje Wanna .

Jak ktoś uważa , że to dziecinne i że ważny jest wynik , to jego sprawa ( ja będe bawił się dalej i oprócz założonych właśnie halogenów uskłądam parę innych fajnych gadżetów które będą służyc tylko do tworzenia klimatu i produkowania dobrej zabawy )

ps: Tak czytam i czytam i pragnę tylko przypomnieć , że zbytnie spinanie pośladów może się zakończyć pęknięciem żyłki pierdzącej , a co za tym idzie niekontrolowaną defekacją ( tłumacząc na ludzki : nie spinajcie się tak co poniektórzy , bo się posracie :yes: )
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Tommur 





Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Tomek
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 910
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Lip 2010, 00:11   

Gratuluję przede wszystkim wrócenia do domu autem z żywym silnikiem. W tej temperaturze to przecież był DAKAR. <oki>
_________________
Prędkość była dobra :-) , tylko zakręt był za ciasny :sad:
Czarnula Tommura :)
Sędzia KJS, PPAiK i inne :)
FKP RACE&RALLY TEAM
Automobilklub Zachodniopomorski
 
 
 
szczepan522 




Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2009
Posty: 1031
Skąd: .:CB:.
Wysłany: 12 Lip 2010, 07:50   

Gratuluje wszystkim !!! tym co wygrali a przede wszystkim wszystkim wszystkim startującym w tak trudnych warunkach ! gratuluje wszystkim ukończenia II YTP 2010 ! Jeszcze raz Gratulacje !
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Lip 2010, 10:13   

Tommur napisał/a:
Gratuluję przede wszystkim wrócenia do domu autem z żywym silnikiem. W tej temperaturze to przecież był DAKAR. <oki>


Fakt, na wolnych obrotach u mnie temperatura oleju była w okolicach 100C, na próbach i na torze momentalnie dochodziła do 120C.
Moze to subiektywne wrażenie, ale mocy brakowało. Oczywiście dotyczyło to wszystkich startujących, pytanie tylko czy nie wpłyneło to na trwałość silnika i czy nie wykicha się na najbliższym rajdzie ;-( ...odpukać..
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 12 Lip 2010, 10:57   

czy ktoś wie kiedy na stronie się pojawią wyniki? ;/
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 12 Lip 2010, 19:47   

pP, - na ogół pojawiają się w okolicach tygodnia po eliminacji . Też czekam :)
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Żabcia 





Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Ania
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 529
Skąd: Poznań
Wysłany: 12 Lip 2010, 22:42   

pP - gdybyś miał ochotę zerknąć Twoja klasa


a TUTAJ zdjęcie generalki zrobione przez Żółwia :)

myślę, że póki się nie pojawią na stronie zawsze coś :)
_________________
GALERIA WLKP - zobacz koniecznie :-)
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 12 Lip 2010, 23:14   

a kiedy będą filmiki?
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 12 Lip 2010, 23:33   

dzieki bardzo... wklepałem jednej hundzie :)
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Lip 2010, 23:53   

A czemu ta chunda ma takie czasy przejazdów z 2.1 i 2.2 :9: ?
Tak jak by wogóle nie pojechała tamtej próby.
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 12 Lip 2010, 23:57   

bo pewnie tak było?
a czy ktoś bedzie pamietał za tydzień, ze hiszpania wymeczyla to 1:0 w finale? nie..

porównując wyniki wszystkich klas z poprzedniej rundy widać jedno - z rundy na rundę wszyscy stają się coraz szybsi - wystarczy spojrzeć czas 1 zawodnika w crx z maja i z teraz :)
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Lip 2010, 23:59   

pP napisał/a:


porównując wyniki wszystkich klas z poprzedniej rundy widać jedno - z rundy na rundę wszyscy stają się coraz szybsi

I oto chodzi :)
My tez będziemy coraz szybsi, już widać to po naszych czasach z I eliminacji.
Przykładowo teraz byłeś ode mnie szybszy o 16s w porównaniu do tego jak ja pojechałem CVH.
heh trzeba wybebeszyć całkiem Curve i zbierać na gwinta :|
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
xr2fun 


Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Xr2
Silnik: 1.6/96KM
Dołączył: 18 Sie 2005
Posty: 625
Wysłany: 13 Lip 2010, 07:23   

Wyniki już są na stronie YTP.
Patrząc na swoje czasy pierwszych 3 prób było rewelacyjnie, na następnych pojechałem niesprawnym autem (simmering koła pasowego nie wytrzymał i zalewało olejem lewy hamulec) ;-( . 21 miejsce w generalce to i tak super wynik. :)
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Lip 2010, 10:40   

Hehehe według tabeli tommirs ma nowego pilota, brawo sowa :rotfl: :hahaha:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Lista zapisów w Klasie Fiest na YTP 2010
trzeci Youngtimer Party 2010 - Klasa Fiest 22 10 Maj 2010, 22:31
pP
Brak nowych postów YTP
AeSeF Frakcja wielkopolska 3 9 Paź 2010, 01:11
AeSeF
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi FKP na YTP
PUCIO Frakcja wielkopolska 63 10 Kwi 2010, 14:36
Miły
Brak nowych postów III Runda YTP 2011
pętla "Zachodnia"
szczepan522 Sport w FKP 69 16 Gru 2011, 01:23
luk-90


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.