Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

YTP hajdparianki
Autor Wiadomość
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Cze 2010, 14:14   

No ja jechałem tylko bez tylnej kanapy :rotfl: Ale to i tak zbyt duża różnica mocy. Niestety tak jak mówisz. Czasy czołówki klasy 3 są dużo lepsze niż klasy 4 :hahaha: więc przenosząc się klasę wyżej przy zachowaniu nawet podobnych czasów jak przejazdy z CVH mam dużo większe szanse na pudło a nie żeli jazda z chądami. Dodatkowo zakręty zakrętami ale jeszcze trzeba do tego zakrętu dojechać po 200 i 300m i wrócić i tam właśnie się kradnie sekundy słabszym autom :2xf:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 11 Cze 2010, 16:19   

Piter napisał/a:
Nie wiem pP, czy nie za dużo oczekujesz od 100konnej fiesty.

nigdzie nie napisałem, że chce się z nimi ścigać o sekundy..crx waży pewnie ze 100kg mniej niż wybebeszona fiesta a ma 60 kuni więcej..najwazniejszy jest fun!
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Cze 2010, 17:00   

tutaj napisałeś
pP napisał/a:
Piter napisał/a:
japońskimi szlifierkami


a kierowcy skrecają czy na prostych odjeżdzają? :fox:


Fan? To prawda. Ale ten fan mało smakuje gdy rywale odjeżdżają ci coraz dalej z każdym zakrętem. Smak równej rywalizacji jest lepszy :yes:
Słuchaj. Początkowo Curva miała iść zupełnie inną drogą-poszła inną. Czy pójdziesz ta drogą czy inną sam zdecydujesz. Ja tez ponad pół roku temu podchodziłem do tematu tak jak Ty teraz. Pamiętasz :)
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 11 Cze 2010, 19:40   

Piter napisał/a:

Jak widzisz ja startowałem z przedostatniej pozycji zaraz za wszystkimi japońskimi szlifierkami :hahaha:
Kolejność miejsc startowych jest kolejnością zajętego miejsca w klasie w sobotnim przejeździe kartingu. Dla porównania Żółw w swojej klasie startował z pierwszej lini a w sobotę na kartingu był kilka sekund wolniejszy ode mnie :2xf:


Wniosek jest prosty - jesteś szybszy ode mnie :yes:

( Choć jakby na to spojrzeć z drugiej strony - my walczymy z autami równymi sobie i jak widac nieźle wypadamy , a Ty walczysz z autami ze swojej klasy i ... :|

1. Bo som szybciejsze
2. bo som na Ch.
3. Bo som wybebeszone i przygotowane
4. Bo miałem za długie narty
5. Bo ... )

pP napisał/a:
Piter napisał/a:
japońskimi szlifierkami


a kierowcy skrecają czy na prostych odjeżdzają? :fox:


Wiele rzeczy można powiedzieć o kierowcach CRX-ów startujących w YTP , ale na pewno nie to , że nie potrafią jeździć !

Ogólnie - zluzujcie poślady chłopczyki w ikserkach , bo sporo gadania , a mało jeżdżenia jest :cojest:

Wy macie w klasie CRX-y , a my mam bardziej utytułowane Mini . Jeździć sie trzeba nauczyć :yes:

Gadacie gadacie i tak jakoś widzę ,że z tej gadki wychodzi , że już się usprawiedliwiacie , czemu bencki na kolejnym YTP obskoczycie .
Piter - trafisz z deszczu pod rynnę ( dobrze że nie Wannę ) bo będziesz w klasie z Miatami , Puciem i TommimRS .
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 11 Cze 2010, 19:56   

racja..skończmy biadolić :)
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Cze 2010, 22:11   

Cytat:
Piter - trafisz z deszczu pod rynnę ( dobrze że nie Wannę ) bo będziesz w klasie z Miatami , Puciem i TommimRS

No, do tego Gwid i Szary :)
Z tego to się akurat bardzo cieszę :yes: Dodatkowo jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to w niedzielę stanie obok siebie na dużej pętli 5 fiest w jednej klasie :9: :ok:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Cze 2010, 22:52   

:megafon:

No tak :-P

powiem wam jedno:
:ok:
ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE
:fajka:
 
 
 
Rkalitka 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: CL
Silnik: 1.1/53KM
Imię: Roman
Wiek: 37
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1615
Skąd: Perkowo
Wysłany: 11 Cze 2010, 23:29   

PUCIO napisał/a:
powiem wam jedno:
:ok:
ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE
:fajka:


Oby nie tylko się zapowiadało a było ciekawie :yes:

Co do samego ścigania się na YTP to powiem wam jedno - mnie jakoś obchodzą z boku te wszystkie napinania żeby rywalizować.....

Jeżeli z jakiś powodów Pasztet nie przyjedzie w Lipcu to się taty mercedesem zapiszę albo jakiegoś malucha podchodzącego pod YTP mam w domu - liczy się właśnie zabawa(niestety kosztowna ale nigdzie indziej takiej nie ma)

I nie ważne czy auto będzie się nazywało CRX, mini czy czukiereczek!!
Najfajniejsze są emocje z przejazdów :yes:
_________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."

 
 
 
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Cze 2010, 23:34   

Ja się cieszę że wreście fiesty zaistniały na torze w poznaniu :-P

:ok: - że nas tak wielu będzie :twisted:
 
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Lip 2010, 20:25   

Więc tak skwar jak ch*j był, wszyscy to odczuliśmy, wytrąbiłem ze 3 litry wody, ale było fajnie, szkoda, że pucio nie wystartował, bo chciałem zobaczyć jak cisnie, ale może następnym razem, życzę powodzenia i lepszych czasów w przyszłości
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
Gwid 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i/104KM
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 145
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10 Lip 2010, 22:54   

streszczenie YTP - 10/11 lipiec 2010 r. dla tych co nie byli :-P

Startowali jedynie:

1. Skorupa + Asio fleumus ( Sowa łac.)
2. Pimp my curva + Roman ( Gladiator)
3. TomiR(un)S(speed) + żonsia ( przyjechali autem z klimą notw )
4. Pypy + Piękny Loy :-P
5. Mat Gwid i Łoś + Jajko
6. Radexel

Rezultaty nieoficjalne:

1. Na moje oko wszystkich zmiażdżył TomiRS - prawie bezbłędne przejazdy + świetna dynamika jazdy. Tylko brać za przykład. Na serio przyjemnie się patrzy na tego faceta jak zapierdziela swoja fieścinką między pachołkami albo wykonuje ciasne nawroty :jupi:

2. Brzydal z curvą - taki mięśniak który musi zapanować nad mocą a będzie zarypiście jeździł. Niestety Curva płatała figle jak temperatura przekroczyła +25 stopni. Pewnie ktoś wstawi filmik z jej nierównomierną pracą ( przerywa w chu...). Piotrek jeszcze się nie wczuł w autko ale jak ogarnie to będzie ogień. Acha nie jest to pisane w ramach zaczepki ale Marek czep się jeszcze raz tasiemki z poprzedniego projektu Loya a potem powiedz nam coś o swapie..... - sorki za szczerość po raz pierwszy.

3/4. Równorzędnie - Pepe i Galapagos. Pepe pomimo iż z przodu jego auto brzmi jak kosiarka a z tyłu jak RS całkiem ładnie ogrania fieścinkie. Zawias + kierownica + fotele z pasami dają mu dużą przewagę. Ładnie kolo jeździł - Loy go dobrze pilotował ( redukcja z trójki :-P ). Skorupa - im starszy tym lepszy. Ujmę to tak - technicznie coraz lepszy, żeby się nie wkopywać to powiem że teraz bardziej mi się podobała jazda skorupy niż brzydala ( na zlocie było na odwrót). szkoda że żółt już tylko CRX będzie jeździł :sad:

5. Absolutny mistrz gadania wszystkiego co było do wygrania... Jajek potwierdzi, wpadanie na opony + wpadanie na taśmy + za niskie obroty + brak zawiasu itp. itd. ale i tak jestem zadżebiście zadowolony - przekonałem się ile znaczy pokora dla takiej mocy w takich warunkach ( bębny do wymiany - Asia popsuła :-P ). Memo dla wszystkich :hihihi: nie startujcie fiestą w depo na dochodzenie z czymkolwiek co ma +250 KM ( np. Capri) bo jakoś tak szybko doganiają :hihihi:

P.s. Radex jeździł gdzieś po lasach i nie mogę nic niestety napisać...

mam nadzieje że nikogo nie uraziłem moimi spostrzeżeniami ale realnie rzecz biorąc tak wyglądała piramidka skilla :)

Co do atrakcji to:

1. Piloci byli bezbłędni. Miałem przyjemność jechania z Jajkiem , Romkiem i Żabą - wszyscy fajnie kierowali mną. Każdy wciskał paznokcie w uchwyty jak podjeżdżałem do szykan :-P

2. Wygrała temperatura - +35 stopni to porażka na takim odkrytym placu...

3. Pod koniec zlotu zawitali do nas Luk i Miły.

4. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy za udział a puchary po oficjalnym ogłoszeniu wyników :hihihi:

5. Dawidek pykał zarąbiste fotki a Arnold udawał Taliba :-P


zapraszam do dyskusji jak się pozjeżdżacie do domu.
_________________

GALERIA ZE SPOTÓW TZ
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Lip 2010, 23:04   

ja bylem ponad 6 godzin, więc nie tak do konca pod koniec zlotu :-P poza tym chyba udało się uchwicić przejazdy żółwia, tomirsa, pitera i twoje, zależy czy mój rozległy parkinson pozwolił na przyzwoite ujęcie waszych pojeżdżawek
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
Miły 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 2.0/16V
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 2084
Skąd: Gostyń/PGS RFxx
Wysłany: 11 Lip 2010, 01:52   

przyjechałem specjalnie na grilla, a grilla mało że nie było i nawet mnie wykorzystali... :P
_________________
Była Fiesta MK3 1.8D "Złomek"

Jest Opel Vectra B 2.0 16V "Czerwona Viki"
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 11 Lip 2010, 09:07   

To ja na szybko dodam tylko, bo za chwile lecimy na wolne przejazdy toru, że udało mi się zrehabilitować za I eliminację, a przy okazji spełnic obietnicę jaką dałem na forum i wyjelismy I miejsce w klasie B3. Ostatnio było 4 miejsce więc jestem mega rozje..bany z radości:)
Mega duży puchar FKP też udało się pozyskać :ok:
Dzięki Wszystkim za super zabawę mimo potwornego upału.

CDN
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
zefir 





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotruś
Wiek: 38
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 1562
Skąd: Łódź/Ozorków
Wysłany: 11 Lip 2010, 09:54   

GRATULACJE :) )))
_________________
Cific TypeS r18a2 140KM 180NM
...drin team....
 
 
 
Rkalitka 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: CL
Silnik: 1.1/53KM
Imię: Roman
Wiek: 37
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1615
Skąd: Perkowo
Wysłany: 11 Lip 2010, 11:31   

Tomi RS - byłeś dla mnie wczoraj mistrzem - w durnej fieście ze stosunkowo niewielką mocą wyjąłeś PIERWSZE miejsce w klasie B3 - to jest mega dobra wiadomość i mega duże gratulacje :yes:
Do tego wszystko na torze i poza nim na spokojnie bez zbędnego rozgłosu i spinania <8>

Piter - jeździłem z Tobą cały dzień i z próby na próbę byłeś coraz szybszy/lepiej prowadziłeś Curvę :yes: .
Niestety czasy tego nie potwierdzają co było przyczyną coraz to gorszej pracy silnika oraz nie za dobrego prowadzenia auta(szzególnie przodu i kładącego się bieżnika na zakrętach przy coraz wyższej temperaturze toru)

Co tu dużo mówić - Curva ma potencjał na dobry wóz ale trzeba się zająć dopieszczaniem silnika i zawieszenia.
Nie uważam, że chłopaki spieprzyli swap bo go ogarneli w mega krótkim czasie(niektórzy już swapują 3 lata rs-a do fiesty...)
Jednak przy każdym swapie trzeba ogarniać pierdoły które ważą na całość i takich jest dużo - gdy je ogarniesz Piter będziesz mógł śmiało konkurować z Tomim czy Puciem(tak uważam, bo jeździsz odważnie i z próby na próbę leppiej :yes: )

PP - co tu dużo mówić - z nie za dobrym silnikiem, który ma gorszą kulturę pracy niż mój Diesel - wykręcał bardzo dobre czasy i gdy zmienicie "serce" w Jabłonce to będziesz grubym konkurenrem dla całej stafki fiestomaniakościgantów :yes:

Żółw - jest klasą samą w sobie choćby był ostatni to i tak z nim mi się najlepiej jeździ, jestem najbardziej przerażony a prędkość jaką jedziemy wydaje się być trzy razy większa niż w rzeczywistości - to jest to co mnie kręci w całym przedsięwzięciu z YTP - nie miejsce a emocje, których nie ma nigdzie tyle co w Wannie - do tego sprzęt jest ogarnięty i kierownik również :yes:

Gwid - krótko - jechałem z Tobą i nie robisz błędów - ogranicza Cię zaiweszenie, które buja dwa razy bardziej niż w Osiołku :yes:

Radxel - to się nazywa samozaparcie - przyjehać drugi raz na YTP i drugi raz rozwaliło się to samo - tylko z drugiej strony :yyy:

Tym bardziej szacun, że chcesz się bawić i przyjechać na trzecią eliminację :yes:


Ogółem gratuluje wszystkim, którzy byli Dziękuje Piter, że po mnie zadzwoniłeś i było MEGA FAJNIE WAS ZNÓW ZOBACZYĆ


Frakcja WLKP jak zawsze była duża........Luk, Miły, Żabcia...... ;-| Ale jak to mawiają - czasami nie liczy się ilość a jakość :)


PS: W d...ie mam, że było ciepło :yes:
_________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."

 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 11 Lip 2010, 16:27   

byłooooo świetnie !!!!!
radocha brania udziału i radocha patrzenia na innych .
MOje spostrzezenia UPAŁ ..te temperatury zabiłyby nowe samochody ..wiec szok ze nasze złomy dawały rade ..a dawały :)
TommiRS - na Twoje wyczyny mozna patrzec godzinami .
Gwid - widac ze połknąłes bakcyla i bedzie z Tobą juz tylko gorzej i gorzej :) i bez fałszywej skromnosc jezdzisz naprawde bardzo dobrze.
Piter - smutniał wraz z pogarszajacym sie stanem silnika w Curvie ..głowa do góry..nastepnym razem wszystko pojdzie lepiej .Szoda ze nie widziałem Twojej jazdy na cvh.
PePe -no ma młody talent ,albo szczescie :) .. wywalajacy olej wszystkimi odmami i umierajacy silnik CVH wzbudzał tylko nasza wesołosc a profi-łyse BARUMY utwierdzały w przekonaniu ze chciec rajdowac to trzeba miec przynajmieniej przyzwoite opony .Jechalismy dla zabawy ..a zabawa była przednia.Dobre czasy wyszły przypadkiem :-P
ZÓŁw- ciagle najpaskudniejszt zamochód na horyzoncie .. ale jak zamknac oczy :) ..to chociaz brzmi ładnie .zawsze widowiskowa jazda z efektami specjalnymi . Cos sie skonczy jak zamiast wanny pojawi sie CRX... :sad:

ogolnie i tak puchar wygrał ..UPAŁ który skutecznie wykanczał po koleji samochody i kierowców .
do następnego razu ...
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Marek 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Marek
Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 493
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11 Lip 2010, 17:08   

Gratuluje wszystkim i chcialbym sie dowiedziec co wedlug Was jest nie tak w wykonaniu :)
_________________
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 11 Lip 2010, 17:36   

Prosba..to jest wątek dot. YTP nie zaśmiecajmy go problemem swapu i wzajemnymi docinkami.

wracając do YTP, dzieki za miłe słowa...cały czas się człowiek uczy, tylko jak mam powtarzalność przejazdów z dokładnoscią co do dziesiątych i setnych sekundy to trochę zbija z tropu i nie wiem czyich to jest kres możliwości, moich czy auta, czy razem.

Piter, autko będzie miało potencjał, moment obrotowy masz potężny, moja RS1800 wysiada.
Trochę ją ogarnij, jak Żółwik dobrze prawił, ale najważniejsze jest jeżdżenie, siedząc w garażu i tuningując nie spowodujesz, że wasz duet (curva-Piter) będzie szybki.
Tu trzeba dużo pokory i cierpliwości...ale będzie GIT!

CRX Skorup...poprawiasz się za każdym razem i widzisz co jest nie tak...to sukces.
Tylko trochę więcej odwagi żeby przesunąć granicę o stopień wyżej.
Tor to jedyne miejsce, gdzie przegięcie praw fizyki nie ukaże nas zbyt mocno (Piter chyba widział z wieży pare takich prób :twisted: ) na rajdach tak lekko sie juz nie wywiniemy.

Reszty chłopaków niestety nie widziałem przejazdów :ups: , te mazdy i beemki ambicjonalnie zaprzątnęły mi chyba głowę :-P

A dzisiejsze wolne przejazdy Toru wypadły fajnie, frajda z jazdy duża, tylko autka dostały w dupę mocno.
Kupmla CRX (który wyjął generalkę) silnik powiedział dosyc ;-|
A jedyna fiesta w stawce (połączyli nas w dwie grupy z CRXami) nie była otatnia :devil:

Udany weekend, Pozdro!
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Lip 2010, 18:20   

Krótko podsumowując

W pucharze YTP Fiest kolejno miejsca zajęli :


1. tommirs jednocześnie wyjmując pierwsze miejsce w klasie B3
2. Piter przerywającą, zupełnie nie przygotowaną do imprezy curvą, jednocześnie piąte miejsce w B3
3. Pp o włos przed Żółwiem, a dokładnie łącznie o 3sek, jednocześnie szóste (jeśli dobrze pamiętam ) miejsce w B2

Imprezy nie ukończyło ok 18-20 załóg, czyli co piąte auto !!!
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Lista zapisów w Klasie Fiest na YTP 2010
trzeci Youngtimer Party 2010 - Klasa Fiest 22 10 Maj 2010, 22:31
pP
Brak nowych postów YTP
AeSeF Frakcja wielkopolska 3 9 Paź 2010, 01:11
AeSeF
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi FKP na YTP
PUCIO Frakcja wielkopolska 63 10 Kwi 2010, 14:36
Miły
Brak nowych postów III Runda YTP 2011
pętla "Zachodnia"
szczepan522 Sport w FKP 69 16 Gru 2011, 01:23
luk-90


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.