Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Ninja
Autor Wiadomość
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:00   Ninja

To była druga próba ataku na tę wioskę .

Poprzedniego dnia Ninja , zakradli się na jej skraj i ze stojącego tam ciemnoróżowego auta ukradli kierownicę.
Gdy próbowali ją upiec nad dopiero co rozpalonym ogniskiem , zjawił się Sołtys wioski i używając sporej ilości słów na Ch , K , D , P i U przekonałNinja , aby nie zjadali kierownicy , gdyż jest mu ona potrzebna , bo bez niej jeździć nie może ( No cóż - jak pływak pływać nie umi , to mówi , że woda za żadka )

Tego wieczora miało być inaczej . Atak miał być kompleksowy , zmasowany i przemyślany ( ?? )

Jako , że prawdziwi Ninja porozumiewają się mentalnie Piteronello spojżał jedynie nieco większymi niżzwykle oczami na Michaello Żóbrello .

Michaello przekrzywił głowę dając do zrozumienia że nie zrozumiał .

Kolejne , jeszcze mocniejsze spojżenie Piteronella i znowu gest niezrozumienia .

- Chyba mu sie srać chce - zawyrokował półgębkiem Romando , nie zaprzestając obserwacji skraju wioski .

- Jeść , nie srać . - odpowiedział Piteronello , notując jednocześnie w pamięci aby popracować nieco nad dalszymi przekazami mentalnymi do chłopaków .

- Ok . Zrobimy tak :
Piteronello idzie pierwszy , ja jako wsaprcie a Ty - Romando - pilnujesz tyłów .

Cała trójka bezszelestnie zbliżyła sie do pierwszego z domków.

Piteronello starą metodą Ninja noszącą nazwę ChcemDżem ( choć i pasztet będzie dobry ) , bezszelestnie zakradł się do domku . Gdy był już w środku Michaello Żóbrello , pilnując jego pleców w skupieniu obserwował jak ten przemyka niepostrzeżenie pośród biesiadujących domowników .

Niestety już chcilę później zauważył iż Piteronello , zamiast zdobyć jedzenie dla całęj trójki zastosował starożytną technikę mnichów Buddyjskich o nazwei SpierdalajJemSam , przy pomocy któej włąśnie dematerjalizował się w oknie wychodzącym z kuchni .

NA to Michaello Żóbrello nie mógł pozwolić . Stosując dobrze poznaną w Klasztorze Szaletlin technikę błyskawicznego przemierzania czasu i przestrzeni o nazwie o la la w trzech susach przemierzył główną izbę domku i wybiegł przez okno za Piteronello .

Romando - jako szpica tylnia powstrzymał Piteronello , przed uciekaniem w las , gdyż wiedział iż całą trójka boi się ciemności .
Piteronello , aby do końca przeżuć kawałek chleba z dżemem i nie dostaćsię w łapy rozwścieczonego i głodnego Michaello Żóbrello, wspiął sie na pierwsze piętro domku po balkonie .
Widząc nadal ruszającą sie żuchwę Piteronello , Michaello Żóbrello wiedział , że jeszcze nie wszystko stracone i że jeszcze , choćby kawałek kanapki jest do odzyskania , jednym susem przemierzył schody na piętro .

Niestety Piteronello , to przewidział i techniką , której nauczył później Bruca Lee o nazwie czukiereczek , przemieścił się na dół domku .

Michaello Żóbrello - przeprosił baraszkującą na najbliższym łóżku parę i udał się w ślady Piteronello.

Czuwający nad wszystkim Romando przygotował już kryjókę dla pozostałych Ninja , tak aby mogli w spokoju obmyśleć ( ? ) swój kolejny krok .

Kolejny atak zostałprzeprowadzony frontalnie , przy czym brak oporu ze strony domowników , oraz chęć całokwitej współpracy spowodowały iż Ninja opuścili domek szybciej niż napadli .

Łatwe zwycięstwa nie smakują , tak samo jak łatwo zdobyty chleb z dżemem .

Po krótkiej naradzie , w kolejnym domku Ninja postanowili wziąć zakładnika .
Tak też się stało .
Chwile grozy przeżyła Charpia , którą chłopaki pojmali i zagrozili , iż wyrzucą przez okno z parteru , jak nie dostaną czegoś do jedzenia .
Niestety jednego nie przewidzieli .

Donar , ratując Charpię zapytał ze stoickim spokojem Clinta Eastwoda :

- Z czym te kanapki ? Ser ? Wędlina ? Pasztet ? .

To był cios .

Z powodu nadmiernej ilości danych Michaello Żóbrello zemdlał , Piteronello - otworzył okno , przez które porwał piwo Parzychowi i po wzięciu łyka , aby ochłodzić mózg , ratując się , przed pójściem w ślady Michaello Żóbrello , oddał je spowrotem , a Romando - wypuścił z ręki widelec , któym jeszcze przed chwilą straszył puszkę szprotek krzycząc :

- Wyłazić - jesteście otoczone !!

Aby nie było , że domek poddał się bez walki , Ninja siłą obdarli pomidora ze skóry i spożywając go razem z kanapkami Donara ulotnili sie .

Po zaspokojeniu głódu , niestety czekała na nich kolejna druzgocąca niespodzianka .

Na podwyższeniu jednego z domków powitał ich posągowo przystojny , odziany jedynie w luźną togę Zeus Gejus Bonus .

- Wypierdalać - zawyrokował Gromowładny .

A Ninja to niezwłocznie uczynili .

Gdy dotarli do bezpiecznej kryjówki , Piteronello , po raz kolejny spojżał na pozostałych , powiększonymi oczami .

- Kupa ? zapytał Romando

- Nie - odpowiedział odczytując tym razem przekaz mentalny Michaello Żóbrello - On chce piwa .

- Mamy piwo - odpowiedział Romando

- Pamiętaj . Prawdziwy Ninja musi swoje piwo ZDOBYĆ - odparł Michaello Żóbrello.

Po chwili najcichszą techniką skradania , czyli KońNaBlacheLeje , całą trójka udała sie do kolejnego domku .

Michaello Żóbrello - jako straż przednia , po szybkim oriencie , techniką SsijKij zablokował wychodzącego z łazienki Elemelka .

Widząc dramatyzm sytuacji , Romando , po wzięciu łyka z butelki znajdującej się obok lodówki , stwierdził :

- Podpałka do Grilla .

- Szukaj dalej - usłyszał od Piteronello , pilnującego tyłów .

Kolejna butelka , tym razem z lodówki i Romando znalazł Gin .
Niestety nie było to tym czego szukał , a całą sprawę utrudniały egipskie ciemności ( w lodówce nie było światła !! ) oraz wyraz skupionej twarzy Michaello Żóbrello , któy z coraz większym trudem powstrzymywał drzwi .

W końcu jest !

Trzy oszronione puszki Carlsberga znalazły się w dłoniach Romando .

W chwili gdy Elemelek otwierał łazienkę , a wiatr domykał drzwi od lodówki , trójka Ninja popijała w odprężeniu Piwo przy ognisku .

Wyglądali jakby tam siedzieli od wieków .

W wiosce za ich plecami nikt do końca nie wiedział co się wydarzyło .
 
 
 
zefir 





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotruś
Wiek: 38
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 1562
Skąd: Łódź/Ozorków
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:07   

miszcz wyscig ;D
_________________
Cific TypeS r18a2 140KM 180NM
...drin team....
 
 
 
Miły 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 2.0/16V
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 2084
Skąd: Gostyń/PGS RFxx
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:08   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ale nic dodać, nic ująć ;]

Ninja rulez ;]
_________________
Była Fiesta MK3 1.8D "Złomek"

Jest Opel Vectra B 2.0 16V "Czerwona Viki"
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:11   

No w końcu ktoś to opowiedział. I to genialnie. :)

To się musi znaleźć w O.D.T.

PS. Proponuję, aby razem z Żabcią nakręcić filmową adaptację tej opowieści. :yes:
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:39   

LosPojebosIKretynos czyli skaczące NINJA i latające naleśniki rodem z srutututu...



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 21 Cze 2010, 18:47   

eeeeeeeeeetam ja se przypominam że jakieś 2 małpy se skakały - prawdziwi nija musieliby zabić za nie opierdalać lodowek

p.s. chciałem jebnąć gromem ale koś mi trójząb srutututu
_________________
 
 
 
Żabcia 





Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Ania
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 529
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Cze 2010, 19:10   

Freeman napisał/a:
PS. Proponuję, aby razem z Żabcią nakręcić filmową adaptację tej opowieści.


jednak zabezpieczając się - napoili mnie jakimś odurzającym środkiem i żeby pozbyć się świadków (nie wiedząc jednak, że kamera powiedziała dość jeszcze na lotnisku) odholowali do domku nr 18, który póżniej pominęli w trakcie łowów :hahaha:

tak więc jedynymi dowodami pozostają zeznania świadków :hihihi:
_________________
GALERIA WLKP - zobacz koniecznie :-)
 
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 21 Cze 2010, 19:12   

I o tym mówię, nakręćmy film na podstawie opowieści Żółwia i zeznań świadków. :)
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 21 Cze 2010, 19:26   

O masakra :hahaha: :hahaha: :hahaha: ja to wiem o co chodzi, ale ktos kto byl nie obecny to tego przeslania nie zrozumie :yes:
_________________

 
 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:16   

notw notw notw :hahaha:

chcę to widzieć na ekranie :yes:
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:32   

ja widziałem na własne oczy :D
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:38   

Laskosz napisał/a:
ja widziałem na własne oczy :D

Całą prawdę o Ninja też :?:

UWAGA UWAGA :!:
Oto prawdziwa historia:




pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:43   

na żywo wyglądał na chudszego :D pewnie dlatego tak gibał się po domkach :D żulff gadał a Roman cały czas patrzył na wyjście :D jakiś wystraszony
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 21 Cze 2010, 20:54   

DziDzia napisał/a:
...
[URL=http://img683.imageshack.us/i/foto1199x.jpg/][/url]



pozdro :!:


Wygląda jak pirat a nie ninja .... :P
_________________

 
 
Donar 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Krzysiek
Wiek: 36
Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 90
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Cze 2010, 21:03   

Dosłownie nic dodać nic ująć :hahaha: :hahaha:
_________________
--== Donar ==--
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Cze 2010, 23:33   

Należało by dodać jeszcze jeden wers tego co się działo jeszcze przed udaniem się na ognisko:
Ściskając każdy z osobna puszkę zdobytego chwilę wcześniej browaru udali się do siedziby WaWaPijakTeamu gdzie Zeus w akcie zemsty zesłał na nich karę w postaci srutututu czapek i ulotnił się chwiejnym krokiem opasany jedynie w prześcieradło i z dwoma czapkami na głowie w nieznanym nawet sobie kierunku :9:
- o la la pomyśleli Ninja - trzeba dopić browara i obmyślić plan odbicia czapek z rąk mściwego Zeusa.
Lecz w drodze na ognisko natrafili na kolejny domek <8> Jak zwykle bezszelestnie, przewracając jedynie stół i bijąc szklanki Piteronello dostał sie do środka a za nim weszli Michaello Żóbrello i Romando.
Domek był pusty.
W kuchni panował półmrok a uwagę Michaello Żóbrello zwrócił fakt nie spuszczonej w kiblu kupy :| znajomej kupy.
W czasie gdy Romando zabezpieczał tyły Piteronello otworzył lodówkę i zobaczył w niej NIC <wow>
spojrzał w kierunku Michaello Żóbrello który ciągle przyglądał się znajomej kupie a gdy ich spojrzenia się spotkali, zrozumieli - Kurrwa to nasz domek :głowąwmur: ...


A to oficjalne logo Ninja TEAM
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 22 Cze 2010, 02:33   

o la la ... Osmarkałem się czytając tą relację... :hahaha: Aha, ja się dowiedziałem, który ninja mnie napadł, że aż się kopytami nakryłem... :fox: I nie będe pokazywał palcem, że był to Piteranello... :fox:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
elmek13 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.5 V6 170KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 44
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1995
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: 22 Cze 2010, 02:42   

Poplakalem sie...
_________________
Burbo Team
Profil Facebook
 
 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 22 Cze 2010, 10:43   

Piter napisał/a:
Kurrwa to nasz domek


ja też się poryczałam... ludzie, dlaczego nikt tego nie sfilmował ... NAGA BROŃ przy nich wysiada :D
_________________
Hej ho :D
 
 
 
AeSeF 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Marcin
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 342
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 22 Cze 2010, 12:00   



Jest już film o was :hahaha: :hahaha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.