Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Rockford Fosgate The Punch PCH-415 38cm
Autor Wiadomość
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Lut 2005, 22:51   Rockford Fosgate The Punch PCH-415 38cm

Słyszał ktoś coś o tym głośniku, ma ktoś jego jakieś dane czy coś?? Ile osiąga decybeli, ile ma rms itd itp, albo może słyszał jak huczy ??
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lut 2005, 23:17   

no 15 cali robi swoje :) 150 w rmsie i 300 moc muzyczna .Tylko nie sugeruj sie tym ze twoj obecny magnat ma niby 300 na 600 watt :) .Rockford bije go na łeb na szyje.Wykonanie profesjonalnej skrzyni pod ten glosnik troszke bedzie kosztowalo.Jednak koncowy efekt moze byc zabojczy dla twojej tylniej szyby,przy okazji przydala by ci sie wymiana wzmacniacza bo obecny x-plod ktorego miales na zlocie nie pokaze pelnej mocy tego glosnika.Glosnik ten jest z dosc przeterminowanej wersji ktora odeszla w zapomnienie wiec uwazaj abys nie kupil jakiegos przeciagnietego glosnika. Ale jak bedziesz szukal osoby ktora ci to profesjonalnie zrobi a przy tym nie orżnie cie na dużą kase z powodu twojej nieznajomosci to zglos sie dam ci namiary. www.caraudioreda.pl


ps.nie sugeruj sie nigdy tym ze im wiekszy tym lepszy :) Jezeli jeszcze nie nabyles tego glosnika to zastanow sie nad glosnikiem HERTZ ES 250 lub ES 300 ale ten drugi to juz szatan :) ,jednak wiadomo iz wszystko ograniczaja ppieniadze :lol:
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Lut 2005, 06:52   

Kurtuś słyszałeś może co ten rockford potrafi??
 
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 08:36   

Może akuratnie nie ten model, ale dla mnie najlepszy głośnik na świecie pod subwoofer.
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 10:29   

slyszalem z nowszej seri 46cm .

I chyba nic wiecej pisac nie musze nie ? 8) .Pamietaj iz wykorzystanie tkaiego glosnika przynajmniej w 90% wiaze sie z duzymi kosztami,przedewzystkim wzmacniacz,obowiązkowo kondensator i dobra okablowanie
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Lut 2005, 15:07   

Pytam się bo mam okazje go kupić za 150zł, ale wsumie myśle że ten głośnik ma już troche... więc pewnie już jest doklepany, a powiem ci Kurtuś że mój magnat jest naprawde sympatyczny... głośniki 25cm, typu: blaupunkt, magnat, jbl, alpine itp kładzie na kolana... ale niema co go też porównywać do rockforda za 1,5zł, czy hertza za taką kase. W wakację chce właśnie na przó dokupić 16cm hertze i syki. Z tyłu myśle nad wymianą tego co mam w półce i zamontowanie zamiast w wycięte miejsca, w oryginalne te 10cm... ale hertze średniotonowe i syki na tylnie słupki. A bas mi wzupełnosci starczy, bo naprawde jest świetny.
 
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 18:05   

Kolego Piesek rockford rockfordem, ale przy tym nie poruwnuj blaupunkta i alpine do magnata, bo to czysta głupota lub totalna bezwiedza !!!!!!
Pozatym głośnik używany to nie znaczy gorszy, a może nawet w pewnych wypadkach lepszy, bo głośnik musi być dobrze "dogrzany" :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów rockford
gdzie kupić
Piesek Car Audio i CB 1 11 Sty 2006, 16:32
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.