Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

UZASADNIENIA GŁOSÓW - NAGRODA
Autor Wiadomość
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:35   UZASADNIENIA GŁOSÓW - NAGRODA

Oto druga część rozdania nagród:

Tym razem wyróżnienie trafi w ręce jednego z głosujących, a otrzyma je za najciekawsze uzasadnienie swoich typów
Komisja w składzie:trzeci, sowa


Po długiej naradzie postanowiła, co następuje:

Wybór nie był prosty, jednak z puli nadesłanych głosów wybraliśmy co i teraz ogłaszamy, że autorem najciekawszego uzasadnienia jest:

DziDzia

/ Zastrzegając, że wyróżnienie oczywiście nie zostało przyznane za same typy, tylko za formę w jaki zostały opisane/

DziDzia za swoją pracę otrzyma wyjątkową nagrodę niespodziankę, którą pewnie się pochwali.


Oto treść przesłanego listu:

UWAGA!!!! DZIADZIA OSTRZEGA!!!!

Zamieszczone poniżej quasi teksty są tak żałosne i beznadziejne, że nie warto ich czytać, a nawet mogą uszkodzić psychikę czytelnika, dlatego autor podkreślił to, co w nich najważniejsze, aby nie trzeba było ich czytać, oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki związane z przeczytaniem tego badziejstwa .

1. Pomocna Dłoń FKP & 3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP.

Młode małżeństwo już od dawna planowało wycieczkę na safari. Słońce żwawo wstawało nad suchą sawanną, a młoda para wychodziła z hotelu do czekającego na nich Jeepa. Zaraz pojadą na niezapomnianą wycieczkę…
Dwie młode, nie znające jeszcze dobrze uroków życia w dziczy antylopy bawiły się beztrosko wśród traw. Zabawom nie było końca, a one coraz bardziej oddalały się od stada. Nie spodziewały się czyhającego obok niebezpieczeństwa…
Młoda lwica znając umiejętności polowania młodego lwa poprosiła go o pomoc. On lubił polować, umiał polować i chętnie pomagał. Zawsze i wszystkim, szczególnie jej. Skradając się wśród wysokich traw natknęli się na dwie młode antylopy – to będzie łatwiejsze, niż myślałem – pomyślał młody lew. Mimo swojego wieku miał na koncie już wiele udanych łowów, nie tylko w pojedynkę, ale i ze swoja przyjaciółką. Bardzo lubił jej towarzystwo. Chwila skupienia w oczekiwaniu na najlepszy moment do ataku – biegnij od prawej wykrzyczał i sam ruszył wzniecając w suche powietrze tumany kurzu. Młode antylopy były zaskoczone nagłym atakiem i natychmiast zerwały się do ucieczki. Jedna nie zdążyła uciec natykając się na młoda lwicę. Druga dobiegając do stada z zapłakanym oczyma krzyczała: lwy, lwy nas zaatakowały…
Antylopy spodziewają się, że lwy wrócą.
Młoda lwica wie, że zawsze może liczyć na pomoc swojego przyjaciela.
On ma na koncie kolejne, udane polowanie. Wiele już ich było..
W rolę młodego lwa wcielił się Krzysztof vel DIODA, który ma na forum najwięcej polowań (SPAM) i zawsze pomaga J
Co prawda w statystykach Krzyś spadł na drugą pozycję, ale co tam… Dla mnie zawsze będzie dilerem :D


2. Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP.

Ciemna noc.. Zimowa noc.. Za drzwiami prószy śnieg, a ja się grzeje w moim małym domku.. Tak.. Jest mały, ale mój.. Nikt mnie stąd nie wygna.. Jest późno, próbuję zasnąć, ale nie mogę.. Źle się czuję.. Zaczynam liczyć owieczki.. Jedna, druga, piąta, setna.. Usypiam.. To będzie wspaniała noc.. Tak mi się przynajmniej wydaje..

Budzę się w środku nocy wybudzona z koszmaru – tak to był koszmar.. Moja dupcia jest cała.. Uff.. I znowu zasypiam.. Na dworze dalej pada śnieg.. Jak dobrze, że mam własny domek.. Zzzzzzz.. Trzask, prask, łubudubudu, zgrzyt.. Ojej – ktoś tu wchodzi – myślę nieprzytomna i zapsana.. Drzwi się otwierają – to ona :) uff, jak dobrze.. Za drzwiami widzę piękne słonko.. Czyżby wiosna ? Niestety.. Sterty śniegu dalej leżą pod drzwiami.. Heh, jak dobrze, że nie muszę stąpać po tej zimnicy.. Nie muszę ?? Ale, ale.. Co ona robi ?? Już dawno tak drzwi nie otwierała – chce, żeby mi łapki zmarzły.. Nieeee.. No nieeeee.. Ja nie chcę.. Chociaż.. Może weźmie mnie do doktora ?? Może tak, może nie.. hMmm.. Mam nadzieje, że mnie weźmie, bo baaardzo boli.. Weszła, zrobiła ze mną co potrzeba i moje serducho wspięło się w jałowy rytm.. Jest mi coraz cieplej, a ona to widzi.. Ruszamy.. Aj, jak zimno.. Zamyka drzwi, i jedziemy.. Tylko gdzie??.. Droga znajoma, już tu byłam.. Tak, tak J Doktorek.. Jak się cieszę.. Pogmerał, popatrzył, pomacał, tu to, tam tamto – Uff, jaka ulga.. Już mi lepiej.. Nie boli.. Aż chce się żyć J .. Możemy wracać do domku.. Mam nadzieję, że wrócimy, bo strasznie mi zimno w nóżki.. Ale do domku nie w tą stronę.. Z pancią na drugi koniec świata, więc nie marudzę.. Żwawo się odpycham, i czuję jak ona się cieszy.. Lubi to.. Ja też.. Jesteśmy dla siebie stworzone.. Bardzo sympatyczna z niej pancia.. Pogada, pogłaszcze, przytuli.. Czego chcieć więcej.. Moja najsympatyczniejsza MONIA..


4. Najlepsze Ciacho FKP.

Dawno, dawno temu, gdzieś daleko, za siedmioma lasami, za siedmioma górami, trzema pustyniami… Zaraz, zaraz, to nie ta bajka… Gdzieś daleko i blisko zarazem było ładnie i brzydko jednocześnie… Kurka, co za bajka ?? Bajki to piszą Ci, co widzą zapachy i czują kolory, (czy jakoś tak), a nie stare, skamieniałe dinozaury… Nie ważne gdzie i nie ważne kiedy, ważne, że było… I chyba dalej jest… Ciasteczkowy potwór, skąd inną znany chyba każdemu (trzeba było być naprawdę nieźle naćpanym, żeby wymyślić Ulicę Sezamkową z niebieskim czymś uzależnionym od ciasteczek i nieźle młodym, żeby to oglądać), jak zawsze wcinał swoje ciasteczka… DżingisChamem nie był, bo czasem sypnął komuś jakiegoś okruszka… Ale to chyba o Ciasteczkach miało być. Ciasteczka, właśnie… Jest damska odmiana tego słowa ?? Bo tutaj wolałbym wymienić pewną panią… Pewną panią, co to ma Fiestę i wie jak ją używać, jest fajna, sympatyczna i takie tam… No bo która z pań ma na swoim koncie tyle sukcesów co zawsze uśmiechnięta Wiola ?? Taką babę to chyba każdy facet by chciał mieć dla siebie.. BROOK, powodzenia !!!!


5. Fiesta Roku

Peruwiańska Loreto. Ciemne burzowe chmury powoli ustępują gorącemu słońcu, które okrywa swoimi promieniami coraz większe połacie amazońskiego lasu. Mieszkańcy wioski powoli wychodzą ze swoich szałasów, gdzie kryli się prze deszczem zenitalnym. Wszyscy zastanawiają się, co właściwie stało się ubiegłej nocy…

10 godzin wcześniej.
Czarna noc rozlewa się po całej okolicy. Ona stoi spokojnie na skraju wioski schowana w gęstym lesie obserwując swoje spokojnie śpiące ofiary. W jego czarnych, połyskujących oczach idzie wyczuć wielkie skupienie. Ona wie, co się zaraz stanie… Jeszcze chwilkę i zapali się zielone światło… Długo na to czekała… Jeszcze chwilka… Adrenalina zaczyna buzować we krwi… Ona wie, że o to tu chodzi… To ją napędza… W końcu !! Zielone !! Rusza z pełnym impetem, pewnie się kontrolując i jak zawsze – bezszelestnie. Po kilku sekundach dopada pierwszą ofiarę, po chwili druga. Zabite bezszelestnie i we śnie kozy nie miały szans na jakąkolwiek reakcję. Więcej jej nie potrzeba – dwie to i tak dość. Pozostałe zwierzęta w stadnie nadal śpią, nieświadome tego, co zaszło przed chwilką… Ona teraz będzie się delektować wysysaną z ofiar krwią… Nic więcej jej nie potrzeba… Jest szczęśliwa i spełniona…

La chupacabroWANNA może znów skryć się w dżungli… Do następnych zawodów…



Wszystkie nadesłane uzasadnienia:

1. Pomocna Dłoń FKP

:ra: Trzeci - Zawsze służy pomocą , informacją, dobrą radą
:ra: Nie mam tu ewidentnego kandydata i wybór jest strrrrasznie trudny. Wiele osób z pod loga FKP pomagało mi w ten czy inny sposób w ciągu zeszłego roku. Jednak ograniczę sie do wyboru z pośród osób które pomagały w stworzeniu czarnej curvy. Później wskazania jej drogi w stronę sportu po czym doprowadzenie w pośredni czy bezpośredni sposób do postawienia na torze. I nawet tu musiał bym wymienić kilka osób. Wszystkim wielkie dzięki. Lecz osoba która najbardziej pomogła mi, osoba która odbierała telefony o każdej godzinie dnia i nocy, osoba która ZAWSZE cierpliwie i nadwymiar opisowo tłumaczyła jak co i gdzie, osoba która .... ehhhh - Żółw !
:ra: Mafios - Ma wiedzę i chęci .. i "Polmozbyt" i nigdy nie zawaha się ich użyć..."Polmozbyt" - mnóstwo "gadżetów" Xr-kowych to ulga dla posiadaczy szarych cywili MK3 czyli takich jak moja :P
:ra: Żółwik Tuptuś - ostatnio mogłam liczyć na jego pomoc :)
:ra: diodalodz - nigdy chłopa nie widziałem, ale musi mieć łeb jak całodobowe Tesco
:ra: J@rek - wielu pomocnych ludzi jest na naszym Forum, ale to On uratował pewien ślub, pożyczając nam na kilka dni swoją czerwoną MK4, miałem być kierowcą i świadkiem (Lenka świadkową) na ślubie naszych przyjaciół (trasa z Piaseczna do Grudziądza i spowrotem), a nasza F16 była w tym momencie unieruchomiona (wstyd wieźć Młodą Parę z otworem po szybie zaklejonym folią)... Jednym słowem - był dla mnie Najpomocniejszą Dłonią roku 2009... :D
:ra: Dioda , nieśmiertelny w tłumaczeniu najprostszych rzeczy :)
:ra: Zefir - Zawsze pomoże, o każdej porze dnia i nocy. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji aby odmówił odpowiedzi czy pomocy.
:ra: Noooo, więc na początek dzień dobry. Oczywiście muszę powiedzieć że wybór był strasznie trudny, że długo nad nim myślałem i najchętniej ze skromności głosowałbym na siebie samego :D , ale do rzeczy. W tej kategorii nominację dostaje lider Frakcji Wielkopolskiej - Pucio, za wtajemniczenie w klimaty podczas pierwszego spotu kiedy byłem jeszcze "zielony", za trzymanie nas w ryzach choć mówi że nie chce to my go do tego zmusimy oraz za pożyczenie, akurat nie dychy na piwo, ale papierosów bo przed spotem dopadła mnie skleroza i nie wziąłem swojej paczki, a nie od dziś wiadomo, że głód nikotynowy straszna rzecz.
:ra: bidżej, jego porady, wskazówki i instrukcje nieraz już mi pomogły i znacznie usprawniły naprawę usterek w moim Fiestolocie, dzięki niemu także dowiedziałem się jak prosto, tanio i szybko odczytać kody błędów z kompa w mk3. Także zdecydowanie w tej kategorii głos na bidżeja.
:ra:Ja: "cześć jest sprawa..."
ON: "co tam, co jest grane?"
Ja: "Auto mi padło a za trzy godziny muszę być na weselu....:/"
On: "spoko to co kiedy jedziemy??"
Ja: "yyy.....no wiesz - może pożyczysz auto? rano je odstawie......"
On: cisza....."dobra dawaj po kluczyki i papiery i nie ma sprawy"
Ja: "Dzięki ARTUR......"
:ra: diodalodz - nie trzeba uzasadniać, jego postawa mówi sama za siebie :)
:ra: Nikt inny nie przychodzi do głowy jak Żółw - bo właśnie ten człowiek to “encyklopedia”, “ma wiedzę i chęci .. i nigdy nie zawahał się ich użyć...” i właśnie “reanimował fiestkę” na moich oczach sobie tylko znanymi sposobami, nie narzekając ani sekundy, że właśnie w tej chwili mógłby gnać swoją skorupą po torze J Zresztą potem sobie nadrobił... Zresztą to nawet było więcej niż raz... J No może tylko dychy mi jeszcze nie pożyczył, ale co tam...
:ra: Żółwik Tuptuś - Sorry, ale musiałem.. żeby nie było, że bezpodstawnie to pomógł mi w różnego rodzaju wymysłach, które przyszły mi do głowy, a realizacja wcale nie była oczywista. No, ale żeby zadowolić tych co do grzebania w aucie mają dwie lewe ręce i jedynie co nimi najczęściej robią do grzebią w nosie lub dupie lub na przemian, nie wnikam... to do Żółwia można podbić z każdym problemem, zawsze coś doradzi, poradzi, zaradzi, a jak nie to na pewno da namiary do najlepszego psychoanalityka lub zaproponuje tradycyjny wpied*l! Gdy to Ciebie nie będzie satysfakcjonowało to zawsze możesz naskoczyć mu na pukiel... nie będzie zawiedziony.
:ra: Dioda -- bo jest najlepszy
:ra: "Trzeci" tego człowieka jakbym mógł to bym go umieścił we wszystkich kategoriach, ale jako inni tez maja szanse to oni je dostana! A Arturowi wielkie Bóg zapłać, bo to jest człowiek który potrafi zrobić wszystko i nie jednemu pomoże!


2. Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP

:ra: Sowa Nawet jak opierniczy to sympatycznie i z humorem.
:ra: PUCIO - bez zastanowienia. Facet z zawsze uśmiechnięta gębą. Facet który pomoże ci sie uśmiechnąć choć sam nie raz powodów do tego nie ma.
:ra: Parzych - za to "pstryk"anie :) no i ma poczucie humoru.
:ra: arecki - ujął mnie moim ulubionym piwem ;P
:ra: Dzidzia, bo się w nim zakochałam. Chciałabym mieć takiego, młodszego brata, na pewno bym się z nim dogadała. Dzidzia ma super poczucie humoru, a co najważniejsze TAKTU.
:ra: sowa - bo tak.
:ra: arecki - bo jest przesympatycznym kolesiem i zawsze jak muszę gdzieś przelać kasę za coś, to zwracam się do Niego (w sumie w banku pracuje, hehe) i nigdy nie odmówił, przelew zrobił, a o kasę się nie upominał, tylko cierpliwie czekał na odbiór do spota... I jak tu nie uważać takiego gościa za Najsympatyczniejszego Klubowicza?
:ra: Parzych, nigdy na temat, zawsze o piwie ;) Jego ulubione piwo - OTWARTE :) )
:ra: Tutaj to nic mi się nie zgadza, bo nie wspiera mnie ani uśmiechem, ani dobrym słowem :(, ale jego tajemniczy "pstryk" sprawia że nogi same ciągną do lodówki po piwo i zawsze można liczyć, że odpstryknie, wydaje się znakomitym partnerem na meeting alkoholowy w Debrznie. Mowa oczywiście o Parzych'u
:ra: elmek13, to człowiek z poczuciem humoru, można z nim pożartować i pogadać na luzie, narazie miałem przyjemność tylko online. Naprawdę sympatyczny człowiek, ta kategoria zdecydowanie dla elmelka.
:ra: ....no i spoglądam na kilku uczestników, którzy dojechali już na jesienny urokliwy zlocik...mało kogo znam w sumie....i właśnie w tym momencie podchodzi do mnie Miły klubowicz z uśmiechniętą buzią
On: "siema w końcu jesteście"
Ja: No jesteśmy:D Cześć MIŁY....."
:ra: To może Luzak - nasz wielkopolski, nie poznany jeszcze przez wszystkich (On sam jeszcze nie wie jaka to dla niego strata ;-) ) , ale zawsze wesoły, uśmiechnięty, pomocny i wesoło nastawiony do świata... i więcej nie napiszę, bo mąż może przeczytać J
:ra: Piter Przegrał z Puciem w kategorii "najlepsze ciacho" to go tutaj wcisnąłem... znowu kupił sobie fiestę i na dodatek dosyć prędką i non stop zaciesza i rozsiewa sympatię... nawet wtedy gdy gotówka wypływa z jego portfela, bo curvie znowu coś się wysrało. yyyy... miało być dlaczego najsympatyczniejszy... no, bo tak i ch**. Przepióreczka jest najsympatyczniejsza i już, czy to się komuś podoba czy nie, a jak nie to proszę się zgłosić do osobnika od "pomocnej dłoni" lub komisji ds. zabaw i gier liczbowych.
:ra: Blade - nie zawsze do rzeczy
:ra: Huhu noo kto to może być, no oczywiście ze nasza kochana "SOWA". Bo Sówka to debeściara i jeździ XR2i, prawie ze ma ja**, a nii ma chu** aby nie pomogła i nie wsparła kogoś z uśmiechem na twarzy!


3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP.


:ra: DziDzia- Oczywiście nr 1 w pisaniu postów wszędzie i o wszystkim byle nie na temat
:ra: Boszszszszsz DziDzia - Gościu mający swój post w każdym temacie. Osoba która ma 3000 postów pisząc wszędzie o niczym.
:ra: Żółwik Tuptuś - Pisze. Wszędzie, o wszystkim i do wszystkich. Na szczęście coś z tego wynika :D
:ra: Parzych - dobrze, że nie widzi jak piszę, bo pewnie gdyby mógł to wtrąciłby parę słów hahaha
:ra: Parzych - za pstrykanie
:ra: DziDzia - to On pisze bardzo dużo i wszędzie, nie zawsze z sensem i bardzo często nie na temat... Taki spamer nad spamerami ;D
:ra: Dzidzia, SPAMER ROKU
:ra: bidżej - Kiedy nie odpalę forum w pracy czy w domu zawsze są jakieś jego posty.
:ra: Czy on spamuje czy przemawia do nas metaforą ciężko mi czasami zgadnąć, ale jego ostatnie opowiadania wróżą karierę wieszcza polskiego, któremu Mickiewicz może "skoczyć na puklerz". Zresztą jego projekt wanny ma bliżej do telenoweli, której jeszcze całej nie dałem rady przeczytać. W krótkim podsumowaniu - Żółwik Tuptuś
:ra: elemelek ten od butelek
:ra: Parzych, często wypowiada się w kategoriach giełdy, nie przepuści żeby nie skomentować, ShoutBox także jest miejscem gdzie lubi pisać, w tej kategorii już nie tak zdecydowany głos, ale głos - na Parzycha.
:ra: Ja:......"Mam problem:/ Muszę założyć pompę wtryskową i ustawić rozrząd ale nie wiem jak to mam zrobić - potrzebuję info oraz jakiś fotek!!! Proszę o konkretne odpowiedzi!!
On: ....."Wiesz co najpierw zrób fotki i wrzuć na forum, ja w sumie mam benzynę i w sumie nie wiem jak się wymienia pompę i jak ustawić rozrząd.....ale jakbyś chciał coś napisać w moim temacie to tu masz linka - [...]
Ja: grunt to odpowiedzi na temat - dzięki DZIADZIA......:p"
:ra: Parzych - pisze i pstryka :)
:ra: Parzych - może dlatego, że za każdym razem gdy zaglądam na forum to Parzych swoje “pstryk” i pstryk” i “no to pstryk” - bez względu na porę dnia czy nocy...
:ra: Dzidzia -Oooo!!! Nasz bobasek, który mimo że już trochę latek ma na karku to dalej po forum buszuje na czterech łapach. Wtyka swój nos wszędzie gdzie popadnie czy go chcą czy nie, naskrobie coś i sobie pójdzie... może to przez to, że chce zapomnieć chociaż na chwilę, że jego młodszą fiestę zaczyna intensywnie wpieprzać kornik. Pół biedy, że poza forum nie raczkuje, bo to już dopiero byłaby siara w stolicy.
:ra: No co tutaj duzo pisac-"Zółwik Tuptus".... Moze juz nie odznacza sie liczba napisanych wiadomości, ale daje znac od razu biszkoptom kto tutaj rządzi :D i kto jest królem wszelakiego spamu! :D


4. Najlepsze Ciacho FKP


:ra: Mogę nie wskazywać? A jeśli jednak muszę to głosuję na siebie samego- jestem piękny i mam wspaniałe mięśnie i przy tym jaki skromny.
:ra: Jacuś11 - Młody, wysoki, wysportowany. Pełen życia przystojniak. Idol nie tylko nastolatek, ale i nastolatków
:ra: Sowa - bo liczy się nie tylko piękno na zewnątrz ale i wewnątrz ... Znaczy się urodziwa i ułożona :)
:ra: Laskosz - po zlocie w Ułęży nie Ciacho, a Kiełbaska :P
:ra: bezkonkurencyjnie dwa typy: Żółw, bo ma seksowny tyłeczek i Loy, bo piękne oczy... ogólnie panowie są boscy
:ra: sowa - bo tylko ją widziałem (ino na fotkach ze zlotów), a chłopa przecież nie wybiorę.
:ra: Brook - w/g mnie spełnia wszystkie wymagania w tej kategorii, jest miła, sympatyczna i urocza, posiada niesamowity wdzięk i bardzo sexowny głos, a dodatkowo jest świetnym kierowcą rajdowym i zdobywa kolejne nagrody i puchary w oficjalnych konkurencjach na różnych torach... Nic dodać, nic ująć... No może oprócz tego, że wśród dziewczyn w FKP jest Najsmakowitszym Ciachem :D
:ra: Żółwik , Belmondo barów mlecznych i stołówek przyzakładowych, ulubiony klient słynnego monopolu w Zgierzu ;)
:ra: LOY - To jego spojrzenie, drżą mi kolana jak z nim rozmawiam
:ra: Ciach to Ci dostatek, ale biszkoptów też mamy w nadmiarze :) , ale ich olewamy. Wracamy do ciacha, a jak do ciacha to musi być to płeć piękna żeby nikt o nic mnie nie posądził :) Za ten uroczy gips na nodze na spocie Frakcji Wielkopolskiej i kibicowanie na bowlingu punkt dla chianti_girl
:ra: Dziadzia hahaha
:ra: Sowa, hmm...Nie miałem jeszcze przyjemności widzieć się z klubowiczami FKP, więc tu wybór bardzo trudny...ale głos na Sowę, a teraz uzasadnienie: Kiedyś Sowa pisała do mnie na PW przy okazji usunięcia posta coś o Bravo, no więc...może ma coś wspólnego z bravo...a jeśli tak...to głos na nią! Uzasadnienia proszę nie brać zbyt poważnie, bo jeszcze Sowa się obrazi...W tej kategorii wybór to taki "strzał' hehe...
:ra: ....no w końcu jadą:) Ciekawe czy jest w porządku??...ale co to?? Czemu ten Mercedes taki przechylony na prawo??....Może sprężyna pękła, albo powietrza mało w kole......eeee tam idę się przywitać.....
Ja: "oooo.....yyyy...cześć...to ja...hehe"
On: "no siemanko....to ja - PUCIO.....:p"
:ra: Gwid - aż cenka opada ... prawda ;)
:ra: I tu jedyna osoba jaka przychodzi mi do głowy to Piter - chyba zwłaszcza dlatego, że sam za takiego się ma...;-))) I jak nie mysleć o nim jak o “z natury czarującym, uroczym, powalającym wdziękiem, bożyszczu nastolatek, kółek różańcowych ? - no .... tu mam ciutkę wątpliwości, a co do “komisji śledczych” - z pewnością już niedługo zobaczymy go w tv
:ra: Pucio -Ciacho...? eeee to kawał solidnego piernika tyle, że nie z Torunia :P do tego cukier wysypuje mu się z kieszeni, a gromada młodych dziewcząt leci za nim zbierając każde ziarenko, bo jak to by było jakby ciacho nie było słodkie, licząc przy okazji na skosztowanie odrobimy jego miodku... z ucha... :/ Ta niesamowita twarzyczka zniewalająca niczym pączek z lukrem, doprowadza płeć przeciwną do szaleństwa jak Patric Swayze w Dirty Dancing dwie babcie przed telewizorem.
:ra: Hmmm "Daras84", tyle aut przerabia na żyletki-ze ma sie czym golić i normalnie twarz ma jak pupcia niemowlęcia :D A poza tym jakbym był gejem to bym sie brał za niego i nie ma to tamto ;> :D


5. Fiesta Roku


:ra: Curva (Piter) Najbardziej mi się podoba.
:ra: Kurna, nie wiem. Wybieram Rkalitka i jego niebieski pasztet. Człowiek który postawił kolejne mk1 na torze w Poznaniu.
:ra: Pucio - jego biały fiestolot zrobił na mnie jak dotąd największe wrażenie.
:ra: mikolaj r - Futro to Futro :D
:ra: Howser - jak bym mogła, to chciałabym mieć takie autko. zrobiła na mnie wrażenie na ślubie, tak pięknie się prezentowała, no i w trasie do Ułęż ani razu nie zawiodła.
:ra: Żółwik Tuptuś - niestety należy mu się. że ta czarna rzeźba z jeżem na dachu jeszcze jeździ (i w dodatku pryntko) to jest cud niespotykany.
:ra: F16 - bo tak... ;P
:ra: Marcin i jego paskudna Mk4 1,25 ;) nie wierze ze ktoś to auto oprócz mnie chce poprawiać :)
:ra: Curva - Najlepszy model(mk3) w najlepszej wersji(xr2i) z najlepszym silnikiem(1,6cvh) i najlepszym kolorze(czarnym) i oczywiście z sympatycznym kierowcą(Piter)!
:ra: tu już są schody jak stąd do tąd albo i dalej, bo ten właściciel miał już pięć fiest i nie oczarowała mnie żadna z nich, tylko wprawia mnie w osłupienie jego zapał w ten model samochodu, czasami zastanawiam się co siedzi w jego głowie, ale nigdy nic twórczego nie wymyślę, ale popieram zdanie jego kolegów z pracy "poj***ło Cię z tymi fiestami" :) , ale życzę mu jak najszerszej drogi i chylę czoła za taki wybór i upór maniaka :) - Dawidoff4
:ra: Faza, Fiesta i silnik 3.2, mmm...aż slinka cieknie na sam widok, to musi być fura! Głos zdecydowanie na Fazę!
:ra: ....No super, pięknie......500km zrobione w 20 godzin jutro ściganie, jest 24 a ja zamroczony dwoma drinami nie mogę zasnąć na tej cholernie twardej podłodze.......Starczy - idę się przewietrzyć - ale ciemno.....a kto to tam stoi??
Ja: "Hej. Co tam??
Ona: cisza
Ja: "Późno już, też nie możesz zasnąć??"
Ona: dalej cisza...
Ja: "No widzę, że jesteś nie rozmowna, a ja się stresuje przed jutrzejszym ściganiem....a Ty?? Jak masz na imię w ogóle?? Ja jestem Roman..."
Ona: żadnej reakcji.....
Ja: frustracja przeradza się w złość....."No powiedz coś Ty, Ty, Ty WANNOOO!!!!.....:P"
:ra: [MK1] by Qzyn - na zachętę. rzeźbi jak może i oby dalej z sił nie opadał :)
:ra: Tu absolutnie nie miałam żadnego problemu - NIEBIESKI PASZTET J A uzasadnienie? Bo to jak się zmienia od jesiennego zlotu, jak udowadnia innym, że naprawdę można, i za to jak zaskakuje. Kibicuję jej po prostu. I nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak wyglądają na niej naklejki RACE & RALLY TEAMU
:ra: Monia [puenta] Urzekła mnie ta historia... to jak niezapowiedziane spotkanie po latach... jak wolne obroty V8-mki... Ona powraca do nas jak syn marnotrawny, tyle że z podwójną siłą, podarowaną przez prawą rękę niedoścignionego wujka Loya. To jak obalenie teorii Platona w rybaczkach po kostki, z uchachaną buzią jak szczerbaty na widok suchara i jak Żółw, któremu ktoś w końcu naskoczył na pukiel... :/ Aż ciśnie się na usta "Ona ma siłę...", bo siła jest w niej i paruje uszami jak wsiada do swojej Tuśki i rusza kangurkiem zamiast z piskiem łysych opon :]
:ra: Największe wrażenie-to tylko może byc "pP" bo kto normalny zamieniłby nowe auto na stare. Nie ważne jakie to auto będzie, ale na pewno będzie budowane z sercem!
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

Ostatnio zmieniony przez sowa 14 Mar 2010, 23:01, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:45   

Gratulacje dla DziaDzi, chyba był bezkonkurencyjny (dowiemy się tego po upublicznieniu pozostałych uzasadnień)... :yes:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:48   

:ups:
NIE CZYTAJCIE TEGO :!:
Podziękował :)



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
J@rek 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Imię: Jarosław
Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 743
Skąd: WawaTeam/Wawer
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:48   

DziDzia napisał/a:
NIE CZYTAJCIE TEGO :!:

dobra nie czytam :-P
_________________


 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:52   

DziDzia napisał/a:
NIE CZYTAJCIE TEGO :!:
Za późno, te uzasadnienia zryły mi psychikę nieodwracalnie... :nawalony:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
J@rek 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Imię: Jarosław
Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 743
Skąd: WawaTeam/Wawer
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:56   

ale o so choci :nawalony: <zakrecony>
_________________


 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Mar 2010, 20:59   

DziDzia, ale Ty masz zryty beret :hahaha:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 14 Mar 2010, 21:00   

za dużo tego, nie chce mi się czytać gy
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
Marcin 

Model: Inne auto
Wersja: Titanium X
Silnik: 2.0 16V
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 3094
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 14 Mar 2010, 22:12   

wiedziałem, że bez łapówki w tym roku nie da rady :rotfl:
_________________
Jest: Focus MK2FL, Mazda 2 DY, Puma MK1
Było: Clio 2, Mazda 323F BJ, Fiesta MK4
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 22:32   

musiałbyś przebić kwotę którą w zeszłym roku płaciłeś <8>
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
elmek13 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.5 V6 170KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 44
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1995
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: 14 Mar 2010, 22:39   

a może tak większa czcionka... czy dorzucacie lupy do zestawu? :V:
_________________
Burbo Team
Profil Facebook
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 22:52   

Większy monitor sobie kup <8>


Trzymaj CTRL i daj scrollem myszki do przodu, to ci się powiększy okno na czas czytania.
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 14 Mar 2010, 22:55   

halo, ja tu widzę jakieś wały :fox: jest na mnie uzasadnienie w Spamerach (elemelek? gy ), a nominacji nie dostałem? ;-))
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:04   

oj od razu wały <8> wałeczek mały, w sensie coś się musiało omsknąć przy przeklejaniu list.

Błagam o wybaczenie i zwracam honor spamera gy Reszta sprawdzona jest już wsio ok!!!

ps. nie Elmek -ten nie dał rady zagłosować <8>
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:07   

ok, czająca :) a w kat. 2 dostałem 2 głosy, uzasadnień brak - tzn. że głosy były bez takowych?
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:10   

tak, cześć głosów była bez opisów (nie są obowiązkowe). Niektórzy opisywali tylko wybrane kategorie.
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:25   

bidżej napisał/a:
halo, ja tu widzę jakieś wały
Ja też... Ilość głosów mi się troszkę nie zgadza... Np. w spamerach: DziaDzia dostał 6 głosów a nie 5, zaś ja dostałem 5 a nie 8... :sad: To DziaDzia jest królem spamerów i to On powinien dostać Puchar Przodownika Spamerów FKP w Fiestaszkach 2009 :yes:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:44   

Parzych napisał/a:
bidżej napisał/a:
halo, ja tu widzę jakieś wały
Ja też... Ilość głosów mi się troszkę nie zgadza... Np. w spamerach: DziaDzia dostał 6 głosów a nie 5, zaś ja dostałem 5 a nie 8... :sad: To DziaDzia jest królem spamerów i to On powinien dostać Puchar Przodownika Spamerów FKP w Fiestaszkach 2009 :yes:


No muszę Cię rozczarować Jacku, a może i nie, ale to Ty bezdyskusyjnie jesteś Królem Spamerów na rok 2009 ;-))
Jakieś drobne błędy przy kopiuj - wklej mogą się zdarzyć, ale Twoje 1 miejsce w tej kategorii jest bezdyskusyjne.
I akurat tu mamy przypadek, że nie było uzasadnień we wszystkich zgłoszeniach, stąd ich tylko 5 w spisie :)
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:47   

Liczba uzasadnień nie oznacza liczby głosów, więc laureatami zostały te osoby, które zostały wskazane przez większość. Pisałam już o tym wyżej.

Całość zamieszania wynika z pominięcia jednego maila przy zliczaniu, ale już wszystkie, na które miało to wpływ, nieoficjalne miejsca za podium są skorygowane.
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 14 Mar 2010, 23:50   

sowa napisał/a:
:ra: Parzych, często wypowiada się w kategoriach giełdy, nie przepuści żeby nie skomentować, ShoutBox także jest miejscem gdzie lubi pisać, w tej kategorii już nie tak zdecydowany głos, ale głos - na Parzycha.
sowa napisał/a:
:ra: Parzych - może dlatego, że za każdym razem gdy zaglądam na forum to Parzych swoje “pstryk” i pstryk” i “no to pstryk” - bez względu na porę dnia czy nocy...
A te dwa podwójne głosy nie mają wpływu na wynik ostateczny?
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
Ostatnio zmieniony przez Parzych 14 Mar 2010, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.