Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Plan na coś a'la subwoofer ...
Autor Wiadomość
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2005, 15:40   Plan na coś a'la subwoofer ...

Witam !
Wpadłem na taki mały :idea: pomysł :idea: , a mianowicie osądżcie , czy ładując dość dobry (mocny) głośnik niskotonowy do starej kolumny , montując bass reflex i ją wytłumiając da radę otrzymać cosik a'la subwoofer ?
Myślę że to pytanie warte jest przemyślenia , bo na pewno w wielu domach są stare kulomny !
Nie jest to pytanie natury audiofilskiej , tylko czysto praktyczne , tzw. wariant oszczędnościowy do taniego Car Audio !
Pozdrawiam !!! :lol:
 
 
digital
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2005, 17:27   

wiesz co... jak kupisz/masz ten glosnik.. to nie lepiej wydac z 20zł na najprostrza obudowe? bo wyjdzie ci 20-30zł za deski+obicie

chyba ze naprawde ci zalezy na tamtej obudowie, to policz ile ma litrow, i policz ile ten glosnik potrzebuje litrow... wtedy musisz wytlumic/zmiejszyc obudowe tak zeby uzyskac pozadane parametry

chyba ze nie masz parametrow glosnika, to gorzej... napisz wtedy co to za obudowa i co za glosnik to cos sie wymysli
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lut 2005, 17:50   

Dzięki za opinie!
Jak tylko będę miał do niego dostęp to się z Tobą skontaktuję!
(Są u braszki - w rodzinnym gniazdku) !
Szkoda byłoby się ich pozbywać , mam do nich sentyment .pierwsze kolumny z prawdziwego zdarzenia na 18-kę ! (rany , to już 15-cie lat :placze: )
Dla mnie liczy się że ma to jakiś tam sens!Audiofilem nie jestem więc napewno mi styknie .A z BOOMBASTCA na pół osiedla już wyrosłem (Nie chcę nikogo obrazić)
Pozdrawiam
 
 
sify
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lut 2005, 22:46   

digital napisał/a:
to nie lepiej wydac z 20zł na najprostrza obudowe? bo wyjdzie ci 20-30zł za deski+obicie


jak mi za taką cene załatwisz materiał to biore w hurcie :D

i jeszcze trzeba doliczyć wygłuszenie, kable, wylot, hehe same wkręty do drewna kosztują około 5 zł

za 20 zł chciałbym
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lut 2005, 23:20   

sify napisał/a:
digital napisał/a:
to nie lepiej wydac z 20zł na najprostrza obudowe? bo wyjdzie ci 20-30zł za deski+obicie


jak mi za taką cene załatwisz materiał to biore w hurcie :D

i jeszcze trzeba doliczyć wygłuszenie, kable, wylot, hehe same wkręty do drewna kosztują około 5 zł

za 20 zł chciałbym


kabla potrzeba zaledwie jakies max metr,a to juz okolo 12 zł ,zaciski NAJTANSZE ze 15 zł
 
 
digital
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 16:29   

łe? jak by chcial, to by ta skrzynie za darmo zrobil prawie... przyniesc ze smietnika jakas stara szafke, rozebrac, pociac deski i juz sa...

a tak poza tym.. to u mnie w miejscie jakos wiorowka 18mm kosztuje 22,95... ja za skrzynie 42x32x32 placilem wczoraj 15zł za wszystkie deski... on bedzie potrzebowal mniejsza skrzynie na pewno... a "zaciski" jak to nazwales to za 15zł chyba jakies super hiper krysztalowe... 4zł kosztuje terminal z pozlacanymi, wkrecanymi zaciskami...
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 16:49   

Jadę po półprodukty ! Będę je miał w poniedziałek ! Na razie dziękuję !
Pozdrawiam - miłego weekendu !
:mrgreen:
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 25 Lut 2005, 17:14   skrzynka na MAGNACIE

hej !

już pisałem o tym - do sprzedania "pewna" skrzynka ok 40 l z MAGNATEM
profesjonalnie wykonana przez firme z W-wy

..kolega może ją odstąpić za ok 300 zł - myśle że na prawde warto

...fotki umieszcze w "sprzedam " - zapraszam do obejżenia !

POZDRAWIAM ...... :P myśle że warto kupić taki element zestawu a nie pitolić sie na raty w coraz to inne rozwiązania ...jeśli oczywiście kasa pozwoli...
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Joseph
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lut 2005, 17:55   

piotr-RKRmann dzięki !
Jest jeno jeden problem . Czeka mnie zdaje się albo kapitalka , albo wymiana silnika , tak więc zmuszony jestem sie pitolić , bo każdy grosz na wagę złota !
A to rozwiązanie powinno mi styknąć !
Wiem że to nie miejsce na to (JOE - Soory :oops: ) ale jak ktosik ma silniczek 1,1 albo inny bez przeróbek pasujący - to please o cynka !
I moze ktoś mi potem pomoże liczyć jaki głośnik itd...itp...
pozdrawiam ! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Plan Zlotu w Zielonej Górze
JoeMix Zielona Góra 2005 12 19 Maj 2005, 10:15
molu
Brak nowych postów Przyklejony: Plan obsługi samochodu Ford Fiesta - także Diesel
Laskosz Mechanika ogólna 0 4 Lut 2006, 01:17
Laskosz
Brak nowych postów Kierunkowskazy ala USA
kamilos46 Elektryka ogólna 5 16 Lis 2015, 18:38
Magda M.
Brak nowych postów [MK3] troche ala tuning
diablo189 Nasze auta 28 21 Sie 2010, 12:04
diablo189
Brak nowych postów Lakier ala zwykły plastik
Ługol Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 9 15 Maj 2006, 23:30
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.