Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: Freeman
25 Wrz 2013, 16:50
[MK3] PUENTA RESURRECTION czyli XR2i w rękach Moni
Autor Wiadomość
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 24 Lis 2009, 20:38   

Wydaje mi się, że - bidżej - nie do końca rozumiesz idei tzw weekendówki.. I do póki nie będziesz miał takiego auta, nie zrozumiesz..

Rkalitka napisał/a:
że nie znam osobiście czy też z bliskich kontaktów na forum ani Moni, Loya, Pumy czy Dzidzi
Śe napijemy na zlocie pifka, to mnie poznasz :rotfl:

Żółwik Tuptuś napisał/a:
PROJEKTY - to dział skupiający auta , których dobór jest rozpatrywany przez pryzmat ludzi . Bo FKP skupia ludzi a nie auta .
Już rozumiem, nikt mnie nie kocha :(

Straszny burdel, szkoda tematu na takie dyskusje..



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 24 Lis 2009, 20:56   

to ja napisze :)

puenta to dla mnie zwykła xr :) ładna owszem ale zwykła xr :) (no dobra nie zwykła bo ma kilka detali upiększających :P )

ale w tym temacie właśnie podoba mi się to jak MONIA opisuje co z fofką robi :) bo wg mnie auto jest dopracowane a tylko zaniedbane i MONIA naprawia co może :) i chodź raczej znamy sie tylko z widzenia (nie oddałaś pieska na grila :P ) to polubiłem Cię za tą XR! i za to jaka jesteś :yes:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:04   

Ale burdelu... :zalamka: ...narobiłam...
Przepraszam.

To znowu ja... <8> ale się porobiło..... :zalamka:

Dla tych którzy nie znają mojej Pańci, nie wiedzą w jakim stanie się pojawiłam (żebym mogła się turlać na dzien Dobry 1200) i w jakich okolicznościach.

Zakup Mnie nie był kaprysem nadzianej paniusi z workiem pieniędzy,albo bez tego worka która jest oblepiona sztabem mechaniorów bo bo bo...kochanie coś się zepsuło...z bestroskim uśmieszkiem na ustach wypowiadającą "o jeju, jak to zarżnęłam?"

Kupiła mnie zwykła kobita ze średnią krajową na koncie co miesiąc,która musi wynająć mieszkanie,garaż, utrzymać siebie,psa i już dwa samochody...taka proza życia między garami i garażem ze mną.

Która wielu z was "ryje banię" w środku dnia i nocy ..."słuchaj jak to odkręcić,jak sprawdzić że "to" to "to" napitala", bo połamała klucze, bo jest babą poprostu babą która dużo chce ale mniej może sama zrobić,bez Nie chińskich narzędzi i tego worka pieniędzy <8>

Więc do cholery każdy srutututu za kilkadziesią plnów ,pt.pospawanie układu wydechowego dzięku któremu mogę ciiiszeej mruczeć i nie truć spalinami wszystkich kórzy siedzą na fotelach...czy wymiana linki od maski która jutro wparuje przy pomocy drobnych polakierowanych pazurków mojej Pańci jest czymś z czego ta kobieta się zadżebiście cieszy...bo widać poprawę ..bo jest lepiej,bo nikt mnie nie katuje,bo się stara i ja to doceniam jako auto...czasem daję znaki coś mnie boli a Pańcia zaczyna to w mgnieniu oka rozpoznawać.

Taka pierdoła,każda złotówka,taki mały myk sprawia że jesteśmy żyjemy poprawiamy się ..że są efekty nawet te akustyczne

Pańcia robi wszystko,co można wcześniej zrobić żeby na oczekiwany przeze mnie SWAP dojechać...Pańcia będzie pomagać bo chce i dla niej nie jest sztuką podrzucenie mnie specom od SWAPów ,sztuką jest zrobić coś,dotknąć,przykręcić czegoś nowego się dowiedzieć o silnikach i mechanice...tak poprostu ...taka jest moja Pańcia

i nie obrażać mojej Pańci bo o oleju i innych pierdołach eksploatacyjnych nigdy nie zapomina..Żaba mi powiedziała...że prędzej zapomni o Przeglądzie Technicznym ...hahaha z tym ostatnio Żaba miała problem ozor

Jak dostanę nowe fotele,i Pańcia mi w końcu wymieni tarcze i klocki na takiej fajniejsze od serii też się pochwalę a co!

Jestem weekendówką i taką zostanę,bo po bułki wozi Pańcie Żaba (Micra) tak dla przypomnienia żeby nie było że jeżdże codziennie nie "zrobiona"

My XRki RSki żyjemy i przeżywamy grugą,trzecią,dziesiątą młodość dzięki takim zakręconym,chorym na nas ludziskom,wiem bo Pancia opowiadała mi o swojej RSce...
P.S.Psychiatra na to nie pomaga :fajka:


Lakosz pamiętam,pamiętam ... ale Zośki na grilla nie oddam :-)
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:17   

MONIA, Ty akurat burdelu nie robiłaś, masz tu całe grono żołnierzy do spraw zbuntowanych biszkoptów (że to ja jestem podobno ten biszkopt) :D

ogarniaj to auto, powodzenia - oby się nie sprawdziło to co wcześniej napisałem :fox:

i w sumie to ja przepraszam, mogłem sobie darować te przepychanki a jednak tego nie zrobiłem. a to z tego powodu że parę wypowiedzi trochę mnie zmierziło, a nie lubię dać się zmusić do "podkulenia ogona" tylko dlatego że ktoś ma nicka w kolorze laguna blue
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:30   

Ej, HALO!

w projektach są auta, które wybrał jeden z modów przez swoje własne widzimisię, a bidżej niepotrzebnie to podważył i jeszcze coś dopisuje...
Taka jest zasada i koniec.
Może tu trafić nawet fiesta mk3 z 1.6d (tak - były takie) z zapadniętymi nadkolami i wlewem, ale jeśli mod tak zadecyduje, to tak będzie....proste?
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:34   

odyniec, czytać chyba umiesz?
to czemu mi wmawiasz że mam wonty odnośnie decyzji modów?
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:44   

Dajcie spokój, Puenta kultowym autem w klubie jest i tyle, każdy z Was ma po części rację.
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 24 Lis 2009, 22:45   

dajcie już spokój .

umówmy się że wszyscy mają rację i ostatnie słowo ,a to temat Moni , więc nie będziemy tu więcej pierdół pisali . Oki ? :fox:

Każdy ma jeszcze po jednym poście , w którym może napisać o tym ze się posrał jak kichnął podczas sikania , czy inne równie odkrywcze i egzystencjonalne tematy uwidaczniające głębie duszy autora . reszta będzie kasowana przeze mnie , żeby tematu nie zamydlić .

ps: Monia :przytul: - lubię Twój sposób pisania w tym temacie i cieszę się że nie zdecydowałem się go opisywać , a że to Ty robisz . podoba mi się także kolor jakim piszesz :yes: . Oby tak dalej , tym bardziej że nadajemy na podobnych falach :)

EDIT : Freeman mnie wyprzedził podczas pisania :)
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
11kuba11 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Basic
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: kuba
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 128
Skąd: Legnica/Lubin
Wysłany: 24 Lis 2009, 23:07   

a ja jesli moge się wtrącić to podziwiam i popieram kazdego kto chocby w małym stopnio ulepsza swoją fiescine :yes:
i ciesze się ze są takie nawet najdrobniejsze przeróbki poruszane bo to kopalnia wiedzy dla takich jak ja-a i sprawia od razu ze ma się ochote wstac od kompa i pognać do fieściny zeby coś przy niej zrobić..nawet gdybym miał napisać ze odkurzyłem wnętrze, wyprałem tapicerke i wyczyściłem kokpit..choć to dopiero srutututu :hihihi:
a dla Moni wielki szacun za sposób pisania bo czyta sie to niesamowicie :D
i na koniec mam nadzieje ze kiedys w końcu warunki mi także pozwolą cokolwiek zdziałać przy swojej fieście!
pozdr
_________________

 
 
 
arecki 
Człowiek Whisky


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 40
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1673
Skąd: WWL
Wysłany: 24 Lis 2009, 23:14   

ech.. :|
_________________




Była Fiesta jest Focus
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 25 Lis 2009, 09:02   

odyniec napisał/a:
Ej, HALO!

w projektach są auta, które wybrał jeden z modów przez swoje własne widzimisię, a bidżej niepotrzebnie to podważył i jeszcze coś dopisuje...
Taka jest zasada i koniec.
Może tu trafić nawet fiesta mk3 z 1.6d (tak - były takie) z zapadniętymi nadkolami i wlewem, ale jeśli mod tak zadecyduje, to tak będzie....proste?


rzadko to robie ale musze sie zagodzić z tobą, Projekty to taki mały świat Loya, Żółwia i mój. I koniec
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 23 Cze 2010, 12:06   

echo...? jak się miewa Puenta? może chociaż jakieś zdjęcie ładne?
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
blood_brother 
King of Tor Kielce 2013

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 848
Skąd: Otwock
Wysłany: 23 Cze 2010, 16:42   

Z tego co widuje, to Puenta stoi i czeka na lepsze czasy :) Ale zawsze wygląda schludnie i czysto :)
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 21 Sie 2010, 23:40   

Tuska nie dlugo opowie co sie z nia dzieje...
Obie dojechaly cudem do bydgoszczy...
Pierwszy dzien walki nad doprowadzeniem do uzywalnosci walasnie zosal zakonczony o 22.
Generalnie to same czesci ktore zostaly kupione do tego wskrzeszenia powinny wyniesc 1200zl, tak aby tym autem mozna bylo wogole bezpiecznie sie poruszac...
Od ostatniego postu Moni auto zrobilem razem z dojazdem do bydgoszczy 500km w przyblizeniu...
Pomijam juz fakt gorujacego sie auta i amortyzatorow motorcraf-ta... Jak oryginal to oryginal i to pelna geba...
Uwaleni po pachy w smarze zyczymy dobrej nocy :devil:
_________________

 
 
 
blood_brother 
King of Tor Kielce 2013

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 848
Skąd: Otwock
Wysłany: 22 Sie 2010, 11:58   

To dlatego ostatnio nie widuje Puenty :D

Czekam na owoce pracy :)
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 22 Sie 2010, 12:41   

Auto jest w dobrych rękach , więc jestem spokojny o jego los :)

Dawajcie foty z roboty .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sie 2010, 20:51   

Cześć to Ja ;)
Opowiem wam historię pewnej wycieczki do sanatorium <8>

Piątek

Stoję sobie grzecznie vis a vis Partnera w magazynie firmy mojej Pańci …(ha i Blood Brother mam Cię :fajka: nie widzisz mnie bo jestem schowana pod dachem )

Słyszę głos Pańci….Dajcie płaską 13-tkę …o nieeee płaska 13 tka oznacza jedno….
Żabowy akumulator i spacer ;( a mnie wszystko boli Nawet sandałków nie mam tylko kozaczki a na dworzu temperatura podchodzi pod 30 stopni….
A i kopcę na biało ! Wszędzie kopce nawet do środka…i noga mnie boli…
A wogule to ja już jestem na emeryturze :D

Chyba nie mam nic do gadania …nawet focha nie mogę strzelić z otwieraniem maski bo Pańcia ostatnio cieła szlifierką nakrętkę i dostałam dystans do linki i maska się otwiera na wyciągnięcie ręki, lelum polelum na dolewki jest w bagażniku .

Dobra aku zamontowane Pańcia wsiada, mówi żebym była grzeczna że musimy pojechać na długi spacer do braciszka Fordona że będziemy jechać długo,i powolutku daleko….

Myślę co mi tam Pancia obiecała że będzie dobrze że uleczymy kilka dolegliwości i nie będzie już tak bolało
Że jest troszkę pieniążków uzbieranych i że będą nowe części ,poduszeczki,soczki i filierki i że części z bagażnika znajdą się na mnie.

Chyba mnie przekonała
Startujemy ok. 15.30 z Otwocka


Przejechałyśmy całą Warszawę
Wylotówka na Gdańsk …i tu zaczyna się koszmar….prawie godzina w korku temperatura rośnie
Pańcia rozkręca ogrzewanie
Tym razem Pańcia ugotowana ja nie ;)

Spokojnym tempem przy jednostajnym łożyskowym łup łup łup toczymy się 60-80 km/h,Pancia zaczyna kombinować że to nie tylko łożysko na pewno, brawo Pańcia, przecież nie mam poduszek pod skrzynią łupanie dochodzi od strony skrzyni, na pewno półosie nie pracują w dobrym położeniu, przeguby też…strach zaczyna mieć wielkie oczy, Pańci przypomina się RS i „gubienie napędu” nóżka tłucze coraz bardziej,
zarżnięte hamulce coraz bardziej dają o sobie znać
Poza tym każda próba hamowania kończy się na wyrywaniu i tłuczeniu na kierownicy

Pańcia wyłączyła radio,
nasłuchiwała mnie.

Przed Włocławkiem próbuję powiedzieć Pańci gorąco mi….Pańciaaa
Aaaa patrz na wskaźnik temperatura mi rośnie
Pańcia!!! Dre się niemiłosiernie.taaa wydzierać się mogę Pańcia już głucha.

Oooooo nareszcie zjeżdżamy na stacje!

Maska w górę, wiatrak nie chce gadać kabelki na miejscu …stoimy,stygnę Pańcia odkręca powolutku zbiorniczek i …co i mam sucho…… woda ląduje w zbiorniczku,

No co pić mi się chciało wypiłam, wysikuję z chłodnicy (Pańcia jeszcze nie wie że cieknie chłodnica) ,a ta zdziwiona gdzie woda ..hihhihihi.

Nabroiłam poważna rozmowa wisiała w powietrzu i musiała się odbyć tu i teraz…
Pańcia zaczęła się wydzierać,
Aż mi ciśnienie w oponkach spadło
Krzyczy że nie stać nas na lawetę i dojedziemy choćby nie wiem co …i ona też ma dość,

A jak nie, i zacznę znowu rozrabiać to zostawi mnie w CW, tak powiedziała że zostawi mnie u byłej właścicielki i zgniję pod blokiem i nawet na żyletki mnie nie przerobią.

Wystraszyłam się...złośliwości wyparowały ze mnie z chmurką dymu na wyjeździe ze stacji…

Już byłam grzeczna,zrobiło się ciemno hałasowałam coraz bardziej
Już blisko bliziutko jeszcze tylko 60 km/h ostatnia godzina jazdy ,Pańcia coraz bardziej zmęczona ,na pewno głowy już nie czuje i nic nie słyszy tylko żeby nie przysnęła, powoli powolutku jeszcze chwila
,kuśtykam ledwo jadę dam radę dam obiecałam …

Wreszcie pańcia dzwoni do braciszka umawiają się na stacji
Yeeeeeee już Bydgoszcz

Pańcia zaczyna się uśmiechać,ręce jej się trzęsą od wibracji na kierownicy , stóp nie czuje ale się uśmiecha
Pogłaskała mnie po osłonie zegarów powiedziała..
Tusiu jestem z Ciebie dumna dałyśmy radę!!!


Na stacji już czekał braciszek Fordon z taką czarną matową jak ona gdacze mówię wam taka niepozorna, nie uczesana (fryzjera to chyba na oczy nie widziała) nie umalowana ale mruczy i biega ba…galopuje jak wściekła ..

Czarna prowadziła do warsztatu.
I nie znowu Pańcia mnie zostawi samą w obcym miejscu, wjeżdżam na kanał ,patrzę kątem oka w bok o jejjjjuuuuuu.. jaki przystojniak ….

No Pancia, Fordon idźcie sobie , ja już mam przystojnego bruneta do towarzystwa ;)

O 22,00 zamknęły się drzwi od warsztatu….


P.S. Zapomniałam dodać …jakiś czas temu dostałam coś od Pańci ;)
Pańcia w listopadzie prosiła pewnego Pana żeby coś jej sprzedał, Pan nie chciał sprzedać, zapomniałyśmy o temacie bo i tak najpierw mechanika i oszczędzanie i nagle po pół roku telefon, moja Pańcia zachowała się jak baba kupiła mi coś nie mechanicznego, potem prosiła Pitera żeby odebrał i przekazał kierowcy jadącemu do Warszawy …a co???
A Mam RECARO !!!! w krateczkę Fordowską

.

Dzięki Piter ;)


...C.D.N.
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 23 Sie 2010, 21:03   

cóż... moim komentarzem niech będzie komentarza zasadniczy brak. czekam, aż to zacznie jeździć przynajmniej tak jak moja kosiarka.
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Sie 2010, 21:32   

Jeździ czekaj na dalszy rozwój opowieści weekendowych .... :devil:
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Sie 2010, 22:44   

MONIA, :)
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
PUCIO Frakcja wielkopolska 8 5 Gru 2008, 21:51
PUCIO
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: Ku przestrodze, czyli zdejmij nogę z gazu
Tutaj zamieszczamy linki i zdjecia dla piratow drogowych
Mafios Linkownia 583 30 Paź 2015, 14:54
szagrad
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gumy czyli bezpieczna jazda z każdym partnerem
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 4 13 Sty 2005, 23:59
Żółwik Tuptuś
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gotowanie z Żółwiem czyli co w układzie chłodzenia piszczy
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 2 28 Gru 2004, 20:45
Żółwik Tuptuś


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.